Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

JOTAGAS 300 ENDURO

#21 03.02.2021 14:04:45

Re: JOTAGAS 300 ENDURO


par kravin jsem kupoval i ted a taky dobry ted naposled to prepacko bylo psane skladem a za dva dny doma.....takze asi mam stesti

 offline 

 

#22 03.02.2021 19:08:18

Re: JOTAGAS 300 ENDURO


gsxrm:

Hele neber to nijak zle, ale nevěřím tomu. Když jsem se naposledy díval na shop u Vozňáka, tak tam 90% dílů nebylo skladem a u některých dokonce bylo napsané výroba ukončena. Možná ti posílá alternativy, že jsou některé díly záměnné, ale nevěřím tomu, že vše co jsi vždy objednal, tak všechno to co jsi vypsal, což je půl motorky skoro bylo skladem a u tebe za dva dny. příklad : chceš tvrdit, že jsi objednal 1.2. a dnes 3.2. jsi to měl doma? To si myslím, že i u KTM by to trvalo dny 3. Samozřejmě otázka, jestli jsi někde od Práglu, tak to dostaneš asi dříve než někdo v nějakém prdelákově, ale stejně s tím, že se nic nedrží skladem tomu prostě nemůžu věřit. Je to celkem jedno. Ale tak jak to píšeš to zní jako pohádka, kdyby to tak fungovalo a ceny by byli takové pohádkové, jak jsi kdysi v kterémsi tématu psal, tak má podle mě více hobíků  GASíka. Kdyby byl takový spolehlivý shop na ND ano 

 offline 

 

#23 03.02.2021 21:20:29

Štajfit
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 57
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300 2008
1 0

Re: JOTAGAS 300 ENDURO


Small: Asi před dvěma nebo třemi roky jsem dával do kupy trialku Gas Gas rok asi 2003. Tehdy jsem sháněl ozubení nakopávacího segmentu + ozubený kolečko naproti tomu, spojkové lamely, podblatníček a sadu na přepákování a bylo to do týdne u mě.
Objednával jsem odsud podle kódu z katalogu http://www.gasgasmotos.cz/dealer.php?te … OD&del=adt Naprosto pohodlný, ceny v poho, jako neměl jsem problém. Případně prosím administrátora, aby tento můj příspěvek, který navazuje na předchozí (a ty předchozí) přesunul do vlákna o Gas Gas nebo do nějaký kecárny nebo odpadu, ať to nezasírá toto vlákno. Díky  ano 

 offline 

 

#24 04.02.2021 10:20:57

Re: JOTAGAS 300 ENDURO


Štajfit:

Před třemi roky to mohlo být ještě v poho. Neumim posoudit. A to bylo vše skladem v ČR nebo to šlo odněkud ze zahraničí? Zatím mám info. že co to má KTM, tak s těma dílama to stojí za prd. Určitě se to zlepší, ale v téhle přechodné fázi, je to na starší kousky horší prostě.

 offline 

 

#25 04.02.2021 12:01:56

Re: JOTAGAS 300 ENDURO


small:  je mi fuk jestli tomu veris ci neveris  a1 ..jen jsem napsal svou zkusenost ..a znovu rikam ze jsem mohl mit jen stesti na to co jsem objednavaal...kdyz vsichni maji s dily problem..vetsinou jsem objednal a druhy den mi vyzvedaval kamarad na prodejne....ted naposledy to prepacko postou za dva dny doma

 offline 

 

#26 04.02.2021 12:07:01

Re: JOTAGAS 300 ENDURO


ted koukam k nim na veb a buh vi co se deje o rieju ani slovo a uvodem video s koncernovym gasem... a31 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů