Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Pravidla užívání serveru WWW.OFFMOTO.COM

#1 09.08.2010 09:39:11

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Pravidla užívání serveru WWW.OFFMOTO.COM


1. Tady si pomáháme a radíme  !!! 
   Offroadový sport/koníček není zrovna zadarmo. Drahé jsou jak stroje a náhradní díly, tak zkušenosti a rady. 
   Vaše příspěvky tedy budou obsahovat cokoliv, co směřuje tímto směrem. Příbuzná témata povolena.

2. Tady se bavíme !!! 
   Svá videa, fotky a zážitky zde sdílíme s ostatními uživateli, abychom se zasmáli, pobavili, poučili, naučili nebo třeba získali tip na nové místo,
   kde si třeba zajezdit. Humor je zde povolen v jakékoliv podobě (vždy ale slušně)

3. Tady se neurážíme !!!
   Najdou se na internetu jiná fóra, která jsou napadena velkým množstvím neurvalých uživatelů, kteří se neumí slušně chovat.
   Napadání, urážení, posmívání a jiné neseriózní jednání. Pamatujte vždy na pravidlo č.1 a chovejte se zde vždy jen slušně.
   Berte na vědomí, že jsou mezi námi i odborníci, kteří třeba neměli z češtiny zrovna 1, ale obsah jejich příspěvků na 1 je.

4. Tady se nevydělává na druhých !!!
   Tento web byl založen nezištně, funguje tak a rád bych, aby tak dál i fungoval.
   Proto každý, kdo by jej  chtěl využít jako nástroj k nějakému svému obohacení, bude muset počítat s rychlou reakcí a
   cenzurou ze strany administrátora/moderátorů.

5. Tady jsme dost na ráně a jsme na 100% sledováni !!!
   Protože tyto stránky nenavštěvují jen lidé, kteří přicházejí pro radu ohledně servisu apod., tak si dávejte porzor na to, co sem píšete.
   Fotky, videa i jiné materiály, které sem umístíte, se mohou stát důkazem, který vám znepříjemní život. Proto raději opatrně!

6. Poškozování pověsti/dobrého jména stránek !!!
   Pokud Admin/moderátor usoudí, že se uživatel nechová v souladu s výše psanými pravidly, budou vaše příspěvky bez upozornění smazány, autor napomenut nebo následně/ihned blokován (dle situace). Zvažte proto své jednání a to ať prokazatelně svoje nebo podsouvané.

7. Reakce na veškerou inzerci !!!
   Každý z vás má právo, aby vložil do sekce INZERCE soukromý inzerát. Tento inzerát má možnost stejného vpisování reakcí, jako
   ostatní vlákna, ale vzhledem k tomu, že byla tato možnost v minulosti často zneužívána k diskusím nepatřícím na toto místo nebo
   úplně mimo téma, jsem nucen toto jednání zakázat. V inzerátech je povoleno zájemcům o nabízený produkt pouze dotazovat se na
   doplňkové informace, které inzerent neuvedl.
Další jiné diskuse jsou v rozporu s pravidlem  stop2 .
   Výjimku tvoří upozornění na klamný inzerát, podvod, či jinou nekalou činnost vyk!

8. Zodpovědnost za příspěvek !!!
  Každý uživatel je osobně zodpovědný za každý svůj příspěvek na tomto fóru. Pokud příspěvek obsahuje copyrightem chráněný obsah, automaticky se předpokládá, že autor příspěvku vlastní k tomuto obsahu
  všechna nezbytná oprávnění a licence. Při porušení pravidel může být Váš příspěvek bez upozornění upraven, přesunut nebo odstraněn. Zveřejněním příspěvku na fóru uživatel opravňuje ostatní uživatele s tímto
  obsahem libovolně nakládat.


Doufám, že postačí pravidlo č. 1 k tomu, aby zde vládla pohoda, jako většinu času existence tohoto fóra..
Je zde registrovaných přes 5700 lidí a není jednoduché neustále celé fórum sledovat a proto žádám všechny, kdo si všimnete jakéhokoliv závažného porušení těchto pravidel, aby mi to formou tlačítka NAHLÁSIT neprodleně sdělil / i s důvodem nahlášení (chybně zařazený příspěvek, uráží uživatele, komerční jednání apod.). /
Sjednám co možná nejrychleji nápravu já sám nebo moderátor.

Porušení pravidel = vědomý souhlas s editem či smazáním příspěvku a následně BAN uživatele.
Opakovaný BAN = trvalý BAN.



Tipy pro zakládání vlákna

 key Než založíte nové téma se svým problémem, pokuste se nejdříve vyhledat, jestli stejný problém nebyl už řešen.   
   Použijte tlačítko Hledat
   Bude-li váš příspěvek zdárně vyřešen, nezapomeňte to napsat do tématu. Uživatel nemůže vědět, která z mnoha rad Vám
   pomohla vyřešit problém či závadu.
   Problém nebo závadu se snažte popsat tak detailně, jak je to jen možné, značně tím urychlíte celý proces řešení.
   Například: "TT600R nestartuje" je nedostatečné.
   Do názvu tématu uvádějte typ stroje, ke kterému se téma vztahuje.
   Do podpisu je zakázáno umisťovat jakoukoliv formu reklamy na webové stránky nebo služby bez souhlasu admina.
   




Raduz TT600r  &   Suchman


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#2 09.08.2010 12:10:16

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Pravidla užívání serveru WWW.OFFMOTO.COM


Mikagen napsal(a):

Raduz TT600r:

Nerozumím bodu číslo 4 ?
Takže, když někdo např. koupúil náhradní kola za 4tkč a po nějaké době, aniž by do nich vrazil korunu je  nabízí za 8tkč ?

Inzerce použitých věcí je prostě inzerce a hotovo. Já mám na mysli inzeráty typu:

1. prodám nové..., které se opakují už po páté a vždy inzerent prodává nové zboží ve více než jednom kuse
2. komereční inzeráty typu "vykoupím jakýkoliv motocykl..."
3. založená témata obdobného typu.

Něco jiného je, když mi člověk, který něco na webu chce realizovat, zavolá, nabídne solidním přístupem nějakou spolupráci (nikoliv obchod!!!) a po dohodě se něco zrealizuje. To je jiná... Výsledek je třeba partner webu, který není jen obchodník, ale opravdový partner.
On nabízí něco nám a já zase mu. Využití je ale pro všechny vyk!   A to bez rozdílu a stejně.  cool   ano 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#3 25.08.2010 08:23:23

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Pravidla užívání serveru WWW.OFFMOTO.COM


Mrkněte na poslední bod (č.5)!

Je to dobrá rada, věřte mi vyk! 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#4 25.08.2010 10:09:14

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Pravidla užívání serveru WWW.OFFMOTO.COM


Raduz TT600r: souhlas  ano  ano  ano , fakt opatrně se sdílením zážitků v konkrétním místě a s konkrétními osobami


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#5 02.09.2010 11:05:18

Suchman
Administrator
Fotogalerie
Příspěvky: 4498
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: ETX50, TT600R(e), XR600R, NX650, Betta 207,210
Věk: už moc
Tel: 774 817 423

Re: Pravidla užívání serveru WWW.OFFMOTO.COM


Sledoval jsem toto od začátku a po výroku soudu si myslím, že to patří sem do pravidel...
http://www.lidovky.cz/kritizovat-smite- … -media_jar


Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.

 offline 

 

#6 22.09.2012 22:33:44

Tomáš.Thomas
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 144
Založená vlákna
Motorka: husaberg 550
0 0

Re: Pravidla užívání serveru WWW.OFFMOTO.COM


 ano hezky sepsaný ano 


4 STROKE FORCE

 offline 

 

#7 29.05.2019 14:20:32

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Pravidla užívání serveru WWW.OFFMOTO.COM


Aktualizace pravidel.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#8 29.05.2019 14:46:12

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Pravidla užívání serveru WWW.OFFMOTO.COM


V návaznosti na alarmující stav neukázněnosti jednání uživatelů a soustavné porušování pravidel:

1. Každý ten, který přečte příspěvek porušující pravidla a následně ho nenahlásí, nechť posléze nebrečí - jsou to 2 kliky myší + krátký text.
2. Žádám vás, abyste nebyli laxní a nahlašovali takovéto příspěvky a pomohli mi tím udržet pořádek na stránkách.
3. Mezi vulgarity patří i "nenapsané" jako č..ák, kkt, p.ča apod. nebo napadání admina/moderátora.
4. Doplnění pravidel bylo nezbytné a nad jejich dodržování bude brzy bdít anonymní člověk, který bude fungovat jako stroj.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#9 13.06.2019 17:22:06

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Pravidla užívání serveru WWW.OFFMOTO.COM


Janek napsal(a):

PETARDAK napsal(a):

Raduz TT600r: těch varování z tvé strany už bylo mnoho ano ...netřeba být uklízečka, ale jako "pan domácí" holt, občas dozraje doba, nepřijatelné návštěvníky vyprovodit kopancem ze dveří vyk! 

Osobně jsme Radůze žádal, aby michalexc příspěvek smazal. To v souladu s tím, kdy říkal, ať vše co je mimo, hlásíme a bude to ihned odstraněný, aby se odstranily zárodky svárů ... tak jsem to tedy osobně pochopil. Je to snůška lží a dal jsem tomu smazání/rázné editaci dostatek času, ale nic se nestalo. Také jsem Radůzovi napsal, že pokud nebudou nepodložené lži odstraněny, tak na to budu reagovat, což si myslím je přiměřený. Pokud je dám prostor michalexc, myslím, že ho má mít kdokoliv jiný.

A jinak tématu se tu nedrží většina, téma je Sherco ano 

Taky se domnívám, že kdyby o tobě nebo Radůzovi někdo soustavně psal, že při servisu ojebáváte zákazníky, že účtujete drahý olej a dáváte lidem laciný shit .... a zo ta si potom kupuješ novou 790R .... protož poctivě by sis na to nevydělal .... tak by se vám to nikomu nelíbilo a jsem si jistý, že by to bylo rázně pryč, protože to je lež. A stejně tak nechci, aby se do mě někdo otíral, když je plný komplexů a jediný cíl je mě poškozovat a hlavně v době, kdy chci prodávat motorky. Vadí mi to stejně jako tobě, psát jsem to nechtěl, chtěl jsem respektovat nový pravidla, ale někdy prostě nemáš moc na vybranou ne .
Můžu doložit veškerý objednávky dílů z Promota za x let zpet, výpisy z účtů o převodu peněz, .... on může jen lhát a přitom to má stejnou hodnotu????

MichalEXC napsal(a):

Já si třeba vše dělám sám protože nevěřím tomu, že mi frajer fakturuje olej za 500 a naleje tam olej za 500. Viděl jsem několik tlumičů po repasi a olej z těch tlumičů bych nelil ani do motorový pily  wink

Jak myslíš, že třeba tahle věta nebude v dohledný době spojována s "frajerem" Petarďákem, Farynem, Karolem, Radůzem, ..... Stokrát opakovaná lež se stane pravdou a potom v tom budeš i ty, aniž bys za to mohl.
Nekoukej proto jen na krátkou vzdálenost, ale až na horizont.

To předešlé sem ani dávat nebudu.

Oba: Michal, Janek.

Já snad ještě poznám z rozhovoru, kdo je a kdo není totál mentál.
Nejste metálové ani jeden. V podstatě na banána nejste pro své myšlenky/rady/informace, ale vrcholně mě sere vaše "dělání blbce z toho druhého".
Chápu Janka, že se mu nelíbí urážky, ale není třeba přesvědčovat druhého o tom, co ještě neví něbo vědět nechce. Možná to má jinak a tvoje rady jsou pro něj směšné.
Respektuju michalovy názory, ale není třeba posměšků. To tu trpět nebudu.

NAPOSLEDY jsem pro vás udělal to, že jsem udělal onu uklízečku. Jestli ještě přečtu jedinou větu, ve které bude cokoliv na toho druhého, banán bez vysvětlování.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#10 13.06.2019 23:28:39

Re: Pravidla užívání serveru WWW.OFFMOTO.COM


Raduz TT600r napsal(a):

NAPOSLEDY jsem pro vás udělal to, že jsem udělal onu uklízečku. Jestli ještě přečtu jedinou větu, ve které bude cokoliv na toho druhého, banán bez vysvětlování.

http://www.offmoto.com/viewtopic.php?pid=327974#p327974
Prosím o smazání této snůšky, děkuji
Doufám tedy, že tvoje pravidla platí na celé fórum a to i na téma osobní spory, protože o tom jsem nic nečetl  wink 

Editoval Janek (13.06.2019 23:30:27)

 offline 

 

#11 14.06.2019 08:54:39

Re: Pravidla užívání serveru WWW.OFFMOTO.COM


Diky  ano 

 offline 

 

#12 14.06.2019 10:35:11

JirkaR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 353
Založená vlákna
Tel: mobilní
2 0

Re: Pravidla užívání serveru WWW.OFFMOTO.COM


Raduz TT600r:
Už bylo na čase  ano 

 offline 

 

#13 30.04.2020 15:21:15

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Pravidla užívání serveru WWW.OFFMOTO.COM


OBECNĚ PRO VŠECHNY:

To 3. pravidlo říká, že tu NIKDO nikomu do dementů, mrdek, kokotů atd. nadávat nebude.
Chceš-li tady působit, budeš se tím řídit.
V opačném případě je tu BAN BEZ VYSVĚTLOVÁNÍ/DOKAZOVÁNÍ.
Jasný jak facka.

Moderátor komunikuje se mnou, já s uživateli.
Na přímo s nikým (pokud nerozhodnu jinak) komunikovat nebude - chráním jeho samého.
Jasný jak facka.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů