Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

POLICIÉÉ

#361 27.11.2019 10:52:38

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: POLICIÉÉ


sirr:

Já vím něco víc, bo jsem s ním včera mluvil - myslím, že není třeba nic. On to pořeší  wink .


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#362 27.11.2019 11:10:53

Re: POLICIÉÉ


hansr: Raduz TT600r:
panove asi vam trosku hrabe.
Hektarovy vynos neni zadny tajny udaj. Verejne se cte na clenske schuzi, uvadi se ve vyrocni zprave, atd…..
takze si dejte pohov kdyz nevite o jaky udaj kraci.
Chtel jsem vedet jak se hospodari v urodnem polabi kde zapichnete do zeme hrabe a ony vam do podzimu obrostou. At si muzu srovnavat s temi nasimi chudymi kopecky. Predpokladam cifru 80-85q/ha

 offline 

 

#363 27.11.2019 12:07:31

S.h.I.t.
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 107
Založená vlákna
Místo: Hradec Králové
Motorka: KTM LC4 400 SC
Věk: 33+
Tel: placatej, velkej
0 0

Re: POLICIÉÉ


kick-start:

Ozim v 2018  byl průměr 54.6 q/ha podle akcr. Leč proč dávat dohledatelné info internetovým kecalum a prudicum, co hovno rozumí, ale přesně ví, co a jak se má a nemá.
Viz místní autobusak, co umí sotva točit volantem, ale jediný správný názor má úplně na vše.

A jestli s tím máš problém, nežer nic, co se z pšenice dělá.


1=1, 2=10, 3=11, 4=??

 offline 

 

#364 27.11.2019 13:02:20

GG300
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 252
Založená vlákna
Motorka: BXT 300
Věk: 55+
3 0

 offline 

 

#365 27.11.2019 16:44:53

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: POLICIÉÉ


Zasmál jsem se (když jste nakousli to EKO + zemědělství):
https://www.youtube.com/watch?v=1nuWSrP … Ag&index=5


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#366 27.11.2019 21:24:33

Re: POLICIÉÉ


ty vole jestli to správně chápu, tak hektarový výnos je asi tak intimní, jako když se mně někdo zeptá, kolik mi žere auto... a tady jsou z toho pindy o neschopných honibrkách s posraným životem...
Janka by za takový řeči už dávali do detence, ale Raduz dostal kousnout klobásy, tak panáčkuje lol 


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#367 28.11.2019 00:36:14

Re: POLICIÉÉ


Miguel napsal(a):

ty vole jestli to správně chápu, tak hektarový výnos je asi tak intimní, jako když se mně někdo zeptá, kolik mi žere auto... a tady jsou z toho pindy o neschopných honibrkách s posraným životem...
Janka by za takový řeči už dávali do detence, ale Raduz dostal kousnout klobásy, tak panáčkuje lol 

Po tom všem .... si toho opravdu vážím ano  ano  ano 

Už to tu opravdu zapáchá krutou nestranností ano , ale protože tak nějak chápu Radůzovo myšlení ohledně offmota, tak vím, na co se čeká.
Moderátor k ničemu, nejspíš, jako dlouhodobě, spící varianta bez vlastního úsudku, 100% osobní útoky tu jsou pořád a pořád se to jitří ... použil jsem tlačítko nahlásit a nic se neděje i když tu opakovaně Radůz psal, že to funguje. Moderátor nemá ani tolik slušnosti, aby odpověděl třeba že to zkontroloval a neshledává závadným. Takže to asi závadným neshledává ano .

K tankovo gastronomii mám jen toto. Před jeho specialitama si sedne na prdel klidně i několikahvězdičkový michelinský kuchař ano  ano , takže bych i pochopil, kdyby tím byl někdo ovlivněný lol 
To nic nemění na tom, že když vidím, jak si tu veřejně buduje svatozář a považuje se za něco víc, než jiný např. já, je mi ho líto.
Když sedne na motorku, chová se stejně jako všichni, pole nepole, lesem nelesem, hlavně ať se nejede po jeho, to by byl rázem zlej a umravňoval by ....
Pro obraz, S.H.I.T. je jeho syn, Hansr jeho kamarád, Roxana jeho kamarádka, ... je to jedna grupa a víc, než realita je ovládají emoce, tipycký stádoidní chování, jdeme všichni sborem, za tím prvním ....
Čísla nemají rádi, protože je to měřitelný údaj, často i ověřitelný a oni nepotřebují být konfrontovaný se skutečností. raději zavřou dekl, zalezou do svý ulity a zapnou aktivní rušení, nechtějí se dobrat reality, ale jde jim jen o aktivní rušení.
Když argumentuješ údaji, čísly, statistikama, jednoduchým příkladem z přírody,  ... , které jsou relevantní, tak bez skrupulí obviní ze lhaní, vymýšlení, ....
oni jsou přesvědčení o jediné své pravdě, lžou sami sobě a i ostatním.

Například jsem se o sobě dočetl asi 48x, že jsem jen autobusák, samozřejmě v nejhanlivějším tónu. ale já autobus řídil jen před x lety, když jsem dělal řidičák na skupinu D. Od té doby ani jednou. ale ta sebranka to tu prohlásila za pravdu a tak je to pravda. Prostě mě to nepřekvapuje a bavím se tím.

Byl jsem tu označen za násilníka, co mlátí svoji ženu, svý děti, za socku, která nic nemá a jen závidí ..... zakomlexovaný trol to tu 100x zopakuje a je z toho pravda ... vše pod dozorem moderátorů .... a vidíš, že jen soustavná činnost a vytrvalost až zarputilost dokáže, že je nesmysl. Bydlím ve svým a za svý, jen letos krásná dovolená v Izraeli, nová motorka + krásný Berg mi stojí v dílně a to vše za svý, úžasná manželka heart , šikovný děti. Starší syn letos mistrovství republiky 3. celkově ve vzpírání, mladší syn jeho 1. závod v životě a 10. místo na mistrovství republiky v parkuru freestyle, .... a budu tu doslova ponižovaný úvahama o posraným životě, neschopnosti se prosadit .... Můžu si jen otevřít pivo a smát se nad lidskou neohraničenou omezeností ano  ano  ano   lol  lol  lol



 

 offline 

 

#368 28.11.2019 01:03:05

Re: POLICIÉÉ


Raduz TT600r:
Vidíš, i já jsem vyrůstal na vesnici. 40 měsíců jsem učil pro JZD asi tak 30 km od místa, kde bydlí tank. cca 5 let jsem tam pracoval ve velkovýkrmně cca 600 kusů, dál u prasat, u telat heart , pomáhal jsem na porodně, v rámci učení jsem dělal praxi, brigády. V 17ti jsem dokonce dostal byt do nájmu, kde do teď bydlí táta ... Dělal jsem v kovárně, vyvážel hnůj, krmil, jezdil na pole, potom jsem dělal na dílně, hákoval na PADce.
Bydlel jsem v bytovce na statku, kde tak do 100m vzdálenosti byl chlív s bejkama, kousek vlevo prasečák + krůty, pár metrů vedle kravín.
Doma jsem dělali svý 2 prasata ročně, cca 30 - 50 brojlerů, to samý králíků ....
I přes to tu o sobě čtu, že o tom nic nevím, a že sotva umím točit volantem u autobusu. Opět se můžu jen smát nad bezbřehou omezeností jedinců, co si myslí, že myslí, že ví ...
Vím, jaký to bylo ještě poměrně nedávno, kdy si člověk mohl s klidným svědomím dojít na váhu, kde měl každý den v bandasce připravený 2 l čerstvýho nikým neupravenýho mlíka ... a vidím, jak to funguje dnes.
Konvenční zemědělství nás regulerně pomaliču zabíjí.
Když bydlíš na tý vesnici, obejdi lidi, kterých pozemek hraničí s polem a mají studnu a zeptej se na kvalitu jejich vody. My máme zahradu, kde se desetiletí voda pila, protože byla pitná, dnes tu vodu pít, je jako se rozhodnou spáchat pomalou sebevraždu. A je to cca 35 km od místa, kde Tank bydlí.

Schválně, jaký máš odhad?
Kolik vážilo tohle prase?



http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5167_img_20191128_010000.jpg


Samozřejmě, jako bych slyšel první otázku: Myslíš to v zeleným? Takže pointa je pryč lol 

Editoval Janek (28.11.2019 01:06:54)

 offline 

 

#369 28.11.2019 05:47:36

S.h.I.t.
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 107
Založená vlákna
Místo: Hradec Králové
Motorka: KTM LC4 400 SC
Věk: 33+
Tel: placatej, velkej
0 0

Re: POLICIÉÉ


Janek: svatozar si tu nasazujes leda ty a delas ze sebe ublizenyho chudacka. Pritom neustale kopes do vsech okolo. Viz co si adresoval mne. Ja jsem nenapsal nikde nic o jezdeni, ale ty si an me okamzite zautocil ze co si to dooluju ze jsem stejnej a kdsi cosi. A adekvatni obrana je tim padem stejny pristup - bez servitek.
O spouste veci vis uplny hovno, ale hloupe kecas. A to, ze otom vis honvo je jasne patrny z toho, co pises. Vytahujes tady nejakou ameriku, ale k malinkymu A, ktery se ti mozna hodi (ale je silne bulvarni), uz nereknes B, ktere je daleko horsi. Ale hlavne ze sis kopnul.

A pokud si pamatuju jezdeni, tak v osetym byla maximalni snaha to vzit bud krajem, neb kolejakem, ale ne naprimo pres. Takze tady zase vesele lzes a vis to.

Jen se podivejme, cim toto cele zacalo... aneb tvym postem, jak vsichni - zemedelci, lesaci, myslivci... vsichni jsou strsny hovada co vsechno jen nicej, ale ty ses malej utlacovanej chudacek, kterymu stat a statni organizace neudela misto pro jezdeni.  roll 

Editoval S.h.I.t. (28.11.2019 05:52:15)


1=1, 2=10, 3=11, 4=??

 offline 

 

#370 28.11.2019 06:14:58

GG300
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 252
Založená vlákna
Motorka: BXT 300
Věk: 55+
3 0

 offline 

 

#371 28.11.2019 07:59:24

Re: POLICIÉÉ


Nejaky data:
Prumerny pocty diagnostikovany rakoviny na 100000 obyvatel z roku 20xx
Ceska Republika 329
Prumer vychodni a stredni evropa 216
Prumer severni evropa 227
Prumer jizni evropa 254
Prumer zapadni evropa 299
Severni amerika 130
Nejvetsi pricina rakoviny je to, ceho je v nas nejvic a to je voda, kterou pijeme a ktera je nicena v nejvetsi mire zemedelci.

 offline 

 

#372 28.11.2019 08:05:15

Re: POLICIÉÉ


Z toho jasně vyplívá že musíme zpět Na strom jinak vychcipame dead 

 offline 

 

#373 28.11.2019 08:15:46

S.h.I.t.
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 107
Založená vlákna
Místo: Hradec Králové
Motorka: KTM LC4 400 SC
Věk: 33+
Tel: placatej, velkej
0 0

Re: POLICIÉÉ


Janek napsal(a):

Nejvetsi pricina rakoviny je to, ceho je v nas nejvic a to je voda, kterou pijeme a ktera je nicena v nejvetsi mire zemedelci.

Zajímavý, že pro tuhle tvou teorii neexistuje snad jediná relevantní lékařská studie...
Naproti tomu je zcela jednoznačné, že kvalita a čistota vody kde v posledních z letech nahoru...

Editoval S.h.I.t. (28.11.2019 08:17:47)


1=1, 2=10, 3=11, 4=??

 offline 

 

#374 28.11.2019 08:19:01

Rischwon
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 534
Založená vlákna
Motorka: EXC300TPI
1 0

Re: POLICIÉÉ


Pravda vše je o lidech, a když už jedu tam kde bych neměl ofiko být, člověk se musí umět chovat a nikoho cíleně nesrat,...jedno se ale musí nechat ,..stát jen zakazuje, ruší se tratě, tak hold se nemože nikdo divit že se jezdí tak trošku nelegálně,..když se ale zeptáš starých motorkářů,..tak ti řeknou že v lese se odjakživa jezdilo, jezdí a jezdit bude,..akorád musíš dobře vědět kde a nebude problém,..jezdit křížem krážem kde se komu zlíbí vrhá špatné světlo na nás všechny,..dneska každému všechno vadí, a jaksi každý vyžaduje po druhých aby nedělal to co se on neuznává,..ale zákaz nikdy nic nevyřešil,..chce to cestu a ne jednostranný zákaz,..dneska je to samý moralista a přehnaný ekolog, ale motorka v lese je ten nejmenší prohřešek proti tomu jak se člověk k přírodě chová,..

Editoval Rischwon (28.11.2019 08:56:01)

 offline 

 

#375 28.11.2019 08:25:44

Rischwon
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 534
Založená vlákna
Motorka: EXC300TPI
1 0

Re: POLICIÉÉ


S.h.I.t.:

možná tak kvalita kouhoutkové vody,....ba naopak existují studie, že kvalita podzemních vod díky uživané chemii prudce klesá,...voda začíná být přímo toxická,..akceptovatelné hodnoty byli překročeny několikanásobně,..je x případů že voda ze studní, která byla dlouhá léta pitná už není,...hold za dnešní vlády se stát řídí jako firma, a jediné co je pro ně žádoucí je zisk,..nějaká příroda je jim uprdele,..hlavně když jsou točky a dotace,..

Editoval Rischwon (28.11.2019 08:26:24)

 offline 

 

#376 28.11.2019 08:35:48

Re: POLICIÉÉ


S.h.I.t. napsal(a):

Jen se podivejme, cim toto cele zacalo... aneb tvym postem, jak vsichni - zemedelci, lesaci, myslivci... vsichni jsou strsny hovada co vsechno jen nicej, ale ty ses malej utlacovanej chudacek, kterymu stat a statni organizace neudela misto pro jezdeni.  roll 

Hovado jsem pouzil pouze u zemelcu a myslim, ze ten termin je mirny.
O lesacich, myslivcich jsem to psal kde?
Jen jsem uvedl pripady, castky, ...nejaky data o tom, jake jsou mimo jine nadledky jejich cinnosti a to pouze proto, aby vznikl nejaky primer k nasledkum, ktere jsou po enduracich, kteri pojedou polem, lesem, lesem. To bylo obsahem.
Dal jsem nikde nebrecel ( ale ty uz jsi pochopil princip 100x opakovane lzi) takze mas tu velkou moc slova, ktere povazuju za nejmocnejsi vec na svete a toho uplakanka ze me stejne udelas.
Opet to bylo jen o tom, ze kdyz stat podporuje i z mych penez protezovane sporty, ale regulerni ciste endurovy park neni asi ani jediny. Tak by se nikdo nemel divit, ze se tu jezdi nelegalne. A ze by se stat mel a mohl postarat o segment endura, kdyz se stara o mnoho jinych konicku a plati i z dani nas enduraku .... Ja jsem skoro i rad, ze tu zatim zadny enduropark neni, protozevjezdeni ve volnym terenu mi nic nemuze nahradit a i pres pripadnou existenci parku bych dal jezdil nelegalne. Nikde si tu nenasazuju svatozar, jsem sobec, zmrdecek, ....nenam o sobe zadny iluze a netvorim si je pred zrcadlem.
Ty sis z jednoducheho konstatovani primeru vytvoril svuj pribeh a jen se tu do me celou dobu nesmyslne navazis, za podpory moderatora.

Proto se te opakovane ptam, kolik jsi najel mth za poslednich par let. Bere se to jako navazeni, ale opet to chci jen jako primer pro to, aby bylo videt, ze ty tu jen prudis a nehledas prostor, jak a kde jezdit. Nikdy jsi pro nikoho nenaplanoval, jediny celodenni trip do peknyho terenu. Nikdy jsi nic nenajel, jen ses vzdy prizivil na akcich jinych. Nemusels resit, kudy, kdy, kam, abys nebyl za hovado, ale aby se i pres to tvy kamaradi nebo jen pod nickem znamy z offmota mohli svezt a hlavne bezpecne.
Napriklad jezdim ke kamaradovi do jinyho kraje. Na obedy se jezdi do myslivecky hospody  vyk! A treba v sobotu se tam sejde nebo prostrida 25 enduraku v mx hadrech, botach od blata se chodi dovnitr. Jedina podminka je, byt s motorkama do 17.00 z lesa a nerusit je a od te doby i zver. Kdyz se sejdou rozumni, jde to.
Neresis starosti nas, pro ktere je enduro neco jako nabozenstvi, propadli jsme jeho kouzlu.
Je to o tom, ze syty hladovemu neveri.

 offline 

 

#377 28.11.2019 08:45:49

Re: POLICIÉÉ


Raduz TT600r napsal(a):

tank:

Já mám na tyhle věci svůj názor , který vyplývá z faktu, že mi prej není potíž dokázat funkční mozek. Devastace půdy vs. rozumné hospodaření není těžké rozlišit, když jeden studuje.

Miguel:

Rozdíl mezi klobásou (výrobek) a kačenou  (surovým kusem) pozná i dítě, když má zájem nenapsat blábol.
Pokud já panáčkuju na hvízdntí kolemjdoucího, proč neposlouchám každýho na slovo včetně Tebe? To je protimluv, pane.
A mimo jiné mě neprávem urážíš a to já nemám rád! To hodně nemám rád!

jednak to nebyla urážka, druhak tam mám smajlík. kdybych věděl, že to nebyla klobása, ale dokonce kačena, potom by se mi to chápalo daleko líp. faktem je, že zeptat se na hektarový výnos je u zemědělce
zjevně stejné faux-pas, jako tázat se na jeho měsíční příjem...
že je krajina v hajzlu je pravda, ale můžeme za to my všichni, a obávám se, že zpátky už to nedá ani pánbůh... ta setrvačnost je hrozná.


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#378 28.11.2019 09:15:34

Re: POLICIÉÉ


S.h.I.t. napsal(a):

Janek napsal(a):

Nejvetsi pricina rakoviny je to, ceho je v nas nejvic a to je voda, kterou pijeme a ktera je nicena v nejvetsi mire zemedelci.

Zajímavý, že pro tuhle tvou teorii neexistuje snad jediná relevantní lékařská studie...
Naproti tomu je zcela jednoznačné, že kvalita a čistota vody kde v posledních z letech nahoru...

Jak už jsem psal, věci musí být tak jednoduchý, aby je mohl pochopit i nevzdělaný člověk. To se týká i tohoto. cca 70% lidského těla tvoří voda. Proto je nejdůležitější kvalita vody, kterou pijeme. Hotovo, tečka, nepotřebuješ studie, pokud nejsi opět zotročený společností, která uvádí v praxi to, že pravda je to, co vyjde ve studiích, aby ji o pár let nahradila jiná studie, která zcela vyvrátila výsledky té první. Viz poměrně nedávná aféra ohledně vajíček, která nás měla údajně zabíjet, ale teď se zjistilo, že je to zdravá potravina, aby se za pár let objevila další studie, že je to zas jinak.
Nevěřím svým očím.
I kdyby ty studie byly a bylo jich tisíc, tak ty budeš ten, co řekne, že je to kampaň, vylhaný ....
Naopak jsou už studie - nejsou to smyšlenky - o celým dost zrůdným systému, kde za nitky tahá farmaceutický průmysl, který si cíleně nechává vyrábět pacienty ve velkým. Když měla rakovinu moje mamka, tak jsem dostal předpis do lekárny na 4 injekce pro tlumení následků chemoterapie. Cena těch 4 malých ampulí byla neskutečných 50 000,- Tak obrovský biznys je rakovina.
Opět prokázáno napojení lékařů a jejich mnohatisícový odměny, zahraniční zájezdy, .... od farmaceutických firem odměny za předepisování léků často nesmyslné, hlavně, ať je jich hodně. Doktoři počínaje praktikem dostávají peníze ne za to, že léčí a vyléčí pacienta, ale podle počtu návštěv a vykonaných úkonů. Doktor nemá jediný zájem někoho vyléčit natož popsat studii o něčem, co zabíjí, protože by se připravil o tučný zisky z léčení
Je prokázaný napojení na výrobce potravin, kteří záměrně serou tolik E .... protože za to berou od farmaceutických firem.
Je jen otázka času, kdy do toho systému zapadnou jako jedno z koleček zemědělci, jen otázka času.
.
A představ si, za čí peníze vyráží sem tam na výlety vedoucí menežment družstevníků.
V Plzni v jednom z nejdražších hotelů nebyl ubytovaný za svoje, ale od firmy, od které odebírá chemii - to jen aby to opět přineslo trochu světla do fungování systému i v našem zemědělství.

Editoval Janek (28.11.2019 09:19:45)

 offline 

 

#379 28.11.2019 09:30:51

Re: POLICIÉÉ


Rischwon napsal(a):

S.h.I.t.:

možná tak kvalita kouhoutkové vody,....ba naopak existují studie, že kvalita podzemních vod díky uživané chemii prudce klesá,...voda začíná být přímo toxická,..akceptovatelné hodnoty byli překročeny několikanásobně,..je x případů že voda ze studní, která byla dlouhá léta pitná už není,...hold za dnešní vlády se stát řídí jako firma, a jediné co je pro ně žádoucí je zisk,..nějaká příroda je jim uprdele,..hlavně když jsou točky a dotace,..

Díky, že napsal  ano  ano  ano 
Ona i ta kohoutková. Třeba v Plzni jsou u některých hodnot posunutý hranice o cca 1000 slovy tisíc% od původních hodnot  vyk! , aby to mohly vydávat za pitnou vodu. Mohl bych dohledat i konkrétní složky.
Prostě rozbory nevychází, tak se posune norma, jednoduchý.
Veřejná tisková zpráva mluvčí pl. vodárny: Vodu natočte do lahve, tu nezavírejte a dejte ji na 24 hodin odstát do lednice.
Takovýhle je postup pro pití pitný vody z kohoutku v Plzni a to si nedělám srandu. Přímo natočenou z kohoutku už ani nedoporučují pít. Zkus tu zprávu najít, nenajdeš, ale je.
A zjisti si, který město v ČR má nejvyšší výskyt u "29 ze 30" nejběžnějších druhů rakovin v celý republice. No je to Plzeň, hurá big_smile
ale když neexistuje studie o přímý závislosti rakoviny na kvalitě vody, tak to vodou asi nebude. jen je tu otázka, proč prvensví nemají oblasti okolo tepelných elektráren, ostravska, kde je výrazně horší ovzduší ..... 

 offline 

 

#380 28.11.2019 09:33:51

Re: POLICIÉÉ


obávám se, že takhle jednoduché to není. rakovin je mnoho druhů, na každou jsou speciální léky - protože na každou zabírá něco jiného. mozkový nádor se dá například poměrně efektivně zahubit úplným vyloučením glukózy ze stravy - tzv. ketogenní dietou.
nádor chcípne. ale nefunguje to zase na jiné druhy. navíc je tam spousta paradoxů. jsme na světové špičce s nádory tlustého střeva, které způsobují podle vědců, především mízerná strava s vysokým obsahem masa a alkohol. na druhou stranu, Argentina, kde
se sní 4x tolik masa co u nás, má nádorů tlustého střeva ze všech zemí nejmíň. a teď se v tom vyznej...
farmaceutický průmysl je jako každý jiný, švindluje se všude, ale bez něho by nebylo spousta užitečných léků. a vývoj stojí mlióny a musejí to z něčeho zaplatit. zemědělci taky nechtějí primárně škodit, dělají to ve snaze o nejvyšší výnosy a nejnižší cenu. je super
mít bio zemědělství, ale většina lidí prostě koupí levnější žrádlo...


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů