Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Do lesa NE!

#1281 17.04.2020 21:26:58

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Do lesa NE!


No....To by chtělo.
Letos howno, že by příští rok?


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#1282 17.04.2020 21:29:40

Re: Do lesa NE!


Miguel: Diky za nasmerovani.

 offline 

 

#1283 28.04.2020 14:25:32

Re: Do lesa NE!


Tak už i v Lužný začíná být horko. Bohužel je tam spousta nejasností. Podle mě je to celé trošku přitažené za vlasy, protože se nikde nezmiňuje, že se to stalo vedle trati.

https://www.facebook.com/staficek/posts … nt_mention

 offline 

 

#1284 28.04.2020 14:41:52

Re: Do lesa NE!


Williams napsal(a):

Tak už i v Lužný začíná být horko. Bohužel je tam spousta nejasností. Podle mě je to celé trošku přitažené za vlasy, protože se nikde nezmiňuje, že se to stalo vedle trati.

https://www.facebook.com/staficek/posts … nt_mention

sorry, ale ženské nakopat do prd... psa mám na vodíku, pokud ho nemám 100% pod kontrolou, což nemám nikdy. navíc štěně... předpokládám, že mu vběhlo pod kola.
ale sebereflexe je u žen vlastnost zřídka se vyskytující...


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#1285 28.04.2020 16:17:45

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Do lesa NE!


Flastra dát té krávě, co ho neměla na vodítku.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#1286 28.04.2020 17:31:50

JirkaR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 353
Založená vlákna
Tel: mobilní
2 0

Re: Do lesa NE!


Tak tohle mi fakt hlava nebere. Stalo se. Přejeli ženské psa. Chápu, že ženská má k psovi citové pouto. Jasný. Ale že tam polovina dementů napíše, že by ty motorkáře zabili?
Jako oko za oko? Život psa za život člověka??? Jako vážně??? a31 
...navíc si za to ženská může sama. Pes má být na vodítku, je za něj zodpovědná. A u lesa tuplem.
Za psa na volno v lese je tuším až 30.000 flastr. To nikdo neřeší  cool 

 offline 

 

#1287 28.04.2020 21:24:42

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Do lesa NE!


Ale sranda je, že občas to tam té fiflince někdo natře a obratem to maže - to je ubohý až hrůza  lol 
To je k zblití.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#1288 29.04.2020 01:04:03

Re: Do lesa NE!


Tak jen doufam, ze vas takovy kundal na motorce nepotka, az pujdete na prochazku se svym frackem velikosti napr. stredniho plemena psa, ktery bude treba na odrazedle nebo si jen tak na volno postakovat par metru od vas bez voditka.
Je videt, co jste zac  ne ...hlavne nejezdit pres osety pole ... to je strasna tragedie.
Doufam, ze toho idiota najdou.

 offline 

 

#1289 29.04.2020 06:38:52

Carel
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1173
Založená vlákna
Místo: moje Jižní čéchy
Motorka: Exc 250/19
Věk:
5 1

Re: Do lesa NE!


Když tak občas u takových příspěvků čtu komentáře. Řikam si že tyhle různý pejskaři, chovatelé atd jsou asi nejagresivnější skupina že všech zájmových skupin co znám  a2
Kdekoliv se něco podobnýho objeví, tak je tam tisíce příspěvků o usekávání rukou, trhání hlav, přejetí parním válcem, natahování různejch pastí... a nevím co všechno dalšího, občas tam jsou fakt velký frajeři co např. (asi kopem Chucka Norrise z otočky) skopnou borce z mašiny a vypustí mu kola (u toho bych chtěl bejt  a29  lol)

Holt je náš koníček čím dál víc démonizovanej, ačkoli extra nikomu neubližuje. Letos to bude o to horší že nejsou závody,Rumunsko, Ukrajina a do lesů vyjedou i lidi který se až tak v terénu neorientujou.

... to jen takový ranní vyblití...  a31  lol 


... hop, přes potok ...

 offline 

 

#1290 29.04.2020 06:42:43

Stanďour
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 533
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: LC4, ex XT600Z
Věk: 40+
Tel: komurkowy
3 0

Re: Do lesa NE!


Nečekal bych že budu souhlasit s Jankem  a1 
Když míjím lidi kteří jdou pěšky / s kočárkem / se psem / s košíkem hub / na kole
tak jedu vždycky krokem. To dělám i na biku i na moto...

Mimochodem našim takhle kdysi cyklista (pičus) zajel na kole krysaříka. Nicmoc zážitek.
Namísto čokla tam mohlo být děcko?


Nezadržujte prdy, ty pak přechází po páteři do mozku a odtud vychází posrané nápady!

 offline 

 

#1291 29.04.2020 08:05:53

Re: Do lesa NE!


Sorry, ale žádné děcko tam nebylo. U mx trati na účelové komunikaci bez zákazové značky paní venčila staforda bez náhubku a bez vodítka. Kdyby ho chytili (kéž by ho chytili hajzla!smile
nestalo by se vůbec nic, pochybení bylo kompletně na straně paní. Už jsem taky zažil pejskařku co vykřikovala "srazili mi hafíka" a ve finále se zjistilo, že jí z chodníku vystřelil pod kola jedoucího automobilu,
protože ho 3,14ča venčila bez vodítka a nezvládala ho... Ale samozřejmě, mohlo za to auto, protože jelo hrozně rychle...


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#1292 29.04.2020 08:19:20

Re: Do lesa NE!


A ještě k tomu venčení psů bez vodítka.
Měli jsme chudáka z útulku, bál se psů, většinou s nimi neuměl vycházet, chodil jsem s ním bezvýhradně na vodítku. Bylo to prakticky pokaždé totéž. Proti nám větší pes, bez vodítka, přiběhnul k nám,
já volám na majitele(majitelku) "zavolejte si ho", majitel(majitelka) "on nic neudělá, on si chce hrát", náš pes začal vrčet nebo štěkat, protože se bál, druhý pes samozřejmě začal startovat... a potom jsme se zkamarádili,
protože já jsem přešel na tykání "ty pí... co jsem ti říkal"... čest každému pejskařovi, co má psa tak zvládnutého, že ho poslouchá na slovo, moc jich není, ačkoliv si to myslí všichni.


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#1293 29.04.2020 08:45:02

JirkaR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 353
Založená vlákna
Tel: mobilní
2 0

Re: Do lesa NE!


Mě se líbí jedna věc. Jak všichni automaticky berou jako pravdu to, co pipina napsala na facebook. V normálním světě platí presumpce neviny.
Berte to jako úvahu. Já tam nebyl, ani nikdo z vás. Nemá cenu si hrát na samosoudce. Dávám jenom druhou variantu do placu.

A co když ten příběh je takhle:
Paní měla psa na volno (mimo intravilán má být pes na vodítku, pokud se nepletu) a protože to byl skvělý lovec (jak sama píše), tak se rozběhl za motorkou. Nevím jak vy, ale když jedu na kole a běží za mnou takovýhle čokl, šlapu co můžu (na motorce se mi to ještě nestalo). Kdybych jel na motorce, otočím plynem na doraz, aby mě ta mrcha nepokousal. A pes vběhl pod kola. That it, thats all.
A hraní na city s dítětem je fakt mimo.

Editoval JirkaR (29.04.2020 08:48:55)

 offline 

 

#1294 29.04.2020 09:04:37

Re: Do lesa NE!


paní je citlivé stvoření mmch:)
https://m.facebook.com/photo.php?fbid=2 … &source=57


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#1295 29.04.2020 09:23:45

Stanďour
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 533
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: LC4, ex XT600Z
Věk: 40+
Tel: komurkowy
3 0

Re: Do lesa NE!


Nehrají na city pánové, ale moc ohleduplnosti nevídám, ani mezi motorkáři. Bohužel.


Nezadržujte prdy, ty pak přechází po páteři do mozku a odtud vychází posrané nápady!

 offline 

 

#1296 29.04.2020 09:49:04

Re: Do lesa NE!


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#1297 29.04.2020 10:24:43

Carel
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1173
Založená vlákna
Místo: moje Jižní čéchy
Motorka: Exc 250/19
Věk:
5 1

Re: Do lesa NE!


Miguel: vidim to úplně stejně. Několikrát jsem to zažil, jak na kole, pěšky tak na motorce proto když v dálce vidim psa jedu sakra obloukem. Většinou se ty lidi taky nejsou schopný ani omluvit,že ti jeho pes způsobil čáru na trenclích je nezajímá, vždyť si chce hrát. Pokud na motorce někoho potkám a jedu blízko něj tak vždy pomalu a aspoň mávnutím upozorním ostatní a mávnu na pozdrav.

A jak tak koukam tak začala lézt ven jiná verze příběhu o mrtvém psu a je to smazaný. O čem to asi tak svědčí?  roll


... hop, přes potok ...

 offline 

 

#1298 29.04.2020 11:10:03

Toman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Místo: Brno-venkov
Motorka: GG EC 300 Tpi
Věk: middle age
1 0

Re: Do lesa NE!


... války určitých skupin "svých koníčků" jsou a budou. Za mě i proto tento lidský bulvár moc nečtu a raději nemám FB (nejsem zvědavý na každodenní výlevy ostatních jedinců).

Kolem baráku mi taky jezdí určitá skupina endur a nemají problém jet vedle sebe raději přes pole (ano, obyčejné pole, ale i tady může být třeba česnek a to není levná záležitost) protože se na cestě práší. Každej ať začne u sebe. Jezdím na enduru, jezdím tam kde nemám, mám psa, pouštím ho taky na volno, mám taky malé dítě atd atd.. Vše se dá realizovat nějak bezpečně a hlavně abych nebyl za pi.. u ostatních lidí, která pro to evidentně nemusí mít pochopení.

 offline 

 

#1299 29.04.2020 12:27:47

Re: Do lesa NE!


Právě proto, že je tam trať, tam ať si lítaj, jak chtěj, ale na cestě jedu tak, abych dokázal zastavit na vzdálenost, na kterou vidím. Cesta nejspíš "účelová", když na ní není zákaz vjezdu, není trať ... a když vidím lidi, tak pomalu, krokem ....
Je to hlavně o předvídání, každý, kdo není úplný kokot, ví, že už několik týdnů je dramaticky zvýšený počet lidí s mnoha účely v lesích a přírodě všeobecně. Každý má cca 100% šanci potkat na moto lidi i tam, kde je neviděl 5 let zpět ....

Nedávno se tu objevili ty dva, co napadli lesní stráž. Pár týdnů zpět jsme je potkali v lese a kamarád toho většího idiota z nich málem střískal, protože na jednoduchý argumenty, jak se chovat v lese reagoval tak, že si bude dělat, co chce. Naštěstí na ně brzy došlo.
Za zimu jsme najeli cca 70 - 80 mth a bez incindentu, krom toho, když potkáš kokoty na motorkách, který ohrožujou právě lidi na lesních cestách a dalších účelových komunikacích, protže se nic jinýho nezmůžou, než tahat za plyn, kde je cesta ... hlavně hrabačkiiii. Smutný je, že takových je cca 80% enduráků  ne  ne  
A tyhle to zkurví těm dalším 20%, pro který není enduro jen póza a fotky na instagram

 offline 

 

#1300 29.04.2020 13:06:18

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: Do lesa NE!


Miguel napsal(a):

paní je citlivé stvoření mmch:)
https://m.facebook.com/photo.php?fbid=2 … &source=57

Vskutku nádhernej koníček ta myslivost  a31 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů