Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

POLICIÉÉ

#381 28.11.2019 09:54:29

Toman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Místo: Brno-venkov
Motorka: GG EC 300 Tpi
Věk: middle age
1 0

Re: POLICIÉÉ


Miguel:.. jen k tomu termínu BIO bych byl opatrný  okok ... to že má nějaký výrobek cedulku BIO neznamená  jeho supr kvalitu a super nezávadnost. Je to dost politická a EU lobby.
Podobně jak se dnes každej masnej výrobek chlubí kolik % má masa..  konzervanty, barviva, rychlosoli apod už většina lidí neřeší...

 offline 

 

#382 28.11.2019 10:55:53

Re: POLICIÉÉ


Miguel: Ono nejde tolik o maso, ale především o úpravu a je tím myšleno uzeniny. Proto ten rozdíl mezi Argentinou
Jsme zároveň světová špička v počtu nádorů ledvin.
Když se léčila mamka, staral jsem se v tý době pracovně o jednoho našeho zákazníka a tím byl doc. Klečko, po doc. Pafkovi 2. nejlepší hrudní chirurg u nás, evropská špička. U něj doma na jeho pozvání jsme měli celoodpolední setkání na téma rakovina, příčiny, možnosti léčby, recidiva ... od něj mě vzal domů k doc. Martinovi, což je už světová špička ohledně histologie. to nejsou žádný vrátný ve fakultce a jejich názor z praxe je jasný, koho chleba jíš, toho píseň zpívej, ale my víme tohle ....
Opět budu označený za všeználka, byť jsem ani tady takhle nenazval, ale můj pseudonick byl Všímálek, ale když už o něčem píšu, mám minimálně povědomí.
Stejně tak lži o tom, že o zemědělství nic, byť mě to živilo cca 5 let. Není to moc, ale ani málo, rozhodně to není nic.

 offline 

 

#383 28.11.2019 12:37:16

Re: POLICIÉÉ


tank napsal(a):

Janek:
V Plzni v jednom z nejdražších hotelů...sis to pivo na mně klidně dal. A představ si, že jsem od nich nic nekoupil...prostě potencionální partner. A ktvé znalosti -tahle firma nabízí mláto, kukuřičné lupínky, sušené brambory. Jedy jak sfiňa.
A pro Tvoji bližší informaci -s dalšími firmami jsem na jejich náklady navštívil několik vinařství, sklípků, grilovacích party...i do kapitalistické ciziny za mrzký peníz vrahů přírody pojezdil, rauty navštívil smile, s kolegy na západě i východě pohovořil. Ba co víc -vodečka, šašlik, vína, pivečko, sýry i brav na ohni různě upravený byl. Ať už u bratrů Slovanů, nebo kmenů germánských , galských či románských smile
A nestydím se.
...

Nedivim se, ze se nestydis. Stejne jako ja i ty se ridis svym mravnim kodexem. Nakonec jsme se vlastne shodli  ano 
A jinak to nebylo pivo, ale nealkopivo.

 offline 

 

#384 28.11.2019 13:25:31

Re: POLICIÉÉ


Janek napsal(a):

Miguel: Ono nejde tolik o maso, ale především o úpravu a je tím myšleno uzeniny. Proto ten rozdíl mezi Argentinou
Jsme zároveň světová špička v počtu nádorů ledvin.
Když se léčila mamka, staral jsem se v tý době pracovně o jednoho našeho zákazníka a tím byl doc. Klečko, po doc. Pafkovi 2. nejlepší hrudní chirurg u nás, evropská špička. U něj doma na jeho pozvání jsme měli celoodpolední setkání na téma rakovina, příčiny, možnosti léčby, recidiva ... od něj mě vzal domů k doc. Martinovi, což je už světová špička ohledně histologie. to nejsou žádný vrátný ve fakultce a jejich názor z praxe je jasný, koho chleba jíš, toho píseň zpívej, ale my víme tohle ....
Opět budu označený za všeználka, byť jsem ani tady takhle nenazval, ale můj pseudonick byl Všímálek, ale když už o něčem píšu, mám minimálně povědomí.
Stejně tak lži o tom, že o zemědělství nic, byť mě to živilo cca 5 let. Není to moc, ale ani málo, rozhodně to není nic.

to právě není tak jednoznačné. Argentinci mají svoje chorizo a spoustu dalších výrobků z masa.
https://www.tyden.cz/rubriky/zdravi/uze … 60270.html
a červené maso se uvádí jako karcinogen, existují navíc studie, že po padesátce je prakticky každé maso karcinogenní a jeho spotřeba by se měla omezovat.
každopádně svádět všechno na vodu lze jen těžko...


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#385 29.11.2019 13:12:28

S.h.I.t.
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 107
Založená vlákna
Místo: Hradec Králové
Motorka: KTM LC4 400 SC
Věk: 33+
Tel: placatej, velkej
0 0

Re: POLICIÉÉ


roxteedy napsal(a):

.... a Shita jsem viděl jednou  wink 

jeste ze si to napsal ty, ja chtel tvrdit ze jsem te nevidel snad ani jednou  lol 


1=1, 2=10, 3=11, 4=??

 offline 

 

#386 29.11.2019 14:16:08

Re: POLICIÉÉ


roxteedy napsal(a):

Janek:

Sklizis jenom to co jsi zasel, sám jsi tu psal ze mas místo děti glumy a že řežeš starou i když jsi to v zápětí smazal, osobní útoky tu vždycky rozjedeš ty ať se jedna o jakékoliv téma, měl jsi tu několik nicku najednou a sám sobě jsi pritakaval jakej jsi borec, několikrát už jsem tu psal ze občas s tvým názorem souhlasím ale ten balast okolo je v tvém případě 95% obsahu a když prestrelis tak jednoduše jako v tématu s loziskama děláš mrtvyho brouka a radši se snažíš odvést pozornost útokem na všechny kdo chtějí vysvětlit jak jsi to myslel... To ze sis koupil novou motorku a byl jsi na dovoleny to je teda něco... ps: Tanka znáš dyl než já a Shita jsem viděl jednou  wink 

Edit: jo ještě jsem zapomněl jak jsi byl chvíli moderator a upravoval ostatním “nenapadne” příspěvky to taky dost vypovídá o tom co jsi za člověka...

K tématu nic moc nemám s banem počítám....  lol 

já vidím dost posun proti tomu, co tady bylo dřív. tedy u Janka. a není mu to myslím třeba pořád připomínat. u mě se pohled na něho změnil v okamžiku /snad nelhal/, když napsal, že nemají moc na rozhazování
a stejně přispívají na potřebný, to jsem se zastyděl a trochu jsem se v té oblasti začal interesovat taky.
ale jestli má na novou Betu a byli v Izraeli tak to beru zpátky a stornuju ty platební příkazy:)))


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#387 29.11.2019 19:00:00

Re: POLICIÉÉ


Miguel:
Rok se povedl, ale zkus si udělat (i když ty to nepotřebuješ) cca 1100 hodin přesčasů za 10 měsíců ... to nechceš. Hlavně se tu nechci s nikým dohadovat, že to nejde, protože to jde i když je to masakr se sáhnutím na dno.
A to bylo, co jsem na letošek utratil za nadstandard. A neboj, příkaz na 18t pro ty, co se nemají tak dobře, manželka už zadala  ano. V tom se nic nezmění. Dál žijeme skromně, na rozhazování není, ale kdybych si stěžoval a nebyl vděčný, za to, co máme, byl bych opravdu idiot  ne  
Paradox je, že pokud si s tím začal, brzy zjistíš, že se ti to určitou formou začne tak nějak vše vracet a možná se to i znásobí. Nemusí jít přímo o peníze .... Díky za tvůj postoj k týhle věci.   ano  ano  ano 

 offline 

 

#388 29.11.2019 19:05:22

Re: POLICIÉÉ


roxteedy napsal(a):

Janek:

Sklizis jenom to co jsi zasel, sám jsi tu psal ze mas místo děti glumy a že řežeš starou i když jsi to v zápětí smazal, osobní útoky tu vždycky rozjedeš ty ať se jedna o jakékoliv téma, měl jsi tu několik nicku najednou a sám sobě jsi pritakaval jakej jsi borec, několikrát už jsem tu psal ze občas s tvým názorem souhlasím ale ten balast okolo je v tvém případě 95% obsahu a když prestrelis tak jednoduše jako v tématu s loziskama děláš mrtvyho brouka a radši se snažíš odvést pozornost útokem na všechny kdo chtějí vysvětlit jak jsi to myslel... To ze sis koupil novou motorku a byl jsi na dovoleny to je teda něco... ps: Tanka znáš dyl než já a Shita jsem viděl jednou  wink

Edit: jo ještě jsem zapomněl jak jsi byl chvíli moderator a upravoval ostatním “nenapadne” příspěvky to taky dost vypovídá o tom co jsi za člověka...

K tématu nic moc nemám s banem počítám....  lol

Lžeš a kdo to tu sleduje, tak ví, kdo s tím začal.
Kdo má mozek, pochopil příspěvek o glumovi a bylo to jen zesměšnění lží, byť drsný, který jsi tu o mě začal šířit.
Příspěvek smazal moderátor Kráťa a ne já. Taky s ním od tý doby nekomunikuju, byť je z Plzně.
A abych ještě dal realitu do kontextu s tím, cos tu o mě nalhal, tak starší syn teď studuje na právech, kde byl přetlak v řádech tisíců přihlášek, mohl jít i na ekonomickou fakultu, kam se taky dostal, ale vybral si, co si vybral. A to se flink učí asi tak 2 hodiny týdně .... to jen k tomu, že i blbec, co umí sotva točit volantem autobusu, může předat docela dobrou genetickou informaci a je to i tom mém zpackaném životě .... lol  lol  lol
Tak je to glum nebo neni to glum  lol 



http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5167_img_20191129_190422.jpg

Editoval Janek (29.11.2019 19:07:44)

 offline 

 

#389 29.11.2019 19:40:15

Re: POLICIÉÉ


Tady chybí už jen kdo má jakou stolici  nee1 
Místo abychom drželi při sobě a snažili se nabádat ty nezodpovědný, co dělaj v lese špatnou reklamu všem enduristům tím, že při míjení kolemjdoucích na ně neberou ohled a zvedají to na zadní atd., tak se tu hádáme. Nikdy nepochopím, proč má někdo zapotřebí urážet a ponižovat někoho (i kamaráda) s kterým suprově pojezdil atd. Osobně jsem se v lese setkal mnohokrát s myslivcem i lesákem (naposledy teď v neděli) a jen jednou s nimi nebyla řeč, tak člověk raději odjede, jinak při trochu pokoře a omlouvání si ještě dobře pokecá a kolikrát poradí i cestu. S lidmi je to stejný, když vidím zpomalím, poděkuju, pozdravím, když je kočárek vypnu motor a počkám, samozřejmě, že se najdou tací, co i přesto nadávají, ale když to takhle budeme dělat všichni, tak se na nás budou všichni koukat určitě jinak. Ono násilí plodí zase jen násilí. Od mých enduro začátků jsem lecos pochopil a jde to.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#390 29.11.2019 21:02:12

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: POLICIÉÉ


Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Janek:

Sklizis jenom to co jsi zasel, sám jsi tu psal ze mas místo děti glumy a že řežeš starou i když jsi to v zápětí smazal, osobní útoky tu vždycky rozjedeš ty ať se jedna o jakékoliv téma, měl jsi tu několik nicku najednou a sám sobě jsi pritakaval jakej jsi borec, několikrát už jsem tu psal ze občas s tvým názorem souhlasím ale ten balast okolo je v tvém případě 95% obsahu a když prestrelis tak jednoduše jako v tématu s loziskama děláš mrtvyho brouka a radši se snažíš odvést pozornost útokem na všechny kdo chtějí vysvětlit jak jsi to myslel... To ze sis koupil novou motorku a byl jsi na dovoleny to je teda něco... ps: Tanka znáš dyl než já a Shita jsem viděl jednou  wink

Edit: jo ještě jsem zapomněl jak jsi byl chvíli moderator a upravoval ostatním “nenapadne” příspěvky to taky dost vypovídá o tom co jsi za člověka...

K tématu nic moc nemám s banem počítám....  lol

Lžeš a kdo to tu sleduje, tak ví, kdo s tím začal.
Kdo má mozek, pochopil příspěvek o glumovi a bylo to jen zesměšnění lží, byť drsný, který jsi tu o mě začal šířit.
Příspěvek smazal moderátor Kráťa a ne já. Taky s ním od tý doby nekomunikuju, byť je z Plzně.
A abych ještě dal realitu do kontextu s tím, cos tu o mě nalhal, tak starší syn teď studuje na právech, kde byl přetlak v řádech tisíců přihlášek, mohl jít i na ekonomickou fakultu, kam se taky dostal, ale vybral si, co si vybral. A to se flink učí asi tak 2 hodiny týdně .... to jen k tomu, že i blbec, co umí sotva točit volantem autobusu, může předat docela dobrou genetickou informaci a je to i tom mém zpackaném životě .... lol  lol  lol
Tak je to glum nebo neni to glum  lol 



http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 190422.jpg

Na úplném počátku tohohle všeho jsi stal ty když jsem se tady dohadoval úplně s někým jiným o tom kdo koho na závodech pojede... Od te doby co jsem ukázal ze je pravda na moji straně a poslal te na živo do pr*ele když jsi pribehl s gratulaci tady už jen lžeš a prekrucujes... s klukem se kterým jsem se kvůli závodům dohadal se dávno bavím už mi to stihl i vrátit a dneska se tomu tlemime... klidně se tady vychval do nebe ale po tom co tu předvádíš cely ty roky to je úplně už úplně jedno...

 offline 

 

#391 01.12.2019 22:10:30

Re: POLICIÉÉ


sledujete mimochem Sršňův FB? to je unikátní pako řekl bych...


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#392 06.12.2019 11:47:59

Rischwon
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 534
Založená vlákna
Motorka: EXC300TPI
1 0

Re: POLICIÉÉ


https://www.ceskatelevize.cz/porady/101 … 8WdaM-eZ_M

opět z nás udělali největší zločince,..ale v jednom má pravdu ta mluvčí Lesů ČR,..kdo jezdí po nové výsadbě stromků by zasloužil trošku domluvit  a13,..pak to háže špatný stín na všechny a především na ty co dodržují jisté zásady a ví kde si můžou dovolit v klidu jezdit bez zbytečného upozorňovaní a provokování...ale s nějakýma erozema at na mě nechodí,..eroze vznikne tak maximálně po legálně organizovaném závodu, kde v jedné drážce projede 300 motorek xkrát,..
A pán z klubu AČR je trošku nainví,..si myslí když dá slevu na 16 motokrosových tratí,..tak lidi přestanou jezdit enduro,..to může fakt vymyslet akorád nějakej otitulovaný ouředníček z kanclu,..
u nás je přírodních lesních tratí jak šafránu,..třeba na Slovensku jsou na tom s přírodníma enduro tratěma mnohem líp,..hold zákazy a rušení tratí nikam nepovedou,...tím nechci říct že by nebylo ofiko kde jezdit,..ale bohužel je to zejména časově náročnější,..

Editoval Rischwon (06.12.2019 11:49:03)

 offline 

 

#393 09.12.2019 12:47:26

Re: POLICIÉÉ


Dnem  23.11.2019 v čase 10:34:29 počínaje si všichni účastni promažou obsah do vlákna nepatřící.
Je na to 1 den.

 offline 

 

#394 09.12.2019 18:07:37

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: POLICIÉÉ


MODERATOR napsal(a):

Dnem  23.11.2019 v čase 10:34:29 počínaje si všichni účastni promažou obsah do vlákna nepatřící.
Je na to 1 den.

Jak je ctěná libost.


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#395 22.12.2019 21:53:23

Re: POLICIÉÉ


Dnes u mě ve městě zastavili policajti, když jsem čekal na kámošku. Když vystoupili, tak jsem řekl a jéjé a polda jaký jéjé, to asi nemá SPZ a já má tady je a on aha, jsem si jí nevšiml, ale takhle asi být nemá a papíry to asi taky nemá a já má, tak chtěl doklady, občanku, řidičák, mezi řečí jsem řekl, že to normálně má světla, blinkry, ale že to mám sundaný, abych to nerozbil, že nejsem z těch, co by ujížděl, že jsem si vědom, že motorka nesplňuje všechny náležitosti. Potom, co mě prolustrovali v počítači, řekli, tak jeďte krosit. Poděkoval jsem a frčel. Jak jsem psal kdysi, když nebudete dělat z někoho blbce, je větší šance se dohodnout. Takže další dobrá zkušenost s poldama.


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5311_img_20191222_102741.jpg


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#396 02.02.2020 09:27:40

seznam
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 634
Založená vlákna
Motorka: WR250F
Věk: to nestojí za řeč
Tel: 0609 jsem celý vlhký
0 0

Re: POLICIÉÉ


jez do polosyta, pij do vybuleňa..

 offline 

 

#397 02.02.2020 09:43:33

dejvV
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 241
Založená vlákna
Místo: Všetaty
Motorka: JAWA PICO ! Praga ED250, Gilera RC600R, AfricaTwin XRV750 RD07
Věk: +30
Tel: na požádání
Web
0 1

Re: POLICIÉÉ


seznam napsal(a):

https://tydenikpolicie.cz/motorkare-nasli-dalsi-jezdci-na-haldach-v-ostrave-ve-vode-zachranari-mu-jiz-nemohli-pomoci/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

To nezní dobře

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/mot … paign=null


Život  se dá prožít, proflákat, nebo enduro !

 offline 

 

#398 11.04.2020 16:26:11

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: POLICIÉÉ


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#399 01.08.2020 10:00:13

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: POLICIÉÉ


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#400 02.08.2020 14:29:29

peetrs66
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 255
Založená vlákna
Místo: Jilemnice
Motorka: Beta rr390
Věk: 47 už ne
Tel: už ne
0 1

Re: POLICIÉÉ


offroaderTE:
ten se to ho nebál


Jezdím jen tak rychle, jak můj anděl strážnej lítá,
akorát teď byl o něco pomalejší

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů