Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Výběr MX krunýře

#141 27.08.2021 21:52:33

Frank
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 100
Založená vlákna
Motorka: Ktm 300 Tpi, gsxr 1000, KTM 790 R, SMCR 690
Věk: 43
0 0

Re: Výběr MX krunýře


Stanďour:
Mám v koertě 2 najeto 230mth a nedám na ni dopustit , žádné stahování kalhot se neděje , ale zřejme záleží na postavě , jelikož předešlý chránič Emerze mi to přesně dělal taky a proto sem ho dal pryč .

 offline 

 

#142 27.08.2021 22:20:23

koll
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 907
Založená vlákna
Motorka: 300 exc 2017
Věk: 29
5 2

Re: Výběr MX krunýře


Stanďour:

A co jít jinou cestou než košile s chráničema? Taky sem si tím prošel, taky nemám úplně konfekční míry a skončil jsem u Leatt 5.5 (5.5 je dnešní verze, ten můj je X let starej) a je mi v tom celkově líp. Je hic - vezmu pod to jen funkční triko, je zima - vemu pod to zimní funkční triko a velikost a komfort už řeším jen u toho trika. Košile mi prostě nikdy nesedla, a pořad to byl nějakej kompromis, zima hic nepohodlí.. Ten Leatt teda nemá klasickej páteřák jako skládanej krunýř, ale pádů už bylo hodně i sem dostal železným sloupkem přes záda a nemůžu si stěžovat    lol 

Edit: omyl mám několik let starou verzi TroyLeeDesigns CP5955, nějak se mi to popletlo

Editoval koll (27.08.2021 22:25:22)

 offline 

 

#143 27.08.2021 22:30:24

Stanďour
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 533
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: LC4, ex XT600Z
Věk: 40+
Tel: komurkowy
3 0

Re: Výběr MX krunýře


No plánuju výlet do Razzo do Prahy kde maj poměrně slušný výběr v Leatt na krámu a pozkouším.
Jako ten Fox byl fajn, jen si to chci pořádně projít a vyzkoušet.
Ty máš ten samostatnej krunýř?

Já teď spadnul blbě bokem na rameno a prdla klíční kost  hmm  Krunýř ale patrně svou práci odvedl (a helma taky..)


Nezadržujte prdy, ty pak přechází po páteři do mozku a odtud vychází posrané nápady!

 offline 

 

#144 27.08.2021 23:17:26

koll
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 907
Založená vlákna
Motorka: 300 exc 2017
Věk: 29
5 2

Re: Výběr MX krunýře


Stanďour:

Klíční kost při pádu bokem na rameno nezachrání nic. Chce to taky umět padat, to se cvičí asi jako první věc při “bojových” sportech, judo apod. Jednou si tomu člověk navykne a pak se umí složit na zem tak aby snížil riziko poranění. Samozřejmě ne vždycky to jde  deb1 

 offline 

 

#145 27.08.2021 23:42:50

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Výběr MX krunýře


Stanďour napsal(a):

No plánuju výlet do Razzo do Prahy kde maj poměrně slušný výběr v Leatt na krámu a pozkouším.
Jako ten Fox byl fajn, jen si to chci pořádně projít a vyzkoušet.
Ty máš ten samostatnej krunýř?

Já teď spadnul blbě bokem na rameno a prdla klíční kost  hmm  Krunýř ale patrně svou práci odvedl (a helma taky..)

https://www.rockway.cz/ortema-ortho-max-enduro-2/

Tak se koukni i k Liberci...


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#146 28.08.2021 00:33:10

Stanďour
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 533
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: LC4, ex XT600Z
Věk: 40+
Tel: komurkowy
3 0

Re: Výběr MX krunýře


tank:

Orthema taky seděla dobře (jojo v Rockwayi), měl jsem ale jen vestu s krátkým rukávem. Ale ramena byly na místě. Je taková trochu baculatá.


Nezadržujte prdy, ty pak přechází po páteři do mozku a odtud vychází posrané nápady!

 offline 

 

#147 30.08.2021 20:06:13

Stanďour
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 533
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: LC4, ex XT600Z
Věk: 40+
Tel: komurkowy
3 0

Re: Výběr MX krunýře


Ahoj, tak jsem dneska koupil lít, padne mi líp smile
Objektivně - 3DF Airfit Hybrid sedí podobně dobře jako zmíněný nový Fox, ale má navíc krytá místa lehkým plastem a jako bonus je o pětikilo levnější.

Když už jsem byl v Razzo, okukoval jsem líťácké bundy a kalhoty a dojem je velmi pozitivní.

S uvedeným souvisí improdej mé staré košile Fox Titan hýr:
https://www.motorkari.cz/motobazar/vyba … 89701.html


Nezadržujte prdy, ty pak přechází po páteři do mozku a odtud vychází posrané nápady!

 offline 

 

#148 30.08.2021 20:08:24

Stanďour
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 533
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: LC4, ex XT600Z
Věk: 40+
Tel: komurkowy
3 0

Re: Výběr MX krunýře


koll napsal(a):

Stanďour:

Klíční kost při pádu bokem na rameno nezachrání nic. Chce to taky umět padat, to se cvičí asi jako první věc při “bojových” sportech, judo apod. Jednou si tomu člověk navykne a pak se umí složit na zem tak aby snížil riziko poranění. Samozřejmě ne vždycky to jde  deb1 

Padat celkem umím, budu ale muset zapracovat na technice jízdy  lol 


Nezadržujte prdy, ty pak přechází po páteři do mozku a odtud vychází posrané nápady!

 offline 

 

#149 25.09.2021 13:51:08

Re: Výběr MX krunýře


Nemá někdo zkušenost s košílí ALPINESTARS chránič těla BIONIC TECH V2 black/red

https://www.bonmoto.cz/alpinestars-chra … -blackred/

http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5295_130569.jpg

Editoval JirkaGS (25.09.2021 13:51:40)

 offline 

 

#150 25.09.2021 23:04:54

Stanďour
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 533
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: LC4, ex XT600Z
Věk: 40+
Tel: komurkowy
3 0

Re: Výběr MX krunýře


Ahoj, doporučuju odzkoušet osobně. Já třeba mám problém s Alpinestar velikostmi.
Tento model konkrétně se dost nesnadno obléká, měl jsem ho na sobě v krámu. Jinak provedení vypadá velmi dobře, jen jsem nepochopil jak to obléknout bez asistence druhé osoby  a1 


Nezadržujte prdy, ty pak přechází po páteři do mozku a odtud vychází posrané nápady!

 offline 

 

#151 26.09.2021 19:32:27

Re: Výběr MX krunýře


Stanďour:

Sedí mi dobře, spíš mě zajímalo zda někdo nemá zkušenost s životností té síťované košile? (přeci jen to není nejlevnější)
Oblékání je jednoduchý, odepneš předek a oblékneš jako běžnou bundu, velká komplikace, pokuď nikdo košily ještě nezkoušel tak je levá strana zipu připáskována sponkami jako se dávají na vysačky k bedernímu pásu a bez přestřižení těchto sponek to opravdu nejde v jednom člověku zapnout  big_smile 
Já se zase nebyl schopen dostat z toho Foxe D3O, to je výkon pro cvičeného gymnastu  lol  lol  lol 

 offline 

 

#152 26.09.2021 20:59:47

Stanďour
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 533
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: LC4, ex XT600Z
Věk: 40+
Tel: komurkowy
3 0

Re: Výběr MX krunýře


No tak si myslím že budeš spokojený, v porovnání s některými kusy konkurence si myslím že je Alpinestar fest provedený. Třebas to někdo tady vozí?


Nezadržujte prdy, ty pak přechází po páteři do mozku a odtud vychází posrané nápady!

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů