Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Do lesa NE!

#1261 16.04.2020 13:57:49

Re: Do lesa NE!


S4ne napsal(a):

Poslednu dobu sa z toho stal hon na carodejnice. Takychto clankov pribuda stale viac a viac. Na otazku preco polovnici chodia na posedy/do lesa autami a nie peso ked im tie motorky v lesoch tak vadia som uz videl aj odpoved, ze predsa nebudu motorkarov nahanat peso  big_smile  big_smile  big_smile 

u vás je to trestňák, to nevím, jestli bych si lajznul...


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#1262 16.04.2020 16:04:11

S4ne
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 448
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300, HBG FE 350
Věk: 28
0 0

Re: Do lesa NE!


Miguel:

U nas je viacero veci na hlavu, bohuzial. Ja sa vozim hlavne po uzemi urbariatu kde mame podiely takze...neviem co v takomto pripade...kazdopadne lepsie ako nic big_smile

 offline 

 

#1263 16.04.2020 17:14:05

Re: Do lesa NE!


S4ne napsal(a):

Miguel:

U nas je viacero veci na hlavu, bohuzial. Ja sa vozim hlavne po uzemi urbariatu kde mame podiely takze...neviem co v takomto pripade...kazdopadne lepsie ako nic big_smile

urbariát - nové slovo, díksmile


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#1264 16.04.2020 21:39:24

Re: Do lesa NE!


Miguel napsal(a):

bumerang napsal(a):

Na FB bylo na Silvestra skupinka 12ks na projižďce, minuly týden RK deník uvedl skupinka
24ks a dnes na idnes je už skupinka 30ks. To jsem zvědav kam až ten
počet dojde. A přiložené fotografie „Celé údolí kvetlo bledulemi.

Tady je krásně vidět jak se to medializuje tak to plní svůj účel a i zde
na fóru se tím nechá někdo ovlivnit, ale každá mince má dvě strany.


http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 9105e.jpeg http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 3468a.jpeg

která je ta druhá? na motorce nemáš v lese co dělat. i když to občas udělám taky, základ je, že zákon hovoří jasně.
zaplaťpánbůh se vyřádím na polňačkách, tratích, na místech, kde to nikomu nevadí, netuším, jestli máme v Brně takové štěstí ale takových míst je tady pořád celkem dost.
a k tomu článku, nechce se mi věřit, že si někdo vymýšlí takové nařčení jen proto, aby se hojil na nebohých motorkářích...
na tom místě jsem nebyl, to je pravda.

pises ..ze mate takovych mist u vas kde to nikomu nevadi dost...no hm...jen pockej az nekde okolo potoka v bordelu rakosi spadlych stromech atd ,kde si myslis ze to nikomu nevadi,pujde nejaky kokot nebo mozna extremni milovnik prirody z panelaku a vsimne si vasi drazky ve ktere je rozjetych par kyticek a1 bude to pruser ....

 offline 

 

#1265 16.04.2020 22:48:44

bumerang
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 85
Založená vlákna
Místo: V.Čechy
Motorka: KTM 300 EXC
Věk: 40ka za mnou
0 0

Re: Do lesa NE!


Miguel napsal(a):

bumerang napsal(a):

Na FB bylo na Silvestra skupinka 12ks na projižďce, minuly týden RK deník uvedl skupinka
24ks a dnes na idnes je už skupinka 30ks. To jsem zvědav kam až ten
počet dojde. A přiložené fotografie „Celé údolí kvetlo bledulemi.

Tady je krásně vidět jak se to medializuje tak to plní svůj účel a i zde
na fóru se tím nechá někdo ovlivnit, ale každá mince má dvě strany.


http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 9105e.jpeg http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 3468a.jpeg

která je ta druhá? na motorce nemáš v lese co dělat. i když to občas udělám taky, základ je, že zákon hovoří jasně.
zaplaťpánbůh se vyřádím na polňačkách, tratích, na místech, kde to nikomu nevadí, netuším, jestli máme v Brně takové štěstí ale takových míst je tady pořád celkem dost.
a k tomu článku, nechce se mi věřit, že si někdo vymýšlí takové nařčení jen proto, aby se hojil na nebohých motorkářích...
na tom místě jsem nebyl, to je pravda.

Možná v Brně máte štěstí, ale v jeho okolí už to tak šťastný není .

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/mot … y-40304832


Rád se s Vámi potkám, doufám že ne čelně !!!

 offline 

 

#1266 17.04.2020 08:04:13

Re: Do lesa NE!


tak jezdit v CHKO a22 


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#1267 17.04.2020 08:48:56

Barney.m
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 130
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: DR 350
Věk: '93
0 0

Re: Do lesa NE!


Narazil jsem na tohle starší video - nějaký aktivista jich tam má na profilu víc.

Tyhle větší skupinky v lese mi taky nepřipadají jako dobrý nápad.  a11 

 offline 

 

#1268 17.04.2020 14:16:56

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: Do lesa NE!


už aby ti co zažili bolševika, natáhli ráfky, pač dnešním mladejm je všechno u prd**le, jen aby byla wifi a data..a nějaký les?? proboha co to je??.
(udavačtsvtí nás provází od nepaměti, jen v této době kdy má každý mobil s foťákem/kamerou a svět je "elektronicky" propojený, vyplouvají tyto echt české vlastnosti napovrch více jak před 50/100 lety..)

Celý problém je v tom, že si zde zájmové skupiny udělali "svoje" lobby, např.myslivci se roztahují po lese, a když by měli dát kompenzaci za poškozené plodiny, tak nic, to samé když srazité autem divočáka, rázem máte akorát problém (pač ta svině nemá povinné..atd).

Asi začnu proti myslivosti taky brojit, pač přece nenechám umírat zvířátka při honu nepřirozenou smrtí vyk! 
Déle proti pejskařům, co holubi, ty tak s*rou...

Další "X" dementů z města si koupí pozemky u MX tratě a pak protestují proti hluku, prachu a čemukoliv (tak jste normální ptám se??)

Jezdil jsem v lese ještě za socíku, a i po převratu na pionýrech v rámci "dětské motocyklové přípravy" tzn bez papíru, a nikdo neřekl ani popel, ba naopak příslušnící VB, říkáli ať si jezdíme po cestách nebo v lese..a hle 2-3 dekády a vše je úplne jinak, za další 2-3dekady nebudete moci jezdit ani po silnici páč případnou smrtí by vznikla státu ztráta na daních.

Několik studii proběhlo jak po netu tak tiskem a tam se "rozrývání" svrchní části zeminy doporučovalo..asi psal někdo kdo měl zrovna v hlavě mozek a né nasr*no.

no akorát jste mi zase z*urvili pátek, díky  lol 


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#1269 17.04.2020 16:04:55

Re: Do lesa NE!


Miguel napsal(a):

tak jezdit v CHKO a22 

Miguel teď se tě zeptám. Co kdyby si bydlel, kde je v celém okolí jen CHKO. Hoď kamenem, jestli by si jezdil jezdit jinam. On ten les v CHKO je stejný jako obyčejný, akorát je tam třeba v okolí hrad,  nebo zámek.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#1270 17.04.2020 17:49:00

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Do lesa NE!


jopr:

No, to je otázka na jedničku  cool   ano 

Odpovím za sebe - stejně bych tam občas rozumně zafrnknul.
Asi bych nebrousil místa s ohroženým druhem kytiček apod., ale sklouzl bych se.

Ono se to kecá, když v daném problému člověk namočený není... A to píšu obecně. wink 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#1271 17.04.2020 18:11:23

seznam
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 634
Založená vlákna
Motorka: WR250F
Věk: to nestojí za řeč
Tel: 0609 jsem celý vlhký
0 0

Re: Do lesa NE!


Raduz TT600r:

Přesně, sice tu nemám CHKO, ale PP a nepojedu 100km do normálního lesa, kde je stejna pokuta.


jez do polosyta, pij do vybuleňa..

 offline 

 

#1272 17.04.2020 18:51:41

Re: Do lesa NE!


jopr napsal(a):

Miguel napsal(a):

tak jezdit v CHKO a22 

Miguel teď se tě zeptám. Co kdyby si bydlel, kde je v celém okolí jen CHKO. Hoď kamenem, jestli by si jezdil jezdit jinam. On ten les v CHKO je stejný jako obyčejný, akorát je tam třeba v okolí hrad,  nebo zámek.

Já jezdím z Brna 30-60 minut daleko dodávkou na mx tratě, do vojenských prostorů, pískovny, apod.
Já les k životu nepotřebuju. Občas se svezu u známého na Vysočině ale když vidím ty holé pláně po kůrovci, tak to nemám ani špatný pocit.
Hlavně to celé směřuju tak, abych nejezdil o víkendu, to je nejhorší co může být, vsadím boty, že všechno to co plní média se stalo o víkendu...
Asi máš pravdu, že někdo jinou možnost nemá. Ale jestli někdo rozjezdí sněženky, blatouchy, jezdí přes zaseté pole... to přece nemá nic společného s endurem.


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#1273 17.04.2020 18:52:20

Re: Do lesa NE!


Raduz TT600r napsal(a):

jopr:

No, to je otázka na jedničku  cool   ano 

Odpovím za sebe - stejně bych tam občas rozumně zafrnknul.
Asi bych nebrousil místa s ohroženým druhem kytiček apod., ale sklouzl bych se.

Ono se to kecá, když v daném problému člověk namočený není... A to píšu obecně. wink 

Bingo,  přesně tak, těch co se to netýká,  tak kecaj a dělají chytrý.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#1274 17.04.2020 19:01:39

Re: Do lesa NE!


Miguel:

Tak když tě les nebaví, nemá cenu debatovat. Já zase nemusím mx tratě.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#1275 17.04.2020 19:09:51

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Do lesa NE!


Miguel napsal(a):

Ale jestli někdo rozjezdí sněženky, blatouchy, jezdí přes zaseté pole... to přece nemá nic společného s endurem.

Přesně tak.
Ničení tribun s fotbalem taky nesouvisí a děje se to.

Myslím, že to tady nevyřešíme, ale jedno můžeme.
Nesuďme, neposmívejme se, nemusíme kázat, můžeme tolerovat, jít příkladem a snažit se ukazovat krásu tohoto sportu.
Vím, že je to těžký, někdy na palici, ale kde je vůle, je cesta. Kde je kkt, cesta se stává trnitou nebo slepou.

Rozdíl je vždycky v tom, jestli po tvém projetí každej vidí tu spoušť a škodu nebo hledá, kudy jsi jel. A to ovlivnit můžeme.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#1276 17.04.2020 19:50:11

Re: Do lesa NE!


jopr napsal(a):

Miguel:

Tak když tě les nebaví, nemá cenu debatovat. Já zase nemusím mx tratě.

Proč by mě "nebavil"? Protože nepojedu v deseti lidech provokovat houbaře o víkendu a čekat, kdy na mě někdo zavolá benga?
Na oficiální mx tratě nejezdím vůbec:)


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#1277 17.04.2020 19:55:34

Re: Do lesa NE!


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#1278 17.04.2020 20:08:18

Re: Do lesa NE!


Miguel: Nejake tipy kam jezdis by nebyly? Tak pro inspiraci. Jsem z Bk, takze pobliz. Dostal jsem tip na nejakou trat az u dalnice u Breclavi, do Vranova se mi zrovna nechce.

 offline 

 

#1279 17.04.2020 20:30:10

Re: Do lesa NE!


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#1280 17.04.2020 21:19:32

motoline.cz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1428
Založená vlákna
Věk: 40
Tel: 724938355
10 1

Re: Do lesa NE!


chtělo by to Offmoto sraz


Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů