Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (120)
Srazy (70)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Jaké používaté pneu? Cross/enduro

#2981 16.10.2020 21:26:03

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro

JirkaR napsal(a):

...BTW, pokud jezdíte Tubliss s nízkým tlakem, kolik foukáte předek?

Zadek vyjíždím na cca 0,8 a podle potřeby ufukuju, aby na mě banda nečekala moc dlouho wink . Měřák v lese neřeším, vždy kontroluju jen zmáčknutím prstama a v pohodě to stačí.
Když jedu u sebe, tak neufukuju a snažím se nešidit sám sebe levelem zdarma.

Předek tubliss foukám 0,8 - 1,0. Na měkkým předku se mi jede blbě, v zatáčkách je to takový užvejkaný a nemám rád, když cítím, jak "to" jde na ráfek v kamení, hrany ...
Teď mám Maxisku jehlu a ta je sama o sobě tvrdá, že pomalu nepoznám defekt smile, ale i tak nafoukáno 1,0
Pod cca 0,6 snad jen do čistýho písku, jinak mě nenapadá, proč jezdit na předku tak nízký tlak. 

#2982 17.10.2020 06:39:33

koll
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
Motorka: 300 exc 2017
Věk: 29
3 2

Jak na takovým tlaku můžete jezdit?  lol  Teď mám extreme mousse už před smrtí že je to hodně měkký a kromě potoků, výjezdů s šutrama kořenama apod kde to pomůže je to fakt utrpení např. nějakej rychlejší přejezd si tu jízdu člověk ani neužije jak se to žvejká a plave. To se motáte celou vyjížďku v něčem těžkým bez přejezdů? O tlaku vepředu pod nějakých  0,6 se radši nebudu ani vyjadřovat to bych fakt radši nejel nikam  lol  oko1 

Jinak k tim gumám teď dojíždim zelenou terraforce, špalek ještě výšku má ale všechny hrany už jsou kulatý, guma už je i otočená ale pořád se to dá, v tomhle počasí mi vyhovuje  ano  žlutou bych asi teď nedával protože jak bude chladnějš tak stačí plivnout pod kolo a klouže celkem dost(kořeny, kameny). 2x zelená má ještě čas, ideálně teploty kolem nuly pak má smysl teď si myslím že by jí byla ještě škoda  wink 

Editoval koll (17.10.2020 06:47:22)

#2983 17.10.2020 11:15:41

Toman
Bahňák
Fotogalerie
Založená vlákna
Místo: Brno-venkov
Motorka: KTM 500 exc-f
0 0

Koll: když vidím některý kola s mouse tak tubliss vzadu s tlakem 0.3 je aspoň u mě ještě pořád dost tvrdé resp. "nerozplacle" pneu.

Predek v létě jsem jezdil cca  0.7.. Teď v těch srackach mi to lépe drží když je tam mín. Neodskakuje to na korenech, líp tlumí a v zatáčkách na mokrym podkladu taky mín ujíždí. Ale ta 90/100 terra je fakt balón asi je to i v tom rozměru.
Pneu po zatlaceni dvěma palci promacknu max tak o 1cm.. není to zas tak měkké  a9  asi není měřák jak měřák.. Už to fakt kontroluji spíš takto pocitem heh2 

#2984 19.10.2020 09:05:12

bobkuuu
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
Místo: Lysá pod Makytou, Púchov
Motorka: 690
Věk: 35
Tel: +421904249455
1 1

Na poslednom preteku som chcel zmerať keďže oba kompresory nepresné, kamoš mal WP pumpicku a 0,31
90/90 C17 žltá

dnešok je včerajší zajtrajšok!!!
lidi jsou kurvy, mrdej a kradou
kéž by aspoň jednou za rok dorazila blbců sběrna (Kabát)

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů