Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

YAMAHA WR250R úpravy, typy, triky, skušenosti majiteľov

#41 04.01.2011 15:50:21

Pipo
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 16
Založená vlákna
Místo: Bratislava
Motorka: YAMAHA WR250R 2008
Věk: 22
0 0

Re: YAMAHA WR250R úpravy, typy, triky, skušenosti majiteľov


JindraM:

podla zakona by STK mala byt nie? ... nahoda je blbec ak ma stopnu  hmm 

 offline 

 

#42 27.01.2011 21:33:22

Jarok
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 18
Založená vlákna
Místo: Slovensko
Motorka: YAMAHA WR250R
Věk: 2008
0 0

Re: YAMAHA WR250R úpravy, typy, triky, skušenosti majiteľov


Pipo:

STK sa na nové moto treba až po 4-roch rokoch, si myslím ak nie ma opravte a1 . S tým výfukom je to tak ako opísal Navrc.WR-F, a nyvyše ti bude svietiť červená kontrolka na prístrojovke, ale je na to na predaj, neviem ako sa to volá, také relé asi, ktoré zasunieš namiesto káblov ktoré si odstránil a chybu prestane hlásiť. Ale ten výfuk sa oplatí, na ebay je za dobrú cenu. To predné koleno powerbomb neviem ja som nepocítil žiadnu zmenu po jeho výmene, akurát sa mi zdá trochu tichšia.

 offline 

 

#43 28.01.2011 17:15:39

MartiinK
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 66
Založená vlákna
Motorka: Wrrko brko
Věk: 35
0 0

Re: YAMAHA WR250R úpravy, typy, triky, skušenosti majiteľov


Jarok napsal(a):

Pipo:

S tým výfukom je to tak ako opísal Navrc.WR-F, a nyvyše ti bude svietiť červená kontrolka na prístrojovke, ale je na to na predaj, neviem ako sa to volá, také relé asi, ktoré zasunieš namiesto káblov ktoré si odstránil a chybu prestane hlásiť..

jojo - Exup eliminator... ale není třeba, já odstranil jen bovdeny, actuator zůstal připojenej, chodí naprázdno, žádná červená kontrolka  deb1 
spíš co sem koukal, že nehlásí chybu po odpojení lambdy

 offline 

 

#44 04.02.2011 20:55:48

Pipo
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 16
Založená vlákna
Místo: Bratislava
Motorka: YAMAHA WR250R 2008
Věk: 22
0 0

Re: YAMAHA WR250R úpravy, typy, triky, skušenosti majiteľov


v pondelok mi  v yamahe nahodia zvod aj koncovku len sa obavam ze bez upravy palivovej mapy to nema vykon a servisak v yamahe povedal ze oni palivovu mapu nemenia ze musim ist niekam kde mi daju motorku na brzdu a tam to vyladia.

je daka firma v BA co ladi na brzde ?

 offline 

 

#45 05.02.2011 21:32:10

volodaj
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 898
Založená vlákna
Místo: Martin
Motorka: žiadna, ex YMH WR 250f, ex HSB FE 400
Věk: 32
5 1

Re: YAMAHA WR250R úpravy, typy, triky, skušenosti majiteľov


Pipo> Skús toto http://www.fastbikes.sk/. Hlohovec nemáš až tak ďaleko.

 offline 

 

#46 05.02.2011 22:31:19

MartiinK
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 66
Založená vlákna
Motorka: Wrrko brko
Věk: 35
0 0

Re: YAMAHA WR250R úpravy, typy, triky, skušenosti majiteľov


Pipo:

otázka je, jestli umí pracovat s CO módem... odstraň klapku na sání, kup programmer, pošlu ti hodnoty, výsledek jistej ano2 

 offline 

 

#47 06.02.2011 09:27:25

Pipo
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 16
Založená vlákna
Místo: Bratislava
Motorka: YAMAHA WR250R 2008
Věk: 22
0 0

Re: YAMAHA WR250R úpravy, typy, triky, skušenosti majiteľov


volodaj napsal(a):

Pipo> Skús toto http://www.fastbikes.sk/. Hlohovec nemáš až tak ďaleko.

pozeral som ale robia len cestaky a ziadnu yamahu sad(

 offline 

 

#48 06.02.2011 09:28:34

Pipo
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 16
Založená vlákna
Místo: Bratislava
Motorka: YAMAHA WR250R 2008
Věk: 22
0 0

Re: YAMAHA WR250R úpravy, typy, triky, skušenosti majiteľov


MartiinK napsal(a):

Pipo:

otázka je, jestli umí pracovat s CO módem... odstraň klapku na sání, kup programmer, pošlu ti hodnoty, výsledek jistej ano2 

cez pristrojovku ze ?... to oni vedia tak to by som mohol skusit ... inak dost rozmyslam aj nad tym fmf programmerom

 offline 

 

#49 06.02.2011 09:49:30

volodaj
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 898
Založená vlákna
Místo: Martin
Motorka: žiadna, ex YMH WR 250f, ex HSB FE 400
Věk: 32
5 1

Re: YAMAHA WR250R úpravy, typy, triky, skušenosti majiteľov


To je jedno, či cestné alebo offroad. Stále to je spaľovací motor. Treba skúsiť zavolať, či by to vedeli spraviť a budeš vedieť na čom si.

 offline 

 

#50 24.02.2011 21:55:38

Ferry
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 5
Založená vlákna
Motorka: WR250R
0 0

Re: YAMAHA WR250R úpravy, typy, triky, skušenosti majiteľov


Jarok:

Ahoj Jarok, motorku mám 1 rok a chtěl bych na ní provést úpravy. Chtěl bych tě poprosit o Tvoje názory a rady o nákupu zboží v USA. Četl jsem , že si tam spokojený zejména s jedním e-shopem (jistě víš, o kterém píšu) Zajímalo by mě jak je to splacením a objednáváním zboží, popřípadě zda si to objednával na svoje triko a nebo přes firmu, která tuto službu poskytuje. Konkrétněji se mi jedná o zboží: YAMALINK (snížení motorky) a o snížené sedlo, komplet výfuková sada FMF, ale o té byhc potřeboval podebatovat co je k tomu třeba, předem díky za Tvoji odpověď Franta

 offline 

 

#51 24.02.2011 23:05:22

MartiinK
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 66
Založená vlákna
Motorka: Wrrko brko
Věk: 35
0 0

Re: YAMAHA WR250R úpravy, typy, triky, skušenosti majiteľov


Ferry:
no snad ti nebude vadit, že nejsu Jarok...
Moje zkušenosti se zmíněným obchodem: Objednáš úplně normálně, jak na jakýmkoli jiným eshopu. Platba primárně kartou (samozřejmě musíš mít aktivovanou možnost plateb na internetu), ale pokud jim napíšeš předem, dá se i Paypalem. Pokud teda zaplatíš kartou, ozve se ti telefonicky sympaťák se srozumitelnou angličtinou a bude chtít potvrdit, že seš to ty a že to chceš a žes kartu nešlohl. Poštovný mají na docela nízký a posílají rychle.
Co se týče FMF, nepotřebuješ nic, jen odpojit bovdeny od exupu (actuator můžeš nechat) a odpojit lambdu pod sedlem. Taky odstranit klapku na sání. Co teda potřebuješ, je FMF programmer, Power Commander, nebo směs upravit v CO módu přes přístrojovku, ale to popravdě neumim.
Co sem se teda já dočet, tak bych za PowerBomb ušetřil... ale jen můj názor...

 offline 

 

#52 25.02.2011 00:36:37

Re: YAMAHA WR250R úpravy, typy, triky, skušenosti majiteľov


mam ted velky zajem o koupi tohoto stroje ale mohl byste mi nekdo vysvetlit ty oznaceni jako R,F,X ? smile.A pri koupi ladeneho vyfuku (Leonvice,FmF) staci kdyz koupim svod a koncovku ? nebo musim dale upravovat neco na motorce aby ten vyfuk nejak nerozhodil chod motoru? smile

 offline 

 

#53 25.02.2011 00:47:47

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: YAMAHA WR250R úpravy, typy, triky, skušenosti majiteľov


sladek:

F - ostrý závodní enduro
R - tupější enduro (univerzálnější)
X - motard se stejným motorem jak Rko


A když nasadíš ten laďák na R nebo X, což jsou stříkačky, tak jak psal MartinK, musíš doladit palivovou mapu (potřebuješ bohatší směs). U ostrýho F musíš minimálně přetryskovat karbec a nebo použít například nějakej KIT (Dynojet apod..)

Editoval Noend (25.02.2011 00:57:16)

 offline 

 

#54 03.03.2011 20:53:38

Ferry
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 5
Založená vlákna
Motorka: WR250R
0 0

Re: YAMAHA WR250R úpravy, typy, triky, skušenosti majiteľov


Jarok-dík za informace o zminovaném e-shopu.Ještě k tomu FMF.Zlepší se nějak výrazně projev motoru a bere to opravdu víc odspodu.

 offline 

 

#55 03.03.2011 22:15:16

MartiinK
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 66
Založená vlákna
Motorka: Wrrko brko
Věk: 35
0 0

Re: YAMAHA WR250R úpravy, typy, triky, skušenosti majiteľov


Ferry:
tak záleží, co od toho budeš čekat. Tuningem sem se bavil už na předchozcíh motorkách, tak sem nečekal, že to po úpravách pojede jak ostrá 450, když je to pořád tupá 250. Hodně lidí čeká, když utratí spoustu peněz, že to pak pojede dvakrát tolik. To samozřejmě není technicky možný... tak sou nasraní a pak tvrdí, že tuning je nahovno.
Můj subjektivní názor - je to jinej motor. Prostě mi teď přijde, že to jede o hodně líp. V sérii mi to připadalo přidušený, teď je to ono. Neřek bych, že to teď táhne odspodu jak šestikilo, ale tak nějak celkově je to pěkně živý. Ale je potřeba udělat úpravy všechny, jen výfuk nestačí - viz můj předchozí příspěvek.
Co se mi teda zatím úplně odstranit nepovedlo, je výrazná reakce na plyn...

 offline 

 

#56 04.03.2011 13:47:08

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: YAMAHA WR250R úpravy, typy, triky, skušenosti majiteľov


MartiinK: uz se tesim az se potkame... vrta mi v hlave nejaka postarsi, vykonu dost, vaha v pohode, ale myslim ze mi bude mala...  heh1 

 offline 

 

#57 04.03.2011 16:32:11

MartiinK
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 66
Založená vlákna
Motorka: Wrrko brko
Věk: 35
0 0

Re: YAMAHA WR250R úpravy, typy, triky, skušenosti majiteľov


Honzan: taky se těším, mohli bysme zas skončit v té domácí hospůdce, jak minule, žrádlo bylo luxus. Jinak bavili sme se Honzou, jesli by pro vás se Sučmanem nebyl kompromis DRZ E (ne S) Ta je docela lehká, ostřejší, se startérem sjuk Ale na to naše mrdání je i TTR zlatý, myslim a29 

Editoval MartiinK (04.03.2011 16:34:21)

 offline 

 

#58 04.03.2011 16:39:47

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: YAMAHA WR250R úpravy, typy, triky, skušenosti majiteľov


MartiinK: uz mam v podstate vybrano - exc nebo wr, podle toho co bude v lepsim stavu a bude mi lip sedet...  ano 
ale pockam podle moznosti a financi (nebudu to kupovat za 50, pac se mi nechce koupit hujdu a nacpat prachy...)  heh11 letos si kdyz to pujde obcas neco pujcim a alespon zkusim co mi sedne...  heh1 

 offline 

 

#59 05.03.2011 08:51:00

Suchman
Administrator
Fotogalerie
Příspěvky: 4498
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: ETX50, TT600R(e), XR600R, NX650, Betta 207,210
Věk: už moc
Tel: 774 817 423

Re: YAMAHA WR250R úpravy, typy, triky, skušenosti majiteľov


No... jak vás tak pozoruju, tak nemá moc smysl rvát do TTR další peníze, když už i poslední mohykán Honzan bude přiostřovat.  a21 

Uvidíme, jak mi pomůže startér a ostřejší motor. Do DRZ se mi nechce, oproti TTR se to musí točit a ta váha není zas nijak zázračná. Navíc by mi bylo DRZ malý.

S penězma to taky není žádný zázrak, na druhou mašinu vydělám tak možná za 2 roky... A prodat TTR, když v něm je tolik peněz se mi nechce.

Furt čekám co vypadne z VM motors...  ano2 


Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.

 offline 

 

#60 05.03.2011 08:57:06

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: YAMAHA WR250R úpravy, typy, triky, skušenosti majiteľov


Suchman: neboj, letos to jeste taky nedam do kupy...Druhy dite za mesic a pul, buhvi kolik toho najezdim - jestli pojedu offroudit 10x za rok a zbytek do prace, tak je ttr lepsi reseni...abych pak neshanel ostrejsi vacku  wink 

mno a vm 610 nebo 450 pokud by bylo jak slibuji, by me dost zajimalo - v podstate takovy vodnik ttr s vahou o 25 kg min by mi vyhovovalo...  ano 

Editoval Honzan (05.03.2011 08:58:29)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů