Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse

#461 16.10.2012 22:45:16

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11381
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Já jeden taky malý off, aby mnozí pochopili.
Firma, ve které pracuji, zadává výrobu překvapivě v Číně. Dohlížíme si na kvalitu a světe div se, dosahujeme řádově o 9% nižší reklamovanosti, než je u renomovaného konkurenčního výrobce, který sbírá různá světově uznávaná ocenění.
Tento konkurent(překvapivě) dávno nevyrábí na Thai Wanu, ale už u čínských subdodavatelů. a22  bez dohledu.

Výsledek si domyslíte sami.

PROTO!!!

Se zajímám o stroj VV a ne dávno o jeho distribuci či dovozce. Tam to nezvládli(dle mého soudu).
Stroj může (a taky nemusí) být co k čemu. Otázka je, kdo to rozlouskne/opravdu zkusí.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#462 16.10.2012 23:36:12

Brůča
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: BMW R 1150 GS,BMW K 1200 GT,Triumph 955i RS
Věk: 51
Tel: funkční
0 0

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Takže je vidět, že se zde najdou i lidé, kteří když se řekne Čína, tak nepapouškují stále dokola - je to shit. Ano, používám (jako každý) spoustu věcí z Číny. Oblečení, boty, elektroniku a pod. A protože lze říci, že celá společnost je založena na spotřebě, vše je spotřební zboží. A je jedno, jestli je to Japonec, Rakušák, Španěl a nebo Číňan. A jako spotřebitel k takovým věcem přistupuji. Jezdím deset let starou Yamahu a vím, že při ceně ND, které Yamaha nastavila je pro mě finančně neopravovatelná. A druhovýroba....... lol ...........kde se to asi vyrábí. Že by v Číně? Občas se podívejte, až si v druhovýrobě objednáte díl, kde byl vyroben. Takže opravovat Japonce stareho deset let Čínskou druhovýrobou mě připadá jako nerozumně vynaložené prostředky, neboť se stane Číňanem s japonským názvem. Ještě je možnost koupě nového Číňana.

Za 83 000Kč bez DPH (jsem plátce) nový stroj, nebo koupit staršího Japonce a poopravovat. Kolik by taková motorka musela stát? GO motoru.....cca 30 000, GO podvozku .......cca 15 000, plasty, gripy, potah sedla a podobné drobnosti ......cca 5000. Kompletní GO tedy vyjde na cca 50 000Kč, na nákup stroje tedy zbývá cca 33 000Kč. A to je právě můj případ............desetiletý stroj s výhledem GO za tyto peníze se vyrovná novému stroji s cenou ND za úsměv. A to nebude platit stále..........postupem času se ceny srovnají (je vidět na cenách mobilů, navigací, NTB a i oblečení - adidas ze světa a nebo z Číny je na pultě za stejné ceny)
Ano, jsem mr.al, žijící druhou polovinu života a motorku mám pro zábavu - nehoním se za výkonem, nejezdím závody, nehoním si ego...........chci si jízdu na motorce užívat.

O víkendu jsem domluven s Turke na společném poježdění - až dojezdím, dám sem vlastní zkušenost s VV MX 450 z pohledu výše popsaného človíčka. Zatím všichni hodnotíme jen fotky, obrázky z you tube, postoj prodejce, stránky výrobce a pod.

Doufám, že moje postřehy pomohou ostatním a budu-li znát odpovědi, rád odpovím na otázky. Tak zkuste vydržet do pondělka.

 offline 

 

#463 17.10.2012 00:26:26

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


jinak s kvalitou kopií Hondy vyráběnou v asii na každým rohu mám docela dobré zkušenosti. Tady jeden jejich místní "supersport" (obsah 110, 4T, spotřeba 0,1l/100km, servis u každého místního kováře, který má kladivo a šroubovák...) testovaný mnou v podmínkách tamního lehkýho offu  a1 ale to už jen aby jsme to odlehčili wink 


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3140_phu_quoc-ztraceny_mopedista_ja.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3140_tak_tudy_cesta_nevede.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3140_dsc00273.jpg

 offline 

 

#464 17.10.2012 00:33:12

Vencam666
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1077
Založená vlákna
Místo: sever Čech
Motorka: Yzf450, rmz 250
Věk: 46
Tel: Přenosný
0 0

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Jen by mě zajímalo zda to prkýnko pod stojánkem je u té modré v ceně a jaký je na něj servisní interval??

 offline 

 

#465 17.10.2012 00:45:47

Vláďa
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 935
Založená vlákna
Místo: ČR
Věk: 50+
Tel: Lenovo
0 0

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Jak tady píšete, marketingové chyby na straně dovozce/prodejce asi jsou  a2 . Osobně ale vidím největší chybu na straně výrobce  vyk! , který nechá na každém dovozci, ať si to pojmenuje jak chce. Kdyby to tak dělala Yamyha / Honda / Suzuki / Kawa / KTM (ostatní prominou, že je nejmenuji), jezdil by tu samý Franta Novák / Franz Neumann / Francesco Fabbro, atd. (a to se držím Nováků, je spousta jiných příjmení). Ať se to jmenuje třeba "Ňýňong 450"  a1  , ale všude stejně. Možná bychom pak všichni valili oči a kroutili hlavami  a11 , jaké jsou objemy prodeje i ve srovnání s renomovanými značkami (a možná také ne - žádnou statistiku jsem si nedělal).

 offline 

 

#466 17.10.2012 00:58:01

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Vencam666:

myslím, že ti můžu garantovat, že tohle prkýnko je fakt v ceně. O pár příspěvků výše se někomu líbil ten "živý" stojánek. I ten by sis mohl dovolit zaplatit. Teda aby ti tu motorku držel tam v tý asii, tady už bys ho nezaplatil...
Byla to jedna z mých prvních myšlenek, když jsem se tam dostal: kuwa proč tady "pracuje" tolik lidí? Já chci taky vlastní "věšák" na prádlo usch 

 offline 

 

#467 17.10.2012 01:16:05

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Vláďa napsal(a):

Jak tady píšete, marketingové chyby na straně dovozce/prodejce asi jsou  a2 . Osobně ale vidím největší chybu na straně výrobce  vyk! , který nechá na každém dovozci, ať si to pojmenuje jak chce. Kdyby to tak dělala Yamyha / Honda / Suzuki / Kawa / KTM (ostatní prominou, že je nejmenuji), jezdil by tu samý Franta Novák / Franz Neumann / Francesco Fabbro, atd. (a to se držím Nováků, je spousta jiných příjmení). Ať se to jmenuje třeba "Ňýňong 450"  a1  , ale všude stejně. Možná bychom pak všichni valili oči a kroutili hlavami  a11 , jaké jsou objemy prodeje i ve srovnání s renomovanými značkami (a možná také ne - žádnou statistiku jsem si nedělal).

Ty přemýšlíš jako "zápaďák", ale oni tak nepřemýšlí, protože pocházejí z jiné kultury. Oni úplně nechápou proč a jakou motorku chceme. Oni reagují na to, že ví, že Hondu 450 u nás na západě máme rádi. Jsou si vědomi toho, že to nemůžou nazvat Honda 450 II a ani se neorientujou v tom, jak schopný budeš prodejce. I kdyby jsi jim řekl, že prodáš 10 000 motorek, tak pro ně se počítá pouze to, co objednáš a zaplatíš. Jo, za pár let se můžou podívat jak schopný jsi, ale na začátku ne. Tak je jim jedno, jak to nazveš a pod jakým jménem to chceš prodávat. To je ve skutečnosti jejich projev důvěry v tvé schopnosti. Na začátku dostaneš stejnou možnost jako každý jiný. Fér, né? Ty jsi jejich prodejní ruka, ty tady vystupuješ a ve skutečnosti na tobě závisí prodejní úspěch. Kdyby tady chtěli prezentovat "JEJICH" výrobní značku, tak by to chtěli mít pod svou přímou kontrolou a to je jiný příběh a o jiných penězích na propagaci, etablování na trhu atd... U spousty výrobců v asii si můžeš objednat zboží a oni ti tam zdarma uvedou "tvoje" logo. Je to jeden z jejich možných způsobů, jak se dostat k prodejním objemům. Ty woe já jsem zase chytrej, asi už pudu spát lol 

 offline 

 

#468 17.10.2012 11:10:11

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Děkujeme všem kteří mají snahu se vyjádřit musíme uznat že valná většina   má naprostou pravdu psaní vesměs o ničem.proto jsme se rozhodly podrobit motorku VVMX 450 zatěžkávajícímu testu motorka seriová  pojede 4hodiny v kuse jen dolévat palivo.motorku budou testovat PROFI jesdci  s motocrosu a endura cca 5 jezdců tak abychom vyzkoušely dostatečně kvalitu stroje hlavně předpokládáme že jezdci dokážou využít svých kvalit a motorka pojede na plný výkon po dobu 4hodin jména a termín testu dámě vědět dostatečně dopředu celá akce bude veřejná takže očekáváme i vaší případnou  účast na akci budou samozřejmě pozváni i novináři popřípadě jestli se nám podaří i televize.


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1080_img_3459.jpg

 offline 

 

#469 17.10.2012 11:32:34

Vencam666
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1077
Založená vlákna
Místo: sever Čech
Motorka: Yzf450, rmz 250
Věk: 46
Tel: Přenosný
0 0

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Janek napsal(a):

Brůča napsal(a):

... až dojezdím, dám sem vlastní zkušenost s VV MX 450 z pohledu výše popsaného človíčka..... Doufám, že moje postřehy pomohou ostatním a budu-li znát odpovědi, rád odpovím na otázky. Tak zkuste vydržet do pondělka.

Myslím, že to nepomůže vůbec ničemu. Co ti mimochodem chybí, je dost důležitá možnost srovnání s jinými stroji. Jedinou off motorku kterou si jezdil, jak si říkal, je YZ426. Skoro bych řekl, že cokoliv bude lepší než tvoje YZ wink - bez urážky - jen hodnotím její skutečný stav - špatně fungující přední tlumiče, rozhašený karburátor. Dle mě nevhodný pryže.  Dokonce jsem i zaslech, že moje KLX je na naše ježdění lepší než YZ wink .
Dál ti chybí druhá důležitá věc a to zkušenost. Koho zajímá názor - mě, tebe, prostě mrdala? Kolik jsi na MX trati odjel kol, kolik skočil skoků, lavic? A co chceš tedy honotit? Kolik jsi dal extrémních pasáží při enduru? Tak co bys chtěl hodnotit? Kolik si odjel závodů (i pro nás Mrdaly s velkým M) v opravdovým tempu? Tak co chceš hodnotit? Kolik si odjel celodenních off akcí, který jsou někdy i  výrazně náročnější než nějaký CC, enduro, MX závod? Tak co chceš hodnotit? Budeš zkoušet i změnu nastavení tlumičů, jak to funguje? Pokud ne, tak co chceš hodnotit? Vem si jedno, sedneš si na EXC 450, projedeš se a řekneš, no to je hrůza, skáče to jako koza, to hrozná motorka, sedneš na jinou EXC a najednou je paráda, luxus a přitom k tomu luxusu stačí několik kliknutí na tlumičích, když víš jak na to.
OK, napíšeš vlastní pocit - jede to pěkně, motor má plynulý zátah, silný spodek, tlumiče tlumí, pružiny pruží, jede se mi na tom podstatně líp, než na YZ. Odvezlo mě to z bodu A do bodu B, což já jakožto mrdal potřebuju. .....To je snad jasný, ale jak a jestli motorka "skutčně" funguje - jak je tu prezentovaná, se nikdo nedozví. Bude to to samý, co bys napsal, když se projedeš na Pampeře, Fantiku, ....
Jenže tady se na tu motorku ptají lidi, který mají už poměrně dost zkušeností, jezdí úplně jinou ligu. Tak by asi spíš uvítali názor někoho, od koho testování bude relevantní.
Myslím, že Radůz dal perfektní nabídku na testování, která by hlavně rozlouskla ten oříšek VV450 a byl by konec diskuzím. Cokoliv jnýho sem kdo napíše, bude zase jen diskuse o ničem ne .
Vlk by se nažral a koza zůstala celá. Jako vítěz tohoto testu by byl bezpochyby Profidirect, protože pokud má motorka takový kvality, jak se tu píše, nemůže zklamat.
Pokud ty kvality ale nemá, důvody k obavám samozřejmě jsou - z toho plynou pochybnosti, z pochybností nedůvěra, z nedůvěry rozhodnutí, z rozhodnutí potom plyne koupě Hondy, Yamahy, KTM, GG wink 

Mě jde třeba o to, v jakém stavu je moto po prodeji a zda vydrží jezdit bez toho abych se v tom hrabala a nebo něco upadlo.
Kupuju jak pro mě tak pro dceru vždy nové a tak jak je přivezu tak jezdím a měním jen spotřebák. Vše v poho.
Test u motorky připravravené na testováni které bude probíhat jeden den u mě důvěru nebudí tak jako odpovědi a argumenty Turkeho
U Japonců a Rakušáků testovat nikdo z nás nemusí- každý ví že kupuje něco co je dávno a neustále zkoušeno v soutěžích na všech úrovních.
Přirovnal bych to k prodeji značkové věci a věci z tržnice od Vietnamců.

 offline 

 

#470 17.10.2012 11:38:27

Vencam666
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1077
Založená vlákna
Místo: sever Čech
Motorka: Yzf450, rmz 250
Věk: 46
Tel: Přenosný
0 0

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


profidirekt napsal(a):

Děkujeme všem kteří mají snahu se vyjádřit musíme uznat že valná většina   má naprostou pravdu psaní vesměs o ničem.proto jsme se rozhodly podrobit motorku VVMX 450 zatěžkávajícímu testu motorka seriová  pojede 4hodiny v kuse jen dolévat palivo.motorku budou testovat PROFI jesdci  s motocrosu a endura cca 5 jezdců tak abychom vyzkoušely dostatečně kvalitu stroje hlavně předpokládáme že jezdci dokážou využít svých kvalit a motorka pojede na plný výkon po dobu 4hodin jména a termín testu dámě vědět dostatečně dopředu celá akce bude veřejná takže očekáváme i vaší případnou  účast na akci budou samozřejmě pozváni i novináři popřípadě jestli se nám podaří i televize.


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1080_img_3459.jpg

Škoda že jste toto nenapsal v den kdy jste zveřejnil tu exkluzivní nabídku. Nemuselo to vzbudit takovou řekl bych nedůvěřivou atmosféru a mohl jste mít už určitě nekolik případných zájemců.
Zajímá mě jak bude motorka připravena k testu??
Bude to moto nové, vyndané z bedny s pouhým předprodejním servisem tak jak při prodeji??

 offline 

 

#471 17.10.2012 11:44:30

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


profidirekt:

Ale na trati to bude asi někde u Plzně, že? Na kdy to cca plánujete?
Na výdrž motorky by ale spíš byl lepší test aspoň na 24hod nepřetržityho provozu...


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#472 17.10.2012 12:07:01

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


profidirekt:

Skvělý nápad. V podstatě standardní redakční test. Takhle to dělají všichni. Z těch ostatních nápadů "testování", co tady padly a jsou totálně mimo realitu si nic nedělejte.

 offline 

 

#473 17.10.2012 12:58:34

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Vencam666:

ano moto bude takz.vyndané s bedny a pouze předprodejní seřízení takže seriová motorka

 offline 

 

#474 17.10.2012 12:59:54

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


badyšot:

nebude to redakční test pojedou pouze jedci profi jména a termín všas zdělíme

 offline 

 

#475 17.10.2012 13:01:03

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Navrc.WR-F:

je naplánováno v jiníně u strakonic kde je možnost jak motocross tratě tak endura

 offline 

 

#476 17.10.2012 13:54:31

Mar_o-46
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 214
Založená vlákna
Motorka: Honda XR400
Věk: 20
0 0

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


profidirekt: pěkné, moc pěkné. Tak ať se vám zatěžkávací zkouška podaří. A pane prodejce, musím si rýpnout, ale dělejte něco s tou gramatikou big_smile 


Full Gass

 offline 

 

#477 17.10.2012 17:40:29

Turke
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 204
Založená vlákna
Místo: Dýšina
Motorka: VV mx 450
Věk: 20
Tel: V provozu
0 1

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


kick-start napsal(a):

po shlednuti webu asijskeho kridla si jsem 100% jisty ze odpor k cinskym motocyklum u me nadale trva. u tohodle vyrobce asi nelze ocekavat nejaky vyvoj vlastni modelove rady motocyklu. vzdyt ona zadna rada (mozna jeste) neexistuje. momentalne se vyrabi motorky LX, DT, XZP (beru ty tereni). az se zase neco okopiruje, nejak se to nejak pojmenuje a jede se dal. nikde jsem nenasel motorky z predeslych let. nejaky archiv co se delalo v roce 2011, 2010 ... kdo mi dokaze odpovedet jak dlouho se jiz vyrabi LX450E, DT250 ... pan profidirect usch 
jestli je nejaky rozdil mezi cross a enduro (krom toho ze to ma svetla) jsem na strankach vyrobce nenasel a neobjasnil mi je ani samotny dovozce ackoli jsem se na to ptal.
pan profidirect se tady v zadne odpovedi nevyjadril k technicke strance motocyklu. odpovedi vesmes diplomaticke, nebo obchodni, k technice NIC.

co se tyce otazky poskytnuti Servisniho manualu, dovolim si tvrdit ze renomovani vyrobci s tim tise souhlasi, aby se dostavaly na verejnost. podporuje to zajem o vyrobky jejich znacky, (i kdyz ve smlouvach s prodejci jsou mozna zavazani k tomu ze tyhle manualy verejne poskytovat nebudou). kdo si chce koupit novou motorku musi nejprve prodat tu starou, tu starou musi ale nekdo koupit a kdyz ji koupi bude ji muset opravovat. kdyz nebude mit navod, koupi si motoru jineho vyrobce ke kteremu ten navod na netu sezene. marketing renomovanych vyrobcu tohle vi, zakaznici to vi, majitele motocyklu to vi, jen pan profidirect to nevi a30  yikes  usch 

k tomu ze se tady Turke muze rozkrajet, aby zodpovedel vsechny dotazy tykajici se technicke stranky a podpory jen toto.
a) pokud je to jen majitel motorky - klobouk dolu
b) pokud je to ale nejaky mechnik od pana profidirect ktery to ma v popisu prace tak  ne 
ja osbne si myslim ze B je spravne.

no to si pis, ze vyvoj jde dopredu kazdym rokem..

 offline 

 

#478 17.10.2012 17:42:59

Turke
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 204
Založená vlákna
Místo: Dýšina
Motorka: VV mx 450
Věk: 20
Tel: V provozu
0 1

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


kick-start napsal(a):

po shlednuti webu asijskeho kridla si jsem 100% jisty ze odpor k cinskym motocyklum u me nadale trva. u tohodle vyrobce asi nelze ocekavat nejaky vyvoj vlastni modelove rady motocyklu. vzdyt ona zadna rada (mozna jeste) neexistuje. momentalne se vyrabi motorky LX, DT, XZP (beru ty tereni). az se zase neco okopiruje, nejak se to nejak pojmenuje a jede se dal. nikde jsem nenasel motorky z predeslych let. nejaky archiv co se delalo v roce 2011, 2010 ... kdo mi dokaze odpovedet jak dlouho se jiz vyrabi LX450E, DT250 ... pan profidirect usch 
jestli je nejaky rozdil mezi cross a enduro (krom toho ze to ma svetla) jsem na strankach vyrobce nenasel a neobjasnil mi je ani samotny dovozce ackoli jsem se na to ptal.
pan profidirect se tady v zadne odpovedi nevyjadril k technicke strance motocyklu. odpovedi vesmes diplomaticke, nebo obchodni, k technice NIC.

co se tyce otazky poskytnuti Servisniho manualu, dovolim si tvrdit ze renomovani vyrobci s tim tise souhlasi, aby se dostavaly na verejnost. podporuje to zajem o vyrobky jejich znacky, (i kdyz ve smlouvach s prodejci jsou mozna zavazani k tomu ze tyhle manualy verejne poskytovat nebudou). kdo si chce koupit novou motorku musi nejprve prodat tu starou, tu starou musi ale nekdo koupit a kdyz ji koupi bude ji muset opravovat. kdyz nebude mit navod, koupi si motoru jineho vyrobce ke kteremu ten navod na netu sezene. marketing renomovanych vyrobcu tohle vi, zakaznici to vi, majitele motocyklu to vi, jen pan profidirect to nevi a30  yikes  usch 

k tomu ze se tady Turke muze rozkrajet, aby zodpovedel vsechny dotazy tykajici se technicke stranky a podpory jen toto.
a) pokud je to jen majitel motorky - klobouk dolu
b) pokud je to ale nejaky mechnik od pana profidirect ktery to ma v popisu prace tak  ne 
ja osbne si myslim ze B je spravne.

a) je spravne , jsem majitel motorky, nejsem zadyn mechanik pana vizingnra, delam na golfu v Dýšine

 offline 

 

#479 17.10.2012 17:45:54

Turke
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 204
Založená vlákna
Místo: Dýšina
Motorka: VV mx 450
Věk: 20
Tel: V provozu
0 1

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


C.J. napsal(a):

kick-start napsal(a):

po shlednuti webu asijskeho kridla si jsem 100% jisty ze odpor k cinskym motocyklum u me nadale trva. u tohodle vyrobce asi nelze ocekavat nejaky vyvoj vlastni modelove rady motocyklu. vzdyt ona zadna rada (mozna jeste) neexistuje. momentalne se vyrabi motorky LX, DT, XZP (beru ty tereni)....

No počkej, to jsi ještě opomenul to nejlepší  lol 
Jak jsem již psal o pár stránek dříve, vyrábí to nejen asijské křídlo  a24 

ale třeba EPEAX http://www.epeaxgroup.com/sdp/546575/4/ … _BIKE.html

GOLDENMOTO http://goldenmotor.en.alibaba.com/produ … _bike.html

Skylon

Jut Vehicle Manufactur http://jutmotor.en.ec21.com/Dirt_Bike_4 … 37032.html

XMOTOS (XGROUP) http://xmotos.en.made-in-china.com/prod … -Bike.html

Kinbo & Fastran http://kinbo.en.alibaba.com/product/642 … ooled.html


..věřím, že jedna z továren fakt dokáže dělat kvalitně z kvalitního materiálu/komponentů.

Takze, vyrabo to je asiawing.com  tohle jsem akorat distributori, kteri to kupuji od asiawingu, takze tu nesirte famy:) snad mi nechces rict, ze tokens.com je taky vyrobce?big_smile

 offline 

 

#480 17.10.2012 17:48:22

Turke
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 204
Založená vlákna
Místo: Dýšina
Motorka: VV mx 450
Věk: 20
Tel: V provozu
0 1

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


C.J. napsal(a):

Není co luštit, čína je tak obrovská, že prostě jedna továrna nestačí. A stačí se podívat na pitbiky, stejný model se dělá v několika různých továrnách v různých kvalitách, tohle bude naprosto stejné..

na tuto motorku je jen jedna tovarna, nevim co to tu sirite za famy:) asiawing.com  ostatni jak vv mx 450, tokens, backfire a pod jsou jen distributori a ty stranky co tady nekdo nasel, to jsou dalsi dealeri

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů