Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

BRÝLE na dioptrické BRÝLE???

#41 28.01.2020 13:47:25

voTTe
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 22
Založená vlákna
Místo: Praha - Braníček
Motorka: Berg FE 450 '09
Věk: 26
0 0

Re: BRÝLE na dioptrické BRÝLE???


Používám přesně ten klip v odkaze a můžu ho jenom doporučit smile Normální brejle nosit na sport nechci a čočky nosit nemůžu, takže je to pro mě asi jediný řešení...a sehnal jsem ho z českýho eshopu za nějakých 7 nebo 9 kil.

Je ale určitě potřeba vybrat brejle, do kterých klip sedne, aniž by se hejbal a zároveň aby ty brejle měly co nejvíc "odfuků", aby to tam mohlo profukovat a nemlžily se... Na motorce jsem nikdy problém neměl, na prkno mám ale menší brejle s menšíma odfukama a tam se mi to občas mlží...no co, koupim větší brejle a budu v cajku smile

Největší problém je akorát to, že sem trochu debil a věčně ten klip zapomínám ve druhejch brejlích motorka x prkno  a1  a1 Ale za to klip nemůže.....  a1  a1 

Editoval voTTe (28.01.2020 13:48:47)

 offline 

 

#42 10.02.2020 21:34:26

Kubrt
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 18
Založená vlákna
Místo: Přelouč
Motorka: Husqvarna FE450
Věk: 35
0 0

Re: BRÝLE na dioptrické BRÝLE???


TomášKTM napsal(a):

Jsem taky obrýlenec, čočky v oku nesnesu, pálej mě oči z toho. Helma Acerbis X-Racer, brýle teď Scott Split OTG a je to perfekt. Zkoušel jsem Progrip 3450, které mají psáno použití s dioptr. brýlemi, ale ty jsou jak na dítě. Jsou ouzké a sotva do nich nacpu svoje tenké brýle. Do těch scottů dám i svoje druhý brýle, který maj velký skla úplně bez problému.

Cau Tomasi, prosim te, maji ty Scotty tak nejak beznej rozmer, abych je dostal do helmy? (mam Uvex Red Bull, limitku H.Kinigadner).
Asi je chci zkusit, protoze jsem taky brejloum a sere me, jak se mlzim a pak hovno vidim.


Stresovou situaci řeším jako pes. Když to nemužu sežrat nebo ošukat, pochčiju to a odejdu od toho.

 offline 

 

#43 11.02.2020 07:23:06

PETARDAK
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1403
Založená vlákna
Místo: Nový Jičín
Motorka: KTM 790ADV-R, G-G MC250/22 KTM-EXC300/17 a pár DUCATI
Věk: 60
11 0

Re: BRÝLE na dioptrické BRÝLE???


Nejsem Tomáš smile ale odpovím: současné SCOTT OTG jsou vlastně jen modifikované brýle SCOTT běžné velikosti, (i sklo je stejné s modelem TYRAN), jen jsou podstatně "hlubší", tím mají širší plochu větrání po celém obvodu a po stranách mají v pěně vybrání pro  nožičky diop.brýlí. jezdím je roky a bez problémů se vejdou do každé přilby ano 


Život je příliš krátký na to, mít jen jednu motorku, sériový výfuk a jezdit jenom občas...

 offline 

 

#44 11.02.2020 09:10:27

Kubrt
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 18
Založená vlákna
Místo: Přelouč
Motorka: Husqvarna FE450
Věk: 35
0 0

Re: BRÝLE na dioptrické BRÝLE???


PETARDAK napsal(a):

Nejsem Tomáš smile ale odpovím: současné SCOTT OTG jsou vlastně jen modifikované brýle SCOTT běžné velikosti, (i sklo je stejné s modelem TYRAN), jen jsou podstatně "hlubší", tím mají širší plochu větrání po celém obvodu a po stranách mají v pěně vybrání pro  nožičky diop.brýlí. jezdím je roky a bez problémů se vejdou do každé přilby ano 

Parada! Moc dik za informaci. Tim padem mam jasno a jdu objednat  smile 


Stresovou situaci řeším jako pes. Když to nemužu sežrat nebo ošukat, pochčiju to a odejdu od toho.

 offline 

 

#45 11.02.2020 19:21:47

TomášKTM
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 32
Založená vlákna
Místo: Severně od Prahy
Motorka: KTM 990 Adventure
Věk: 30
1 0

Re: BRÝLE na dioptrické BRÝLE???


Vejdou se mi do helmy cca stejne jako Progrip 3450,takze maji asi normalni velikost. Helmu mam Acerbis x-racer. U tech scottu je fajn, ze maji siroky vstupni otvor v pene, tedy se pohodlne nasazuji pres bryle. Treba do tech progripu jsem dioptr.  bryle musel nacpat "nasilim"  jak meli uzky otvor.


Asfaltomrdal, co se snaží o off big_smile

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů