Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

ENDURO/MX Chemička

#21 08.07.2011 21:45:56

Re: ENDURO/MX Chemička


puerteen napsal(a):

Pete1985: jinak jak seš dobrej jezdec big_smile ja moc ne tak jezdim sam...........ale mužem se někdy projet v terenu či někde něco vyjiždet a  sjiždet.....Jinak jezdim jen na pitmaxxu......

Zdarec. V klidu, ja bych sel zajezdit taky, takze se klidne muzem nejak domluvit.
Dneska jsem byl pojezdit s KAWASem a bylo to super. U mě bych řekl není ani tak problém se strachem nebo tak, ale zatím nemám tu správnou kondičku a ten spravny um, how to do it, proste takove to KNOW HOW  a1  a1  ano2 

Takze dneska jsem se 1x totalne vymlel do 30cm zatopene koleje plne bahna, bryle,rukavice, boty, vsechno mokre a zaj..., pak nekolikrat nepodarene vyjezdy, kde me krasna vaha moji DR-Z natolik okouzlila, ze jsem byl rad, kdyz jsem se dostal na normalni verejnou komunikace smer HOME.

Jinak k tomu PITMAXXU - jak to jede? Koukal jsem, ze vaha neco kolem 68kg,19HP -175 ccm a stelovatelny podvozek.

 offline 

 

#22 08.07.2011 21:46:43

Re: ENDURO/MX Chemička


Jo a ulomil jsem levy predni blinkr.  big_smile  big_smile 

 offline 

 

#23 08.07.2011 21:57:11

Re: ENDURO/MX Chemička


Co se tyka tech policajtu, nejak tak bych souhlasil s TRISTANEM, teda minimalne v tom, ze to jsou lidi.
Anebo to jsou NELIDI?
Kurde, ted ani nevim  deb1 

No proste s vetsinou lidi se da nejak domluvit, at je to policajt na ceste, nebo v terenu. Nemyslim si, ze by se borec policajt choval k pachateli  lol (motorkari) jako k vrahovi a v pripade, ze by ho nebyl schopen dohonit nebo co ja vim, zacal by treba palit. Todle uz bude extreme.

Sice je fakt, ze me policajti vylozene iritujou uz jen tim, ze kdyz prsi, nevidim ani jednoho a jakmile vysvitne oskar, je jich jako much  ano2 , davaji nesmyslne pokuty, kde je jich potreba, tak nejsou a naopak  ugh1 
Ale hlavne nikdy v zivote mi policie nijak nepomohla, jeste mi jednou vyrazili dvere od vlastniho bytu, kdyz si na me sousedka vymyslela, ze tam nekoho tyram, ze ode mne jdou nejake zvuky. Po rozlomeni zamku u dveri, prasklych futer zjistili, ze mi tam knuci 3 mesicni stene rotwika. A skodu nikdy neuradili, nijak se nerevanzovali atd atd atd.
Proste pro me to jsou lumpove ale k veci...

Da se s nima domluvit, jsou to lidi.

...Nebo nejsou??? ......

 heh2  heh2  heh2  ee3 

 offline 

 

#24 09.07.2011 03:55:04

Lasky
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 878
Založená vlákna
Místo: Lišov u Č.Budějovic
Motorka: 2ks Honda XRV 750 Africa Twin, jedna se sajdou a jedna sólo
Věk: 35
2 0

Re: ENDURO/MX Chemička


Pete1985:

Asi tak. V každý skupině lidí je určitá část dobrých a určitá část jsou vypatlanci. Většinou v každým společenství převažují ti normální ať se jedná o celý národ,nebo jen skupinu lidí,ale v každý skupině určitý procento debilů prostě je a cajti nejsou vyjímkou. Nikdo Ti nedá 100% záruku,že na nějakýho magora nenarazíš. Já se s policajtama při práci potkávám hodně často,opravdu většinou jsou to fakt normální lidi,co dělají svojí práci a když se s nima jedná rozumně,tak se taky chovají jako rozumný lidi. Nicméně čas od času narazím na takovýho debila,že mi to hlava nebere jak se něco takovýho může vůbec volně pohybovat po světě a natož pracovat u policie. Že by po tobě někdo začal střílet,bych se asi neobával,ale pokud budeš ujíždět a nepovede se ti to,tak si můžeš bejt jistej že ani ten nejhodnější policajt nepřijde a neřekne "Ty vole to byla prdel co? Jak jsme si zajezdili.Tak čau a zase příště" Prostě z toho průser bude vždycky. No a když zastavíš,tak se může stát,že přijde,pojebe tě,vysvětlí co bys měl a neměl atd. A pak tě nechá na pokoji,nebo ti dá pokutu a zas tě nechá bejt a nebo to bude opravdový hovado co se bude vyžívat v tom když může někomu zavařit a rozmázne to se vší parádou jak kdybys někoho přejel. Jenže to dopředu nikdy nevíš co z toho bude.
Na tohle prostě není jednotnej recept jak postupovat. Musíš to vyhodnotit na místě podle situace,jestli opravdu máš na to,aby ses co nejrychleji vytratil někam do pryč a nebo by to byl dopředu prohranej zoufalej pokus a akorát by sis tím nahnojil.
Ono je hlavně nejdůležitější vůbec nedávat příčinu k tomu,aby se nějakej orgán pohyboval v tvojí blízkosti s úmyslem tě odchytit. To znamená nesrat lidi. Když někudy jedu,tak pokud možno jen jednou a maximálně zpátky. My sice raději posloucháme řev motoru,než ptačí zpěv,ale většina lidí to vidí jinak a když mu prolítne 5krát za hodinu enduro kolem chalupy,tak ho to nasere a už je tam možnost,že zavolá cajty ať "zjednají pořádek,páč nějakej gauner na motorce ohrožuje slušný lidi"
Není dobrý když potkáš v lese cyklisty to hned před nima oroštovat a naházet jim bordel do huby a spoustu jiných případů.
Vím,že tam u vás na severní moravě to máte těžký a jdou tam po vás jak pitomý i když zrovna žádnej konkrétní důvod nemají,ale dokud budou mít jakýkoliv příčiny tak určitě nepřestanou,jelikož většina "slušných lidí" s přeje,aby jednou pro vždy zatočili s těma "gaunerama na motorkách". To slyšíš v rádiu furt tyhle kecy.


Slunce v duši, promile v krvi a Heavy Metal v srdci. Haleluja beer

 offline 

 

#25 09.07.2011 20:08:50

Re: ENDURO/MX Chemička


No chlapi,

policajty jsme tady uz probrali a myslim, ze bysme v tomhle tematu sice mohli pokracovat do nekonecna, ale kdo ma o to zajem?
Ja bych se na ne vyprd a radeji se domluvil na nejake pekne enduro vyjizdce. Ne nic extra tezkeho, spise takovy vylet at uz pres to nebo pres to.

A pro klid tady nekterych  smile  jen sraz na konkretnim miste a ohledne konkretni trasy bud pres SZ nebo domluva az na miste.

Ale jak rikam, neco pekneho na pojezdeni, ruce mam za poslednich par dni, kdy jsem jezdil temer denne celkem utahane, takze potrebuju nabrat sily. Ale na sezeni doma - to je zas sily prebytek.

Takze hura ven a snad nekdo z vas rad nekam vyjede.

 geer  a15 

 offline 

 

#26 11.07.2011 07:46:47

puerteen
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 192
Založená vlákna
Místo: Frýdek - Místek
Motorka: Fantic TZ 300...PITMAXX 160, starší kolo v motard upravě
Věk: starší pan
1 0

Re: ENDURO/MX Chemička


Enduro Paskov  usch 


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1799_10072011099.jpg

 offline 

 

#27 11.07.2011 07:52:42

puerteen
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 192
Založená vlákna
Místo: Frýdek - Místek
Motorka: Fantic TZ 300...PITMAXX 160, starší kolo v motard upravě
Věk: starší pan
1 0

Re: ENDURO/MX Chemička


Enduro přibližovadlo  lol  heart  usch 


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1799_10072011067.jpg

 offline 

 

#28 12.07.2011 22:38:43

Re: ENDURO/MX Chemička


puerteen:

Ty woe, jak se ti to tak krásně podařilo zaparkovat ?

 offline 

 

#29 17.07.2011 08:58:08

Re: ENDURO/MX Chemička


Nejde dneska někdo pojezdit do paskova? Nebo i někam jinam, ničemu se nabráním :-)

 offline 

 

#30 17.07.2011 09:14:06

Re: ENDURO/MX Chemička


Když tak mi pište na mobil 776 187 692.
Nebudu u kompu.
Pete

 offline 

 

#31 17.07.2011 14:21:34

C.J.
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2580
Založená vlákna
Motorka: EXC 450 05
Věk: 36
13 1

Re: ENDURO/MX Chemička


To jsi napsal brzo, v 9.00 jsme odjížděli od chemičky  lol 

http://img.motofotky.cz/upload/images/forum/2011/28/26016_chem.jpg

Editoval C.J. (17.07.2011 14:23:16)

 offline 

 

#32 17.07.2011 14:29:03

Re: ENDURO/MX Chemička


C.J. napsal(a):

To jsi napsal brzo, v 9.00 jsme odjížděli od chemičky  lol 

http://img.motofotky.cz/upload/images/f … 6_chem.jpg

To snad neni mozny  a19 

Hih, toz tak nekdy jindy. A dneska se nikomu nechce treba na bilou nebo tak nekam? Misto jen orientacne, presne az pres SZ  a29 

 offline 

 

#33 17.07.2011 21:09:49

puerteen
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 192
Založená vlákna
Místo: Frýdek - Místek
Motorka: Fantic TZ 300...PITMAXX 160, starší kolo v motard upravě
Věk: starší pan
1 0

Re: ENDURO/MX Chemička


Pete1985 napsal(a):

puerteen:

Ty woe, jak se ti to tak krásně podařilo zaparkovat ?

parkovat jak parkovat ale mam to pridreny... Takze koupit novy valec a pist..... Me uz ten pit vysel na tolik penez hmm  clovek trochu pojezdi a co chvila aby kupoval skoro novy motor.... Financne se pity nevyplati kupovat....Ale nemam momentalne na GasGas EC 125... Ci TM 125enduro.... Tak se musim jen tak sam projizdet ....

 offline 

 

#34 28.07.2011 17:33:32

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: ENDURO/MX Chemička


Pete1985:

koukám, že bude asi přechod na silnější stroj deb1 

http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuk … 400-s.html

a nebo jiný problém ?

 offline 

 

#35 28.07.2011 19:25:31

ViTTek
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2017
Založená vlákna
Místo: SeveroVýchod
Motorka: TT 600S
Věk: 37
Tel: 731 587 67nula
Web
0 0

Re: ENDURO/MX Chemička


Strejda-GC:

Taky jsem na to koukal.... smile  To jsou sakra rychlé přechody.... to by se nemuselo vyplatit... dead 


Pojedeme zkratkou...http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/61_51622.gif

 offline 

 

#36 28.07.2011 19:57:26

C.J.
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2580
Založená vlákna
Motorka: EXC 450 05
Věk: 36
13 1

Re: ENDURO/MX Chemička


A já mám nabídku na XR  ee1  Ale vůbec si nejsem prodejem jistý  bliz2 

 offline 

 

#37 28.07.2011 22:15:03

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: ENDURO/MX Chemička


C.J.:

takže i Jarda bude přiostřovat po prodeji XR ? okok 

 offline 

 

#38 31.07.2011 09:21:37

Re: ENDURO/MX Chemička


Strejda-GC:

jj. Chtel jsem jit do KTM 530 EXC, ale nakonec jsem se rozhodl, ze tuto sezonu jeste doklepu na dr-z. Nebo spise abych to osvetlil - chtel jsem neco lehciho, neco, na cem se vice vyblbnu.
Pak jsem uvidel u V. Treutlera tu KTM a laska na prvni pohled. Jenomze z fleku investovat takove financni prostredky nechci (120 000 i kdyz stav je krasny), jsou dulezitejsi veci - rodina, firma atd..
Takze pokud se bude darit, mnozna poridim na pristi sezonu nejakou lehkou ostrou strelu, letos na to ale prdim. Podle me nema smysl kupovat hodne jetou ostrou za levne penize (50-60 tis.). To si radeji priplatim za zanovni moto, co zavody nevidelo, nez abych pak porad servisoval a servisoval a rval si vlasy.

Jinak DR-Zeto je v super kondici, ted uz jen cekam na novou baterku, ktera je na reklamaci. Odpojil jsem halogen a premostil na spinac, takze pri startovani mi uz sviti jen parkovacky, dokud neprepnu jinak. Dobijeni super, bez svetla 13.8-14V pri asi  2000ot.
Tedka konecne prezuto na bridgestone M404. Jeste jsem netestoval v terenu, vcera byla prvni projizka od defektu, co jsem mel. A to jen po asfaltu. Takze hned jak se vycasi, jdu na to.

 offline 

 

#39 31.07.2011 14:41:52

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: ENDURO/MX Chemička


Pete1985 napsal(a):

Strejda-GC:


Pak jsem uvidel u V. Treutlera tu KTM a laska na prvni pohled. Jenomze z fleku investovat takove financni prostredky nechci (120 000 i kdyz stav je krasny), jsou dulezitejsi veci - rodina, firma atd..

jo, ta mašina co ji má na krámě vypadá super ano  80mth je na tenhle stroj nic smile 

 offline 

 

#40 01.08.2011 15:09:42

Re: ENDURO/MX Chemička


Strejda-GC napsal(a):

Pete1985 napsal(a):

Strejda-GC:


Pak jsem uvidel u V. Treutlera tu KTM a laska na prvni pohled. Jenomze z fleku investovat takove financni prostredky nechci (120 000 i kdyz stav je krasny), jsou dulezitejsi veci - rodina, firma atd..

jo, ta mašina co ji má na krámě vypadá super ano  80mth je na tenhle stroj nic smile 

JJ, srdce mi uplne krvaci.   sad 
Ale co nadelas.
Ale vim, ze DR-Zeto me jeste taky pekne povozi.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů