Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Kecárna

#3041 20.08.2020 17:27:25

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Kecárna


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#3042 20.08.2020 20:28:35

Re: Kecárna


Zdar chlapi. Nevíte, která pojišťovna v rámci povinného ručení nabízí odtah kamkoli. Mám vše u Generali, platím to nejdražší a teď jsem měl poruchu a operátor mě poslal do Píč. , tak jsem zašel na pobočku, tam uznali že chyboval, ale chci odejít, protože stejně nabízí odtah jen do nejbližšího servisu.
Dík za postřehy.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#3043 21.08.2020 08:27:39

Re: Kecárna


jopr:
Allianz to ma tak ze se muzes nechat odtahnout kam chces, ale zaplati ti jen vzdalenost jako je do nejblizsiho servisu, co je navic platis za svoje.

 offline 

 

#3044 21.08.2020 08:35:55

Re: Kecárna


jopr: nevim, jestli v ramci povinneho ruceni nejdes, co hledas. Zkus pripojisteni uamk, tam mas moznost odtahu v cene do 100 km v cr.

 offline 

 

#3045 21.08.2020 13:45:46

Re: Kecárna


Janek napsal(a):

jopr: nevim, jestli v ramci povinneho ruceni nejdes, co hledas. Zkus pripojisteni uamk, tam mas moznost odtahu v cene do 100 km v cr.

Jo napsal jsem to špatně, myslel jsem připojištění. On to říkal právě ten řidič odtahovky, že ať jdu jinam a udělám si do těch sto, nebo kamkoli, že do nejbližšího je to naprd, když jsem pak na druhé straně republiky. Tak já na to mrknu.
Díky kluci


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#3046 29.08.2020 20:26:28

Re: Kecárna


Zdravotní problém - dotaz
Zdar chlapy, máte někdo zkušenost s vykloubeným ramenem ? Zase se zadařilo a v čtvrtek odpo jsem vlítl do vodou vymleté drážky na polní cestě, strhlo to přední kolo do strany v docela rychlosti jsem šel k zemi a při nějakých koulačkách sem si vykloubil rameno.  No hnus, podařilo se mi ho nahodit z5  ale po minutě zase kloub vyskočil a tak znova , pak už jsem neblbnul a nejkratší cestou k domovu.  V pátek ve špitále rentgen odhalil nějaký vryp - škrábanec na kloubu, dle lékaře následek toho vykloubení, pak mi zkusil hybnost a že dobrý, tak fixace na  tři týdny a pak rehabky . Teď ten dotaz - v úterý tu ruku potřebuju docela dost, pomýšlel jsem na nějaké kvalitní zatejpování - ale nemám s tím žádnou zkušenost . Máte někdo zkušenost ? za jakou dobu  po úraze je možné  kloub použít a jak zatížit.  Je jasný, že vše závisí na rozsahu poranění atd..

 offline 

 

#3047 29.08.2020 21:36:07

Re: Kecárna


liba23 napsal(a):

Zdravotní problém - dotaz
Zdar chlapy, máte někdo zkušenost s vykloubeným ramenem ? Zase se zadařilo a v čtvrtek odpo jsem vlítl do vodou vymleté drážky na polní cestě, strhlo to přední kolo do strany v docela rychlosti jsem šel k zemi a při nějakých koulačkách sem si vykloubil rameno.  No hnus, podařilo se mi ho nahodit z5  ale po minutě zase kloub vyskočil a tak znova , pak už jsem neblbnul a nejkratší cestou k domovu.  V pátek ve špitále rentgen odhalil nějaký vryp - škrábanec na kloubu, dle lékaře následek toho vykloubení, pak mi zkusil hybnost a že dobrý, tak fixace na  tři týdny a pak rehabky . Teď ten dotaz - v úterý tu ruku potřebuju docela dost, pomýšlel jsem na nějaké kvalitní zatejpování - ale nemám s tím žádnou zkušenost . Máte někdo zkušenost ? za jakou dobu  po úraze je možné  kloub použít a jak zatížit.  Je jasný, že vše závisí na rozsahu poranění atd..

Zkus si vyžádat ortézu, kompromis pro fixaci a hybnost, ale tejpování by bylo pro větší zátěž lepší. Ideálně kombinace obojího. Ortéza je věc doktora a domluvy, řekni, že potřebuješ kvůli práci a buď u toho zoufalej  big_smile  ... na to občas slyší, ale nesmíš být bez známosti ve fakultce Plzeň ne . Máš na to nárok ze zdravotního pojištění - samo nečekej top kvalitu, ale na koleno a kotník jsem dostal docela použitelnou.
Pokud nedošlo k poškození měkkých tkání, kloubního pouzdra, což bývá často, tak to bude dobrý a počítej klidně i 6 měsíců, než budeš mít relativně pokoj. Moc tomu ale nevěřím, když ti vyskočil kloub 3x za sebou.
Při poškození kloubního pouzdra ... je znovuvykloubení do 1 roku téměř 100% záležitost´= operace?.
Co jsem se snažil v minulosti vyposlouchat a vyčíst, tak je paradoxně větší problém u mladších lidí.
Pokud máš nějaký vryp, můžeš mít i nějaký úlomek, který může zůstat pod kloubem v jamce.

Pro rehabilitaci se zaměř na dobrou stravu, vyčisti si ledviny, protože mají velký vliv na klouby.
Nevím, k čemu ti bude klasická rehabilitace (podle mě ztráta času), ale osobně doporučím vyhledat někoho, kdo se zabývá reflexní terapií. S tím jsem zažil doslova "zázrak" během několika minut.
Tejpování bys mohl v domácích podmínkách zvládnout, na tubě máš návody ano 

 offline 

 

#3048 29.08.2020 22:12:40

Re: Kecárna


Janek:
   Díky. Ortézu jsem dostal ale když to mám v ní, tak mě to bolí víc než když tu ruku mám navolno.   Já teď hlavně řeším, jestli je to vůbec možné použít tu ruku 5 dnů po úrazu. Ten tejp by mi vyrobil borec co se tím zabývá ale jde hlavně o ten čas od úrazu.  Střílet z pistole potřebuji v úterý , takže zátěž tak velká nebude a poloha předpaženo taky asi není tak náročná.....-?

 offline 

 

#3049 29.08.2020 22:39:57

Re: Kecárna


liba23:Lupni před akcí 2 brufeny nebo skoč za obvoďákem a nech si napsat nimesil/aulin nebo se poptej, jestli nemá někdo z tvých známých jeden sáček. Je to driák, ale postaví tě to do latě a na chvíli hodně potlačí bolest. Předepisuje se to právě na takový úrazy, co máš.

Vozíme to v partě na enduro pro případ úrazu a potřeby dojet ... něco, jako se stalo tobě. Už párkrát se to použilo a funguje ano . Dlouhodobě bych to nebral, ale jednorázově použít ano.
Tejp si nech udělat a střelba bude v pohodě ano 
Za sebe doporučím i tuhle mast, funguje, ale opravdu pozor na sliznice, odřeniny a nedávat na velký plochy. Používáme v rodině úspěšně cca 12 let.
https://www.berem.cz/thajsky-krem-namma … x-thaibox/
Když na to přijde, dáš to beze všeho, protože když musíš, tak musíš a zatneš zuby ano 

Editoval Janek (29.08.2020 22:40:30)

 offline 

 

#3050 31.08.2020 08:44:09

Toman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Místo: Brno-venkov
Motorka: GG EC 300 Tpi
Věk: middle age
1 0

Re: Kecárna


Janek: thajsou mast máme a je to fakt  a13   ano   Jen je dobrý si pak uvědomit kterou rukou se aplikovalo když se jde "chc.t" na wc  a9  lol 

 offline 

 

#3051 16.09.2020 11:38:22

Re: Kecárna


Tak tejpování asi pomohlo, vše proběhlo podle plánu. I aulin byl v záloze ale nenasazen.  To byla středa - šestý den od úrazu a v pátek na kontrole přišla studená sprcha.  Ten samý doktor na traumačce , při kontrole , mně poslal na CT a ulomený kousek lůžka toho kloubu. Údajně je ve správné poloze a měl by se zhojit , srůst bez dalších zásahů. Samozřejmě ode mně blbost a mrzí mně to, že jsem tak riskoval . Nevím jak toho docílit ale zřejmě je nutné vyloženě  tlačit ty doktory na co nejpečlivější vyšetření .

 offline 

 

#3052 19.09.2020 00:06:20

bobkuuu
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1287
Založená vlákna
Místo: Lysá pod Makytou, Púchov
Motorka: 690
Věk: 35
Tel: +421904249455
1 2

Re: Kecárna


Neviete čo to je? Používam na vyrážanie a už sa míňajú tvrdé ale krehké asi kalené
Vďaka


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/2192_img_20200918_155712.jpg


dnešok je včerajší zajtrajšok!!!
lidi jsou kurvy, mrdej a kradou
kéž by aspoň jednou za rok dorazila blbců sběrna (Kabát)

 offline 

 

#3053 09.12.2020 15:11:10

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Kecárna


Neberte jako propagandu, jen jako info:
https://cestazetmy.cz/videa/

Já to podporuju.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#3054 23.12.2020 11:02:57

Re: Kecárna

 offline 

 

#3055 14.07.2021 21:03:48

wáca
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1810
Založená vlákna
Místo: Liberecký kraj
Motorka: XRV 750 Africa Twin
Věk: 22
Tel: 723-735-777
11 0

Re: Kecárna


Ahoj. Neřešil někdo z vás změnu míst k sezeni v TP u dodávky ? Ta co se mi líbí tak je v 99% mikrobus. Tzn 15 a víc míst k sezeni a já bych to chtěl na 8+1 abych mohl řídit se skupinou B.


Kdo nepadá, nezrychluje ! :-)....Padá se z nedostatku rychlosti...Metal s Rockem vládnou světem, HipHop nechte dětem 8-)

 offline 

 

#3056 14.07.2021 21:15:45

Re: Kecárna


wáca: optej se u dovozce konkretni znacky auta, za jakych podminek ti daji pripadne papiry a jestli vubec. Kazdy to ma jinak. Kdyz jsem to resil u mercedesu, tak chteli 10 000,- za zmenu jedne sedacky. Taky si ohlidej celkovou hmotnost. Nektery tyhle busy jsou nad 3500, ....

 offline 

 

#3057 15.07.2021 04:07:57

Stanďour
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 533
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: LC4, ex XT600Z
Věk: 40+
Tel: komurkowy
3 0

Re: Kecárna


Je u nás několik firem, co dělají změny obsazenosti (přidávají sedačky), třeba by uměli i úpravu opačně. Např.  http://www.prestavbydodavek.cz/


Nezadržujte prdy, ty pak přechází po páteři do mozku a odtud vychází posrané nápady!

 offline 

 

#3058 28.07.2021 05:39:22

Stanďour
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 533
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: LC4, ex XT600Z
Věk: 40+
Tel: komurkowy
3 0

Re: Kecárna


Zajímavé až napínavé
https://www.motorkari.cz/clanky/moto-no … 45934.html

Asi si ještě nechám svoje kalhoty s nášivkou Triumph  a1 


Nezadržujte prdy, ty pak přechází po páteři do mozku a odtud vychází posrané nápady!

 offline 

 

#3059 03.08.2021 21:27:26

Stanďour
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 533
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: LC4, ex XT600Z
Věk: 40+
Tel: komurkowy
3 0

Re: Kecárna


Hoši (dámy), našel by se někdo na prodloužený dualsport víkend ještě do konce srpna? Jsem sám.


Nezadržujte prdy, ty pak přechází po páteři do mozku a odtud vychází posrané nápady!

 offline 

 

#3060 17.08.2021 15:03:50

Stanďour
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 533
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: LC4, ex XT600Z
Věk: 40+
Tel: komurkowy
3 0

Re: Kecárna


Fantic / Yamaha 450 se silniční homologací

https://www.motorkari.cz/clanky/moto-no … 6073.html?


Nezadržujte prdy, ty pak přechází po páteři do mozku a odtud vychází posrané nápady!

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů