Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

ENDURO/MX Chemička

#1 07.07.2011 17:40:01

ENDURO/MX Chemička


Kdo se přidá?
 gp   a29  gp 

http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/14_nalepka_1.jpg

 a10 

Když tak SZ

 offline 

 

#2 07.07.2011 20:52:52

motoline.cz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1428
Založená vlákna
Věk: 40
Tel: 724938355
10 1

Re: ENDURO/MX Chemička


ty tvoje výzvy mi připadají jako bys byl nasazený agent, chytač motorkářů  ee2 


Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc.

 offline 

 

#3 07.07.2011 21:56:22

Suchman
Administrator
Fotogalerie
Příspěvky: 4498
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: ETX50, TT600R(e), XR600R, NX650, Betta 207,210
Věk: už moc
Tel: 774 817 423

Re: ENDURO/MX Chemička


Spíš bych byl za to, to cpát do jednoho vlákna...  ano2 


Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.

 offline 

 

#4 07.07.2011 22:06:35

Re: ENDURO/MX Chemička


motoline.cz napsal(a):

ty tvoje výzvy mi připadají jako bys byl nasazený agent, chytač motorkářů  ee2 

Tak tohle mě popravdě vůbec nenapadlo, že by si to moh někdo myslet.
Tím máš na mysli, jakože tady nalákám lidi a pak na ně zavolam poldy? NENÍ TO UŽ TROCHU HARD-CORE? a30  ugh1 

Jsem docela normální začátečník, co hledá lidi kolem sebe, aby nemusel jezdit sám. Toť vše.  wink 


Suchman:

J.N. nové už zakládat nebudu, neboj  ano  cool 

 offline 

 

#5 07.07.2011 22:14:55

Re: ENDURO/MX Chemička


Dneska z Paskova:

Když jsem dojel nakonec, byl jsem suchý.
Ale domů jsem dojel jako totální hov*do, v botech vody až po kotníky.


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2308_fotografie0081.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2308_fotografie0071.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2308_fotografie0072.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2308_fotografie0074.jpg
http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2308_fotografie0076.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2308_fotografie0082.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2308_fotografie0079.jpg

 offline 

 

#6 07.07.2011 22:36:12

klába
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 8
Založená vlákna
Místo: Praha vychod
Motorka: tt600s
0 0

Re: ENDURO/MX Chemička


Pete1985:

Bud zdrav,pridal bych se hned,se svou XT600e,ale bohuzel trochu z ruky sad 

 offline 

 

#7 07.07.2011 22:43:55

Re: ENDURO/MX Chemička


klába:

Odkud jsi?
To bude asi fest dálka, co?

 offline 

 

#8 07.07.2011 22:50:52

klába
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 8
Založená vlákna
Místo: Praha vychod
Motorka: tt600s
0 0

Re: ENDURO/MX Chemička


Pete1985:

 oko1  To teda jo ne  kousek za Prahou.Ale jinak pojezdit se tady da taky fajnove a29 

 offline 

 

#9 07.07.2011 22:53:31

Re: ENDURO/MX Chemička


klába:

JJ, to věřím. Všude dobře, doma nejlíp  ano2  ano2  a25 

Editoval Pete1985 (07.07.2011 22:53:50)

 offline 

 

#10 07.07.2011 22:57:39

klába
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 8
Založená vlákna
Místo: Praha vychod
Motorka: tt600s
0 0

Re: ENDURO/MX Chemička


Pete1985:

HM,skoda,tak treba nekdy priste wink Tak pekne pojezdi i za me,hlavne bez padu stop2 

 offline 

 

#11 07.07.2011 23:18:24

motoline.cz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1428
Založená vlákna
Věk: 40
Tel: 724938355
10 1

Re: ENDURO/MX Chemička


Pete1985 napsal(a):

motoline.cz napsal(a):

ty tvoje výzvy mi připadají jako bys byl nasazený agent, chytač motorkářů  ee2 

Tak tohle mě popravdě vůbec nenapadlo, že by si to moh někdo myslet.
Tím máš na mysli, jakože tady nalákám lidi a pak na ně zavolam poldy? NENÍ TO UŽ TROCHU HARD-CORE? a30  ugh1 

Jsem docela normální začátečník, co hledá lidi kolem sebe, aby nemusel jezdit sám. Toť vše.  wink 


Suchman:

J.N. nové už zakládat nebudu, neboj  ano  cool 

no tochu hard core to je, ale když zvážíš že ochránáři jsou schopni dát 21 mega za bilbordy, nebo nechají lítat celýma víkendama vrtulník, jen aby někoho chytli, tak už se to na tvoji opatrnosti podepíše. Nebo jiná verze: ty jsi v tom sice nevinně, ale vysolíš tady naostro datum, hodinu a místo, kde bude pohyb ZLÝCH motorkářů. Tady si to může přečíst kdokoliv, třeba i ten aktivní ekolog a akce "jdeme najisto" je na světě... Možná teď působím přehnaně podezíravě, ale ono se mi to tak nějak vyplácí


Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc.

 offline 

 

#12 08.07.2011 07:57:08

Re: ENDURO/MX Chemička


motoline.cz:

Zajimave hmm 
Ale na každem šprochu pravdy trochu se říká, i když ne vždy to tak je. vyk! 

S tím datem a místem -  a2  tos měl asi pravdu. No ale že by se tady v ČR (pokud teda nejezdíš vyloženě v národním parku a neničíš školky atd, nezakládáš požáry ...) pořádaly takové HONY NA ČARODĚJNICE  heh1  a13  heh11 
To snad ne. Já sám mám přírodu hodně hodně rád, takže se podle toho i chovám. To už je na každém z nás, jestli má černé svědomí, či nemá.

S tím vrtulníkem - to si myslíš, že nechají lítat vrtulník za XXX tisíc jen kvůli odchytu motorkáře, který zrovna jede po nějaké haldě, která je plná těžkých kovů, železa, chemikálií a dalších sraček, které tady na ostravsku prostě jsou?

Jsem z Vratimova a tady A.S.A. likvidovala uhelné kaly z lagun a dlooouho nikdo nic.
http://www.vratimov.zelenevolby.cz/inde … nek=laguny

Takže pokud nedevastuju přírodu atd. nějak extra šíleně bych to neřešil. A pokud se najde nějaký aktivista, tak si to s ním vyřídím buď ručně stručně - pokud se budu muset bránit  smile  smile ,nebo to holt zmedializuju, vezmu si advokáta atd. Ale jak říkám, do takových extrémů já zacházet nechci.

Editoval Pete1985 (08.07.2011 07:59:42)

 offline 

 

#13 08.07.2011 08:46:06

motoline.cz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1428
Založená vlákna
Věk: 40
Tel: 724938355
10 1

Re: ENDURO/MX Chemička


Pete1985 napsal(a):

motoline.cz:

Zajimave hmm 
Ale na každem šprochu pravdy trochu se říká, i když ne vždy to tak je. vyk! 

S tím datem a místem -  a2  tos měl asi pravdu. No ale že by se tady v ČR (pokud teda nejezdíš vyloženě v národním parku a neničíš školky atd, nezakládáš požáry ...) pořádaly takové HONY NA ČARODĚJNICE  heh1  a13  heh11 
To snad ne. Já sám mám přírodu hodně hodně rád, takže se podle toho i chovám. To už je na každém z nás, jestli má černé svědomí, či nemá.

S tím vrtulníkem - to si myslíš, že nechají lítat vrtulník za XXX tisíc jen kvůli odchytu motorkáře, který zrovna jede po nějaké haldě, která je plná těžkých kovů, železa, chemikálií a dalších sraček, které tady na ostravsku prostě jsou?

Jsem z Vratimova a tady A.S.A. likvidovala uhelné kaly z lagun a dlooouho nikdo nic.
http://www.vratimov.zelenevolby.cz/inde … nek=laguny

Takže pokud nedevastuju přírodu atd. nějak extra šíleně bych to neřešil. A pokud se najde nějaký aktivista, tak si to s ním vyřídím buď ručně stručně - pokud se budu muset bránit  smile  smile ,nebo to holt zmedializuju, vezmu si advokáta atd. Ale jak říkám, do takových extrémů já zacházet nechci.

Kluku, kde žiješ? to si piš, že se pořádají hony na čarodějnice, vrtulníky běžně jednou měsičně akce s cílem chytit motorkáře (a to si piš že když někoho chytnou tak si nechají všechny ty hodiny proplatit). Další záležitost jsou endura pro policajty, myslím že právě někde kolem karviné je mají, a tam na nich řeší právě ty haldy.
Tam ti potom řeči že máš přírodu moc rád nijak nepomůžou, koho chytí, ten to odsere za všechny ostatní...


Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc.

 offline 

 

#14 08.07.2011 09:03:54

Re: ENDURO/MX Chemička


motoline.cz:

Tak jestli je to fakt takový, tak už mlčim.. mlčim  a9  a9 

Snad teda nebudu muset na vlastní kůži zjistit, jestli je to tak, jak říkáš. a30  a4 
No ale je to hnus velebnosti. a11 

 offline 

 

#15 08.07.2011 13:37:00

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: ENDURO/MX Chemička


hele,tady zbytečné panikaříte  a22 
za chemičkou to je regulérní enduro poježdění(jsem tam nekolikrat za měsíc),dokonce od zimy to má pod sebou parta z Hošťálkovic,takže tam problém nehrozí,takže když se nejezdí tak kde nechtějí,tak není problém   smile 
halda v Paskově bude v pohodě do té doby,než se tam někdo fest poláme a pak bude problém smile
jinak,toho borce na policejním WR jsem viděl a myslím,že by mu ujel trochu lepší jezdec v pohodě,není to záden střelec wink

 offline 

 

#16 08.07.2011 14:02:40

Re: ENDURO/MX Chemička


Strejda-GC:

Tak to je super, konečně nějaké info přímo od zkušeného.

Ale já střelec nejsem už vůbec a trochu lepší jezdec.... to taky asi ne  a1  a1  big_smile 

Když už jsme u toho borce na tom police WR - to je jako fakt přímo nasazená osoba na chytání jiných enduro jezdců?
Kde to jsme? V totalitě? To je tady jako nějaký režim?

Jdu blejt !!!  a31  a31  a31 

Editoval Pete1985 (08.07.2011 14:08:15)

 offline 

 

#17 08.07.2011 15:27:05

puerteen
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 192
Založená vlákna
Místo: Frýdek - Místek
Motorka: Fantic TZ 300...PITMAXX 160, starší kolo v motard upravě
Věk: starší pan
1 0

Re: ENDURO/MX Chemička


hele a kde je trat pošli GPS souřadnice nebo na mapě................ nevím kde to muže byt ale šel bych to tam očihnout na kole big_smile Jinak budu jezdit hard enduro v paskove  lol na haldach usch 

 offline 

 

#18 08.07.2011 15:39:33

puerteen
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 192
Založená vlákna
Místo: Frýdek - Místek
Motorka: Fantic TZ 300...PITMAXX 160, starší kolo v motard upravě
Věk: starší pan
1 0

Re: ENDURO/MX Chemička


Pete1985: jinak jak seš dobrej jezdec big_smile ja moc ne tak jezdim sam...........ale mužem se někdy projet v terenu či někde něco vyjiždet a  sjiždet.....Jinak jezdim jen na pitmaxxu......

 offline 

 

#19 08.07.2011 16:27:00

Lasky
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 878
Založená vlákna
Místo: Lišov u Č.Budějovic
Motorka: 2ks Honda XRV 750 Africa Twin, jedna se sajdou a jedna sólo
Věk: 35
2 0

Re: ENDURO/MX Chemička


Pete1985:

Jestli jsem to dobře pochopil,tak to nebude nějaký PSVB jako kdysi,ale normální policajt. No a to se dalo čekat,že to k tomu dojde. V horách mají cajti offroady,ve vojenských prostorech mají cajti čtyřkolky,na silnici už mají kromě Pasatů a Pan Europeanů i policejní R1,takže to že už mají i policejní WR mě sere,ale nepřekvapuje. Policajt sice není střelec,ale jen zatím.On to určitě natrénuje. Nevěřím,že by tam posadili nějaký úplný jelito co nemá vztah k motorkám. Co vím tak ti hoši co jezdí po silnici ze začátku nebyli,taky žádní střelci,ale pár kurzů na okruhu a praxe v podobě služeb je proškolila. Dneska se nebojí toho Pan Europeana složit tak,že dře kufrem o asfalt. Myslím,že jejich kolegové na endurech se taky budou snažit. No řekněte někdo,že by vás nebavila služba vlasti kdybyste celou šichtu jezdili na enduru. No a pár měsíců každodeního ježdění z člověka střelce udělá.
Takže je tu nová výzva. Naučit se jezdit líp než pan strážmistr. usch  usch  usch 


Slunce v duši, promile v krvi a Heavy Metal v srdci. Haleluja beer

 offline 

 

#20 08.07.2011 16:56:04

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: ENDURO/MX Chemička


Ja bych s policajtama na endurech neviděl problem jsou to lidi tak jak mi a kdo někdy tu motorku viděl na vlastní oči a podíval se co tam maji za gumy tak každemu dojde že sebou při rychlejší jízdě (ne ostřejší) musí sebou zakonite seknout o zem a jelikož si to uvědomuje tak se za tebou nepožene. vždyt on s lepší vyplatu nedostane když tě chytí tudíž se ani kvuli tobě nepřerazí.


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů