Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

AJP PR7

#321 30.05.2020 14:03:13

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: AJP PR7


Miguel:
Článek je hodně dobrej  cool  ano 

Držte se tématu  wink 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#322 31.05.2020 12:42:17

Re: AJP PR7


jopr napsal(a):

Janek:

Já to vůbec proti tobě nemyslel špatně to za prvé a testy Sršně jsem viděl asi tři, takže mě ty vaše zaručený infa od kamarádů moc nezajímají. Jel jsem na třech 690, na jedné 701, takže svůj obrázek mám.
K té rychlosti : proč by starý Berg nemohl jet 150, myslím,  že v terénu jedou 150 i jiný motorky. Jen jsem uvedl, kolik jsem jel já a ty motorky už víc nejely, jestli bych na jíne jel v terénu rychleji, nemohu posoudit, když jsem to nevyzkoušel.
Užijte si to dnes u Romana a zadřete x a y  ano 

Ja se treba na srsnovo testy podivam rad  ano , neberou me ve smyslu hodnoty testu ....
Je to borec, co ma myslim svetovy rekord v jizde po prednim kole nekde okolo 1/4 km z rychlosti 260 km/h ??... Nepovazuju ho za zadnyho bezmozka ... ale naopak je to nekdo, kdo ma pro jizdu po silnici cit a vyjimecny skil .... ano 
Rad se podivam i na test ajp pr7 a uz jsem to psal, ze je to motorka na jezdeni dobra, jizda na ni je nakazliva v pozitivnim slova smyslu .... Ale ze mi nektery veci po svezeni na tvy pr7 vadili .... Za cenu, ktera byla tenkrat 299t?

Jo a nechapu, proc bych mel nekoho zadirat ... hodnekrat mi pomohli, je s nima strasna prdel, ... my jezdime pro radost a kazdy jak umi ... radsi vezmu velky batoh, kam jim vezmu vic piti, prsiplast, petky na benzin ....at si jezdeni uzijou ... ale neznalek bude psat, ze janek zas veze v baglu pul motorky ... To je o te iluzi, kterou si lidi vytvari na zaklade omezenych zdroju
A jestli te muzu poprosit, nepis sem jmena a kdo s kym a v jaky lokalite jde jezdit.

 offline 

 

#323 31.05.2020 13:29:27

Re: AJP PR7


Janek:

Ach jo, to že napíšu abyste je zadřeli, je myšleno, aby jste dobře pojezdili. Že s klukama je sranda, mi psát nemusíš, jezdím s nima déle než ty a pomáhat je snad samozřejmostí. My jezdíme také pro radost a každý jak umí, ale narozdíl od tebe pak po nějakém čase nikoho neponižuneme a nepomlouváme, zvlášť na veřejných servrech. To s tím batohem bylo spíš rýpnutí a čekal jsem jestli ti to kluci přetlumočí, nezklamali  wink 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#324 31.05.2020 13:39:09

Re: AJP PR7


Miguel napsal(a):

Janek napsal(a):

Me ty jeho testy neberou, cili na vetsinovou populaci, coz je 80-90% idiotu  ano 

Hele nic proti tobě ale nemáš někdy pocit... jak to říct - vždycky, když jsem potkal někoho, podle koho byli všichni ostatní dementi, idioti atd. - nikdy jsem z takového člověka neměl pocit,
že to tak doopravdy je. Naopak, když jsem potkal někoho, kdo opravdu vyčníval, většinou byl skromný, a svoje úspěchy spíš bagatelizoval...

https://manipulatori.cz/dunning-krugeru … -hlupakem/

Většina lidí se domnívá, že je nadprůměrná. Některé zdroje (Boyd, 2014) mluví dokonce až o 93 % populace, která se považuje za nadprůměrnou, i když je logické, že je to statisticky nemožné.

Ten článek vážně doporučuju přečíst:)

Takže tys měl pocit ... a na základě pocitu si myslíš, že je to pravda???
Ten článek je dost píčovina, už z prostých neměnných zákonitostí fungování tohoto světa nemůže sedět ani procentuelní podíl ... ale opět to ukazuje, kdo se v něm najde a jak snadno jste manipulovatelní kdejakou kravinou ...  ano Ja jsem taky v celku vzato debil a idiot, vůbec mi nevadí si to přiznat, ... Ty testy totiž cílí i na mě, protože jsem jsem v té skupině, kterou tohle téma zajímá ... tak jen abys zase něco "nemyslel, neměl jsi pocit"  ... stejně jako s vrátným z KTM, ... jako když sem napsal enduroracer info o napadení lesní stráže ...
Taky si pleteš pana H, kam jezdí sršeň jezdit s panem Hejníkem ... a zase tu svůj pocit plynoucí z neznalosti vydáváš za to, co jsem tu měl vlastně napsat já ...
Že v testech za sršně občas na moto letí někdo jinej, je prostě fakt.

Test AJP je pěknej, vůbec se nedivím, že je z PR7 nadšenej.  ano 
V podstatě říká o moto vzhledem k jízdě to samý, co já. http://www.offmoto.com/viewtopic.php?pid=303724#p303724
Když sedneš na KTM, HQ ,... očekáváš automaticky, že všechno musí být top, ready to race ... a cokoliv ti nesedne, bereš kriticky daleko přísnějším měřítkem, než když od něčeho nečekách nic moc. To tě snadno cokoliv dobrýho nebo třeba jen normálně fungujícího mile překvapí, až se rozplýváš.

Editoval Janek (31.05.2020 13:40:11)

 offline 

 

#325 31.05.2020 13:53:32

Re: AJP PR7


Janek napsal(a):

Miguel napsal(a):

Janek napsal(a):

Me ty jeho testy neberou, cili na vetsinovou populaci, coz je 80-90% idiotu  ano 

Hele nic proti tobě ale nemáš někdy pocit... jak to říct - vždycky, když jsem potkal někoho, podle koho byli všichni ostatní dementi, idioti atd. - nikdy jsem z takového člověka neměl pocit,
že to tak doopravdy je. Naopak, když jsem potkal někoho, kdo opravdu vyčníval, většinou byl skromný, a svoje úspěchy spíš bagatelizoval...

https://manipulatori.cz/dunning-krugeru … -hlupakem/

Většina lidí se domnívá, že je nadprůměrná. Některé zdroje (Boyd, 2014) mluví dokonce až o 93 % populace, která se považuje za nadprůměrnou, i když je logické, že je to statisticky nemožné.

Ten článek vážně doporučuju přečíst:)

Takže tys měl pocit ... a na základě pocitu si myslíš, že je to pravda???
Ten článek je dost píčovina, už z prostých neměnných zákonitostí fungování tohoto světa nemůže sedět ani procentuelní podíl ... ale opět to ukazuje, kdo se v něm najde a jak snadno jste manipulovatelní kdejakou kravinou ...  ano Ja jsem taky v celku vzato debil a idiot, vůbec mi nevadí si to přiznat, ... Ty testy totiž cílí i na mě, protože jsem jsem v té skupině, kterou tohle téma zajímá ... tak jen abys zase něco "nemyslel, neměl jsi pocit"  ... stejně jako s vrátným z KTM, ... jako když sem napsal enduroracer info o napadení lesní stráže ...
Taky si pleteš pana H, kam jezdí sršeň jezdit s panem Hejníkem ... a zase tu svůj pocit plynoucí z neznalosti vydáváš za to, co jsem tu měl vlastně napsat já ...
Že v testech za sršně občas na moto letí někdo jinej, je prostě fakt.

Test AJP je pěknej, vůbec se nedivím, že je z PR7 nadšenej.  ano 
V podstatě říká o moto vzhledem k jízdě to samý, co já. http://www.offmoto.com/viewtopic.php?pid=303724#p303724
Když sedneš na KTM, HQ ,... očekáváš automaticky, že všechno musí být top, ready to race ... a cokoliv ti nesedne, bereš kriticky daleko přísnějším měřítkem, než když od něčeho nečekách nic moc. To tě snadno cokoliv dobrýho nebo třeba jen normálně fungujícího mile překvapí, až se rozplýváš.

O některých věcech prostě nemůžeš nikdy říct, jestli jsou pravda. Třeba když si dáš v motorestu guláš, ty řekneš, že je dobrej, mě nechutná - kde je pravda? a1 
A jinak se omlouvám, jestli se řadíš mezi idioty, potom jsem naprosto mylně pochopil tvoje sdělení, to je pravda smile 

jinak wiki

Původní rozdělení mentální retardace v termínech debil (50–69), imbecil (IQ 35–49) a idiot (IQ pod 35) se dnes z důvodu velmi pejorativního významu nepoužívá.

říká, že jsi na sebe zbytečně přísnýsmile resp. na většinovou populaci.

Editoval Miguel (31.05.2020 14:07:57)


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#326 19.03.2021 16:11:17

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: AJP PR7


borec ze Slovače jel na AJP PR 7 přes Ural, Altaj, Bajkal atd. na Magadan a zpět, hodně offroadu, koho to zajímá je tam více dílů:

https://www.youtube.com/watch?v=h9p6uOsoevQ


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#327 19.03.2021 19:04:16

Stanďour
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 533
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: LC4, ex XT600Z
Věk: 40+
Tel: komurkowy
3 0

Re: AJP PR7


Myslím že je to tenhle profil:
https://www.motorkari.cz/motorka/?mid=120447


Nezadržujte prdy, ty pak přechází po páteři do mozku a odtud vychází posrané nápady!

 offline 

 

#328 20.03.2021 17:44:48

Blatakk
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 119
Založená vlákna
Motorka: exc300
0 0

Re: AJP PR7


Čítal som to, akurát výdrž a údržba toho stroja aby si do toho stále hrabal.Inak veľmi pekná motorka

 offline 

 

#329 20.03.2021 17:57:15

Stanďour
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 533
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: LC4, ex XT600Z
Věk: 40+
Tel: komurkowy
3 0

Re: AJP PR7


No, ten týpek se v hrabání trochu vyžívá, tak bych to bral mírně s nadhledem wink


Nezadržujte prdy, ty pak přechází po páteři do mozku a odtud vychází posrané nápady!

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů