Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Do lesa NE!

#1501 03.12.2020 07:21:51

Re: Do lesa NE!


ThomasKTM napsal(a):

Zlinsky kraj v nedeli kolem obeda....

Jo, jo, jezdeni o vikendu..... uz nekolikrat jsem tady psal ze o vikendu jezi po lese jen bezohledni kokoti.
Duchodci s vnouckama, maminky s harantama, panelakovy ocasy na horakach, houbari, pejskari...... Uz ani myslivci o vikendu na cekanou nechodi bo misto srnce mu vyleze z lesa hnup s kosikem.
Pro benga je to uspesna akce kdyz nekoho lapli, dostanou pochvalu od velitele, vylepsi si statistiky, ale co je nejhorsi budou v tom pokracovat, protoze je nabudi uspesny vysledek akce.
Takze nejen na Zlinsku ale i jinde jezdete do lesa o vikendu ano 

 offline 

 

#1502 03.12.2020 07:39:48

ThomasKTM
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 29
Založená vlákna
Motorka: Exc-f 500
0 0

Re: Do lesa NE!


Ano,neo na tom pravdy bude,to co jsi napsal,uz davno vime,ake bohuzel moje prac.doba neni do 11 abych mohl v zimnim case jezdit do lesa,o cikendu jezdi 80% lidi.Malokdy se podari vyjet pres tyden.A ano myslivci ted radeji chodi v tydnu,protoze maji klid,pokud na ne nevyleti zase pres tyden borci na masinach.

 offline 

 

#1503 03.12.2020 08:01:19

Re: Do lesa NE!


Po 9hod. na zadnyho nimroda nenarazis, v tu dobu uz vali z cekane domu. Naopak ty z lesa musis vypadnout do 17hod. v tuhle hodinu se zacina chodit na vecerni cekanou.

 offline 

 

#1504 03.12.2020 08:28:38

Re: Do lesa NE!


kick-start:

Většina lidí má přes týden jiné povinnosti než si užívat na motorce. Jsem rád, když se na motorku dostanu o víkendu a tak to má 99% lidí v mém okolí gp 

 offline 

 

#1505 03.12.2020 08:31:58

ThomasKTM
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 29
Založená vlákna
Motorka: Exc-f 500
0 0

Re: Do lesa NE!


Tom93:

Presne tak.

 offline 

 

#1506 03.12.2020 08:55:46

ThomasKTM
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 29
Založená vlákna
Motorka: Exc-f 500
0 0

Re: Do lesa NE!


V lete se nam nekdy podarilo,ze jsme se domluvili,zdrhli z prace vyjeli ve 2 a zajezdili 2-3 hodky.Ted bohuzel nouzouvy stav vyhnal lidi najednou do lesu kurva a byva tam full cely tyden.Navic o vikendu nam snezilo,bylo hnusne,jeste rikam,ze nam pocasi hraje do karet,vsichni budou zalezli doma a vsude mrda lidi se psama.To si nevyberes

 offline 

 

#1507 03.12.2020 11:32:21

Re: Do lesa NE!


Tohle na mě nedávno vyběhlo, třeba to někomu pomůže .... Bohužel další z těch, co jezdí proto, aby točili a točí, aby jezdili ne 

 offline 

 

#1508 03.12.2020 11:32:38

Toman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Místo: Brno-venkov
Motorka: GG EC 300 Tpi
Věk: middle age
1 0

Re: Do lesa NE!


V týdnu to teď také nedáváme, takže neděle 1x14 dní to jistí.. hlavně jezdit jiné trasy/lokality... v okruhu "5km" kolem baráku velmi opatrně.

Možná budu za exota, ale tak nějak jsem si vědom svých přestupků... motorku mám na papírech s POV, jezdíme s menšími SPZ takže motorka sice bez blinkrů, zrcátek ale jinak OK. Řidičáky máme, během jízdy nechlastáme..., Na silnici při případné kontrole Policií jsme domluveni, že normálně stavíme a řešíme v klidu než nějaké útěky a honičky... zatím k tomu nedošlo. V lese se pak raději někde v tichosti vypařit a vyhýbat se úsekům kde jsou lidi... Pokud už jsou, jet krokem na pohodu.

Mít motorku bez papírů, nemít sám řidičák a nedejbože ještě pod vlivem a jet po komunikaci kde fakt nemám co dělat.... nechci říct natvrdo, že si za to můžete pak sami, ale co jiného? Z praktik jak obejít pak zákon s nepřebíráním pošty apod ...to už je to "české vychcanectví"  a31 

 offline 

 

#1509 03.12.2020 13:10:05

luke21
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 419
Založená vlákna
Místo: Praha 5
Motorka: boxxbike,xmax400,SH300, ex WR250R, XR400, DR650SE, XL600V, XT660XR, CBR600F, CB500, Jawa50
Věk: 37
Tel: placatej
0 0

Re: Do lesa NE!


Toman:
hoj, hezky jsi to napsal, vidim to uplne stejne, na motce spz nebo aspon v batohu, ridicak a papiry cajk.. vzdy kdyz me nahaneli cajti tak jsem zastavil a slusne se s nima domluvil, pripadne bych akceptoval trest jako chlap a nezkousel se vymlouvat jak male decko ( vetsinou po me sli ale jen na silnicich.. videli enduro, zapli majaky a dost casto kdyz prijeli bliz a videli spz tak me nechali na pokoji )
to ze kdyz nekoho potkam tak zvolnim nebo zastavim, u peskaru s psem na volno nebo konaku klidne zajedu na stranu a chcipnu motor a necham je projit, nejezdeni po turistickejch nebo jen minimalni prejezdy beru jako samozrejmost 

pokud nekdo nema papiry, jezdi po silnicich a jeste lita po cizich pozemcich opakovane tak je vocas a potrestani zaslouzi

 offline 

 

#1510 03.12.2020 13:11:15

S.h.I.t.
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 107
Založená vlákna
Místo: Hradec Králové
Motorka: KTM LC4 400 SC
Věk: 33+
Tel: placatej, velkej
0 0

Re: Do lesa NE!


Toman: mimo pozemni komunikace nemusis mit TP, nemusis mit znacky, nemusis mit ani ridicak - tedy mimo pozemni komunikaci nic z toho neni porusenim.
A neprebirani posty, popr. prebirani posledni den terminu, vyzadovani striktniho dorucovani pres Datovku apod. , to jsou vse ciste zakonne moznosti.


1=1, 2=10, 3=11, 4=??

 offline 

 

#1511 03.12.2020 13:25:47

Jarin86
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 38
Založená vlákna
Motorka: WR 450f
0 0

Re: Do lesa NE!


Toman:
Problem je ale, ze mensi SPZ, nebo v batohu = dle zakona zadna SPZ. Taky se snazim jezdit slusne a ohleduplne, ale kdyz uz se me pokousi nekdo zastavit, radeji mizim, nez doufat ze narazim na nekoho s kym je rozumna domluva.

 offline 

 

#1512 03.12.2020 13:35:05

ThomasKTM
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 29
Založená vlákna
Motorka: Exc-f 500
0 0

Re: Do lesa NE!


Jsem rad,ze tu mame tak uvedomele a slusne jezdce,kteri si mysli,ze kdyz majinvsechno v cajku,tak vlastne muzou delat s klidem nelegalni cinnost.Muzete natrefit a nemusite.Kazdy vjezd do lesa je risk.Nedavno to borec psal,ze mel vsechno v cajku spz v batohu,nehomologovanou zadni pneu a dostal 6mesicu odklad a pokutu.Predpokladam ze na jizdu v lese tu maji urcite vsichni motoky v cajku a ridcske opraveni na danou kubaturu

 offline 

 

#1513 03.12.2020 13:51:37

luke21
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 419
Založená vlákna
Místo: Praha 5
Motorka: boxxbike,xmax400,SH300, ex WR250R, XR400, DR650SE, XL600V, XT660XR, CBR600F, CB500, Jawa50
Věk: 37
Tel: placatej
0 0

Re: Do lesa NE!


ThomasKTM:
to si nikdo nemysli a ani to tu nikdo nepsal
ano, zalezi na koho natrefis, muzes mit smulu a natrefit na kretena, ale urco je lepsi mit co nejvice veci v poradku, protoze jinak se to vsechno muze obratit proti tobe a pekne secist.. viz typek s blbou gumou, kdyby nemel TP a ridicak tak by byl potrestanej mnohem vic

 offline 

 

#1514 03.12.2020 13:57:19

Toman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Místo: Brno-venkov
Motorka: GG EC 300 Tpi
Věk: middle age
1 0

Re: Do lesa NE!


ThomasKTM: Ale to tak není... já jsem si vědom, že ježdění mimo pozemní komunikace a do lesa a na poli, louce (když je to bez souhlasu vlastníka) je protiprávní...nicméně alespoň se snažím "minimalizovat možný postih". Mám tam poloviční velikost SPZ, protože origo velikost vydrží jeden pád... není to že chci mít SPZ v batohu, aby mě nikdo neviděl a nemohl si ji opsat.  Je pravda, že policajt k tomu může přistoupit úplně stejně a bude jedno jestli tam mám menší nebo žádnou... ale to už je na domluvě s každým. No prostě taky občas telefonuju v aute, ale jsou řidiči co to dělají bez pásu a jedou na červenou nebo někam do zákazu. Já dostanu pokutu, oni přijdou pomalu o řidičák, asi tak.

S.h.I.t.: Ok, mít moto bez papírů a nemít na to řidičák tak prostě jezdím mimo komunikace a hrozí mi postih "jen za jízdu v lese"...  Toto neodsuzuju, jen bych byl velmi opatrný kudy jedu a znal okolní..

 offline 

 

#1515 03.12.2020 14:03:59

Re: Do lesa NE!


ThomasKTM:

Tvrdim to uz dlouho je to tu lidmi zadebileny. Nejlepsi jsou ti, co padelaji RZ a berou to jako OK. To by se z toho jeden posral. Strasne lidi na tohle dojelo. A hlavne jsi okamzite zbaveny moznosti tvrdit a nasledne dolozit, ze jsi znacku behem jizdy ztratil ....
Tady je kazdy hrdina a potom pred fizlama :No vite, ja se moc omlouvam, ... nevedel jsem, ... ze je to padelani, ... no to kdybych vedel, tak to nikdy neudelam, ... ja myslel, ... dekujuuuu, ze jste mi to rekli, .... Uz to vickrat neudelam, ...  a svou hlavu zabori organu do konecniku tak hluboko, az to jde. To jsou drsni chlapaci vsichni.

Kdo je vetsi ceskej vychcanek? Ten, kdo vedome padela znacku a mysli si, ze to projde .... Nebo ten, kdo se z pruseru snazi dostat naprosto legalnim zpusobem a zakon vyuziva ve svuj prospech. Recnicka otazka.

 offline 

 

#1516 03.12.2020 14:38:17

ThomasKTM
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 29
Založená vlákna
Motorka: Exc-f 500
0 0

Re: Do lesa NE!


Tak samozrejme,ze se budu snazit vyuzit klicek,jak jen to pujde,pokud to u mas zakony umoznuji proc ne.Nehodlam s tim nejak prestat,druh tohoro sportu me bavi,max bud opatrnejsi.Kdovi,jak to bide v budoucnu,kdyz to zacina houstnout cim dal tim vic.

 offline 

 

#1517 03.12.2020 15:45:25

JirkaR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 353
Založená vlákna
Tel: mobilní
2 0

Re: Do lesa NE!


Tohle zakomplexovaný pán má asi na svědomí všechny ty povzbudivé články:
https://www.facebook.com/groups/3728220 … 769740608/

 offline 

 

#1518 03.12.2020 16:07:09

luke21
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 419
Založená vlákna
Místo: Praha 5
Motorka: boxxbike,xmax400,SH300, ex WR250R, XR400, DR650SE, XL600V, XT660XR, CBR600F, CB500, Jawa50
Věk: 37
Tel: placatej
0 0

Re: Do lesa NE!


JirkaR:
kdo vi co se mu stalo ze se dal na krizackou cestu proti offroadu.. nicmene ma tam kupu krasnejch fotek :-)

 offline 

 

#1519 03.12.2020 16:16:14

ThomasKTM
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 29
Založená vlákna
Motorka: Exc-f 500
0 0

Re: Do lesa NE!


Sleduju ho,kdovi,kam to az dotahne  a1  a1  a1 

 offline 

 

#1520 03.12.2020 16:25:03

Re: Do lesa NE!


ThomasKTM napsal(a):

Tak samozrejme,ze se budu snazit vyuzit klicek,jak jen to pujde,pokud to u mas zakony umoznuji proc ne.Nehodlam s tim nejak prestat,druh tohoro sportu me bavi,max bud opatrnejsi.Kdovi,jak to bide v budoucnu,kdyz to zacina houstnout cim dal tim vic.

Ještě pořád nevíme, jestli jsi byl na veřejné komunikaci bez řidičského oprávnění a s vozidlem nezpůsobilým k provozu. Pokud ano, pravděpodobně ti bude vysloven zákaz řízení motorových vozidel a při příštím přestupku, i kdyby tě chytli v lese, půjdeš sedět.
Je to velmi pikantní situace. Vzpomínám si na případ z nedávné minulosti, kdy muž s vysloveným zákazem řízení při své práci automechanika popojížděl v uzavřené garáži automobilem a následně šel do tepláků...
Takže bych byl opatrný na nejvyšší míru lol 


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů