Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Mx brýle

#1 25.12.2019 09:36:44

peTTR
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2844
Založená vlákna
Místo: MTŘ
Motorka: XT 600 43f "89, HQ TE300 "17
Věk: O 5 let mladší jak moje XT
21 6

Mx brýle


Ahoj, nedoporučí někdo solidní čiré brýle? Něco dobrého, cena vs. kvalita? Aby se co nejmíň mlžily?
Mají smysl nějaké z Číny? Nikdy jsem je nejezdil.
PS. Jde mi fakt o kvalitní, funkční brýle   smile 


Yamaha XT600= svoboda pohybu
HQ te300 - nechápu jak jsem do teď mohl žít tak po selsku

 offline 

 

#2 25.12.2019 10:15:46

Carlito
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 181
Založená vlákna
Motorka: Husqvarna TE 300
2 0

Re: Mx brýle


peTTR: vyzkoušel jsem celkem dost značek, pro mě nejlepší SCOTT PROSPECT, sice cena vyšší ale maximální spokojenost

 offline 

 

#3 25.12.2019 13:46:46

chalka
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2130
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: WR450F
Web
7 0

Re: Mx brýle


Carlito:

Já už mám čtvrtý 100% Strada, a další si koupím zase ty. Co se týče mlžení a celkově výdrže tak super.

 offline 

 

#4 25.12.2019 14:04:22

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Mx brýle


Jezdím SCOTT prospect Enduro zkoušel jsem toho fakt hodně a teď nemám za celej den potřebu sundat brýle  ano  cenu od jistě doby neřeším viz. odkaz...https://www.instagram.com/p/BOkZ_E2DwB7 … uzxu9ccb6c

 offline 

 

#5 25.12.2019 18:03:23

Re: Mx brýle


roxteedy napsal(a):

Jezdím SCOTT prospect Enduro zkoušel jsem toho fakt hodně a teď nemám za celej den potřebu sundat brýle  ano  cenu od jistě doby neřeším viz. odkaz...https://www.instagram.com/p/BOkZ_E2DwB7 … uzxu9ccb6c

nemas zac lol  lol 

 offline 

 

#6 25.12.2019 18:07:07

Re: Mx brýle


Carlito:

podle me taky nejlepší, jen ten systém vymeny skla by mohl byt lepsi, vyresil jsem to tak, ze mam čtvery, v kazdych jiny sklo

 offline 

 

#7 25.12.2019 18:39:18

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Mx brýle


enduroracer:

 ano  tak já ti podekuju i veřejně  lol zakoupené po doporučení od Romana... já to říkám porad ze až na výjimky to v ty Plzni není tak špatný  lol 

 offline 

 

#9 25.12.2019 21:42:39

Carlito
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 181
Založená vlákna
Motorka: Husqvarna TE 300
2 0

Re: Mx brýle


chalka: letos se dostávaly 100% na RB Romaniacs, řekl jsem si nový brýle, v průběhu dne i možná výměna za nové a čisté, takže druhý den už jsem jel ve svých Scottech smile  moje zkušenost

 offline 

 

#10 25.12.2019 22:54:35

peTTR
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2844
Založená vlákna
Místo: MTŘ
Motorka: XT 600 43f "89, HQ TE300 "17
Věk: O 5 let mladší jak moje XT
21 6

Re: Mx brýle


Dík moc za typy  smile  Asi je prubnu, když to tak čtu.  gp 


Yamaha XT600= svoboda pohybu
HQ te300 - nechápu jak jsem do teď mohl žít tak po selsku

 offline 

 

#11 25.12.2019 23:03:02

Re: Mx brýle


peTTR:

Nedavno jsem videl magneticky onealy a nebylo to spatny ano  ano klukum se nemlzily + absolutne jednoduchy cisteni.
https://www.oneal.cz/produkty/o-neal-mx/bryle/b50
Koukal jsem, ze podobny se delaj i lyzarsky .... z ali levne.
Dost kluku tu dlouhodobe jezdi lyzarsky uvexy, ktery maji trochu mensi rozmer a jsou spokojeny. Cena pry okolo 400.
Na 100% mi vadi, ze po zamlzeni a naslednym prejezdu trva strasne dlouho odmlzeni  ne 

 offline 

 

#12 26.12.2019 18:39:43

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Mx brýle


K brýlím Scott -jaký je rozdíl mezi prospect a tyrant ?  Mám tyranty, a nějaké mlžení se nekoná, Ochrana velmi dobrá, do helmy sedí perfektně.

Editoval tank (26.12.2019 18:47:12)


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#13 26.12.2019 18:59:24

PETARDAK
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1403
Založená vlákna
Místo: Nový Jičín
Motorka: KTM 790ADV-R, G-G MC250/22 KTM-EXC300/17 a pár DUCATI
Věk: 60
11 0

Re: Mx brýle


tank napsal(a):

K brýlím Scott -jaký je rozdíl mezi prospect a tyrant ?  Mám tyranty, a nějaké mlžení se nekoná, Ochrana velmi dobrá, do helmy sedí perfektně.

I ta nejlevnější verze, brýlí od SCOTTu, jsou fungující super brýle, ale tvůj dotaz je jako rozdíl fábie-superb a1 ... vem si oboje, v obchodě, do ruky a vidíš i cítíš ano ... bohužel PROSPECT se (snad zatím) nedělá ve verzi OTG sad 


Život je příliš krátký na to, mít jen jednu motorku, sériový výfuk a jezdit jenom občas...

 offline 

 

#14 26.12.2019 19:01:35

Re: Mx brýle


tank napsal(a):

K brýlím Scott -jaký je rozdíl mezi prospect a tyrant ?  Mám tyranty, a nějaké mlžení se nekoná, Ochrana velmi dobrá, do helmy sedí perfektně.

myslím si, ze kouzlo toho nemlzeni se scott, je ve skle, maji to něčím natřený, když jsem myl brýle, jako ostatní pred tim okenou, tak jsem casem naleptal zevnitř nejakou vrstvu, sklo zniceny a uz se mlzilo, takze myt jen vodou a jarem třeba....rozdil bude tvar třeba, molitan, design

 offline 

 

#15 26.12.2019 21:36:03

Prochal11
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1461
Založená vlákna
Místo: Trhové Sviny
Motorka: Husaberg FE 450 Husqvarna TE 300 KTM 950 SER
Věk: 39
Tel: 774154754
5 3

Re: Mx brýle


Má nekdo zkušenosti s brýlemi 100% armega?


Kdo se bojí,nesmí do lesa :-)

 offline 

 

#16 27.12.2019 11:55:37

Toman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Místo: Brno-venkov
Motorka: GG EC 300 Tpi
Věk: middle age
1 0

Re: Mx brýle


Borci, němá někdo stejný problém jak já - dostat pohodlně větší brýle do helmy? Musím mít helmu nasazenou asi víc do čela a brýle, který mají nahoře ten "zvýšený pěnový lem" mezi helmu a nos pohodlně už nedám  a30  Takže zatím nejlíp sedí obyč brýle Thor a trošku hůř i Okley Oframe .. prostě menší brýle "á 1000Kč,-".
Ty scotty tyrant nevypadají až tak mohutně, může někdo porovnat?
Když tak vezmu riziko objednat a případně do 14 dní vrátit  ee2 

 offline 

 

#17 27.12.2019 12:36:39

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Mx brýle


enduroracer napsal(a):

tank napsal(a):

K brýlím Scott -jaký je rozdíl mezi prospect a tyrant ?  Mám tyranty, a nějaké mlžení se nekoná, Ochrana velmi dobrá, do helmy sedí perfektně.

myslím si, ze kouzlo toho nemlzeni se scott, je ve skle, maji to něčím natřený, když jsem myl brýle, jako ostatní pred tim okenou, tak jsem casem naleptal zevnitř nejakou vrstvu, sklo zniceny a uz se mlzilo, takze myt jen vodou a jarem třeba....rozdil bude tvar třeba, molitan, design

Nevýhoda toho povrchu je ze když se práší nalepi se na to prach zevnitř a nejde to utrit bez vody, hadrem nebo kapesnikem to jen umatlas a taky když je hodně vlhko a chladno a někde se zamrdame  tak se mi zamlži cca 1/4 skla od vrchu ale nikdy se mi ještě nezamlzilo cely... u dvojityho skla nikdy ani náznak zamlzeni  ano 

 offline 

 

#18 27.12.2019 13:10:06

Re: Mx brýle


roxteedy napsal(a):

enduroracer napsal(a):

tank napsal(a):

K brýlím Scott -jaký je rozdíl mezi prospect a tyrant ?  Mám tyranty, a nějaké mlžení se nekoná, Ochrana velmi dobrá, do helmy sedí perfektně.

myslím si, ze kouzlo toho nemlzeni se scott, je ve skle, maji to něčím natřený, když jsem myl brýle, jako ostatní pred tim okenou, tak jsem casem naleptal zevnitř nejakou vrstvu, sklo zniceny a uz se mlzilo, takze myt jen vodou a jarem třeba....rozdil bude tvar třeba, molitan, design

Nevýhoda toho povrchu je ze když se práší nalepi se na to prach zevnitř a nejde to utrit bez vody, hadrem nebo kapesnikem to jen umatlas a taky když je hodně vlhko a chladno a někde se zamrdame  tak se mi zamlži cca 1/4 skla od vrchu ale nikdy se mi ještě nezamlzilo cely... u dvojityho skla nikdy ani náznak zamlzeni  ano 

Taky se mi zamlží zvrchu, ale vůbec mi to nevadí ve výhledu,celý nikdy, jinak souhlas, lepí na ten povrch bordel, chce to otírat s vodou (popř. naplyvnout smile)

 offline 

 

#19 27.12.2019 15:47:39

Monix
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 209
Založená vlákna
Motorka: EXC300TPI, YZ250F/20
Věk: 50+
2 0

Re: Mx brýle


Toman: Není to spíš problém helmy? Dřívější helmy Airoh měla malý/nízký otvor na brýle - vyhovovaly jen úzké brýle např. Ariete. U Airoh od modelu 2.2 už ten problém není.

Jinak na nemlžení skla mi funguje nejlépe, když se do skel udělá někde u rámečku díra nebo tam kde je to možné, tak se vyndají držáky pro strhávačky - např. Scott Hustle nebo předchozí Recoil anebo brýle Ariete. Cílem je, aby se dostatečně odvětral vnitřek brýlí - hlavně při nízkých teplotách. Zkoušel jsem dvojitá skla, antifog atd. a jen se nezamlžilo hned, ale až za chvíli.

 offline 

 

#20 27.12.2019 20:22:16

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Mx brýle


roxteedy napsal(a):

enduroracer napsal(a):

tank napsal(a):

K brýlím Scott -jaký je rozdíl mezi prospect a tyrant ?  Mám tyranty, a nějaké mlžení se nekoná, Ochrana velmi dobrá, do helmy sedí perfektně.

myslím si, ze kouzlo toho nemlzeni se scott, je ve skle, maji to něčím natřený, když jsem myl brýle, jako ostatní pred tim okenou, tak jsem casem naleptal zevnitř nejakou vrstvu, sklo zniceny a uz se mlzilo, takze myt jen vodou a jarem třeba....rozdil bude tvar třeba, molitan, design

Nevýhoda toho povrchu je ze když se práší nalepi se na to prach zevnitř a nejde to utrit bez vody, hadrem nebo kapesnikem to jen umatlas a taky když je hodně vlhko a chladno a někde se zamrdame  tak se mi zamlži cca 1/4 skla od vrchu ale nikdy se mi ještě nezamlzilo cely... u dvojityho skla nikdy ani náznak zamlzeni  ano 

No...tyranty mají dvojité zasklení. A na utření mám u sebe obyčejné vlhčené kapesníky, nebo jak se tomu říká...takovej mrňavej balíček.


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů