Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Do lesa NE!

#1561 02.01.2022 13:10:31

Re: Do lesa NE!


rc28:

Jenže,  to co píšeš, neřeší pořád problém, že jezdíš po cizím. Dnes jsem jel s dcerkami na čtyřkolkách a potkal na cestě starou paní s dcerou (cca 80 a 40 let). Zastavila mě a co tu jezdím, že si vyšla na procházku na čerstvý vzduch a my jí ho znečišťujeme. Omluvil jsem se jí a popřál hezký nový rok.  O kus dál v lese na cestě k chatové oblasti na nás vyběhla ženská, proč tu jezdíme, když je ta cesta už takhle rozrytá a že pak budou mít problém oni sami vyjet, popovídat jsem si s ní a slušným argumenty ufackoval. Co tím chci říct, nikdy nevíš,  koho potkáš.
Bydlím v CHKO a potkávám v lese myslivce,  lesní stráž a v pohodě,  když se chováš slušně,  nejvíc praskají lidi, co s tím lesem nemají nic společného a hrají si na samozvané zákonodárce. Teď v lednu se chystám na CHKO,  jestli by mi nedali nějakou kartičku, že se tam můžu pohybovat,  abych měl klid.



http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5311_20211231_154852.jpg

Editoval jopr (02.01.2022 13:11:33)


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#1562 02.01.2022 14:43:53

Re: Do lesa NE!


jopr:Asi nejhezčí fotka, kterou jsem tu za poslední měsíce viděl. heart  ano 
Moc bych se divil, že se ti za pár let při pohledu na ní vybaví jako první - Kde jsem to jezdil, a jako druhý. koho jsem v ten den potkal, .... Doufám, že rozumíš tomu, co mám na mysli.
Myslím, že dnem, kdy vznikla tahle fotka, jsi vytvořil víc, než jsi koly nebo výfukem na první pohled zničil.

Štajfit, podle mapy jsi v podstatě Úvalák, t.j. ve vnímání endura pojem. Když se Úvalák ptá, kde se dá v okolí Úval jezdit. něco je špatně.
Každopádně to máš v okruhu autem cca hodinku od těch nej endurových lokalit, který si můžeš představit. Nemusíš vymýšlet vymyšlený

 offline 

 

#1563 02.01.2022 15:04:15

Štajfit
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 57
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300 2008
1 0

Re: Do lesa NE!


Janek: Jasný, o Enduro lokalitách vzdálených cca hodinku od Prahy jsem se už trochu dočetl i tady na fóru i jsem si trochu pozjišťoval. Mám už seznam cca 20 - 30ti míst vč. MX a hobby tratí v okolí Prahy. Pokud za tenhle rok budu všude alespoň jednou, zatleskám si  lol . Jde mi o krátké pohodové svezení po práci, utužení fyzičky a pilování zatáček. Když skončím v práci v cca 15 - 16 hodin, tak se jen krátce protáhnout na trialce nebo na enduru na max hodinku a pak rychle domu, kde taky čekají ještě povinnosti. Proto sháním nějaký takový plácek v tomto okolí, kde nikoho nebudu srát a nebudu se muset věčně otáčet, kterej maniak na mě kvůli odhrábnutý hlíně poběží se sekyrou.

Jinak teda Úvalák nejsem, bohužel Pražák, ale poblíž Úval pracuju

Editoval Štajfit (02.01.2022 15:05:15)

 offline 

 

#1564 05.01.2022 15:03:02

rc28
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Místo: radši jen Vysočina
Motorka: RR250
3 0

Re: Do lesa NE!


jopr> ano neřeší, protože to ani nejde řešit... V našich případech kdy je pozemek státu nebo města prostě nedostaneš povolení. I kdybys ho koupil a byl tvůj (což je málo pravděpodobné) tak skončíš na tom, že ten pozemek je právě v nějakém zeleném programu kdy tam nemůžeš jít ani pěšky abys neušlapal trávu. Další věc jsou myslivci a sousedi, prostě to nejde udělat ofiko. Vždycky bude mít někdo problém.

S tím co píšeš souhlasím a podepíšu se pod to. Nejdůležitější je slušnost, ale bohužel lidem ubývá. Každej má pocit, že zrovna ta polní/lesní cesta je jeho ať už jsou to lidi se psama, cyklisti, chodiči, lidi s koněma, zemědělci, lesáci... Osobně se snažím nikoho nepotkat a když už tak objet a nezastavovat. Nemám na ty diskuze jako ty nervy. Nejezdím v neděli, jezdím když je spíš hnusně, málo často a na místa kde to snad nikomu nevadí...

Jednou mě při těžbě dřeva s traktorem zastavil chatař na suché polní cestě, a hned na tykačku, že tu cestu zničím a že ať s tím traktorem s kládama jedu do haj*lu. Tak co na to chceš říct. S úsměvem jsem mu řekl, že vrtulníkem to dělat nemůžu poněvadž ho nemám a ať někdy zkusí přemejšlet, protože se chová jako čů*ák. Ono bych si v sobotu ráno asi taky dělal radši spíš něco příjemnějšího než kácet suchý stromy v zimě ve svahu aby mu na tu chatu nepadly. Lidi jsou dementi a je lepší se jim vyhnout.


Co nepovolíš urvi, co neurveš to zkurvi!

 offline 

 

#1565 07.03.2022 18:53:51

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Do lesa NE!


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#1566 01.03.2023 20:10:55

Thomas
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 415
Založená vlákna
Místo: Kuřim
Motorka: PW 50
Věk: 9
4 1

Re: Do lesa NE!


https://www.novinky.cz/clanek/krimi-mla … l-40424435

Editoval Thomas (03.03.2023 16:06:07)

 offline 

 

#1567 02.03.2023 13:14:20

koll
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 907
Založená vlákna
Motorka: 300 exc 2017
Věk: 29
5 2

Re: Do lesa NE!


Thomas:

Je psáno že řetěz je na místě asi 2 roky jako zákaz vjezdu. Nejde o ten případ natažený “pasti”

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů