Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

yz 400 f strili a nechce drzet volnobeh

#1 05.02.2010 14:42:18

Jpour
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 378
Založená vlákna
Motorka: yz 400, KTM EXC 450
Tel: 725521561
0 0

yz 400 f strili a nechce drzet volnobeh


ahoj tak zas po delsi dobe pisu zs sem na svoji motorce udelal podvozek a konecne sem se dostal k motoru startovat celkem jde (se siticem) ale motor jde nejak "divne":nastartuju se siticem a ma na nej celkem veliky otacky tak stahnu na pulku otacky malinko klesnou ale uz od poslechu se mi zdaj lehce nepravidelny a trochu kolisaj kdys vipnu sitic parkrat se prevali a chcipne ma to na karburatoru sroub(takovy plastovy kolecko na nastaveni volnobehu)mam to nastaveny jak maximalne to kolecko jde na doraz a dosahnu toho ze kdys je zahrata a vypnu sitic bezi asi tak 5vterin pak chcipne kdys vypnu sititc a drzim ji malinko pod plynem tak sou otacky dost vysoky a jak mile vezmu za plyn asi prvnich 10mm chodu rukojeti tak se jakobi dusi(dle me moc chuda nedokrmi se) ale pokud pridam jeste vic otacky okamzite vystreli nahoru az do maxima jak u dvoutaktu a kdys se mi povede chitit polohu treba ctvrt plinu a lechce pridavat tak hooodne strili rpi kazdym otoceni plynem vystreli nekdy i vickrat kdys na ni jedu tak se projevuje naprosto stejne porad strili ze spoda malinko jede pak obrovska dira a pak vystreli na zadni dela to na kazdej kvalt koukal sem na svicku je vela relativne cerna jen spicky elektrod jsou tak nejak bilo sedy takze si myslim ze je mozna malinko chuda ale urcite ne moc to by cela svicka bila seda urcite bude chtit nejakym spusobem pretriskovat ale nevim jestli hlavni nebo startovaci trysku jehlu sem skusil posunout o 2zarezi nahoru(vyc otevrena) a ruzny nastaveni sroubku na smes a vysledkem je to ze je to malinko ale vubec ne o moc lepsi ale porad to ukrutne strili tak me jeste napadlo skusit jakoby obohatit smes tim ze nachvilku jen na stojanku ucku celej airbox hadrama aby tam slo min vzduchu nastartoval jsem a vubec zadnej rozdil prosim vas o radu ma nekdo z vas podobnou skusenous dik moc a at vam to jezdi wink 

a jeste karburator sem samozrejme rozdelanej mel vsechno sem vycistil ale nebylo ani moc co cistit byl hodne cistej a trysky jsou seriovy dle manualu hlavni tryska 175 a zavlacka na jehle na 4te pozici jinak neni nic upravovaneho je tam original vyfuk dal jsem novou vatu a original airbox je tam novy filtr takze moc nerozumim tomu proc to ve standardnim nastaveni nechce chodit

 offline 

 

#2 05.02.2010 15:54:42

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: yz 400 f strili a nechce drzet volnobeh


je zima, vzduch je hustší, ochuzuje to směs. To ti dává jasně najevo barva svíce. To kolečko na karbecu kterym točíš... Je to zarážka plynu nebo to seřizuje směs? Mužou to byt oba připady, pokud to seřizuje směs tak sis to rozladil.. Jak se trochu oteplí tak by ti to mělo běžet líp.

A nechcu tady dělat nějakyho suchara, ale mohl bys to napřed psat ve wordu ať ti to aspoň trochu opravuje chyby. A to že máš takovou slohovku napsanou jednou větou, to ani nezmiňuju... a7 


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#3 05.02.2010 18:23:08

Jpour
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 378
Založená vlákna
Motorka: yz 400, KTM EXC 450
Tel: 725521561
0 0

Re: yz 400 f strili a nechce drzet volnobeh


pravopis chapu vsem ktery to poburuje se omlouvam ----jinak ten sroub kazdopadne sem nastavil smes podle manualu 1a3/8otacky a sroub na rozaz soupatka volnobeh(mam na doraz zvednuto) takze nejveci volnobeh a porad nic moc chapu ze v zimne se motorka chova jinak ale tohle je dle me fakt moc klidne bych mohl hodit video wink 

 offline 

 

#4 05.02.2010 19:50:44

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: yz 400 f strili a nechce drzet volnobeh


ale když to máš moc zvedly tak je to taky blby. Motorka se musi startovat uplně bez plynu, stači trochu zvednout a muže to blbě startovat. A když to nastartuješ studeny se sytičem, tak to radši nech chvilu na ten sytič, u těch motorek je normálni že maj vysokej volnoběh..

Kdyžtak zkus to video. A taky zkus vyměnit svičku


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#5 06.02.2010 14:54:55

Jpour
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 378
Založená vlákna
Motorka: yz 400, KTM EXC 450
Tel: 725521561
0 0

Re: yz 400 f strili a nechce drzet volnobeh


hele tak sem dneska sundal kryt hlavy a kouknul jestli neni o zub prehozena vacka(neni) a meril jsem ventilovy vule a taky v pohode tak jsem ji zase slozil nastartoval a porad celkem stejny tak jsem ji pak skusil projet a ta vykonova dira zmizi kdyz jezdim a mam malinko tak 1/4sitice tak je to podstatne lepsi----to video mam ale pouze z mobilu a rekl bych ze to neni fakt nic moc kvalita ale jde s toho videt jak hodne moc to strili mam to sem hodit? wink 

 offline 

 

#6 06.02.2010 16:35:20

Jpour
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 378
Založená vlákna
Motorka: yz 400, KTM EXC 450
Tel: 725521561
0 0

Re: yz 400 f strili a nechce drzet volnobeh


http://www.youtube.com/watch?v=O9VQKIFNa1c tady je to video je to fakt nekvalitni ale aspon jsou videt ty plameny v prvni chvili co to nastartuju mam sitic pak ho vypnu a hned musim malinko na plyn jinak by to chciplo

 offline 

 

#7 06.02.2010 17:20:00

Re: yz 400 f strili a nechce drzet volnobeh


je to tim, že nemáš vyhřívanou garáž...  big_smile a čerta ve výfuku... tak to ti zbejvá jen shodit hlavičku... nebo ti taky může dělat neplechu dekopresor... jinak to jak píšeš, že bez sytiče to chípne, a má to náhlý chvilky výkonu tak to se stalo když sem zapomněl utáhnout příruby u karbecu a sálo to faleš...

 offline 

 

#8 06.02.2010 19:39:14

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: yz 400 f strili a nechce drzet volnobeh


a mužu se zeptat proč vypináš ten sytič hned jak nastartuješ? Studenej motor se musi nechat chvilu ohřát, to je celkem normální věc. Ale pokud to dělá aji při ohřátym motoru, tak musiš přetryskovat karbec nebo počkat do jara. Zkus to na tom sytiču nechat chvilu a jeď to projet jestli ti to bude dělat. Střileni do vyfuku taky dělá chudá směs. Svičku máš šedou a to dělá chudá směs. Sytič ti obohacuje směs a s tim ti to jde. Buď ti to někde chytá ten falešnej luft, nebo to máš maly trysky. Nic jinyho by to byt nemělo a11 


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#9 06.02.2010 20:57:02

radeva
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 368
Založená vlákna
Místo: Šumperk
Motorka: TT 600 R
Věk: 47
0 0

Re: yz 400 f strili a nechce drzet volnobeh


Stáhnout sitič v zimě po pár sekundách nee1 

 offline 

 

#10 06.02.2010 20:59:58

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: yz 400 f strili a nechce drzet volnobeh


radeva:

to řikám pořád roll 


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#11 06.02.2010 22:12:06

Jpour
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 378
Založená vlákna
Motorka: yz 400, KTM EXC 450
Tel: 725521561
0 0

Re: yz 400 f strili a nechce drzet volnobeh


skousim to celej den ten motor byl normalne zahratej proto sem hned stahnul sitic nez jsem delal to video tak to bezelo sitic jen kuli tomu ze sem to bez nej nenastartoval jinak jedina vec co jsem neskousel je svicka myslite ze by to mohlo bejt svickou je tam takova jaka tam ma bejt ale nova neni ale je mi to divny vzdy kdys mi odesla svicka tak masina uz proste nesla vubec nastartovat wink 

 offline 

 

#12 07.02.2010 00:01:53

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: yz 400 f strili a nechce drzet volnobeh


mužeš zkusit jinou tepelnou kapacitu kvuli nizké teplotě. Ale máš prostě chudou směs. Nebo nemáš zasranej filtr?


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#13 07.02.2010 07:23:41

radeva
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 368
Založená vlákna
Místo: Šumperk
Motorka: TT 600 R
Věk: 47
0 0

Re: yz 400 f strili a nechce drzet volnobeh


Jenom nápad, protože mě to taky jednou vylekalo, nemáš zadrbanou odvzdušnovací hadičku do nádrže?

 offline 

 

#14 13.02.2010 19:59:49

Re: yz 400 f strili a nechce drzet volnobeh


tak co? jak to dopadlo? vyměnil jsi tu svíčku?

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů