Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Do lesa NE!

#1241 03.04.2020 19:43:31

seznam
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 634
Založená vlákna
Motorka: WR250F
Věk: to nestojí za řeč
Tel: 0609 jsem celý vlhký
0 0

Re: Do lesa NE!


Je to sice KRNAP, ale za týden po nich nebude ani stopa.

Na Pradědu se taky může lyžovat až je dost snehu.

Tak na motorkách a skútrech by se taky mohlo jezdit v KRNAPu když je nasnezeno co?


jez do polosyta, pij do vybuleňa..

 offline 

 

#1242 03.04.2020 19:44:33

Re: Do lesa NE!


Miguel napsal(a):

TomR1 napsal(a):

Prochal11:

Přesně tak  + všichni co je nebavil les a hlavně závodili a trénovali na tratích budou teď taky trénovat v lesích, aby na tom aspoň  seděli než začnou závody...no bude to zajímavé..

Tom

jestli nějaké závody vůbec budou. každopádně, nemožnost jet kamkoliv za hranice se na návštěvnosti v lesích projeví nepochybně...

Jasný závody asi nebudou žádný, ale máš spousta lidi co fakt cíleně trénuje, dělají fyzu přes zimu, trenuji na tratích a o když žádný závody nebudou tak to budou chtít udržet co natrenovali.. ať už do podzima nebo na další sezónu.

Už teď říkali kluci u nas minuly víkend na opuštěné trati minulou sobotu 50 lidi a nikoho ani neznali...

Tom

 offline 

 

#1243 11.04.2020 12:10:45

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: Do lesa NE!


Hoši tak kdo se přizná za napadení lesní stráže?  usch  https://tydenikpolicie.cz/kriminaliste- … TyNYZaAKCg

 offline 

 

#1244 11.04.2020 19:26:18

peetrs66
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 255
Založená vlákna
Místo: Jilemnice
Motorka: Beta rr390
Věk: 47 už ne
Tel: už ne
0 1

Re: Do lesa NE!


seznam:
ty máš dost, bydlím tu, ale tohle by mě nenapadlo i když to mám vymletý


Jezdím jen tak rychle, jak můj anděl strážnej lítá,
akorát teď byl o něco pomalejší

 offline 

 

#1245 12.04.2020 09:55:10

luky.st
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 210
Založená vlákna
Motorka: Yamaha TTR , husqvarna fe 450
Věk: 45
1 0

Re: Do lesa NE!


Hoždy jitrnice big_smile: Tohle je průser a dokud je nechytnou tak celé ta oblast  je zapovězena oblast, všichni jsou tam našlápnuty, ,nasrany budou všechny dusit jak mohou co máme info. A je jedno že pojedeš vzorně třeba pro silnici i se značkou nějaký přejezd. Nikoho nesoudim,ale debilů je všude plno a ty 2 tomu dali korunu..
Ono se to teď stejně nikde moc neda, slunce, karanténa a lidí sem potkal i na male mx trati kde sem krom jezdců za 7let potkal tak 5 lidí za celou dobu a teď tam měli výšlap x pářecku , no jsou úplně všude.

Editoval luky.st (12.04.2020 10:03:27)


Vítěze se nikdo neptá, zda má pravdu

 offline 

 

#1246 12.04.2020 13:27:39

Re: Do lesa NE!


Hoždy jitrnice big_smile:

Ty si můžou podat ruce s těma dementama z KRNAPu.

Je to teď v lesích šílený. Jezdím zasedne po soukromem pozemku a i tak na mě včera přijela PČR. Byli celkem ostrý, ale taky rychle otočili, když jsem přes net ukázal, že jsem vlastník. Nakonec jsme i pokecali a sami byli rádi, že se mohli zašít do lesa.

Normální práce teď mají méně. Prej se skoro nekrade a neboura. Ale za to se prej udává, že jsou z toho sami nasrany. Pokuty skoro vubec nedávají. Na motorkáře mají teď několikrát více udání, ale prej je stále více udání na lidi s auty co jezdí po lesích.

Takže doufám, že "našinci" budou normální a "neviditelný". Jinak si myslím, že pro ty dva blby to může dopadnout špatně. Napadení úřední osoby v nouzovém stavu možná bude klasifikované už trošku jinak.

 offline 

 

#1247 12.04.2020 14:32:13

Re: Do lesa NE!


Williams napsal(a):

Hoždy jitrnice big_smile:

Ty si můžou podat ruce s těma dementama z KRNAPu.

Je to teď v lesích šílený. Jezdím zasedne po soukromem pozemku a i tak na mě včera přijela PČR. Byli celkem ostrý, ale taky rychle otočili, když jsem přes net ukázal, že jsem vlastník. Nakonec jsme i pokecali a sami byli rádi, že se mohli zašít do lesa.

Normální práce teď mají méně. Prej se skoro nekrade a neboura. Ale za to se prej udává, že jsou z toho sami nasrany. Pokuty skoro vubec nedávají. Na motorkáře mají teď několikrát více udání, ale prej je stále více udání na lidi s auty co jezdí po lesích.

Takže doufám, že "našinci" budou normální a "neviditelný". Jinak si myslím, že pro ty dva blby to může dopadnout špatně. Napadení úřední osoby v nouzovém stavu možná bude klasifikované už trošku jinak.

jak máš velkej pozemek? pro zajímavost - že se na tom dá slušně pojezdit... jestli se teda dásmile


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#1248 12.04.2020 19:38:08

Re: Do lesa NE!


Miguel:

Je to 20ha. Celodenní výlet tam nenamotas  big_smile ale je to s části s plotem a zvěří. Udělal jsem si tam CC okruh, kdy letím po cestě a mám tam udělaný po pár desítkách metrů vedle cesty "retardér" kdy skočím kládu, pak třeba lavička atd. Ještě tam mám placek se spalkama, guma, kladama.

Na to hodinový lítání to stačí. A jsem furt doma.

Já jsem už nějak dospěl jinam a nedělá mi dobře jezdit kde nemám. Takže jezdím jen tam, kde je to legální. Nebo polo legální, když třeba majitel je s tím OK. Bavi me to díky tomu spíš rubat víc technicky. Jet kilo po lese totiž není umění.

Jinak paradoxně mě ty policajti stejně můžou dostat i v mém lese. V tomhle je to trošku na hlavu. Zase chápu, že je to pojistka aby se tam neděli úplný zverstva.

 offline 

 

#1249 13.04.2020 09:51:38

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: Do lesa NE!


Taky teď nejezdíme les.... všude lidí jak sraček. Bohužel u nás jen MX tratě tak trénujem tam.

 offline 

 

#1250 13.04.2020 12:14:54

Re: Do lesa NE!


Williams napsal(a):

Miguel:

Je to 20ha. Celodenní výlet tam nenamotas  big_smile ale je to s části s plotem a zvěří. Udělal jsem si tam CC okruh, kdy letím po cestě a mám tam udělaný po pár desítkách metrů vedle cesty "retardér" kdy skočím kládu, pak třeba lavička atd. Ještě tam mám placek se spalkama, guma, kladama.

Na to hodinový lítání to stačí. A jsem furt doma.

Já jsem už nějak dospěl jinam a nedělá mi dobře jezdit kde nemám. Takže jezdím jen tam, kde je to legální. Nebo polo legální, když třeba majitel je s tím OK. Bavi me to díky tomu spíš rubat víc technicky. Jet kilo po lese totiž není umění.

Jinak paradoxně mě ty policajti stejně můžou dostat i v mém lese. V tomhle je to trošku na hlavu. Zase chápu, že je to pojistka aby se tam neděli úplný zverstva.

díksmile

btw. ti borci co napadli ty lesáky si slusně zatopili, přičtou jim ten vyjímečný stav a bude to ještě zajímavé...


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#1251 15.04.2020 19:45:15

Thomas
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 415
Založená vlákna
Místo: Kuřim
Motorka: PW 50
Věk: 9
4 1

Re: Do lesa NE!


Poslední dobou je toho nějak moc: https://www.idnes.cz/hradec-kralove/zpr … ntent=main

 offline 

 

#1252 15.04.2020 19:51:26

seznam
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 634
Založená vlákna
Motorka: WR250F
Věk: to nestojí za řeč
Tel: 0609 jsem celý vlhký
0 0

Re: Do lesa NE!


Thomas:

Rumunsko a Ukrajina chybí..

A ještě k tomu lidi místo nákupek, posilek a tak chodí do lesa a prudí no..


jez do polosyta, pij do vybuleňa..

 offline 

 

#1253 15.04.2020 20:39:52

Re: Do lesa NE!


Thomas napsal(a):

Poslední dobou je toho nějak moc: https://www.idnes.cz/hradec-kralove/zpr … ntent=main

tak tohle je vážně demence.... a31 


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#1254 15.04.2020 21:41:19

PANCHO
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 91
Založená vlákna
Místo: Benešov u Prahy
Motorka: Yamaha WR450F, KTM 300EXC
Věk: 43
Web
0 0

Re: Do lesa NE!


No akorat z toho bude velkej problem a pokurvej to vsem mad 


Fortes fortuna adiuvat

      CARPE DIEM

 offline 

 

#1255 16.04.2020 00:40:02

bumerang
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 85
Založená vlákna
Místo: V.Čechy
Motorka: KTM 300 EXC
Věk: 40ka za mnou
0 0

Re: Do lesa NE!


Na FB bylo na Silvestra skupinka 12ks na projižďce, minuly týden RK deník uvedl skupinka
24ks a dnes na idnes je už skupinka 30ks. To jsem zvědav kam až ten
počet dojde. A přiložené fotografie „Celé údolí kvetlo bledulemi.

Tady je krásně vidět jak se to medializuje tak to plní svůj účel a i zde
na fóru se tím nechá někdo ovlivnit, ale každá mince má dvě strany.


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4152_e0b06035-46ed-4b33-b73e-7bf235a9105e.jpeg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4152_2fdde4cd-a52f-48fc-81ce-32e39ac3468a.jpeg


Rád se s Vámi potkám, doufám že ne čelně !!!

 offline 

 

#1256 16.04.2020 08:14:51

rc28
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Místo: radši jen Vysočina
Motorka: RR250
3 0

Re: Do lesa NE!


Dobrá mediální masáž, doporučuju přečíst ty nenávistný komentáře u článku...  smile Kdo má do prdele díru má i názor a ten se musí hned pověsit na net.

Na druhou stranu je to pořád dokola a je to jen o vzájemné toleranci. Když tam jezdí ve dvanácti lidech v bledulích tak jsou kokoti. Přece není takovej problém jezdit v pár lidech a někde kde to není moc vidět nebo to vyloženě někoho nesere. Ty stopy na fotkách jsou po dvou deštích pryč tak co se tady řeší... Ještě mi to hlava nebere dneska kdy je půlka lesů rozježděná od harvestorů a vyvážeček, proti tomu je jedna motorka úplný nic i když projede 3x po sobě tou stejou drážkou. Stačí aby traktor táhnul jednu kládu a je to úplně stejná rejha...

Takže co chybí na obou stranách? Rozum...


Co nepovolíš urvi, co neurveš to zkurvi!

 offline 

 

#1257 16.04.2020 08:45:32

Re: Do lesa NE!


Ježdění je v poslední době docela problém hmm potkáváme lidi na místech kde dřív nebyla ani noha, všichni nasraný ksichty, jen čekám kdy tam bude něco nastraženo ne

 offline 

 

#1258 16.04.2020 10:01:22

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Do lesa NE!


Miguel napsal(a):

Thomas napsal(a):

Poslední dobou je toho nějak moc: https://www.idnes.cz/hradec-kralove/zpr … ntent=main

tak tohle je vážně demence.... a31 

To je vážně demence  lol  frajer co má v pozadí traktor na fotce s bledulema si jezdí do lesa pro dřevo s pracovní čtyřkolkou... ten článek je plnej sraček ze to žerou lidi co lezou do lesa teď když je nuda-virus chápu ale jestli tomu věří někdo kdo jezdí Enduro tak to je po mě  lol 

 offline 

 

#1259 16.04.2020 10:27:45

S4ne
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 448
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300, HBG FE 350
Věk: 28
0 0

Re: Do lesa NE!


Poslednu dobu sa z toho stal hon na carodejnice. Takychto clankov pribuda stale viac a viac. Na otazku preco polovnici chodia na posedy/do lesa autami a nie peso ked im tie motorky v lesoch tak vadia som uz videl aj odpoved, ze predsa nebudu motorkarov nahanat peso  big_smile  big_smile  big_smile 

 offline 

 

#1260 16.04.2020 13:57:23

Re: Do lesa NE!


bumerang napsal(a):

Na FB bylo na Silvestra skupinka 12ks na projižďce, minuly týden RK deník uvedl skupinka
24ks a dnes na idnes je už skupinka 30ks. To jsem zvědav kam až ten
počet dojde. A přiložené fotografie „Celé údolí kvetlo bledulemi.

Tady je krásně vidět jak se to medializuje tak to plní svůj účel a i zde
na fóru se tím nechá někdo ovlivnit, ale každá mince má dvě strany.


http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 9105e.jpeg http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 3468a.jpeg

která je ta druhá? na motorce nemáš v lese co dělat. i když to občas udělám taky, základ je, že zákon hovoří jasně.
zaplaťpánbůh se vyřádím na polňačkách, tratích, na místech, kde to nikomu nevadí, netuším, jestli máme v Brně takové štěstí ale takových míst je tady pořád celkem dost.
a k tomu článku, nechce se mi věřit, že si někdo vymýšlí takové nařčení jen proto, aby se hojil na nebohých motorkářích...
na tom místě jsem nebyl, to je pravda.


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů