Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Soukromý rybolov a možnost zakempení

#1 29.08.2012 16:09:00

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Soukromý rybolov a možnost zakempení


Hledám místo, kam vzít dcerku příští týden na ryby, přespat v noci v offíku, rozdělat si oheň a tak. Prostě zakempit někde u soukromýho rybníku, kde si zaplatim rybolov, páč nemám rybářskej lístek a  nikdo mne tam nebude votravovat a buzerovat.


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#2 29.08.2012 16:12:32

Carel
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1173
Založená vlákna
Místo: moje Jižní čéchy
Motorka: Exc 250/19
Věk:
5 1

Re: Soukromý rybolov a možnost zakempení


slugger:

Já nejspíš v pátek jedu někam k Třeboni. Nevim teda jak to maj s ohněm, ale povolenku si zaplatíš za pár korun  ano 

Tady si můžeš vybrat http://www.trebon.rybarstvi.cz/sportovni-rybolov/ a máš to kousek  wink 

edit: tak to asi nebude zrovna ono. Už jsem se dočetl " Je též zakázáno stanování, táboření přes noc a rozdělávání ohňů ve výtopě rybníků."  ne 

Editoval Carel (29.08.2012 16:16:55)


... hop, přes potok ...

 offline 

 

#3 29.08.2012 16:39:38

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: Soukromý rybolov a možnost zakempení


Jak je to vůbec s rozděláváním ohně ve volné přírodě. Co mi za to hrozí?


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#4 29.08.2012 16:49:42

Lasky
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 878
Založená vlákna
Místo: Lišov u Č.Budějovic
Motorka: 2ks Honda XRV 750 Africa Twin, jedna se sajdou a jedna sólo
Věk: 35
2 0

Re: Soukromý rybolov a možnost zakempení


Já jezdím s mladým na Olšinu. Zrovna minulej víkend jsme tam kempovali.Taky už léta nemám svazovou povolenku. Tam se kupuje povolenka u Vojenských lesů a stojí 500kč na den,700 2dny,asi 1000 týden a 5000kč na rok. My vždycky koupíme povolenku na sobotu a neděli s kámošem 2 dohromady a chytáme každej na 1 prut.Stejně když to bere,tak 2 pruty nestíháš.Je tam ryb hodně.Když to bere,tak vylupeš 20kaprů jak nic a všechno pod 50cm hážeš zpátky.Oficiálně si smíš vzít 2 ryby denně. Nikomu tam oheň a stan nevadí. Povolenku si koupíš buď na ředitelství Vojenských lesů v Horní Planý,ale jde to jen v pracovní dny tak asi do 15hod. Nebo přímo na Olšině na recepci vojenský zotavovny.Tam to jde asi furt.
Poslední dobou tam jezdíme docela často a líbí se nám tam.Těžká pohoda.

Ještě k tomu ohni.Tam se normálně oheň dělá,byť mají v povolence napsáno,že se nesmí.Ale už Xkrát tam někoho z nás chytil porybnej a na oheň nikdy nic neřek.Zkouknul povolenku a šel.
My jsme dělali oheň vždycky i u Lipna. Většinou jsme ale chodili na takový místa,kde nikdo nepřišel,ale i tak na nás párkrát někdo v noci vlítnul.Buď policajti,nebo nějakej pomatenej ochranář,ale nikdy jsme z toho průser neměli.Někdy jsme to ukecali normálně,že nás nechali bejt,jen ať nic nezapálíme a nezůstane po nás bordel a párkrát se stalo,že tam debil vyřvával a nechal nás to uhasit,ale nikdy jsme nic neplatili. Je to ale všechno už pár let zpátky co jsme dělali ohně u Lipna.Co by se dělo teď nevím,páč nějakou dobu už všichni kámoši chodí taky na soukromý rybníky,jelikož v Lipně je hovno a tupě čumět na prut bez záběru se nikomu nechce.


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1241_02082012156.jpg

Editoval Lasky (29.08.2012 18:12:55)


Slunce v duši, promile v krvi a Heavy Metal v srdci. Haleluja beer

 offline 

 

#5 29.08.2012 18:21:11

Re: Soukromý rybolov a možnost zakempení


http://www.rybarstvinovehrady.cz/sportovnirybolov.html

Tady si můžeš vybrat,jen ceny jsou přemrštěné pač ji jezdí zachytat hlavně Rakušáci...

 offline 

 

#6 29.08.2012 18:25:14

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: Soukromý rybolov a možnost zakempení


No na Olšinu jsem koukal. Jezdím kolem pořád, ale nikdy jsem tam nebyl. Chci jet čtvrtek , pátek, to by tam ani nemuselo bejt moc lidí.
Asi jí budu muset vzít příští rok do Rumunska usch 


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#7 29.08.2012 18:26:50

HTB
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 784
Založená vlákna
Místo: Kadaň
Motorka: TT 600RE(05) ,TX600E(01)
Web
0 0

Re: Soukromý rybolov a možnost zakempení


tady je hezky ,je to na hranicich Doupovska http://rybarinka.webnode.cz/rybarske-re … u-mastova/

 offline 

 

#8 29.08.2012 20:25:27

jungen
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 366
Založená vlákna
Místo: kousek od litovle
Motorka: nx 650,fzs 1000,gsxr-1100,dkw,nsu
Věk: 35
1 1

Re: Soukromý rybolov a možnost zakempení


a nebo jestli to zvladnes tak tady u nas treba  smile http://www.sobacov.cz/

 offline 

 

#9 29.08.2012 20:30:30

jungen
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 366
Založená vlákna
Místo: kousek od litovle
Motorka: nx 650,fzs 1000,gsxr-1100,dkw,nsu
Věk: 35
1 1

Re: Soukromý rybolov a možnost zakempení


Lasky napsal(a):

Já jezdím s mladým na Olšinu. Zrovna minulej víkend jsme tam kempovali.Taky už léta nemám svazovou povolenku. Tam se kupuje povolenka u Vojenských lesů a stojí 500kč na den,700 2dny,asi 1000 týden a 5000kč na rok. My vždycky koupíme povolenku na sobotu a neděli s kámošem 2 dohromady a chytáme každej na 1 prut.Stejně když to bere,tak 2 pruty nestíháš.Je tam ryb hodně.Když to bere,tak vylupeš 20kaprů jak nic a všechno pod 50cm hážeš zpátky.Oficiálně si smíš vzít 2 ryby denně. Nikomu tam oheň a stan nevadí. Povolenku si koupíš buď na ředitelství Vojenských lesů v Horní Planý,ale jde to jen v pracovní dny tak asi do 15hod. Nebo přímo na Olšině na recepci vojenský zotavovny.Tam to jde asi furt.
Poslední dobou tam jezdíme docela často a líbí se nám tam.Těžká pohoda.

Ještě k tomu ohni.Tam se normálně oheň dělá,byť mají v povolence napsáno,že se nesmí.Ale už Xkrát tam někoho z nás chytil porybnej a na oheň nikdy nic neřek.Zkouknul povolenku a šel.
My jsme dělali oheň vždycky i u Lipna. Většinou jsme ale chodili na takový místa,kde nikdo nepřišel,ale i tak na nás párkrát někdo v noci vlítnul.Buď policajti,nebo nějakej pomatenej ochranář,ale nikdy jsme z toho průser neměli.Někdy jsme to ukecali normálně,že nás nechali bejt,jen ať nic nezapálíme a nezůstane po nás bordel a párkrát se stalo,že tam debil vyřvával a nechal nás to uhasit,ale nikdy jsme nic neplatili. Je to ale všechno už pár let zpátky co jsme dělali ohně u Lipna.Co by se dělo teď nevím,páč nějakou dobu už všichni kámoši chodí taky na soukromý rybníky,jelikož v Lipně je hovno a tupě čumět na prut bez záběru se nikomu nechce.


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1 … 012156.jpg

Lasky-jinak ta jawka se sajdou je luxusni,neco takovyho shanim taky pro ty moje kluky  deb1 

 offline 

 

#10 30.08.2012 10:53:00

Lasky
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 878
Založená vlákna
Místo: Lišov u Č.Budějovic
Motorka: 2ks Honda XRV 750 Africa Twin, jedna se sajdou a jedna sólo
Věk: 35
2 0

Re: Soukromý rybolov a možnost zakempení


slugger:

Ono tam celkově tolik lidí nebejvá.Je to dost velký a vždycky si najdeš nějakej flek,kde bude klid.
A do Rumunska malou klidně vem.Připoj sajdu k XT a jedem


jungen:

Ta Jawa je opravdu pěkná. Má už sice drobný provozní oděrky na laku,ale opravdu jen hodně malý ,jinak je fakt v pěkným stavu.Sajda je předělaná na 2 místa.2 dospělí se tam nevejdou,už jeden dospělej a jedno dítě jsou namačkaní,ale pro 2-3děti (podle velikosti) je to těžká pohoda. Před pár lety jsem se rozhodl,že se motorek nevzdám a při tom budu vzorným otcem,tak jsem začal s Jawou. Teď už mám docela jasno že sajdkáry mě chytly a budou mě bavit asi pořád,tak bych chtěl něco našetřit a příští rok Jawu prodat a koupit něco výkonějšího.Pravděpodobně Urala. Kdybys opravdu chtěl něco pořídit,tak se ozvi můžu už i trochu poradit.Kdybys chtěl připojovat soupravu sám,tak už nějaký informace mám co,kde,jak a za kolik.Myslím,že pro začátek je Jawa ideální řešení aby si člověk udělal obrázek jestli sajda jo,nebo ne. Na dojem z prvního svezení když ti to někdo půjčí vůbec nemůžeš brát dojem.To je pro každýho něco šílenýho.Udržet sajdu na rovný silnici a ujet rovně 100m je neřešitelnej problém i pro motorkáře s 50ti letou praxí.Je třeba ujet aspoň 100km,než si člověk může říct,že motorka jede tam kam opavdu chceme.Těžko se to popisuje,ale je to ještě mnohem brutálnější,než začátky na čtyřkolce. Na pořádným stroji,kde je udělanej podvozek,rám,kyvná vidle a řízení čepem s pořádným tlumičem je to o poznání jednoduší,ale takovej stroj stojí ojetej několik set tisíc,takže nám do začátku zase zbydou zbastlený stroje s připojením a lá 50tá léta a to už je větší adrenalin.Ale není to nic neřešitelnýho.Trocha praxe a i s Jawou člověk jezdí pořád s jedním kolem v luftě. Já už s autem skoro nevyjedu,leda že potřebuju tahat káru,nebo převézt něco většího.Jinak jezdí pořád se sajdou.Nákup se tam vejde na pohodu,jde to zaplachtovat a ve městě je s tím podstatně menší problém zaparkovat,než s autem. Tohle se vždycky někam natlačí na štorc mezi auta jako Smart.


Slunce v duši, promile v krvi a Heavy Metal v srdci. Haleluja beer

 offline 

 

#11 30.08.2012 12:54:15

JirkaXX
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 135
Založená vlákna
Místo: Olomoucko
Motorka: Suzuki DR-Z 400
Věk: 51
1 0

Re: Soukromý rybolov a možnost zakempení


Když už jste u těch sajdkár tak zítra začíná v Karlovicích u Rýmařova celostátní(i mezinárodní smile ) sraz. Pořádají ho stejně jako loni Batmani a loni to bylo fakt super ano   http://motoxx.rajce.idnes.cz/Side_sraz_ … 7.8.2011/. Jedu se sajdkou v sobotu ráno.


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1422_pozvanka_2012.jpg

 offline 

 

#12 30.08.2012 13:29:12

Lasky
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 878
Založená vlákna
Místo: Lišov u Č.Budějovic
Motorka: 2ks Honda XRV 750 Africa Twin, jedna se sajdou a jedna sólo
Věk: 35
2 0

Re: Soukromý rybolov a možnost zakempení


JirkaXX:

Já to mám přes celou republiku,tak už jsem na sraz vyrazil.Cestou mám několik známých,příbuzných i kamarádů,takže jsem to pojal jako týdenní Easy Ride. Zítra ráno vyrážím se synkem z Lanškrouna směr Karlovice,postavím tam stan a ještě musím zajet za jedním kámošem poblíž Karlovic.On má ale čas až odpoledne,tak se dojedu zatím zakempovat,abych tam pak nemusel někde stavět stan po tmě,případně v dešti a měl přirychtovaný bydlení. Tak se tam potkáme.


Slunce v duši, promile v krvi a Heavy Metal v srdci. Haleluja beer

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů