Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Do lesa NE!

#1401 10.06.2020 08:48:45

Re: Do lesa NE!


No na dvou fotkách je tam zvěčněn motorkář jak přejíždí přes nohu ležícímu chlapovi... tady je těžké fandit "našim" lol 


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#1402 10.06.2020 09:46:01

Toman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Místo: Brno-venkov
Motorka: GG EC 300 Tpi
Věk: middle age
1 0

Re: Do lesa NE!


Miguel: .. ono to je hned.. někdo s klackem v ruce skočí před motorku, ten se lekne, adrenalin a neopatrnost na spojce a už je noha pod motorkou  a9 

Jinak lokalita "za mým barákem" ale kluky neznám...

p.s. před měsícem  jsme jeli přes louku resp. travnatý bordel vedle silnic.. malý brod a zas travnatá plocha - mez (tráva, lopuchy atd..).. sedlák ve starým Zetoru jak nás viděl tak to strhl ze silnice k nám.. najížděl do jednoho kluka, vyskočil z traktoru (ten nezabrzdil takže jen pomaličku dál).. skočil do brodu a začal po nás házet kameny.

Na naši obranu, projížděli jsme v klidu, čekali na posledního který měl píchlé přední kolo takže žadný kraviny a ničení nebylo...  Kdyby ten poslední neujel tak ho normálně přejede.. sedlák proste v tranzu  a13 

 offline 

 

#1403 10.06.2020 10:20:56

koll
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 907
Založená vlákna
Motorka: 300 exc 2017
Věk: 29
5 2

Re: Do lesa NE!


Toman:

Najíždení a skákání do cesty je takovej národní zvyk v tomhle oboru  big_smile  a11 teď naposledy když mi lezl chlapek schválně do cesty tak jsem zastavil a ptal sem se co blbne proč to děla. Odpověď tady nemáš co dělat zavolám policajty já si tě vyfotim já tě natočím já tě přetahnu.. nemohl vědět že tam nemám co dělat, mohl to bejt klidně můj pozemek a karta by byla najednou obráceně. Řekl jsem mu že je blázen a jel jsem pryč, není s takovyma lidma ani rozumná řeč hned agrese  a11 

 offline 

 

#1404 10.06.2020 20:20:20

seznam
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 634
Založená vlákna
Motorka: WR250F
Věk: to nestojí za řeč
Tel: 0609 jsem celý vlhký
0 0

Re: Do lesa NE!


Teď už to bylo i v hlavních zprávách na Nově, takže tam do okolí bych nějakou dobu nejezdil  big_smile 


jez do polosyta, pij do vybuleňa..

 offline 

 

#1405 10.06.2020 23:11:12

Joraell
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1141
Založená vlákna
Motorka: Husky TC 250
Věk: 34
3 7

Re: Do lesa NE!


No vzpomenu si jak mě na Enduro vysočina sundal nějakej vydlák v rezavé felicii na cestě co vedla ven z lesa big_smile Když potom viděl, že nás je asi 20 tak skočil do plechovky a chtěl hrát carmageddon big_smile Tolik asi k agresivitě motorkářů.


Nekrmte toho Trolla !

 offline 

 

#1406 11.06.2020 07:54:17

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Do lesa NE!


Joraell napsal(a):

No vzpomenu si jak mě na Enduro vysočina sundal nějakej vydlák v rezavé felicii na cestě co vedla ven z lesa big_smile Když potom viděl, že nás je asi 20 tak skočil do plechovky a chtěl hrát carmageddon big_smile Tolik asi k agresivitě motorkářů.

U oplocenky po nás ten trouba chtěl doklady ano (přitom lopata bez jakéhokoliv oprávnění)....pak se ellence pokoušel urvat RZ...no a za tebou se vydal mstít svoje nasr...


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#1407 11.06.2020 08:49:50

peTTR
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2844
Založená vlákna
Místo: MTŘ
Motorka: XT 600 43f "89, HQ TE300 "17
Věk: O 5 let mladší jak moje XT
21 6

Re: Do lesa NE!


tank napsal(a):

Joraell napsal(a):

No vzpomenu si jak mě na Enduro vysočina sundal nějakej vydlák v rezavé felicii na cestě co vedla ven z lesa big_smile Když potom viděl, že nás je asi 20 tak skočil do plechovky a chtěl hrát carmageddon big_smile Tolik asi k agresivitě motorkářů.

U oplocenky po nás ten trouba chtěl doklady ano (přitom lopata bez jakéhokoliv oprávnění)....pak se ellence pokoušel urvat RZ...no a za tebou se vydal mstít svoje nasr...

Beztak jste ho tam napadli a několikrát přejeli, než vás takto začal napadat onen lesák  usch  lol  lol 


Yamaha XT600= svoboda pohybu
HQ te300 - nechápu jak jsem do teď mohl žít tak po selsku

 offline 

 

#1408 11.06.2020 08:51:07

Re: Do lesa NE!


Jo jo, jezdit v bande po lese je nebetycna blbost. Uz i dve motorky jsou slyset vice jak 2x, natoz kdyz jede tlupa treba 5-ti stroju. Nez abych potkal jakekoliv auto, nebo traktor radsi zajedu i tam kde jsem to nemel v planu jen aby me pokud mozno ani nevideli. Az projede tak se vratim nebo pokracuji jinudy. Kdyz vidim ze se nekde maka ve strani tak jen "tise zmizim" pokud je nekdo na ceste, treba naklada, svaci, servisuje pilu, tak se tam netlacim projet jako ze jsem "v pravu". Nestojim o kontakt s kymkoliv kdyz delam to co se nema.
Je spousta ocasu na motorkach co nemaji paru o tom ze kdyz se tezi nema nikdo z pracantu naladu koukat na nejaky trotly na motorkach co chteji treba i jen projet po ceste. Ulomi se vrsek z kaceneho stromu a spadne jinam nez stom, vysmekne se klada pri priblizovani, nebo se treba jen skuli sutr ze strane. I kdyz jste tam nemeli co delat jsou z toho zbytecne opletacky na uradech, bezpecnost prace...
Particka motorkaru to ovsem vidi jinak. Lesaci je nechteji pustit, ale oni tudy prece muzou.... protoze pravo je na jejich strane, nikdo jim nebude zakazovat kudy tudy......  Cim vic motorek pohromade tim vetsi sila, jako hooligans na stadionu. To projedem, serem na ne, kdyz se neco semele je nas dost, nekdo to natoci na mobil ze jsme si nezacali.......

 offline 

 

#1409 11.06.2020 09:08:54

rc28
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Místo: radši jen Vysočina
Motorka: RR250
3 0

Re: Do lesa NE!


kick-start: Vidím to úplně stejně jako ty...  ano 


Co nepovolíš urvi, co neurveš to zkurvi!

 offline 

 

#1410 11.06.2020 10:01:10

S.h.I.t.
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 107
Založená vlákna
Místo: Hradec Králové
Motorka: KTM LC4 400 SC
Věk: 33+
Tel: placatej, velkej
0 0

Re: Do lesa NE!


kick-start: obcas se kontaktu nevyhnes a pak uz je to jen o tom, kolik kretenu je na ktere strane. Pokud 0:0, tak se s kyvnutim hlavy na pozdrav v klidu projizdi/odjizdi. Je-li tomu jinak, pruser je na spadnuti.


1=1, 2=10, 3=11, 4=??

 offline 

 

#1411 11.06.2020 10:42:35

Re: Do lesa NE!


kick-start napsal(a):

Jo jo, jezdit v bande po lese je nebetycna blbost. Uz i dve motorky jsou slyset vice jak 2x, natoz kdyz jede tlupa treba 5-ti stroju. Nez abych potkal jakekoliv auto, nebo traktor radsi zajedu i tam kde jsem to nemel v planu jen aby me pokud mozno ani nevideli. Az projede tak se vratim nebo pokracuji jinudy. Kdyz vidim ze se nekde maka ve strani tak jen "tise zmizim" pokud je nekdo na ceste, treba naklada, svaci, servisuje pilu, tak se tam netlacim projet jako ze jsem "v pravu". Nestojim o kontakt s kymkoliv kdyz delam to co se nema.
Je spousta ocasu na motorkach co nemaji paru o tom ze kdyz se tezi nema nikdo z pracantu naladu koukat na nejaky trotly na motorkach co chteji treba i jen projet po ceste. Ulomi se vrsek z kaceneho stromu a spadne jinam nez stom, vysmekne se klada pri priblizovani, nebo se treba jen skuli sutr ze strane. I kdyz jste tam nemeli co delat jsou z toho zbytecne opletacky na uradech, bezpecnost prace...
Particka motorkaru to ovsem vidi jinak. Lesaci je nechteji pustit, ale oni tudy prece muzou.... protoze pravo je na jejich strane, nikdo jim nebude zakazovat kudy tudy......  Cim vic motorek pohromade tim vetsi sila, jako hooligans na stadionu. To projedem, serem na ne, kdyz se neco semele je nas dost, nekdo to natoci na mobil ze jsme si nezacali.......

Kolik jsi najel např. za poslední 2 roky MTH v lese?

2 motorky jsou slyšet více jak 2x?? O kolik jsou tedy 2 motorky více slyšet, když je to víc jak 2x?
Takže 2 motorky vyprodukují víc než 2x tolik energie? To si nech patentovat a bude z tebe dolarovej miliaardář ano 
Poznáš podle sluchu, jestli v lese řežou 2, 3, 4, 5 motorový pily najednou?
Spíš poznáš jen to, že je víc než jedna.

 offline 

 

#1412 11.06.2020 12:22:00

Re: Do lesa NE!


kick-start napsal(a):

Jo jo, jezdit v bande po lese je nebetycna blbost. Uz i dve motorky jsou slyset vice jak 2x, natoz kdyz jede tlupa treba 5-ti stroju. Nez abych potkal jakekoliv auto, nebo traktor radsi zajedu i tam kde jsem to nemel v planu jen aby me pokud mozno ani nevideli. Az projede tak se vratim nebo pokracuji jinudy. Kdyz vidim ze se nekde maka ve strani tak jen "tise zmizim" pokud je nekdo na ceste, treba naklada, svaci, servisuje pilu, tak se tam netlacim projet jako ze jsem "v pravu". Nestojim o kontakt s kymkoliv kdyz delam to co se nema.
Je spousta ocasu na motorkach co nemaji paru o tom ze kdyz se tezi nema nikdo z pracantu naladu koukat na nejaky trotly na motorkach co chteji treba i jen projet po ceste. Ulomi se vrsek z kaceneho stromu a spadne jinam nez stom, vysmekne se klada pri priblizovani, nebo se treba jen skuli sutr ze strane. I kdyz jste tam nemeli co delat jsou z toho zbytecne opletacky na uradech, bezpecnost prace...
Particka motorkaru to ovsem vidi jinak. Lesaci je nechteji pustit, ale oni tudy prece muzou.... protoze pravo je na jejich strane, nikdo jim nebude zakazovat kudy tudy......  Cim vic motorek pohromade tim vetsi sila, jako hooligans na stadionu. To projedem, serem na ne, kdyz se neco semele je nas dost, nekdo to natoci na mobil ze jsme si nezacali.......

 ano 


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#1413 11.06.2020 12:45:18

GG300
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 252
Založená vlákna
Motorka: BXT 300
Věk: 55+
3 0

Re: Do lesa NE!


Janek napsal(a):

kick-start napsal(a):

Jo jo, jezdit v bande po lese je nebetycna blbost. Uz i dve motorky jsou slyset vice jak 2x, natoz kdyz jede tlupa treba 5-ti stroju. Nez abych potkal jakekoliv auto, nebo traktor radsi zajedu i tam kde jsem to nemel v planu jen aby me pokud mozno ani nevideli. Az projede tak se vratim nebo pokracuji jinudy. Kdyz vidim ze se nekde maka ve strani tak jen "tise zmizim" pokud je nekdo na ceste, treba naklada, svaci, servisuje pilu, tak se tam netlacim projet jako ze jsem "v pravu". Nestojim o kontakt s kymkoliv kdyz delam to co se nema.
Je spousta ocasu na motorkach co nemaji paru o tom ze kdyz se tezi nema nikdo z pracantu naladu koukat na nejaky trotly na motorkach co chteji treba i jen projet po ceste. Ulomi se vrsek z kaceneho stromu a spadne jinam nez stom, vysmekne se klada pri priblizovani, nebo se treba jen skuli sutr ze strane. I kdyz jste tam nemeli co delat jsou z toho zbytecne opletacky na uradech, bezpecnost prace...
Particka motorkaru to ovsem vidi jinak. Lesaci je nechteji pustit, ale oni tudy prece muzou.... protoze pravo je na jejich strane, nikdo jim nebude zakazovat kudy tudy......  Cim vic motorek pohromade tim vetsi sila, jako hooligans na stadionu. To projedem, serem na ne, kdyz se neco semele je nas dost, nekdo to natoci na mobil ze jsme si nezacali.......

Kolik jsi najel např. za poslední 2 roky MTH v lese?

2 motorky jsou slyšet více jak 2x?? O kolik jsou tedy 2 motorky více slyšet, když je to víc jak 2x?
Takže 2 motorky vyprodukují víc než 2x tolik energie? To si nech patentovat a bude z tebe dolarovej miliaardář ano 
Poznáš podle sluchu, jestli v lese řežou 2, 3, 4, 5 motorový pily najednou?
Spíš poznáš jen to, že je víc než jedna.

Janku, nestačí napsat, že 90+90 dB není 180 ?

 offline 

 

#1414 11.06.2020 16:06:37

Re: Do lesa NE!


ále , kick má pravdu, když jede jedna moto  a  jede takový ten triálek tak je to trošku zvedlý volnoběh a občas se vrkne a na třeba 200 metrové vzdálenosti je slyšet jen to vrknutí, jak už jsou ty moto dvě a více tak to každou chvilku vrkne a nebo to vrká vkuse možná i dohromady ( jedna přes druhou ) .  Že zrovna ty Janku jsi to nepochopil …..?

 offline 

 

#1415 11.06.2020 16:43:46

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Do lesa NE!


kick-start:

Na napsaném je určitě kus pravdy - najdou se mezi námi hovádka.
Ale zase buďme spravedliví - nejsou všichni takoví!
Proto bych je nerad házel do jednoho pytle.

Vyjet ve skupince 2-4 nevidím jako problém, když se chováme podle toho, že pácháme my.
V opačném případě stačí i jen 2 a nadělají paseky, že to slízne 50 dalších...


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#1416 11.06.2020 17:27:13

koll
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 907
Založená vlákna
Motorka: 300 exc 2017
Věk: 29
5 2

Re: Do lesa NE!


kick-start napsal(a):

Particka motorkaru to ovsem vidi jinak. Lesaci je nechteji pustit, ale oni tudy prece muzou.... protoze pravo je na jejich strane, nikdo jim nebude zakazovat kudy tudy......  Cim vic motorek pohromade tim vetsi sila, jako hooligans na stadionu. To projedem, serem na ne, kdyz se neco semele je nas dost, nekdo to natoci na mobil ze jsme si nezacali.......

Takhle to funguje u vás?  a11 
Takhle uvažujou dementi. A ti se najdou všude. Za riditkama, u motorový pily, za volantem policejního auta, v kanclu... a když se sejde dement a dement tak to nikdy nedopadne dobře. Je to úplně jednoduchy - nebejt dement

Editoval koll (11.06.2020 17:31:10)

 offline 

 

#1417 11.06.2020 18:28:40

Re: Do lesa NE!


liba23 napsal(a):

ále , kick má pravdu, když jede jedna moto  a  jede takový ten triálek tak je to trošku zvedlý volnoběh a občas se vrkne a na třeba 200 metrové vzdálenosti je slyšet jen to vrknutí, jak už jsou ty moto dvě a více tak to každou chvilku vrkne a nebo to vrká vkuse možná i dohromady ( jedna přes druhou ) .  Že zrovna ty Janku jsi to nepochopil …..?

Jsem v lese skoro kazdy vikend ..... Bydlim vedle lesa .... Mam jasnou predstavu, jaky hluk vydava 1, 2, 4, 15 motorek.
Nepotrebuju tu cist moudra od cloveka, ktery tu pred par mesici psal, ze by enduraky v lese postrilel. Nepotrebuju tu a ani nikdo jiny cist moudra o chovani na moto v lese od lidi, ktery v lese prakticky nejezdi ....doba se meni a co platilo nebo fungovalo pred 3 lety je dnes out ...
Je smesny, kdyz tu pise miguel, ktery v lese nejezdi (jak jsem psal, je to jen pozer), uz asi 10x jsem se ptal s.h.i.t.na to, kolik najel treba za posledni 3-4 roky mth a natoz v lese. Odhaduju nula. At pisne Raduz, kolik najel za posledni 3 roky na enduru, kolik navstivil lokalit ....a at potom sepisuji moudra .... ano 
Nanestesti je tu spousta lesomrdalum neprejicich zakomplexovanych kretenu, co se tesi z kazdy zpravy o tom, ze enduraci nekoho (zpravidla udajne) napadli ....a jde po nich policie ... A duvodu proc to tak je, je spousta. ne Skoro bych rekl, ze jsou mezi nima i bonzaci, ktery se na nas budou chtit brzy vytahnout. Radsi na tyhle zpravy nereagujte zednym topicem, evidentne prokativni ton nekterych prispevku je zarazejici.

V parte jsou kluci, co jezdi v sezone klidne i 5-6 x v tydnu a vse celodenky v lese. Porad je to mozny, kdyz se respektuji nejaky pravidla.
Ale sem nema cenu nic psat, je to tu verejny, na foru je registrovany kde kdo.

 offline 

 

#1418 11.06.2020 18:51:36

S.h.I.t.
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 107
Založená vlákna
Místo: Hradec Králové
Motorka: KTM LC4 400 SC
Věk: 33+
Tel: placatej, velkej
0 0

Re: Do lesa NE!


Janek:

janku... rekni mi, co na tom, co jsem napsal, neni pravda? Nebo zs musis mit nejakej svuj svetonazor a bejt jedinej spravnej?  roll  ee2 


1=1, 2=10, 3=11, 4=??

 offline 

 

#1419 11.06.2020 19:09:44

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Do lesa NE!


Jste komici fakt a1  kdo je bez viny ať hodí kamenem... zcela vyjímečně souhlasim s Jankem!  lol  Že vládne hysterie na fb ve skupině “emancipovane matky brání naše lesy to chápu” ale že i tady to fakt čumím....


Edit: to že s ním souhlasím mi dost vadí a stává se to maximálně 1 za 10 let....

Editoval roxteedy (11.06.2020 19:12:14)

 offline 

 

#1420 11.06.2020 19:56:11

Re: Do lesa NE!


Janek napsal(a):

liba23 napsal(a):

ále , kick má pravdu, když jede jedna moto  a  jede takový ten triálek tak je to trošku zvedlý volnoběh a občas se vrkne a na třeba 200 metrové vzdálenosti je slyšet jen to vrknutí, jak už jsou ty moto dvě a více tak to každou chvilku vrkne a nebo to vrká vkuse možná i dohromady ( jedna přes druhou ) .  Že zrovna ty Janku jsi to nepochopil …..?

Jsem v lese skoro kazdy vikend ..... Bydlim vedle lesa .... Mam jasnou predstavu, jaky hluk vydava 1, 2, 4, 15 motorek.
Nepotrebuju tu cist moudra od cloveka, ktery tu pred par mesici psal, ze by enduraky v lese postrilel. Nepotrebuju tu a ani nikdo jiny cist moudra o chovani na moto v lese od lidi, ktery v lese prakticky nejezdi ....doba se meni a co platilo nebo fungovalo pred 3 lety je dnes out ...
Je smesny, kdyz tu pise miguel, ktery v lese nejezdi (jak jsem psal, je to jen pozer), uz asi 10x jsem se ptal s.h.i.t.na to, kolik najel treba za posledni 3-4 roky mth a natoz v lese. Odhaduju nula. At pisne Raduz, kolik najel za posledni 3 roky na enduru, kolik navstivil lokalit ....a at potom sepisuji moudra .... ano 
Nanestesti je tu spousta lesomrdalum neprejicich zakomplexovanych kretenu, co se tesi z kazdy zpravy o tom, ze enduraci nekoho (zpravidla udajne) napadli ....a jde po nich policie ... A duvodu proc to tak je, je spousta. ne Skoro bych rekl, ze jsou mezi nima i bonzaci, ktery se na nas budou chtit brzy vytahnout. Radsi na tyhle zpravy nereagujte zednym topicem, evidentne prokativni ton nekterych prispevku je zarazejici.

V parte jsou kluci, co jezdi v sezone klidne i 5-6 x v tydnu a vse celodenky v lese. Porad je to mozny, kdyz se respektuji nejaky pravidla.
Ale sem nema cenu nic psat, je to tu verejny, na foru je registrovany kde kdo.

já jezdím na Slovensku ve vojenském prostoru a navíc CHKO. To je trestňák na třetí. takže proti mě jsi obyčejný upocený ho.vno a1  a1  a1 


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů