Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Nejlepší ENDURO vide za poslední měsíce !!!!

#181 06.09.2020 10:56:09

calleb
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 130
Založená vlákna
Místo: Fulnek
Motorka: ktm 300exc
Věk: 29
0 1

Re: Nejlepší ENDURO vide za poslední měsíce !!!!


jopr: kolegu to hodilo přes řídítka tak nešikovně, že mu  blastry zlomily všechny prsty. Od té doby raději placačky a zalamovací páčky.

 offline 

 

#182 06.09.2020 13:31:49

Re: Nejlepší ENDURO vide za poslední měsíce !!!!


calleb napsal(a):

jopr: kolegu to hodilo přes řídítka tak nešikovně, že mu  blastry zlomily všechny prsty. Od té doby raději placačky a zalamovací páčky.

Jo, jo to je jeden důvod, co jsem slíchával, když jsem začínal. Přes řidítka jsem šel mockrát, je to asi o postřehu, štěstí. Tihle borci asi přes řidítka nelítaj, ale prostě, když vidím, ty pády motorek, tak to je hned a mají po závodě. Nebo jestli sebou vozí náhradní.  Já při své smůle, bych jí zlomil hned.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#183 06.09.2020 13:49:21

Thomaster
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1277
Založená vlákna
Místo: Východ
Motorka: oranžová 200
Věk: prej puberťák
0 1

Re: Nejlepší ENDURO vide za poslední měsíce !!!!


jopr: Myslíš že je pro ně lepší jedno horší umístění kvůli zlomené páčce nebo několikaměsíční pauza kvůli zlomenému zápěstí ?
Je to hodně o štěstí/smůle .. já si v cycrách zlomil zápěstí když jsem si bublal na dvojku lol  a8 

 offline 

 

#184 06.09.2020 14:15:35

Re: Nejlepší ENDURO vide za poslední měsíce !!!!


jopr napsal(a):

Janek:

Pecka, ale pořád nechápu, proč riskují s těmi obyč blastry ulomení páčky. To je opravdu pro ně takový problém, jezdit celohliníky?

Myslim, ze hlavne jde o ovladatelnost motorky. Staci jezdit na lehky bastry, potom je sundat a jet se projet ... jako jina motorka  ano  ano  ano 
Druha vec je skill a sebevedomi jezdcu.
Dalsi je osobni zkusenost at uz s jizdou s nebo bez bastru.
Pro me spis prekvapeni ten, kdo bastry jezdi. Ze svetovy spicky asi jen Cyprian

 offline 

 

#185 06.09.2020 14:42:51

Re: Nejlepší ENDURO vide za poslední měsíce !!!!


Janek napsal(a):

jopr napsal(a):

Janek:

Pecka, ale pořád nechápu, proč riskují s těmi obyč blastry ulomení páčky. To je opravdu pro ně takový problém, jezdit celohliníky?

Myslim, ze hlavne jde o ovladatelnost motorky. Staci jezdit na lehky bastry, potom je sundat a jet se projet ... jako jina motorka  ano  ano  ano 
Druha vec je skill a sebevedomi jezdcu.
Dalsi je osobni zkusenost at uz s jizdou s nebo bez bastru.
Pro me spis prekvapeni ten, kdo bastry jezdi. Ze svetovy spicky asi jen Cyprian

Tak já právě bez blastrů chvíli jezdil a měl jsem z toho blbej pocit a právě jsem zlomil páčku. Já jí zlomil i s celohliníky 😀.
Prostě když vidím, jak jim to na těch skálách atd. padá, tak to je o náhodě, jestli zlomí, nezlomí.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#186 06.09.2020 14:47:47

Re: Nejlepší ENDURO vide za poslední měsíce !!!!


Thomaster:

Ono tech zlomenych nebo vykloubenych prstu, rozbitych a dozivotne poskozenych kloubu .... je bez bastru urcite vic, nez zlomenin kvuli bastrum.

 offline 

 

#187 06.09.2020 15:26:44

Re: Nejlepší ENDURO vide za poslední měsíce !!!!


spíš mě zaráží, že MX motorky je namají vůbec, a padá se tam hodně...


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#188 06.09.2020 19:54:32

Re: Nejlepší ENDURO vide za poslední měsíce !!!!


Miguel napsal(a):

spíš mě zaráží, že MX motorky je namají vůbec, a padá se tam hodně...

V serialu ms silnic za jednu sezonu "se na okruzích během tréninků, kvalifikací i samotných závodů zrodilo víc než tisíc pádů. Už nyní jich ve všech třídách bylo celkem 1 011" - pred koncem sezony 2016

A taky nikdo nema bastry
 lol 

Editoval Janek (06.09.2020 19:56:11)

 offline 

 

#189 15.10.2020 20:00:12

lečo
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 215
Založená vlákna
Místo: Zlín
Motorka: yamaha xt 125 r, WR 250 F
Věk: 22
0 0

Re: Nejlepší ENDURO vide za poslední měsíce !!!!


]

Editoval lečo (15.10.2020 20:00:27)

 offline 

 

#190 16.10.2020 12:10:01

Re: Nejlepší ENDURO vide za poslední měsíce !!!!


lečo:

Krásná podívaná !!!  ano  ano  roll 

 offline 

 

#191 17.10.2020 00:53:35

S4ne
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 448
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300, HBG FE 350
Věk: 28
0 0

Re: Nejlepší ENDURO vide za poslední měsíce !!!!


Odporucam YT kanal tohoto cloveka. Prve video je sice dlhsie, ale namiesto vecerneho filmu je to parada smile A to druhe...ako na starej DR 200 drti ostatnych jazdcov...Radost pozerat smile

https://www.youtube.com/watch?v=x0df37f5OwI

https://www.youtube.com/watch?v=SwjVUwXYXl0

 offline 

 

#192 21.11.2020 10:36:48

Re: Nejlepší ENDURO vide za poslední měsíce !!!!


 ano snad budou další díly.

 offline 

 

#193 21.11.2020 20:10:03

Re: Nejlepší ENDURO vide za poslední měsíce !!!!


Janek:

Je tady někdo kdo umí jet takhle po předním alespoň kousíček? (kousíček je pro mě alespoň 5m?) Prostě kontrolovaně?

 offline 

 

#194 23.11.2020 17:47:39

Re: Nejlepší ENDURO vide za poslední měsíce !!!!


Small napsal(a):

Janek:

Je tady někdo kdo umí jet takhle po předním alespoň kousíček? (kousíček je pro mě alespoň 5m?) Prostě kontrolovaně?

Byl tu jeden člen Sally 06 a ten uměl všechno, co se jede na lehký, ale jezdil to na DRZ 400, takže ten. ano  ano2 
A je tu pár lidí, co tohle umí a taky jsou tu další, co by to umělo po pár trenincích, protože mají talent a umí  ano .

 offline 

 

#195 23.11.2020 21:18:10

Re: Nejlepší ENDURO vide za poslední měsíce !!!!


Small napsal(a):

Janek:

Je tady někdo kdo umí jet takhle po předním alespoň kousíček? (kousíček je pro mě alespoň 5m?) Prostě kontrolovaně?

v tom nejde radit zkousej a zkousej a zkousej...na suchu pozacatku...neboj pres musi parkrat kazdy

 offline 

 

#196 23.11.2020 21:46:01

Re: Nejlepší ENDURO vide za poslední měsíce !!!!


https://www.youtube.com/watch?v=IBCOAgP1WnM


starikovi to na kamenech jde!!

 offline 

 

#197 24.11.2020 10:37:14

Re: Nejlepší ENDURO vide za poslední měsíce !!!!


Janek:

Tak toho si nepamatuju  heh2  roll  ale dost se osvědčil Všímálek už z toho samotného slova vyzařuje, že je schopný pochytit cokoli odkudkoli, odkohokoli. Nemáš jeho kontakt?  ano  cool 
Bezesporu jsou mezi námi talenti, ale je jich jako šafránu a každý takový by potřeboval nejlípe někoho jako je p. Lisý apod. aby měl režim a dupal podle jeho rad a rozkazů. Ale v prvé řadě musíš mít nejlípe fotra, který tím bude taky žít a podporovat, protože, jak člověk začne vydělávat, tak to nikdy neskloubí, nezbývá tolik času aby ten talent rozvinul a14 
A to video? Nechceš snad pořád srovnávat profíky s naším houbařením, že ne? Nevim, jak se k tomu Gaglia dostal, ale na Romaniacsu to byl on kdo mě zaujal!  ano  Naopak Kabakchiev mě zklamal a jeho jízda se mi nelíbila, přišla mi v mnoha okamžicích zbrklá, ale jen můj názor  cool 
PS: slovíčkaření mi nikdy nešlo, tak to neřeš... poc 
gsxrm:

Právě, že v tomhle počasí už to na trávě nejde a na asfalt se hůře padá, navíc teďka na ten zamrdanej od zemědělců, který klouže, jak sviňa! Právě, že to přeženu a du a nebo je to málo. Neumim chytnout rytmus. Přece jen se lípe padá na záda než na tlamu :-D Samotnýmu se akorát tak dobře sere, takže ani nevim co dělat jinak co by mi to ulehčilo. A sám sobě neporadim, když to nevim  nee1  lol  ano 

Editoval Small (24.11.2020 12:53:14)

 offline 

 

#198 24.11.2020 10:43:05

Re: Nejlepší ENDURO vide za poslední měsíce !!!!


gsxrm:

Nenazýval bych ho staříkem, podívej na Jágra. Pokud může Jágr hrát do 50ti, tak náročný sport jaký hraje, tak Jarvis může jezdit klidně do 55 let, pokud ho to bude bavit a pokud bude mít motivaci. Jen bude asi ubírat na svých cílech. V 55ti TOP 5 bude jezdit asi pořád +-. On už teď jede více hlavou a o dost více opatrně oproti mladým. Letti v některém videu jel dlouhý sjezd, rozjelo se mu to a on to držel a projel dole tenkýma stromečkama, nechal se vyšlahat a jel dále. Na tom sjezdu mohl dát Jarvisovi klidně minutu si myslim, Jarvis to tam chvíli tlačil dolů a potom myslim spadl a motorka mu sjela dolů. To je ten rozdíl mezi mladým neohroženým a starších zkušeným, který už nemá tendence se hnát za každou cenu a přitom jezdí ten Jarvis vždycky atak o 1. flek!  ano 

 offline 

 

#199 28.11.2020 20:59:38

Re: Nejlepší ENDURO vide za poslední měsíce !!!!


дядя Жозик  big_smile  ano 


 offline 

 

#200 10.07.2021 13:44:32

Re: Nejlepší ENDURO vide za poslední měsíce !!!!


Není to enduro, ale do tohodle chcíplýho fóra a29  to stačí

Editoval Janek (10.07.2021 13:44:54)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů