Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

JOTAGAS 300 ENDURO

#1 22.11.2020 10:33:16

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

JOTAGAS 300 ENDURO


To nevypadá špatně, otázka jestli se to uchytí vmezi ostatní konkurencí .


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3488_screenshot_20201121-215332.png
http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3488_screenshot_20201122-103451.png

Editoval MotoDriver (22.11.2020 10:36:07)


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#2 22.11.2020 10:49:13

Re: JOTAGAS 300 ENDURO


S Ohlinsem v sérii? Pěkně


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#3 22.11.2020 18:20:01

Re: JOTAGAS 300 ENDURO


Miguel napsal(a):

S Ohlinsem v sérii? Pěkně

Ohlinse měl v základu i Gas Gas u některých modelů - rozpočtová ohlins verze, co byla často za pár mth tak na sračky, že oprava byla za balík ...
Když koukám na cenu Trialů Jatagas, tak enduro na kvalitních ohlinsech za tyhle peníze leda jako nějaká zaváděcí cena.
Divný, že info o moto nemají na svých stránkách.

 offline 

 

#4 22.11.2020 20:54:43

Re: JOTAGAS 300 ENDURO


Když slyším takovou značku, tak se mi ježí chlupy. Minulý rok se prodával jotagas trial a ležel tam sakra dlouho. Myslím si, že ho majitel má dodnes. Kde na to asi schánět díly? To samé Ossa, Scorpa, Vertigo. Ten kdo si to koupí je blázen a22  Vždyť dneska nejde sehnat ani pořádně díly na GASe. Je to hrůza. Připadá mi to jako bychom jeli v rokli, úplně dole jede KTM a nad ní traverzují ostatní značky a kterákoli spadne dolů promění se na oranžovou, protože pokud to není KTM, tak je to s dílama na kosočtverec. Neříkám, že nejsou, nejdou objenat nebo něco. Ale prostě na KTM zajedu a mám to a hned a cokoli takřka skladem a nejezdím do KTM vyloženě! Ale u GASíka nezjistím na netu ceny ničeho takřka, jen vím co chci objednat, nic není skladem. Neznám dostupnost a už musím volat, zjišťovat. Než se to vyřídí, tak je měsíc prdeli a to fakt nemám zapotřebí... a30 
PS: Nemám rád KTM, ale když mi řekne zastoupení nejmenované značky, že se tímhle (to co jsem chtěl) vůbec nezaobírá ať si zavolám do 400 km vzdálené prodejny, tak se musím opravdu jen smát! To je jako kdybych přijel do škodovky 10 km od baráku a oni mě odkázali na škodovku 400 km daleko, že tam to dělají. Tento týden mi dal fakt zabrat co se tohoto týče a pěkně jsem prozřel  lol  Takže neznámou značku/novou značku? ne děkuji  a22  ne 

Editoval Small (22.11.2020 20:56:10)

 offline 

 

#5 23.11.2020 22:00:58

Re: JOTAGAS 300 ENDURO


Small napsal(a):

Když slyším takovou značku, tak se mi ježí chlupy. Minulý rok se prodával jotagas trial a ležel tam sakra dlouho. Myslím si, že ho majitel má dodnes. Kde na to asi schánět díly? To samé Ossa, Scorpa, Vertigo. Ten kdo si to koupí je blázen a22  Vždyť dneska nejde sehnat ani pořádně díly na GASe. Je to hrůza. Připadá mi to jako bychom jeli v rokli, úplně dole jede KTM a nad ní traverzují ostatní značky a kterákoli spadne dolů promění se na oranžovou, protože pokud to není KTM, tak je to s dílama na kosočtverec. Neříkám, že nejsou, nejdou objenat nebo něco. Ale prostě na KTM zajedu a mám to a hned a cokoli takřka skladem a nejezdím do KTM vyloženě! Ale u GASíka nezjistím na netu ceny ničeho takřka, jen vím co chci objednat, nic není skladem. Neznám dostupnost a už musím volat, zjišťovat. Než se to vyřídí, tak je měsíc prdeli a to fakt nemám zapotřebí... a30 
PS: Nemám rád KTM, ale když mi řekne zastoupení nejmenované značky, že se tímhle (to co jsem chtěl) vůbec nezaobírá ať si zavolám do 400 km vzdálené prodejny, tak se musím opravdu jen smát! To je jako kdybych přijel do škodovky 10 km od baráku a oni mě odkázali na škodovku 400 km daleko, že tam to dělají. Tento týden mi dal fakt zabrat co se tohoto týče a pěkně jsem prozřel  lol  Takže neznámou značku/novou značku? ne děkuji  a22  ne 

ja teda nevim ale mam gase uz pet let a cokoliv nebyl problem u voznaka..je pravda ze ted co vzala gase ktm am rieju tak sli ceny trochu nahoru

 offline 

 

#6 24.11.2020 10:27:43

Re: JOTAGAS 300 ENDURO


gsxrm:

Jestli šli ceny nahoru, tak to ztratilo to kouzlo toho GASe ne?
Hledání ND na jejich webu je, jak za cara klacka a ještě k tomu v tom je dost maglajz, objevují se mi ND na jiné ročníky (možná je to zaměnitelné to já, ale nevim). Hodně fakt hodně věcí je na objednávku a u dost věcí píšou VÝROBA UKONČENA. Takže co si o tom mám myslet? Kdybych opravdu něco chtěl objednávat bude toho více a stejně musím volat a zjišťovat co a jak a za kolik a kdy a jestli to bude pasovat atd.?
Je prostě jednoduché a prosté otevřít Univok.cz a jasně víš. A taky jasně víš, že to půjde sehnat levněji, protože je na vše druhovýroba a hlavně je vše skladem a druhý den doma nebo v krámu kam si zajedeš, protože je to na každém rohu.
U GASe je druhovýroba nebo jen origo a jen u Vozňáka? Je to jediná možnost v ČR?
Jsem zastáncem si věci ulehčovat i když mi nějak extra oranžová nevoní, tak oni mi to ulehčují  a2 

 offline 

 

#7 24.11.2020 12:03:17

Re: JOTAGAS 300 ENDURO


Small napsal(a):

gsxrm:

Jestli šli ceny nahoru, tak to ztratilo to kouzlo toho GASe ne?
Hledání ND na jejich webu je, jak za cara klacka a ještě k tomu v tom je dost maglajz, objevují se mi ND na jiné ročníky (možná je to zaměnitelné to já, ale nevim). Hodně fakt hodně věcí je na objednávku a u dost věcí píšou VÝROBA UKONČENA. Takže co si o tom mám myslet? Kdybych opravdu něco chtěl objednávat bude toho více a stejně musím volat a zjišťovat co a jak a za kolik a kdy a jestli to bude pasovat atd.?
Je prostě jednoduché a prosté otevřít Univok.cz a jasně víš. A taky jasně víš, že to půjde sehnat levněji, protože je na vše druhovýroba a hlavně je vše skladem a druhý den doma nebo v krámu kam si zajedeš, protože je to na každém rohu.
U GASe je druhovýroba nebo jen origo a jen u Vozňáka? Je to jediná možnost v ČR?
Jsem zastáncem si věci ulehčovat i když mi nějak extra oranžová nevoní, tak oni mi to ulehčují  a2 

Tak proč jsi chtěl doporučit svýmu známýmu Gas Gas Contact viz. tvůj nedávný topic. Nekoupil ho jen proto, že už je vyprodaný ...  big_smile 
Co si o tom mám myslet?

 offline 

 

#8 24.11.2020 12:48:32

Re: JOTAGAS 300 ENDURO


Janek:

V té době před dvěma týdny?) jsem neměl tušení, jak je to s díly na GASe. Minulý týden jsem začal hledat/zjišťovat. Nikdy jsem nic nepotřeboval a zatím nepotřebuji.
Ovšem Contact je samotná kapitola. Kdyby byl k mání, tak si koupíme 3 ks i když vím, jak to s těma dílama je. Logicky je větší pravděpodobnost sehnat díly na 20 než na 08. A myslím si, že spousta dílů bude schodná i se staršími ročníky, myslim, že se na tom moc nemění od roku 2012 doteď. Mě se GAS líbí, není špatný. Známýmu jsem to doporučoval, protože je to totální začátečník, s tímhle se učit od piky je daleko jednodušší než s endurem... A to, že jsou všechny vyprodané jen svědčí o tom, že se to lidem líbí. Navíc to není, tak hlučné, jak enduro a nevypadá to tak nasíravě, když jedeš kolem lidí  heh2  ano 

 offline 

 

#9 28.01.2021 20:56:52

xoblih
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 222
Založená vlákna
Místo: Prostějovsko
Tel: Mám
2 0

Re: JOTAGAS 300 ENDURO

 offline 

 

#10 28.01.2021 21:16:47

Re: JOTAGAS 300 ENDURO


Small napsal(a):

gsxrm:

Jestli šli ceny nahoru, tak to ztratilo to kouzlo toho GASe ne?
Hledání ND na jejich webu je, jak za cara klacka a ještě k tomu v tom je dost maglajz, objevují se mi ND na jiné ročníky (možná je to zaměnitelné to já, ale nevim). Hodně fakt hodně věcí je na objednávku a u dost věcí píšou VÝROBA UKONČENA. Takže co si o tom mám myslet? Kdybych opravdu něco chtěl objednávat bude toho více a stejně musím volat a zjišťovat co a jak a za kolik a kdy a jestli to bude pasovat atd.?
Je prostě jednoduché a prosté otevřít Univok.cz a jasně víš. A taky jasně víš, že to půjde sehnat levněji, protože je na vše druhovýroba a hlavně je vše skladem a druhý den doma nebo v krámu kam si zajedeš, protože je to na každém rohu.
U GASe je druhovýroba nebo jen origo a jen u Vozňáka? Je to jediná možnost v ČR?
Jsem zastáncem si věci ulehčovat i když mi nějak extra oranžová nevoní, tak oni mi to ulehčují  a2 

je to jednoduche asi jako vyhonit si vocas...stahnes si katalog dilu a koupis i sroubek..vyroba ukoncena ale vyrabi nove veci stejne jen rieju...bohuzel cena sla nahoru..ale stale oproti ktm neni drahe

 offline 

 

#11 29.01.2021 18:35:19

Re: JOTAGAS 300 ENDURO


Janek napsal(a):

Miguel napsal(a):

S Ohlinsem v sérii? Pěkně

Ohlinse měl v základu i Gas Gas u některých modelů - rozpočtová ohlins verze, co byla často za pár mth tak na sračky, že oprava byla za balík ...
Když koukám na cenu Trialů Jatagas, tak enduro na kvalitních ohlinsech za tyhle peníze leda jako nějaká zaváděcí cena.
Divný, že info o moto nemají na svých stránkách.

tohle nejsou ty rozpočtovky

 offline 

 

#12 31.01.2021 18:28:13

Re: JOTAGAS 300 ENDURO


Janek:

Gase mám skoro 8 let. 96 a 18. Za ty prachy super stroj. Ale problém je prostě v dovozci  a13  e-shop totálně nah.... Ceny tam teda vydět jsou a výroba ukončených věcí je přesunuta na REJU takže to zas tak problém není. Ale čekání několik měsíců to je shit. Nemají v ČR nic skladem a to je za mě totální amatérizmus. Už bych si nejraději od EXAC - Vozňák nekoupil ani tužku. A to jsem uvažoval o REJU, ale s nima to nejde bohužel

 offline 

 

#13 01.02.2021 08:59:56

Re: JOTAGAS 300 ENDURO


Olda250:

 ano přesně tak. O značce jako takové nepochybuju. Ale, jak jsi přesně napsal. Dovozce, dealer v ČR, čekací lhůty atd. atd. ne  a22 
Prostě když se něco vysype jeden víkend a máš GG, tak víš, že máš nucenou pauzi na měsíc heh2  U KTM víš, že když se něco vysere v sobotu můžeš v neděli jet s nadsázkou wink  A to jakože fandím všem značkám co se snaží prorazit a snažím se jít proti KTM, ale nejde to. Jsou velmoc a už to tak nadobro bude a kdyby byl třeba GASík lepší motorka, tak se stejně bude jezdit na KTM kvůli těmto okolnostem.
Moje info. na ty díly je, že pokud má člověk kontakty na někoho v Německu, tak je lepší objednat díly na GG z německa od dealera a má je dříve než přeš ČR dealera, protože v Německu ty díly drží skladem. Shodou okolností mi tohle včera řekl pán, který jezdí GASy už pár let závodně. Takže asi tak naše zlatá ČR  a8 

Editoval Small (01.02.2021 09:01:03)

 offline 

 

#14 01.02.2021 21:21:41

Re: JOTAGAS 300 ENDURO


Small:

Tak to by bylo fajn kdyby jsi od něj zjistil kontakt do toho dojču a pověsilo se to tu pro všechny plynaře

 offline 

 

#15 02.02.2021 07:14:22

Re: JOTAGAS 300 ENDURO


liba23:

V sobotu za pánem nejspíše jedeme, tak se ho více poptám a zjistím. Samotného mě to hodně zajímá.

 offline 

 

#16 02.02.2021 10:13:47

Re: JOTAGAS 300 ENDURO


tak mam asi stesti cokoliv jsem potreboval tak jsem koupil smile 

 offline 

 

#17 03.02.2021 07:26:21

Re: JOTAGAS 300 ENDURO


gsxrm:

Prosimtě můžeš uvést nějaký příklad? Co jsi naposledy potřeboval, kolik položek a jakých? Odkud jsi objednával a za jak dlouho jsi to měl doma? Co bylo a nebylo skladem? popř. odkud to putovalo a kolik co stálo? Díky ano 

 offline 

 

#18 03.02.2021 10:25:39

Re: JOTAGAS 300 ENDURO


faktura je20.9.20 a pak jeste 2019 nejde mi otevrit ale kupoval jsem pistni sadu sadu tesneni motor lanka hadice spojka brzda vika na motor vsechny dvakrat komplet plasty dvakrat 5x filtr spojkovou pumpu packy radicka2x paka brzdy2x,sedacka voditka retezu  silentbloky klapky vforce a spoustu drobnosti ..to je jen co me napada musel bych se podivat do bedny kupoval jsem to do zasoby a vse mam v garazi...ted pred tydnem opravna sada prepacka a kyvky za dva dny doma....asi mam stesti a1 

 offline 

 

#19 03.02.2021 11:17:44

Re: JOTAGAS 300 ENDURO


gsxrm:

A tohle všechno bylo skladem u Vozňáka? To mi chceš říct, že jsi objednal a za dny jsi tohle vše měl doma? A na jaký ročník? Ono to asi s nějakou 07 apod. bude stále horší a horší ne? Nebo je to jedno? Počítám, že máš nového GASe, nejsou nakonec ty díly už KTM díly?
Nicméně si myslim, že i ty o těch dílech víš, že to dodání je nahovno, tak to nakupuješ tímhle stylem vše 2x, víka do zásoby atd. atd. aby jsi si udělal sklad jakoby doma. Kdežto u oranžových takhle člověk přemýšlet absolutně nemusí a když je nejhůř, tak si to zajede koupit osobně kdykoli.

 offline 

 

#20 03.02.2021 14:02:39

Re: JOTAGAS 300 ENDURO


casto mi to pada z ruky a na 2015 kterou jsem mel predtim slo vse dost do kopru krome motoru...ted 2018 mam dveste hodin a dobry ...no a jelikoz jsem kupoval  dve nove 300kila dostal jsem nejakou slevu na nd na dva nakupy a proto takovy velky nakup ..jeden se udelal hned a druhy pred rieju a s rieju sla cena nahoru predtim to bylo opravdu za lidovku

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů