Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

BERAN TUNONG , špatná zkušenost s ráfkem......

#1 16.01.2021 23:33:30

BERAN TUNONG , špatná zkušenost s ráfkem......


Přidám mou zkušenost s BERAN TUNING obchodem...,

Scháněl jsem zlatý ráfek 21“ 36děr na Yamahu
Zadal jsem tedy do internetového vyhledávače , vyběhl nejlevnější BERAN TUNING cena 3590 + pošta 121Kč ,asi o 150kč levnější než ostatní konkurence obchodů!
- Na začátku se příznávám , že jsem 100% nečetl celý popis produktu ráfku a u Beran tuning objednal Ráfek Excel 21x1,60 36D - gold 431
Přišlo na email potvrzení objednávky s cenou Ráfek 3590Kč + pošta 121Kč = 3711Kč
Následující den, arogantní telefonát….:
Beran: tenhle ráfek chcete?Já : Ano, Beran: naco to chcete…? Já : na Yz 250 1989….,Beran:to vám tam nebude pasovat…, po pár kecech o úhlu utvorů pro niple atd…Já: bude a chci ho…, Beran: to má buben? Já: ne nemá, Beran: aha…OK- tak to vám bude pasovat, OK – posílám…, konec hovoru.
Domů přišel balík s částkou a fakturou 4195Kč a jinej ráfek označenej 408/421
Volám jak je to kurva možný , Já: jak je možný že to stálo tolik a co znamená položka 480kč navíc za vrtání?, Beran: je to psané v textu produktu (4tý řádek textu od vrchu), a vrtal jsem ráfek ve firmě – je to tak u každého ráfku, Já: netahejte mě za nos – ten ráfek jste 100% nevrtal v Pardubicí, ten ráfek má zlatej elox,díry jsou děrované a kdyby jste ho vrtal, - v místě vrtání by byla zlatá povrchovka porušená a smála by se namě stříbrná barva Al…..,Beran : to je standartní poplatek, kteří platěj všichni – jako dodatečné vrtání Japoncům…,Já: že je to kravina a nikdo z konkurence jako ANGLES Wheels atd…si to neúčtuje….a zavěsil jsem, protože jsem věděl že s arogantním … se nedomluvím!
Janě , jsem vůl že jsem si to kloudně nepřečet celé…., ale tohle osobně beru jako klamání zákazníka, podobně jako „ale tady úplně dole smlouvy - tím drobným písmem…“!!! Protože si to účtuje u každého ráfku (i který nevrtá) ,cena  pro tlačítko objednat na stránkách Beran tuning by měla být 3590+480kč = 4070Kč pro všechny vyhledávače atd...

Mohl jsem ráfek poslat z5, mohl jsem skočit do auta a zajet tam…..- ale když jsem si spočítal čas, peníze za zpětnou poštu…naftu, a následně objednával ráfek jinde...

Následně se mi podařilo sehnat nový za poloviční cenu nevrtaný ráfek od jiného obchodu. Volal jsem Beranoj, zda by mi ráfek vyvrtal – odpověď že když jsem si ten ráfek nekoupil od něj – tak že ať mi ho vyvrtá ten kdo mi ho prodal, mě jen utvrdila v tom, že u BERAN TUNING už víc NIKDY NIC…!!!

PS: beru - sledoval jsem info o produktu na X stránkách, tuhle věc s vrtáním navíz za 480Kč jsem  překouk....je to totiž jedinej obchod, kterej si účtuje poplatek za vrtání ráfku a ani ve snu by mě nenapadlo že by to mohla bejt cena za nevyvrtanej ráfek (NEVRTANEJ RÁFEK TOTIŽ STOJÍ POLOVINU TOHOHLE), a ještě když je v názvu 36D ( 36 děr!)
- účtuje si poplatek za vrtání, ale on ho NEVRTÁ!!!
- jo....je to usmrkaný pětikilo, ale když bys kupoval na motorku 2 ráfky....je to litr....
- přišlo potvrzení objednávky za 3711Kč, balík s částkou 4195Kč přebírala žena....
- mě to prostě přide jako trochu šméčko obchod...., napsal jsem to taky proto, aby si nenaběh někdo další...



http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4622_b.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4622_be.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4622_ber.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4622_bera.jpeg
http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4622_beran.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4622_berann.jpg

Editoval sirr (18.01.2021 06:24:39)


Na vrchol nevedou zkratky...jen krev,pot a slzy !
Čím víc jsem starší,  tím víc ty zkratky hledám .... :-)

 offline 

 

#2 19.01.2021 08:19:44

Re: BERAN TUNONG , špatná zkušenost s ráfkem......


Jen aby to nezapadlo.
Mas to detailne popsany tak to posli na COI a uvidis co ti odepisi.

 offline 

 

#3 19.01.2021 11:58:43

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: BERAN TUNONG , špatná zkušenost s ráfkem......


kick-start napsal(a):

Jen aby to nezapadlo.
Mas to detailne popsany tak to posli na COI a uvidis co ti odepisi.

Podle mě s tím nenadělají nic, je to samo vojeb, ale tim jak to tam maj napsaný je obchod v klidu. No, ale dobrý varování, určitě si u takovýho kokota nikdy nic neobjednám.

 offline 

 

#4 20.01.2021 07:38:20

Re: BERAN TUNONG , špatná zkušenost s ráfkem......


SethX napsal(a):

ale tim jak to tam maj napsaný je obchod v klidu.

Objednaka byla uzavrena na castku 3711Kč celkem dve polozky rafek a postovne. Jestlize na fakture nauctovali neco dalsiho oproti objednavce meli ho o tom informovat a zbozi odeslat az jim zmenu odsouhlsi.
Tohle byl zamer, i kdyby to skutecne vrtali melo to byt v objednavce uvedeno.
Druhy ojeb je ze si nechali zaplatit sluzbu kterou prokazatelne nevykonali a navic nebyla v objednavce uvedena.

Tak jak to zde Sirr sepsal ma soupnout do e-mailu a poslat na COI. Tam si to nekdo fundovany precte a odepise mu jestli je to opravnena reklamace nebo jeho blbost.

To je jako by jsi si v hospode objednal pivo a oni si pri placeni nauctovali doplatek z ze ho uvarily.
Na pipe cenovka Gambac za 25,- a v napojovem listku, ktery visi v rohu nalevny, poznamka: Ke kazdenu pivu uctujeme 5,- za to ze jsme vam ho uvarily. Das pet kousku, zacalujes jich sest.

 offline 

 

#5 20.01.2021 17:22:43

Re: BERAN TUNONG , špatná zkušenost s ráfkem......


jéžišmarjá telenovela vrátit zpátky máš nárok na všechno včetně poštovného kterého ti vzniklo tím, že to pošleš zpátky... přijde mi to jednodušší než rozvíjet válku na pěti frontách...


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#6 20.01.2021 22:51:17

Re: BERAN TUNONG , špatná zkušenost s ráfkem......


Buď rád, že to nevrtal on. A buď rád, že se zeptal na úhly. Viděl jsem ho před 10 lety a málem si u vrtání zlomil ruce. A to co navrtal mu praskalo v dírách pro niple. Nicméně, chyba je na tvojí straně. Já čtu špatně a málo, nedočítám ani jídelní lístek :-). Ale poznámku o příplatku za vrtání jsem tam viděl. A buďme rádi za Berana. Sháním ráfek každý dva roky a než rozšířil sortiment, neměl zdaleka všechno. A vrtal ručně. První ráfek na Afriku jsem musel dokonce objednávat z Ameriky. Na to pětikilo se vykašli a hlavně se někde nerozvěs :-) Čus

 offline 

 

#7 21.01.2021 06:29:57

Re: BERAN TUNONG , špatná zkušenost s ráfkem......


Kodiak:
Budme radi za co??????
- Ze mu v kalkulaci konecne ceny "jaksi omylem" chybi jedna polozka kterou si ale v dobirce "nezapomel" priuctovat?
- Nebo ze si nechal zaplatit praci kterou nedelal?

 offline 

 

#8 21.01.2021 06:44:51

Martin993
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 763
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 24
0 0

Re: BERAN TUNONG , špatná zkušenost s ráfkem......


Když jsme u u těch ráfků nemá někdo tip kde sehnat za dobře zlaté ráfky? Mám to na renovaci RM 250 92 smile Budou pasovat klasické co jsou k dostání?

 offline 

 

#9 21.01.2021 06:53:03

Re: BERAN TUNONG , špatná zkušenost s ráfkem......


Martin993:
Kontaktuj Agelswheels a telefonicky se poptej použití na tvou motorku...
https://www.angelswheels.com/cs/produkt … -60-h36-83
- Cena 3780 + doprava
- Beran 3590 + 480 v textu + doprava

Editoval sirr (21.01.2021 07:31:05)


Na vrchol nevedou zkratky...jen krev,pot a slzy !
Čím víc jsem starší,  tím víc ty zkratky hledám .... :-)

 offline 

 

#10 21.01.2021 07:03:03

Re: BERAN TUNONG , špatná zkušenost s ráfkem......


kick-start napsal(a):

Kodiak:
Budme radi za co??????
- Ze mu v kalkulaci konecne ceny "jaksi omylem" chybi jedna polozka kterou si ale v dobirce "nezapomel" priuctovat?
- Nebo ze si nechal zaplatit praci kterou nedelal?

Ještě doplním, že mi poslal JINEJ ráfek...
Já objednal 431, on mi volal a nejdřív tvrdil že díky úhlům drátu 431 na mou motorku Yz 250 1989 nebude pasovat, já mu řek že bude a že ten ráfek chci...on se mě ptal jesi to má buben...řek jsem že ne...tak otočil a že bude a že mi ho teda pošle....přišel ale 408!!!
- to mi suše oznámil, až když jsem volal já - co znamená těch 480Kč za vrtání ...., že by mi tam 431 nepasoval - že mi proto poslal 408! asi jako ať jsem rád...že jsem vůbec něco dostal...
- má to tam zmatečně napsaný, 408 by pasovat na mou moto měl pasovat taky....ale spíš 431 neměl skladem...
telenovela pokračuje tady :
https://www.motorkari.cz/tema/?t=220114

Editoval sirr (21.01.2021 07:10:40)


Na vrchol nevedou zkratky...jen krev,pot a slzy !
Čím víc jsem starší,  tím víc ty zkratky hledám .... :-)

 offline 

 

#11 21.01.2021 11:50:27

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: BERAN TUNONG , špatná zkušenost s ráfkem......


sirr:  Míro, Míro ty jsi tomu zase dal lol 

Jezdím k Beranovi cca 10let pro takovou tu bižuterii (páčky, řetězové kolečka, řetěz, destičky, Honda, Yamaha, Čína atd.) a vždycky vpoho (mám to při cestě z práce).
Ještě se mi nestalo, že by byl nějaký problém podobného rázu, nechával mi i vařit plasty na XT atd.

Ceny normální jako v jiných e-shopech a mám to hned a ušetřím za poštovné... to jednání co popisuješ není žádná arogance, on je prostě takovej salám/banán a takhle prostě komunikuje (a nemyslím to ve zlém).

E-shop chce brát tak nějak orientačně, neb podle všeho je to jen použitý mustr s ND, který je na netu běžný (asi v tom i sami dovozci mají bordel...třeba u XT600 v tom plave spousta prodejců, a to nemyslím specifické díly).

S ráfkem jsi měl k němu zajet a vše by jste v klidu pořešili, máš to 20km a ušetřil by jsi si nervy  hmm 


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#12 21.01.2021 13:53:48

Re: BERAN TUNONG , špatná zkušenost s ráfkem......


kick-start: hele, von dneska nikdo neprodává to co sám udělá. Teda málokdo.
Oukej, dostal jinej ráfek, to je argument. S tou cenou to je tak, že pán zaplatil tolik, kolik zaplatit měl. Chyba byla formální a to v částce kterou ti poslal v souhrnu objednávky asi do mailu. Na faktuře už to je ok.
Já u Berana byl před těma 10 lety a radši jsem si to pak objednal z Ameru. Ale dělat tu scénu kvůli pětikilu na faktuře má cenu jako francovka. Žádnou.
Mimochodem, skvělý ráfky jsou SMPro. Bejvaly o dost levnější než Excel, ale to už není tak moc pravda. A jsou pevnější než Excel. Ten SMPro co mám na Africe už drží roky a to jsem na ní zrušil dva D.I.D

Editoval Kodiak (21.01.2021 14:42:09)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů