Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

AJP PR7

#301 12.06.2019 15:55:29

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: AJP PR7


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#302 29.06.2019 00:49:52

Brůča
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: BMW R 1150 GS,BMW K 1200 GT,Triumph 955i RS
Věk: 51
Tel: funkční
0 0

Re: AJP PR7


27.6. se jedna PR 7 řítila na Transfagaraš ze severní strany. Potkal jsem jí v protisměru, tak jestli to byl někdo odsud, tak ještě jednou zdravím. Myslím, že měla vylepené číslo 84, nebo 85.............ale nemusel to být vůbec Čech - jeli jsme proti sobě, takže jsem RZ nezaznamenal.

 offline 

 

#304 29.05.2020 13:36:17

Re: AJP PR7


Small:

Tvl to sem nedávej. Pepík Sršňů (ten čichač ředidla a kdysi podržtaška Janka) řekne za prachy co chceš. Není možný, aby ta čínská jebka byla lepší než 690, 701 a dokonce i t700.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#305 29.05.2020 13:45:52

Re: AJP PR7


Teď jsem psal jeden koment vedle ale smazal jsem ho. Ale myslím si to, takže to napíšu...
Psal jsem ho k testu 790R. Sršeň má velkou hubu o tom jak lítá v terénu 180 a skáče 30 metrů vzduchem.
Pak se objeví test, dramatický záběr na tacho a na něm 108 za hodinu. Tak si možná přehodil číslice. A potom
jeden skok, dvacekrát dokola, nasnímaný kameramanem zespodu, aby to vypadalo. A k tomu řeči, že on Dakar
ne, že tam může každý, kdo si to zaplatí... Pepíčku, takhle vypadá 170 v terénu...
https://www.instagram.com/p/Bjc0iEAnQ18 … hare_sheet
jinak k jeho názorům, on je u vytržení ze sériového podvozku endurové 450 Husqvarny, na který plivou úplně
všichni ostatní... dostane od sponzora 701 a je to nejlepší motorka na světě... a potom mu půjčí AJpčko a zase
jde všechno ostatní sr.át...


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#306 29.05.2020 13:58:34

Re: AJP PR7


Miguel:

Hele Migu, před hodinou jsem objevil na fb fotku nějaké prašné cesty a otázka, kolik by jste dokázali jet po této cestě rychlostí. No a asi dva borci tam napsali v pohodě 170 na tenerce. Hele chtěl jsem jim tam odepsat, ale nakonec jsem to vzdal. Tak asi to nebude zase tak velká rychlost  lol 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#307 29.05.2020 14:21:12

Re: AJP PR7


jopr napsal(a):

Miguel:

Hele Migu, před hodinou jsem objevil na fb fotku nějaké prašné cesty a otázka, kolik by jste dokázali jet po této cestě rychlostí. No a asi dva borci tam napsali v pohodě 170 na tenerce. Hele chtěl jsem jim tam odepsat, ale nakonec jsem to vzdal. Tak asi to nebude zase tak velká rychlost  lol 

Chce to vyzkoušet. Mám otestovaných 120-130 ve stupačkách a už mi cvaká u prdele. 180 je maximálka u dakarových motorek. Letos byl Dakar takový, že se tam hodně často dalo letět na max. A hádej co - spousta jezdců nadávala, že se nemíní zabít /a některým se to i podařilo:(


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#308 29.05.2020 14:28:11

Re: AJP PR7


Miguel napsal(a):

jopr napsal(a):

Miguel:

Hele Migu, před hodinou jsem objevil na fb fotku nějaké prašné cesty a otázka, kolik by jste dokázali jet po této cestě rychlostí. No a asi dva borci tam napsali v pohodě 170 na tenerce. Hele chtěl jsem jim tam odepsat, ale nakonec jsem to vzdal. Tak asi to nebude zase tak velká rychlost  lol 

Chce to vyzkoušet. Mám otestovaných 120-130 ve stupačkách a už mi cvaká u prdele. 180 je maximálka u dakarových motorek. Letos byl Dakar takový, že se tam hodně často dalo letět na max. A hádej co - spousta jezdců nadávala, že se nemíní zabít /a některým se to i podařilo:(

No proto jsem jim tam chtěl napsat, ale nemá to cenu, chtěl bych je borce vidět. Já letěl loni na Křídě na 350 KTM po zoraném poli 137 a na ICE Manovi na PR7 po polňačkách 160 (víc to nejelo) a rychlost neskutečná


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#309 29.05.2020 14:58:10

Re: AJP PR7


Tak to jo. Tolik jsem si ještě netroufnul, slušny ano 


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#310 29.05.2020 23:36:25

Re: AJP PR7


jopr: ono si zjisti, kam chodi na enduro, s kym jezdi a jak jezdi .... Ja ty info +/- mam ...potom si udelej obrazek. Me ty jeho testy neberou, cili na vetsinovou populaci, coz je 80-90% idiotu  ano 
A 150 jel v terenu i stary berg 450. Bylo to tam jako nic ano 
To je ale jinci srumec nez na "tezkym" enduru, kde kazdy kilo pomaha stabilite ....

Editoval Janek (29.05.2020 23:39:05)

 offline 

 

#311 29.05.2020 23:48:45

Re: AJP PR7


jopr: jo a podivej se na jeho videa ....vis vubec o tom, ze na moto obcas jezdi misto srsne nekdo jinej? Vsim sis toho? Rikejme mu pan "H". Jsou veci, na ktery proste nema, ale to se nesmi vedet. To je, co. Hlavne pred dementni verejnosti dobre vypadat.  lol 

Editoval Janek (29.05.2020 23:50:31)

 offline 

 

#312 30.05.2020 00:17:56

bobkuuu
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1287
Založená vlákna
Místo: Lysá pod Makytou, Púchov
Motorka: 690
Věk: 35
Tel: +421904249455
1 2

Re: AJP PR7


Miguel: sakra Brabec asi 1 oko na RB a 1 oko na cestu  a22 


dnešok je včerajší zajtrajšok!!!
lidi jsou kurvy, mrdej a kradou
kéž by aspoň jednou za rok dorazila blbců sběrna (Kabát)

 offline 

 

#313 30.05.2020 09:21:52

Re: AJP PR7


Janek:

Já to vůbec proti tobě nemyslel špatně to za prvé a testy Sršně jsem viděl asi tři, takže mě ty vaše zaručený infa od kamarádů moc nezajímají. Jel jsem na třech 690, na jedné 701, takže svůj obrázek mám.
K té rychlosti : proč by starý Berg nemohl jet 150, myslím,  že v terénu jedou 150 i jiný motorky. Jen jsem uvedl, kolik jsem jel já a ty motorky už víc nejely, jestli bych na jíne jel v terénu rychleji, nemohu posoudit, když jsem to nevyzkoušel.
Užijte si to dnes u Romana a zadřete Lukyho a Davida  ano 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#314 30.05.2020 10:01:37

Re: AJP PR7


Jedna věc je, jestli motorka tolik  jede, druhá věc, jestli na ní tak rychle dokážeš jet a třetí, jestli to dokážeš 500-700 km za den, tak jako to dělají ti závodníci na Dakaru.
Já ne, proto mají můj obdiv ano 


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#315 30.05.2020 10:09:28

Re: AJP PR7


Janek napsal(a):

Me ty jeho testy neberou, cili na vetsinovou populaci, coz je 80-90% idiotu  ano 

Hele nic proti tobě ale nemáš někdy pocit... jak to říct - vždycky, když jsem potkal někoho, podle koho byli všichni ostatní dementi, idioti atd. - nikdy jsem z takového člověka neměl pocit,
že to tak doopravdy je. Naopak, když jsem potkal někoho, kdo opravdu vyčníval, většinou byl skromný, a svoje úspěchy spíš bagatelizoval...

https://manipulatori.cz/dunning-krugeru … -hlupakem/

Většina lidí se domnívá, že je nadprůměrná. Některé zdroje (Boyd, 2014) mluví dokonce až o 93 % populace, která se považuje za nadprůměrnou, i když je logické, že je to statisticky nemožné.

Ten článek vážně doporučuju přečíst:)


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#316 30.05.2020 10:12:20

Re: AJP PR7


jopr napsal(a):

Janek:

Já to vůbec proti tobě nemyslel špatně to za prvé a testy Sršně jsem viděl asi tři, takže mě ty vaše zaručený infa od kamarádů moc nezajímají. Jel jsem na třech 690, na jedné 701, takže svůj obrázek mám.
K té rychlosti : proč by starý Berg nemohl jet 150, myslím,  že v terénu jedou 150 i jiný motorky. Jen jsem uvedl, kolik jsem jel já a ty motorky už víc nejely, jestli bych na jíne jel v terénu rychleji, nemohu posoudit, když jsem to nevyzkoušel.
Užijte si to dnes u Romana a zadřete Lukyho a Davida  ano 

Nepochybně jedou, ale ty dakarské při svojí hmotnosti, plném natankování, a limitu 450 ccm dávají maximálně těch 180, někdo tvrdí, že Hondy i 190... každopádně, kdyby jely 220, pochybuju o tom, že by tak někdo jezdil.


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#317 30.05.2020 10:20:55

Re: AJP PR7


A ještě taková drobnost, pan "H" má o dvě hlavy míň a vypadá jak cvrček. Pochybuju, že by to nebylo poznat a1 


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#318 30.05.2020 10:52:01

Re: AJP PR7


Miguel napsal(a):

Jedna věc je, jestli motorka tolik  jede, druhá věc, jestli na ní tak rychle dokážeš jet a třetí, jestli to dokážeš 500-700 km za den, tak jako to dělají ti závodníci na Dakaru.
Já ne, proto mají můj obdiv ano 

Asi si nerozumíme, já tu rozhodně ze sebe nedělám Supermana, naopak klidně přiznám, že umím hovno, protože ho umím. Lidi co se povyšují a posmívají někomu, tady na offmotu když neumí jezdit atd. Myslí si, že jen oni mají pravdu a ostatní jsou idioti mě jsou vcelku ukradení. Ono kdyby věděli, jak se o nich baví jejich kamarádi, tak by brzy vylezli z té své bublinky.
Já mám pěkný živůtek, jak říká můj kamarád  wink 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#319 30.05.2020 10:55:50

Re: AJP PR7


jopr napsal(a):

Miguel napsal(a):

Jedna věc je, jestli motorka tolik  jede, druhá věc, jestli na ní tak rychle dokážeš jet a třetí, jestli to dokážeš 500-700 km za den, tak jako to dělají ti závodníci na Dakaru.
Já ne, proto mají můj obdiv ano 

Asi si nerozumíme, já tu rozhodně ze sebe nedělám Supermana, naopak klidně přiznám, že umím hovno, protože ho umím. Lidi co se povyšují a posmívají někomu, tady na offmotu když neumí jezdit atd. Myslí si, že jen oni mají pravdu a ostatní jsou idioti mě jsou vcelku ukradení. Ono kdyby věděli, jak se o nich baví jejich kamarádi, tak by brzy vylezli z té své bublinky.
Já mám pěkný živůtek, jak říká můj kamarád  wink 

to bylo na Janka spíš...


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#320 30.05.2020 12:36:28

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: AJP PR7


Miguel napsal(a):

Janek napsal(a):

Me ty jeho testy neberou, cili na vetsinovou populaci, coz je 80-90% idiotu  ano 

Hele nic proti tobě ale nemáš někdy pocit... jak to říct - vždycky, když jsem potkal někoho, podle koho byli všichni ostatní dementi, idioti atd. - nikdy jsem z takového člověka neměl pocit,
že to tak doopravdy je. Naopak, když jsem potkal někoho, kdo opravdu vyčníval, většinou byl skromný, a svoje úspěchy spíš bagatelizoval...

https://manipulatori.cz/dunning-krugeru … -hlupakem/

Většina lidí se domnívá, že je nadprůměrná. Některé zdroje (Boyd, 2014) mluví dokonce až o 93 % populace, která se považuje za nadprůměrnou, i když je logické, že je to statisticky nemožné.

Ten článek vážně doporučuju přečíst:)

Tak to za přečtení opravdu stojí. A plně konvenuje s mojím osobním mottem -čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.
Možná, že někdo z nás se i najde, nebo někoho pozná.
Sorry za OT smile

Editoval tank (30.05.2020 12:51:14)


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů