Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)

#6001 16.03.2021 18:50:46

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


že by Xko? Málo detailní foto


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#6002 22.04.2021 20:30:35

pospa5
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 302
Založená vlákna
Motorka: YZ 125, TTR 600
1 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)

 offline 

 

#6003 23.04.2021 08:19:06

luky.st
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 210
Založená vlákna
Motorka: Yamaha TTR , husqvarna fe 450
Věk: 45
1 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Nemáte někdo zkušenost se Zape motor ,Karviná. Mám to 497 km  roll 


Vítěze se nikdo neptá, zda má pravdu

 offline 

 

#6004 23.04.2021 14:50:16

mrazikxr
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 609
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 450
Tel: Jabko
0 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


luky.st:

je to dovoz z venku vetsinou... da tomu novy plasty a polepy.... takvou dalku bych nejel, ale jezdi po republice tak ti ji treba priveze, zkus to :-)

 offline 

 

#6005 15.05.2021 15:20:59

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


motorku jsem mistrovi prodal s najetými 25 mth za 160 tisíc před 3 měsíci. čest dobrému obchodníkovi, ale takhle lhát, to už je trochu moc:)
https://motorky.bazos.cz/inzerat/135236 … 10-000.php


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#6006 15.05.2021 20:09:36

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Miguel: s 25 mth jsi prodal tuhle motorku za 160?  Tak až zase budeš takhle prodávat tak mi napiš, sice moto nepotřebuju ale za takový prachy beru a1 

 offline 

 

#6007 15.05.2021 21:10:21

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Byla v inzerci 3 měsíce. Měl ses ozvat:)


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#6008 16.05.2021 10:03:44

luky.st
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 210
Založená vlákna
Motorka: Yamaha TTR , husqvarna fe 450
Věk: 45
1 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Miguel:
Sháním ted 450 které prakticky nejsou, ale za 160 bych hodně uvažoval i 500 . Ta cena ted je masakr  a22 


Vítěze se nikdo neptá, zda má pravdu

 offline 

 

#6009 16.05.2021 15:07:50

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


luky.st napsal(a):

Miguel:
Sháním ted 450 které prakticky nejsou, ale za 160 bych hodně uvažoval i 500 . Ta cena ted je masakr  a22 

no, nic proti nikomu, ale všichni by kupovali, ale když byla v inzerci, ozvali se akorát experti přes mail co nabízeli kilo.
prodávám víc motorek, prodávám třeba GS z roku 2018, za cenu, kterou jsem chtěl se neozval nikdo, když jsem to slevnil, volají jelimani a ptají se, co tomu je, že je to tak laciný lol 
a když už se najde kupec, který ještě včera tvrdil, že ruku na to, že chlap když řekne tak udělá, dneska z koupě odstoupil, protože nechtěl peníze platit převodem, jenom prý v hotovosti,
že peníze přes účet jsou prý podezřelé lol stejně jako to, že jsem se s ním sešel jinde a proč jsem ho nevzal k sobě domů??? chlap, kterého jsem v životě neviděl po mě chce, abych mu ukázal
garáž...


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#6010 16.05.2021 17:19:58

luky.st
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 210
Založená vlákna
Motorka: Yamaha TTR , husqvarna fe 450
Věk: 45
1 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Miguel: Tyhle zkušenosti naštěstí nemám !!ale pravda je ta že jsem toho moc zatím neprodával ,jen  před týdnem jsem jednu moto prodával a byla až překvapivě brzo pryč


Vítěze se nikdo neptá, zda má pravdu

 offline 

 

#6011 17.05.2021 08:41:40

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Miguel napsal(a):

ještě včera tvrdil, že ruku na to, že chlap když řekne tak udělá, dneska z koupě odstoupil, protože nechtěl peníze platit převodem, jenom prý v hotovosti, že peníze přes účet jsou prý podezřelé 

Co se divis, jsou lidi kteri ucet v bance namaji, proste ho nepotrebuji. Stejne jako nepotrebuji chytry telefon, nemaji v aute navigaci...... Nebo ma zlou zenu ktera by videla kolik z uctu odeslo. Kdyz to zaplati hotove muze si pro ni vymyslet jakoukoliv cifru. Nebo je dluznik a cokoliv vlozi na ucet je mu zabaveno...... Jestli se bojis padelanych bankovek kup si fiksu na kontrolu, smrknes carku, ta zezloutne a zmizi. 

Miguel napsal(a):

stejně jako to, že jsem se s ním sešel jinde a proč jsem ho nevzal k sobě domů??? chlap, kterého jsem v životě neviděl po mě chce, abych mu ukáza garáž...

Kdyby me jako potencialnimu kupci rekl prodavajici ze prijede s motorkou na parkoviste u supermarketu, nebo motorcrosovou trat a budem to vyrizovat tam tak ho poslu do prdele. Nemusis ho vodit to garaze kdyz tam mas poklady, motorku postavim na dvur, pod pergolu, do drevniku, kamkoliv jinam .....

 offline 

 

#6012 17.05.2021 09:25:53

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


kick-start:

Až Ti vyberou garáž, budeš mluvit jinak, ale na to si musí každý přijít sám. Taky vždy zásadně vezu motorku na pumpu na základní prohlídku a až když se kupci opravdu líbí, nemám problém sfouknout domů a sepsat to a vyřídit doma...

Mimo to už po telefonu poznáš jestli to ¨smrdí¨ když od Tebe lidi chtějí adresu. Jakmile řeknu sejdeme se na pumpě a nemá s tím dotyčný problém je to hned důvěryhodnějsí.

Ale jak říkám každého věc. V mém okolí takhle vybrali několik garáží a jednu motorku dokonce jen podle fotek před vraty z inzerátu na FB. Mě osobně motorku ihned po koupi atd....

Tom

Editoval TomR1 (17.05.2021 09:26:49)

 offline 

 

#6013 17.05.2021 09:35:39

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


kick-start napsal(a):

Miguel napsal(a):

ještě včera tvrdil, že ruku na to, že chlap když řekne tak udělá, dneska z koupě odstoupil, protože nechtěl peníze platit převodem, jenom prý v hotovosti, že peníze přes účet jsou prý podezřelé 

Co se divis, jsou lidi kteri ucet v bance namaji, proste ho nepotrebuji. Stejne jako nepotrebuji chytry telefon, nemaji v aute navigaci...... Nebo ma zlou zenu ktera by videla kolik z uctu odeslo. Kdyz to zaplati hotove muze si pro ni vymyslet jakoukoliv cifru. Nebo je dluznik a cokoliv vlozi na ucet je mu zabaveno...... Jestli se bojis padelanych bankovek kup si fiksu na kontrolu, smrknes carku, ta zezloutne a zmizi. 

Miguel napsal(a):

stejně jako to, že jsem se s ním sešel jinde a proč jsem ho nevzal k sobě domů??? chlap, kterého jsem v životě neviděl po mě chce, abych mu ukáza garáž...

Kdyby me jako potencialnimu kupci rekl prodavajici ze prijede s motorkou na parkoviste u supermarketu, nebo motorcrosovou trat a budem to vyrizovat tam tak ho poslu do prdele. Nemusis ho vodit to garaze kdyz tam mas poklady, motorku postavim na dvur, pod pergolu, do drevniku, kamkoliv jinam .....

Já jsem po něm chtěl, aby mi vložil peníze na účet v bance. Omezení plateb v hotovosti je ze zákona. Zrovna nedávno platil známý mastnou pokutu za takové počínání. Jestli někdo skladuje doma milióny v hotovosti, a nemá účet, je to jeho věc.
A když se ti přijde na motorku podívat třeba 20 lidí, všem ukážeš, kde bydlíš? A potom jsou FB plné historek jak přijeli potenciální kupci, motorka se jim nelíbila a za tři dny zmizela ze zamčené garáže... zrovna tak nedávám testovací jízdy bez
hotovosti a spousta dalších nesmyslů, které by tě odradily, jak se zdá. Já jsem nabízel kompletní servisní historii, reference ze servisu, kde motorku opravovali, všechny doklady. To mi přijde důležitější, než vědět, ve které garáži se motorka skrývá.
A řekl bych, že by to mělo kupujícího zajímat až v poslední řadě, pokud ji chce koupit a ne ukrást...


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#6014 17.05.2021 09:59:40

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Miguel napsal(a):

Omezení plateb v hotovosti je ze zákona. Zrovna nedávno platil známý mastnou pokutu za takové počínání

Byl jsem jako doprovod pri jednani u notare ktery platbu hotovosti nad zakony limit vyresil tim ze do smlouvy napsal ze zaloha byla zaplacena jiny den nez uzavrena smlouva.  Samozrejme ze se to platilo pred nim v den podpisu, ale ve smlouve byli dva datumy.

 offline 

 

#6015 17.05.2021 10:24:27

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


kick-start napsal(a):

Miguel napsal(a):

Omezení plateb v hotovosti je ze zákona. Zrovna nedávno platil známý mastnou pokutu za takové počínání

Byl jsem jako doprovod pri jednani u notare ktery platbu hotovosti nad zakony limit vyresil tim ze do smlouvy napsal ze zaloha byla zaplacena jiny den nez uzavrena smlouva.  Samozrejme ze se to platilo pred nim v den podpisu, ale ve smlouve byli dva datumy.

řekněme, že dotyčný na sebe prozradil, že podniká v oblasti, která doposud nespadá pod EET. a pokud tě takový člověk začne obviňovat z podezřelého chování a přitom se bojí jak čert kříže jít do banky a vložit peníze, potom mu buď můžeš vyjít vstříc, protože ty peníze nutně
potřebuješ, nebo si počkáš na dalšího solidního kupce, který si motorku prohlédnul, složil zálohu a v týdnu, až dostane od banky úvěr na chybějící zbytek peněz, si ji odveze. jak se včera i stalo.
jinak jestli něco udělá notář, tak se to rázem stává legálním? obvyklým notářským přivýdělkem bylo nechávat v úřední knize volná místa, pro případ, že by někdo chtěl za pět let např. doložit ověřený podpis na smlouvu, která se nikdy nestala:) a takových prasárniček dělali víc,
takže odvolávat se na notáře lol 


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#6016 17.05.2021 12:55:57

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


To s těma benzínkama má dvě strany, já jako kupec nepojedu někam na odlehlou benzínku večer s dvěma kilama v kapse. Ale chápu, že si nechceš vodit lidi do garáže. Na druhou stranu na MX trati už sem motorku kupoval a to mi přišlo, naopak super že sem jí mohl hned pořádně vyzkoušet  smile 

 offline 

 

#6017 17.05.2021 13:34:08

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


SethX:

Já jsem ale nepsal nic o odlehlý benzince někde večer, to je překrucování toho co jsem napsal.... Prostě mám od baráku 5km velkou pumpu s 24h provozem u hlavní silnice kudy by ke mě ten člověk stejně jel, takže to prostě řeším takhle, ale i kdybych tam pumpu neměl budu to řešit jinak parkovištěm u obchodáku apod... Třeba velkou motorku jsem jel ukázat taky na ¨náměstíčko¨ kde si to v klidu kupec prohlídne, když se mu motorka líbí a chce se svézt tak proti penězům a to už jedu řešit v klídku domů....

Měl jsem už hodně motorek a nikdy nikdo neměl problém se sejít, kde jsem navrhnul. Zájemcům to slušně podávám tak, že se sejdeme tam a tam, že se to blbě hledá a je to fertig, nikdy nebyl problém.

Jak říkám každý ať si to řeší každý po svém a z druhé strany pro mě zaplať pánbůh za Ty kteří prodávají ve vlastní garáži a to nepřeju nikomu nic špatného.

Tom

Editoval TomR1 (17.05.2021 13:35:37)

 offline 

 

#6018 17.05.2021 14:06:10

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


TomR1 napsal(a):

SethX:

Já jsem ale nepsal nic o odlehlý benzince někde večer, to je překrucování toho co jsem napsal.... Prostě mám od baráku 5km velkou pumpu s 24h provozem u hlavní silnice kudy by ke mě ten člověk stejně jel, takže to prostě řeším takhle, ale i kdybych tam pumpu neměl budu to řešit jinak parkovištěm u obchodáku apod... Třeba velkou motorku jsem jel ukázat taky na ¨náměstíčko¨ kde si to v klidu kupec prohlídne, když se mu motorka líbí a chce se svézt tak proti penězům a to už jedu řešit v klídku domů....

Měl jsem už hodně motorek a nikdy nikdo neměl problém se sejít, kde jsem navrhnul. Zájemcům to slušně podávám tak, že se sejdeme tam a tam, že se to blbě hledá a je to fertig, nikdy nebyl problém.

Jak říkám každý ať si to řeší každý po svém a z druhé strany pro mě zaplať pánbůh za Ty kteří prodávají ve vlastní garáži a to nepřeju nikomu nic špatného.

Tom

Já sem taky nemyslel vůbec konkrétně tebe  smile Takhle se se mnou chtěl prodávající jednou sejít a tenkrát když sem kouknul na mapách kde ta pumpa je, tak sem tam prostě nejel.

 offline 

 

#6019 17.05.2021 14:09:17

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


SethX: Je fakt, že z druhé strany je i tohle riziko, že si na Tebe počkají když vědí, že vezeš prachy.. ano 

 offline 

 

#6020 17.05.2021 16:33:18

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Videli jsme se za bílého dne, žádné peníze nevezl, běžná první obhlidka motorky, navrhoval jsem obhlidku v dealerstvi, kde motorku prodali a servisovali, viděl všechny doklady…


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů