Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

KTM EXC 300

#1 15.07.2013 21:17:49

DUTOHLAV
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 778
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 45
Tel: jablečný
3 0

KTM EXC 300

KTM EXC 300

Akce: Výrobce: Najeto:
Kraj: Model: STK:
Město: Rok: Původ:
Nové: Objem: Cena:
Výkon:
Web: E-mail: Telefon:

KTM EXC 300 r.v. 2009-Po dlouuuuhém uvažování a i tak si nejsem jistej,jestly dělám dobře,nabízím k prodeji svoji krasavici.Je to z důvodu absolutní nevyužitelnosti,prostě minimum času a motorka mi stojí doma.Jen pro zasvěcení-dělal jsem přes zimu komplet GO motoru a to né jen píst a hotovo,ale komplet.To znamená Pístní sada,nikasil,ojniční sada,ložiska na klice,nějaké ložiska v převodovce,dvě řadící vidličky a pár dalších věcí.Všechno doložím.Od generálky do teď jsem najel 9,5mth(odpřísáhnu) při Go jsem sundal tachometr a místo něj dal nový měřič mth.Samozřejmně tachometr mám.Po 3mth mi začaly propouštět přední tlumiče,tak udělány(Bureš) taky doložím.
Tak teď k výbavě a historii.
Motorka byla koupená nová v ČR v roce 2010,rok výroby 2009.Jsem druhý majitel a nasypal jsem do ní dost korunek.Ježděná jen na MOTUL 710. V motoru měněn olej každých 8-10mth.
Takže motorka má bástry(plácačky),vyklápěcí páčky,odvzdušňovací ventilky,přepínání map,kryt spojkové pumpy,kryt motoru-original KTM, bib mouse.
Motorka neni žádná kasička a jsem přesvědčenej,že budoucí majitel na ní dlouho nešáhne.A teď cena ta je 105tis.
Go vyšla dost přes 20 a jelikož jsem nic nenajel,tak je udělaná pro budoucího majitele a na  míň nepůjdu.Motorka stojí doma nevyužitá a je to škoda,když jí neprodám,tak se taky houby stane a třeba se na ní příští rok dostanu častěji.Samozřejmně má STK a SPZ a placený povinné ručení.
Když bude někdo chtít víc fotek pište do SZ a hoďte váš email a já pošlu.


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3087_img_2351.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3087_img_2349.jpg

 offline 

 

#2 11.08.2014 22:11:35

DUTOHLAV
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 778
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 45
Tel: jablečný
3 0

Re: KTM EXC 300


Tak chlapi a je to tady znova a teď už vážně lol Z důvodu že budu měnit stroj,tak prodávám svůj stávající,aktuální fotky přihodím,motorka má vše co je tu napsáno.Má po go najeto 47mth a to klidně odpřísáhnu,je používaná na CC hoby,občas maraton a občas les.Dostává veškerou servisní péči a vše většinou preventivně.Při go bylo děláno vše a od té doby najeto opravdu jen těch 47 hodin.Před 8mth dělány kloubky pds,ložiska kol,řetězovka,př.vidle(ty začaly rosit,tak se udělaly).Myslím že motorka bude fungovat ještě dlouho bez zásahu do motoru.Ježděno motul 710.Motorka má samozřejmně TP.
Co má motorka za výbavu navíc píšu nahoře,to kromě mousů zůstává.
Cena je 88000kč-rozhodně za to stojí  a2 
Foto aktuální foceno dnes.


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3087_img_4929.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3087_img_4930.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3087_img_4935.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3087_img_4936.jpg

 offline 

 

#3 11.08.2014 23:10:04

jacob
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 128
Založená vlákna
Motorka: KTM 200 EXC 2016, Sherco Trial 2.9
Věk: 36
0 0

Re: KTM EXC 300


Muzu vrele doporucit, ta motka je vonavka, nez to sem Dutohlav dal, nabizel jsem kamaradovi, lec nejsou penize...
Malojaky stroj dostava peci jako tenhle....

 offline 

 

#4 12.08.2014 22:10:04

DUTOHLAV
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 778
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 45
Tel: jablečný
3 0

Re: KTM EXC 300


Prodáno mad 
Nečekal jsem že to bude takovej fofr.Teď nemám na čem jezdit sad Ale já se dočkám ano2 

 offline 

 

#5 13.08.2014 11:45:25

jacob
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 128
Založená vlákna
Motorka: KTM 200 EXC 2016, Sherco Trial 2.9
Věk: 36
0 0

Re: KTM EXC 300


DUTOHLAV napsal(a):

Prodáno mad 
Nečekal jsem že to bude takovej fofr.Teď nemám na čem jezdit sad Ale já se dočkám ano2 

Tak este furt za nama muzes aspon behat, natrenujes :-)

 offline 

 

#6 06.10.2014 06:43:15

DUTOHLAV
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 778
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 45
Tel: jablečný
3 0

Re: KTM EXC 300


xfany:

Ahoj, motorka po go 44mth a měnil jsem i planžety, zbytek jsem dal k tomu při prodeji, jinak celkem mth cca.150-160, bylo to na tachometru, kterej jsem sundal a dal místo toho měřič mth. Stalo se něco ?

 offline 

 

#7 06.10.2014 12:31:56

SojkinXR6R
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 600
Založená vlákna
Motorka: HQFE350, HondaXR600R,KTMsxf450
Věk: 35
Tel: s poškrábanym displejem
5 2

Re: KTM EXC 300


ty jo 160 mth a GO motoru jo... to se jezdilo pořád jen plnej ne smile   / fakt pořád /


Kdo maže - ten jede,
Bláto louže kamení, to je naše znamení
Made in Japan

 offline 

 

#8 06.10.2014 15:21:13

DUTOHLAV
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 778
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 45
Tel: jablečný
3 0

Re: KTM EXC 300


xfany:

Tý krávo,to je z mojí motorky(bejvalý)  a11  mad 
Tak při go,byl uštíplý růžek na jedný planžetě,asi tak 1mm čtvereční a já dával kvůli tomu jiný a teď tohle po pár hodinách? Nevím jak je to možný,ale kamarád na stejný motorce po 50mth to samý a taky to byly vforce3.CO motor? Odsral to?To by byla vážně škoda,mnělo to fakt hovno najeto a vše bylo nový hmm 

 offline 

 

#9 06.10.2014 15:24:42

jacob
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 128
Založená vlákna
Motorka: KTM 200 EXC 2016, Sherco Trial 2.9
Věk: 36
0 0

Re: KTM EXC 300


To je normal, vsude je doporuceno menit cele vForce 3 i s kleci, pokud se v kleci meni planzety, lamou se pak. Idealni je vymenit cele za vForce4, tam jsou dosedaci plochy a nic se nelame.

Mimochodem to neni z me hlavy, ale od p.Kotrby.

 offline 

 

#10 06.10.2014 15:54:21

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: KTM EXC 300


jacob napsal(a):

To je normal, vsude je doporuceno menit cele vForce 3 i s kleci, pokud se v kleci meni planzety, lamou se pak. Idealni je vymenit cele za vForce4, tam jsou dosedaci plochy a nic se nelame.

Mimochodem to neni z me hlavy, ale od p.Kotrby.

Taky jsem pro vypustit hrdinství a vlastní pochvalu že to funguje a dat nove.


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#11 06.10.2014 16:45:32

Full Throttle
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 182
Založená vlákna
Motorka: KTM 500 EXC-F
1 0

Re: KTM EXC 300


DUTOHLAV napsal(a):

xfany:

Tý krávo,to je z mojí motorky(bejvalý)  a11  mad 
Tak při go,byl uštíplý růžek na jedný planžetě,asi tak 1mm čtvereční a já dával kvůli tomu jiný a teď tohle po pár hodinách? Nevím jak je to možný,ale kamarád na stejný motorce po 50mth to samý a taky to byly vforce3.CO motor? Odsral to?To by byla vážně škoda,mnělo to fakt hovno najeto a vše bylo nový hmm 

Přesně stejný problém byl na Táty KTM 300/2010. Poprvé po cc 40Mth,po druhé cc 50Mth.oboje na vForce 3 a uštípnul se cc 1MM čtvereční a pokaždé to bylo hned poznat na průběhu motoru(volnoběch,spodek), takže se to poprvé podchytilo včas a stačilo jen vyměnit planžety... podruhé malé škody a rovnou se to spojilo s GO motoru a bylo doporučeno od Kotrby vyměnit celé klapky za vForce 4  protože ty tam mají dosedaci plochy a od té doby pohoda.(doufám že aspoň 100MTH vydržej oko1 ).

 offline 

 

#12 06.10.2014 17:53:27

jacob
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 128
Založená vlákna
Motorka: KTM 200 EXC 2016, Sherco Trial 2.9
Věk: 36
0 0

Re: KTM EXC 300


No ja mam na vForce4 ted 97mth a sou jak nove a pokud jsem zaznamenal ve FlashTeamu a od Kotrby tak nikdo s nimi strjne veci neresi

 offline 

 

#13 06.10.2014 18:42:22

DUTOHLAV
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 778
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 45
Tel: jablečný
3 0

Re: KTM EXC 300


xfany:
Jak říkám při go měněny planžety do prodeje jsem najel 44mth a potom něco nový majitel.Rozhodně jsem nic nekamufloval a motorku prodával s čistým svědomím a za tím si stojím.Olej měněn po 8-12mth,ježděno jen na motul 710.Vše děláno většinou s předstihem a preventivně.Jezdil jsem na ní les i CC a maraton,ale nic jsem netajil a naopak motorka proto dostávala péči,aby fungovala a byla spolehlivá a nikdy jsem s ní problémy neměl.
Jestly kluci najely 160mth a maj klapky v pohodě,tak možná klika,možná lepší série,každopádně bych taky nevěděl,kdy je měnit(preventivně,když jsou v pohodě).
Tohle je prostě smůla,ale u těch vforce3 jsem to slyšel od vícero lidí.

 offline 

 

#14 06.10.2014 19:08:57

DUTOHLAV
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 778
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 45
Tel: jablečný
3 0

Re: KTM EXC 300


xfany:
V pohodě,ty nevěříš těm mth?Nevím jak majitel přede mnou,jak moc,nebo jestly kecal,ale pokud byly hodiny od něj pravda(s čímž počítám),tak má prostě motorka tyhle hodiny.Já třeba za celej rok 2013 najel 17mth.Letos jezdim o dost víc.Jen píšu jak to je a nechci tu mít vizitku nejakého kecala a11 

 offline 

 

#15 06.10.2014 19:16:59

jacob
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 128
Založená vlákna
Motorka: KTM 200 EXC 2016, Sherco Trial 2.9
Věk: 36
0 0

Re: KTM EXC 300


Ono ty klapky se nici pri plnym plynu, kdyz dosedaji na dno kanalu, pry to zkouseli i pribrusovat aby dosedaci plochy byly hladke a lamalo se stejne. Pokud dali 160mth, pak to urcite nebylo po vymene planzet, ale na originalech koupenych s kleci ne? A netahaji za to nijak extra moc ne?
Nejvetsi problem je vymena pouze planzet, ne cele klece i s nimi. My kupovali originaly od KTM...a stejne 50mth....

 offline 

 

#16 06.10.2014 19:36:15

Full Throttle
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 182
Založená vlákna
Motorka: KTM 500 EXC-F
1 0

Re: KTM EXC 300


xfany napsal(a):

Jasny ted tam pujdou lol 

E: Jen kluci okolo maj klapky V3 origo od novoty a jsou po 180mth ok  lol 

Asi kluci kolem tebe jsou šikovný ,nebo citliví na plyn  wink jinak si nedokážu vysvětlit těch 180 Mth ou2 ,ale možná měli štěstí.
U Táty se první poškození dávalo za vinu únavě materiálu atd.. Při druhém poškození se začala řešit příčina.atd...nakonec se zavolalo Kotrbovi  wink po popisu problému i po telefonu hned ujistil, že se s tím setkává docela často a V3 vydržej tak o kolo 100mth nové,ale při výměně pouze planžet se musí hlídat častěji a stačí vyměnit koplet za V4 které mají ochraný rámeček, který zabranuje dotyku planžety se spojem mezi bloky karteru v kterém jsou vyfrézované dosedací plochy na planžety  wink o které se V3 bez rámečku při plném otevření plynu rádi opírají a poškozují se vybracema.
njn všichni to nevědí,ale Kotrba ano  wink 
A jsem si jistej ,že třeba konkrétně Dutohlav prodal motorku s čistým svědomím. To opravdu on nemá zapotřebí  a11 Nic v tom nehledej ....stalo...a stát se může komukoliv kdykoliv .

 offline 

 

#17 06.10.2014 21:16:01

jacob
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 128
Založená vlákna
Motorka: KTM 200 EXC 2016, Sherco Trial 2.9
Věk: 36
0 0

Re: KTM EXC 300


xfany napsal(a):

jacob napsal(a):

Ono ty klapky se nici pri plnym plynu, kdyz dosedaji na dno kanalu, pry to zkouseli i pribrusovat aby dosedaci plochy byly hladke a lamalo se stejne. Pokud dali 160mth, pak to urcite nebylo po vymene planzet, ale na originalech koupenych s kleci ne? A netahaji za to nijak extra moc ne?
Nejvetsi problem je vymena pouze planzet, ne cele klece i s nimi. My kupovali originaly od KTM...a stejne 50mth....

Od nove moto tak pocitam ze tam byli origo..... a moc netahaj sem tam do kopcu nebo po louce.....nebo kdyz chtej vyject skalu z mista  wink 

zřejmě dobrej oddíl  a1 
Pokud máš takovýho souseda, tak můžeš zkrátit informační řetěz a zeptat se přímo jeho...my u něj skončili, protože jsme si nevěděli rady.....
Fakt je, že mě osobně by asi vForce3 vydrželi nadoživotí...

 offline 

 

#18 07.10.2014 07:52:47

SojkinXR6R
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 600
Založená vlákna
Motorka: HQFE350, HondaXR600R,KTMsxf450
Věk: 35
Tel: s poškrábanym displejem
5 2

Re: KTM EXC 300


Jenom přileju vlastní zkušenost do zdejšího ohně.. Měl sem 300exc s natočenejma 160h /Po GO/ a za mýho vlastnictví sem s klapkama ani s ničim jinym neměl víceméně žádnej problém. Rozhodl sem se pro 250exc a tak 300 šla o barák dál kolegovi. Hned pár dní po prodeji na společný vyjíždce ,,rup" spodní planžety, násl. rozhození , zjištění že ulítli planžety na domečku. Koupili sme nový, omylem přišli 2x za jednu cenu. Dali sem nový a jezdili sme dál. Na druhý vyjížďce se toto všechno opakovalo /max po 2mth na nových planžetách/ ,,rup" zase spodní klapky ulítli. Když sme dávali zase nový tak sem si všimli že planžety sou na spodním uchycení dost odchlíplí, neměli by prosvítat nic proti světlu, absolutní tma. Při bližšim zkoumání jsme zjistili, že lišta, co drží u patky planžety je zkroucená /teplem/ a proto tam planžeta nedrží. Tedy, další možnost může být ta, že domeček se po určitých mth nějakym těm vystaveným teplotám a teplotním rozdílům zdeformuje.. A to má za příčinu odcházení klapek. Celkově, než se tohle začlo opakovaně dít, ta motorka /klapky/ mohla mít přes 300mth. Já mám na svý 250 ted nějakejch 170mth a když sme to porovnávali, ty moje jsou v naprostym pořádku. U toho 300exc to byly V3 rok 08, já mám 250exc 2010 V3.

Takže tak...


Kdo maže - ten jede,
Bláto louže kamení, to je naše znamení
Made in Japan

 offline 

 

#19 07.10.2014 10:27:45

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: KTM EXC 300


xfany napsal(a):

jacob napsal(a):

xfany napsal(a):


Od nove moto tak pocitam ze tam byli origo..... a moc netahaj sem tam do kopcu nebo po louce.....nebo kdyz chtej vyject skalu z mista  wink 

zřejmě dobrej oddíl  a1 
Pokud máš takovýho souseda, tak můžeš zkrátit informační řetěz a zeptat se přímo jeho...my u něj skončili, protože jsme si nevěděli rady.....
Fakt je, že mě osobně by asi vForce3 vydrželi nadoživotí...

Jakej tok info???Ze se to deje ze to tam melo bejt new hned po GO?...Ze po koupi to hned vymenit?  Proc vzdyt je to vymazlena moto.....jo ja mu rikal kontroluj odevri hnedle  lol 

Já nevím co bys chtěl furt na těch 2t kontrolovat a rozebírat  hmm  je to přece dokonalý ....2t ... s přivřenýma očima .... a radši moc netahat aby neulítly klapky  smile 

 offline 

 

#20 07.10.2014 11:48:53

Re: KTM EXC 300


Sojkin86: Co na to říkal motor, když do něj co 2 motohodiny vlítly karbon-kevlar planžety?

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů