Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

motocross tratě

#81 30.11.2011 21:06:47

YZ426F
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 577
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Yamaha YZ426F,KTM 250 EXCF,Yamaha YZ250F,Honda XR400R
Věk: 36
Web
0 0

Re: motocross tratě


tak se tam někdy potkáme ano 


život se mi rozpadá jako čínská motorka :-)
www.bebile.cz

 offline 

 

#82 01.12.2011 00:35:31

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: motocross tratě


YZ426F:

JJ. Já tam sice už pěkně dlouho nebyl, ale měl jsem v plánu tam ještě letos zajet, jestli tam teda už neukončili sezonu a jestli nezačnou padat H...a s háčkama.


Dej koním pít...

 offline 

 

#83 01.12.2011 00:50:35

YZ426F
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 577
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Yamaha YZ426F,KTM 250 EXCF,Yamaha YZ250F,Honda XR400R
Věk: 36
Web
0 0

Re: motocross tratě


ještě ne a hovna s háčkama letos budou málo,vypadá to dobře zatím,my pořád jezdíme po lesích :-)


život se mi rozpadá jako čínská motorka :-)
www.bebile.cz

 offline 

 

#84 19.01.2012 13:55:33

Lubi
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 69
Založená vlákna
Místo: jižně skoro Prágl
Motorka: Aprilia Tuono 1000R, Drill One
0 0

Re: motocross tratě


Mikagen:
Ahoj, taky by mě zajímalo, jestli JZ od Prahy nějaká trať není a7 , jsem z Dobřichovic, díky... ano 


co je špatného na kypření půdy? voda se bude lépe vsakovat...
Ještě jsem neviděl, že by motorky zničily les...

 offline 

 

#85 19.01.2012 15:21:03

milanosor
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 290
Založená vlákna
Místo: Hulín
Motorka: Cross prodany :-( , BMW R1150GS ADV
Věk: 34
0 0

Re: motocross tratě


Kdyby nekdo chtel jet na trat do Rýmařova,tak ta uz je zavrena nejaky ten patek. A tusim ze loni zavreli i Medlov. a30 

 offline 

 

#86 19.01.2012 16:26:13

JirkaF007
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 102
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: RM-Z 450
Věk: 35
Web
0 0

Re: motocross tratě


I krupá je už tuhle "zimu" zavřená ...

 offline 

 

#87 19.01.2012 17:02:10

ktm 350
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1470
Založená vlákna
Místo: Někde v lese,,Pohoř
Motorka: Momentálně na prodej
Věk: 15
Tel: 604519929
6 0

Re: motocross tratě


JirkaF007:

kde budete jezdit?  usch  a30 všechno vám zavírají  roll  a11 


Není ostuda spadnout ,ale zůstat ležet !!!

 offline 

 

#88 19.01.2012 17:09:55

JirkaF007
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 102
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: RM-Z 450
Věk: 35
Web
0 0

Re: motocross tratě


nebudeme. ulehneme k zimnímu spanku a probudíme se v březnu ... až nakonci

 offline 

 

#89 19.01.2012 17:15:50

ktm 350
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1470
Založená vlákna
Místo: Někde v lese,,Pohoř
Motorka: Momentálně na prodej
Věk: 15
Tel: 604519929
6 0

Re: motocross tratě


JirkaF007:

tak to je už za chvíli  usch 


Není ostuda spadnout ,ale zůstat ležet !!!

 offline 

 

#90 19.01.2012 17:47:24

twinkam
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2438
Založená vlákna
Místo: Chomutov
Motorka: FE 350
Věk: 36
4 3

Re: motocross tratě


Prijedte se podivat do chomutova,je tady trat Krasna Lipa,jo to masakr a mam pocit ze tu jezdi republiku,porada to vzdy Autoterno Malkov,syn majitele je Jakub Teresak cca 12 let a velkej maser mam takovej pocit ze byl 2 na MS v americe ;-) . Tim jsem chtel jen rict ze se o tu trat staraji  ano 

 offline 

 

#91 28.01.2012 13:45:17

Brůča
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: BMW R 1150 GS,BMW K 1200 GT,Triumph 955i RS
Věk: 51
Tel: funkční
0 0

Re: motocross tratě


http://mxfoto.sweb.cz/
Něco na zimní večery ano - krásné fotografie

 offline 

 

#92 28.01.2012 14:45:26

OndraMZ
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 607
Založená vlákna
Motorka: Exc250 17
0 0

Re: motocross tratě


Zdravím, chceme vybudovat malou trať. Pozemek je naší rodiny a celkem na odlehlém místě. Myslíte že je potřeba řešit nějaké povolení když bude trať odrazena s cedulí ''soukromý pozemek zákaz vstupu''? Má s tím někdo zkušenost, jak to chodí? Díky

 offline 

 

#93 28.01.2012 15:10:15

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: motocross tratě


OndraMZ:

NO já bych to hlavně nenazýval jako motokrosovou trať, pač tu vám tam skoro určitě nikdo nepovolí. Prostě tvrdit každýmu důchodci co půjde kolem, že tam buduješ třeba nějakou okrasnou zahradu a že to co tam jezdí, že to nejsou motorky, ale kypřiče půdy vlastní výroby  lol  lol 

Editoval Noend (28.01.2012 15:11:36)

 offline 

 

#94 28.01.2012 15:34:04

OndraMZ
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 607
Založená vlákna
Motorka: Exc250 17
0 0

Re: motocross tratě


No jako nejblišší barák je asi 1km daleko tak si myslím že by to mohlo být v pohodě smile

 offline 

 

#95 28.01.2012 15:50:38

Lasky
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 878
Založená vlákna
Místo: Lišov u Č.Budějovic
Motorka: 2ks Honda XRV 750 Africa Twin, jedna se sajdou a jedna sólo
Věk: 35
2 0

Re: motocross tratě


Přesně tak. Jako motokrosová trať to nikdy neprojde. Tenhle nápad už u nás taky byl. Soukromej pozemek,kousek od silnice,takže žádná panenská nedotknutá příroda.Prostě louka,nejbližší vesnice asi 4km,ale hned vedle les a v něm myslivci.Těm to strašně vadilo,že by se tam ve velkým plašila zvěř.I když hned vedle po silnici jezdí docela dost aut,včetně nákladních. Na každou muldu vyšší než 70cm musíš mít projekt a stavební povolení. Prostě oficiálně to neuděláš.

Kus za ode mně mají kluci trať na fichtly.Pozemek je jednoho pána co jezdí s nima.Myslím že se učitě nikoho neptali.Dalo by se říct,že mezi lidma mají relativně velký pochopení,ale i tak se našli zelení aktivisti co tam pomalu počítali kolik brouků přejeli a volali tam na ně policajty.Jenže policajti byli rozumní a taky měli pochopení,tak to tam nějak prošetřili a zjistili,že parta kluků opravdu nepáchá žádnej přestupek když se schází na soukromým pozemku,nejde o žádnou organizovanou akci a prostě se tam jen sešli,aby si pokecali a opekli špekáčky,že jsou tam nějaký motorky to přece není žádnej přestupek,leda,že by si stěžoval majitel. To víš,že se vždycky najde pár ocasů,který ten "nesnesitelnej hluk"obtěžuje.Dost lidí se nechá ve finále přesvědčit,že je rozumnější,když se mládež baví na motorkách,než aby se flákali po městě se stříkačkou v kapse.A některým to vymluvit prostě nejde.

Hned v sousední vsi mají taky trať,ale nesmí se tam jezdit.Je to blízko vsi a lidi tam dělají jako šílení.Ten majitel se tam prej nakonec snad nějak dohodl,že může jezdit se svojí malou partičkou čtyřkolkářů asi 2hod.tejdně a jinak mají ostatní po píči.

Já osobně kdybych měl takovej pozemek,tak bych se nikoho na nic neptal a v tichosti bych si to tam  co nejnenápadněji vybudoval.
Pokud možno plot,nebo schovat stromama ať to nebudí zájem lidí. A hlavně bych se fakt co nejvíc snažil,abych tam fakt nikoho nesral a spíš se s každým tak nějak snažil vyjít. Žádný uřvaný vejfuky,pořádek,co nejmíň lidí a pitomce co to nechápou a dělali by tam mrdník bych se snažil srovnat sám dřív než začne někdo prudit.
A když už by se někdo zajímal,tak nic nevědět.Ty zákopy tady asi udělali děti,když si sem chodí hrát na vojáky.Já opravdu netuším kdo to tu udělal.My se tu s kámošema jen občas sejdem,abysme opekli buřty a pokecali,taky sem chodíme trampovat.Jseme zapálení trampové.A ty motorky?Občas si tu sjedou děti na pitbajku,ale čí to jsou děti netuším.No,ale přece jsem člověk a nebudu je vyhánět.Vždyt se musí taky nějak zabavit.
Jenže opravdu je třeba,abyste si to tam neposrali sami.Pak už se to napravuje hodně těžko.


Slunce v duši, promile v krvi a Heavy Metal v srdci. Haleluja beer

 offline 

 

#96 28.01.2012 16:29:04

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: motocross tratě


Zkus se nějak spojit z Pepou, kterej má trať tady kouek u Prahy. On by ti určitě poradil.
Tomu se podařilo zřídit trať hned vedle vesnice asi 100m od posledního baráku a ještě má celkem podporu místních.
Dokonce tam organizuje malou serii závodů atd. Samozřejmě pokud tam bude bydlet nějakej prudič, tak to je problém.
tady je kontakt: http://mxkrupa.cz/
Řekl bych že on to dělá opravdu dobře. Lidi to berou jako místní akci, když se tam něco jede a je tam docela dost čumilů, pač tam má zajištěný i občerstvení

Teoreticky to jde i druhou cestou a to udělat si trať a srát na co kdo říká, ale to musí bejt člověk asi hodně otrlej. Typickej příklad je trať v Chlístově. O její zrušení už tam bojuje nějaka parta prudičů celkem dlouho (v řádech let) a zatim nic nezmohli. Naopak je to asi nejlíp udržovaná trať co znám a taky jedna z nejdelších.
http://mapy.cz/#x=14.485600&y=49.542618 … 4_0_9&l=15

Pokud vím, tak když chceš cokoli dělat s technikou na pozemku (i přesouvat zeminu), tak už musíš mít povolení. Pokud chceš aby ta trať aspoň trochu za něco stála, tak se bez techniky neobejdeš.
Osobně si myslím, že jsou jen dvě varianty:
1. vyjezdit si nenápadnou menší trať max s malejma skůčkama a nejlépe obrostlou hlubokou trávou aby to nemlátilo do očí a blbnou si tam s pár kámošema.
2. domluvit se s úřadama, sehnat si vlastní techniku a udělat trať, která bude opravdu pěkná, udržovaná a budou tam jezdit lidi z širšího okolí (třeba jako do Chlístova). To už ale stojí celkem prachy a pak tam taky musí někdo bejt v každej provozní den, aby vybíral nějaký ten poplatek, jinak se to už vůbec nevyplatí. Chce to ale bagr, bulduzer a zavlažování (třeba starej hasičskej vůz) a to už jsou celkem prachy.


Dej koním pít...

 offline 

 

#97 28.01.2012 17:13:15

OndraMZ
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 607
Založená vlákna
Motorka: Exc250 17
0 0

Re: motocross tratě


Právě že ji chceme udělat bagrem (pár menších skoků, roleta, zatáčky). Pozemek je u cesty takže uplně utajit to asi nepujde ale jelikož je to náš pozemek, nebude to vedeno jako mx trať, nebudou žádné otevírací hodiny, pro všechny bude platit zákaz vstupu

 offline 

 

#99 28.01.2012 18:01:44

Lasky
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 878
Založená vlákna
Místo: Lišov u Č.Budějovic
Motorka: 2ks Honda XRV 750 Africa Twin, jedna se sajdou a jedna sólo
Věk: 35
2 0

Re: motocross tratě


OndraMZ:

Bagr taky utajíš.
"Co tam dělá ten bagr?"
"Ále chci se naučit bagrovat,tak jsem se domluvil se známým půjčil mi ho a hraju si tady na louce,abych se s ním naučil,je přece nemyslytelný,abych jako začátečník jel hned někomu zkurvit základy."

Já vím lidi nejsou úplně blbí,ale rozumnej si pomyslí svoje a víc pátrat nebude a s blbcem to jinak nepůjde. To jak psal semis je pravda,ale těch prachů a úsilí by to stálo opravdu hodně.
Takhle když vás tam bude jezdit pár,tak to docela rychle zaroste a už to nebude tolik provokovat. Akorát s tím zákazem pro ostatní bych to tak snadno neviděl.Předpokládám,že to není oplocený a to by s u toho musel bydlet jinak to neuhlídáš. No ty se např domluvíš s tím člověkem co bydlí ten kilometr,že např. v neděli se na ježdění vyserete ať má chvíli klid.Jenže ty a všichni kámoši to pochopíte,ale přijede tam nějakej ocas bez vejfuku,kterýho ani neznáš a pak ten člověk bude hulákat na tebe,že jste se dohodli,že tam bude klid a ty jsi to porušil. A když si to tam neumíš ohlídat,tak jděte všichni do prdele už tam nechci vidět motorku a problém je na světě.Tohle říká hodně kluků co se kdy starali o nějaký tratě.


Slunce v duši, promile v krvi a Heavy Metal v srdci. Haleluja beer

 offline 

 

#100 28.01.2012 22:11:02

OndraMZ
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 607
Založená vlákna
Motorka: Exc250 17
0 0

Re: motocross tratě


Lasky: Jasně no to máš pravdu. Plot plánujeme udělat a na něj pověsíme ceduly. Jinak v mém okolí je jen pár lidí co jezní a všichni se tak nějak známe. A zase si říkám že každému to může být jedno když jezdím po svém pozemku.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů