Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)

#5741 02.11.2019 13:47:03

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Marek Prokš:

Takže podle Vás je nejlepší na motorku, se kterou se jezdí, vůbec nesahat a nechat být dokud se časem nerozpadne?


Nebo jak to myslíte?

Omlouvám se, ale to i Vám musí připadat jako úplná blbost... nebo ne?

 offline 

 

#5742 02.11.2019 15:24:10

VanDam
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 805
Založená vlákna
Motorka: EXC 350 SD 2017
Věk: 32
0 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


mara22:

To ne ale dělat spojku, píst atd.. na nové motorce po 30ti mth mi přijde divný a asi i zbytečný big_smile 
Pokud takovej člověk najede na te motorce 200 mth ročně, tak bude 6x za sezonu měnit lamely, spotřebuje 6 pístů atd? big_smile 

 offline 

 

#5743 02.11.2019 16:35:06

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


mara22 napsal(a):

Marek Prokš:

Takže podle Vás je nejlepší na motorku, se kterou se jezdí, vůbec nesahat a nechat být dokud se časem nerozpadne?


Nebo jak to myslíte?

Omlouvám se, ale to i Vám musí připadat jako úplná blbost... nebo ne?

Ta motorka byla komplet udělaná na M ČR enduro na Šiklově mlýně.Na takovej podnik se to chystá aby to bylo top, na korunu nehledíš, zvlášť když je pak určená na další prodej,aby nikdo nefrflal tohleto a támhleto.  Kdo na Šikláku byl, tak viděl jak to motoricky i  šásko funguje na 1A. Takže trochu něco jinýho,než místní odborníci,kterým se motor otáčí 1/3 rychlostí a kteří něco vymění až se to sesere. U hobíků se písty mění po 70 hodinách, pak už můžou způsobovat ovalitu válce. Navíc první výměnu je lepší dělat dřív, protože všichni výrobci do novýho montují písty s  větší vůlí,  vzhledem k tomu že spousta idiotů je schopná to zadřít celkem hned.

Editoval Marker1 (02.11.2019 16:36:44)

 offline 

 

#5744 02.11.2019 17:00:47

peTTR
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2844
Založená vlákna
Místo: MTŘ
Motorka: XT 600 43f "89, HQ TE300 "17
Věk: O 5 let mladší jak moje XT
21 6

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Prochal11 napsal(a):

Tohle je zajímavej inzerát za 150 dobrej kauf škoda že neni opočet dph už by byla doma😁 https://www.motoinzerce.cz/motorky/husq … e-300.html

Není to zase tak dobrý. Teď jsme se na to byli dívat. A má to vůli na prepakovani, tečou předky, nedrží volnoběh a další drobnosti. Pro někoho možná dobrý ale kámošovi se to nelíbilo  smile 

Editoval peTTR (02.11.2019 17:05:26)


Yamaha XT600= svoboda pohybu
HQ te300 - nechápu jak jsem do teď mohl žít tak po selsku

 offline 

 

#5745 02.11.2019 17:24:04

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Janek napsal(a):

Tady to je nazorny priklad toho, jak moc se vyplati koupit gas gas .... po 30 mth financni ztrata jako prase  ne 
Hlavne jak to tu lidi obhajuji a potom muzou jen zamacknout slzu
Servis pred prodejem pecka a diky za takovy lidi  ano 
Ale moto nema snad jediny doplnek pro jizdu v terenu. Nejaky plastovy dekl, vpravo je videt min. osekany lak ramu dole, koleno na 30 h pekne zmasteny .... Radsi new Beta za 180 000

Tady máš ten typl na výfuku ve 30.hodině. Já vím že ty pokřtíš  výfuk až ve 150. hodině, ale ty jsi lepší protože to  usch máš líp naplánovaný


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5619_dsc_0342.jpg

Editoval Marker1 (02.11.2019 18:09:03)

 offline 

 

#5746 02.11.2019 18:22:36

Marek Prokš
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 193
Založená vlákna
Místo: Vítkov
Motorka: Sherco 300 SE, Sherco 300 SEF
Věk: 36
Tel: jo mám
0 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


mara22:  Píšu snad tohle někde?  big_smile takovou kokotinu bych nevypustil z pusy, tak se nesnaž překrucovat moje slova 😉

Editoval Marek Prokš (02.11.2019 18:33:50)


Dole to musíš rozkuřit!

 offline 

 

#5747 02.11.2019 23:25:52

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Marker1 napsal(a):

mara22 napsal(a):

Marek Prokš:

Takže podle Vás je nejlepší na motorku, se kterou se jezdí, vůbec nesahat a nechat být dokud se časem nerozpadne?


Nebo jak to myslíte?

Omlouvám se, ale to i Vám musí připadat jako úplná blbost... nebo ne?

Ta motorka byla komplet udělaná na M ČR enduro na Šiklově mlýně.Na takovej podnik se to chystá aby to bylo top, na korunu nehledíš, zvlášť když je pak určená na další prodej,aby nikdo nefrflal tohleto a támhleto.  Kdo na Šikláku byl, tak viděl jak to motoricky i  šásko funguje na 1A. Takže trochu něco jinýho,než místní odborníci,kterým se motor otáčí 1/3 rychlostí a kteří něco vymění až se to sesere. U hobíků se písty mění po 70 hodinách, pak už můžou způsobovat ovalitu válce. Navíc první výměnu je lepší dělat dřív, protože všichni výrobci do novýho montují písty s  větší vůlí,  vzhledem k tomu že spousta idiotů je schopná to zadřít celkem hned.

Jaky byl vysledek na tom zavodu?
Tu pitomost o vetsi vuli na pistech v novych moto si nechej pro svy kamose v hospode a netahej to sem  ano Zabehovy pisty  lol 
poskozeni na vyfuku neni od jednoho padu na mostku, jsou videt min dalsi dve jeby .... dobry jezdec by takovy poskozeni za 30 mth neudelal.
neresim stav moto, ale jen to, jak si tu obhajoval GG a ted takova fin ztrata .... tady je videt, jak je koupe levny moto vyhodna  ne 
¨Dal reci o nutnosti vymeny pistu po 30 z duvodu pripravy na jeden zavod jsou mimo misu, tohle je nesmysl, leda ze vis, ze je neco jinak nez v inz.
Za me moc mluvis a ohajujes ..... asi mas k tomu duvod.

 offline 

 

#5748 03.11.2019 01:48:29

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Janek:
   Ty máš nějaké objektivní statistické údaje o tom jak padají ceny jetých moto ? Za prachy fungl gg nebo bety koupíš roční Ktm a pod s nejistou historií ale téměř jistou další investicí. Jinak na té Ktm máš po roce ztrátu kolem 50 a +- to samé ti padne na beťe gg shercu a spol..
Nebo je to jinak?

 offline 

 

#5749 03.11.2019 04:44:26

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


liba23 napsal(a):

Janek:
   Ty máš nějaké objektivní statistické údaje o tom jak padají ceny jetých moto ? Za prachy fungl gg nebo bety koupíš roční Ktm a pod s nejistou historií ale téměř jistou další investicí. Jinak na té Ktm máš po roce ztrátu kolem 50 a +- to samé ti padne na beťe gg shercu a spol..
Nebo je to jinak?

Ale o tom jsem podobným jsem psal
Proč kupovat za 157 500 GG jetou s nejistou historií, když můžeš mít moto od firmy, která na vývvoji roky úspěšně pracuje ... a nepotácí se na hraně krachu, motorky splácává z toho, co zrovna je .... za 181000 funglofku.
Je to jen realita a beru v potaz kontext toho, co tu gasgasisti píšou o výhodách koupě této značky. Jinýho v tom nehledej ano 

 offline 

 

#5750 03.11.2019 06:24:33

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Janek napsal(a):

Marker1 napsal(a):

mara22 napsal(a):

Marek Prokš:

Takže podle Vás je nejlepší na motorku, se kterou se jezdí, vůbec nesahat a nechat být dokud se časem nerozpadne?


Nebo jak to myslíte?

Omlouvám se, ale to i Vám musí připadat jako úplná blbost... nebo ne?

Ta motorka byla komplet udělaná na M ČR enduro na Šiklově mlýně.Na takovej podnik se to chystá aby to bylo top, na korunu nehledíš, zvlášť když je pak určená na další prodej,aby nikdo nefrflal tohleto a támhleto.  Kdo na Šikláku byl, tak viděl jak to motoricky i  šásko funguje na 1A. Takže trochu něco jinýho,než místní odborníci,kterým se motor otáčí 1/3 rychlostí a kteří něco vymění až se to sesere. U hobíků se písty mění po 70 hodinách, pak už můžou způsobovat ovalitu válce. Navíc první výměnu je lepší dělat dřív, protože všichni výrobci do novýho montují písty s  větší vůlí,  vzhledem k tomu že spousta idiotů je schopná to zadřít celkem hned.

Jaky byl vysledek na tom zavodu?
Tu pitomost o vetsi vuli na pistech v novych moto si nechej pro svy kamose v hospode a netahej to sem  ano Zabehovy pisty  lol 
poskozeni na vyfuku neni od jednoho padu na mostku, jsou videt min dalsi dve jeby .... dobry jezdec by takovy poskozeni za 30 mth neudelal.
neresim stav moto, ale jen to, jak si tu obhajoval GG a ted takova fin ztrata .... tady je videt, jak je koupe levny moto vyhodna  ne 
¨Dal reci o nutnosti vymeny pistu po 30 z duvodu pripravy na jeden zavod jsou mimo misu, tohle je nesmysl, leda ze vis, ze je neco jinak nez v inz.
Za me moc mluvis a ohajujes ..... asi mas k tomu duvod.

Na to že ten kluk jel enduro poprvé je P3 dobrý,5s za druhým  se dvěma pády v posledním kole.
Všechny továrny montujou dvoutakty se,0,06mm vůlíchytrákuz hospody  ano 
Ten výfuk fakt nebyl poškozenej za 30hodin, ale  za těch 5 posledních.
Za mě víš hovno a jezdíš akorát prstem po papíře , nebo po zahradě po trávě , aby se nic nestalo, když ti to náhodo uspadne na zem.

 offline 

 

#5751 03.11.2019 13:15:19

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Janek napsal(a):

liba23 napsal(a):

Janek:
   Ty máš nějaké objektivní statistické údaje o tom jak padají ceny jetých moto ? Za prachy fungl gg nebo bety koupíš roční Ktm a pod s nejistou historií ale téměř jistou další investicí. Jinak na té Ktm máš po roce ztrátu kolem 50 a +- to samé ti padne na beťe gg shercu a spol..
Nebo je to jinak?

Ale o tom jsem podobným jsem psal
Proč kupovat za 157 500 GG jetou s nejistou historií, když můžeš mít moto od firmy, která na vývvoji roky úspěšně pracuje ... a nepotácí se na hraně krachu, motorky splácává z toho, co zrovna je .... za 181000 funglofku.
Je to jen realita a beru v potaz kontext toho, co tu gasgasisti píšou o výhodách koupě této značky. Jinýho v tom nehledej ano 

Tak buď konkrétní a napiš že tou funglovkou za 181  myslíš betu z jejíhož zpracování jsi v rozpacích.A ti cigoši nebo jak je to nazíváš u tebe ve váklně o betě, jsou už asi na pokraji krachu když to dělají z toho co zrovna je - třeba ty předky od Kyb....

 offline 

 

#5752 04.11.2019 19:05:14

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


kdyby chtěl někdo Gase fungl za stopade:)
https://www.1000ps.at/gebrauchtes-motor … 300?pos=10


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#5753 05.11.2019 15:34:41

Carlito
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 181
Založená vlákna
Motorka: Husqvarna TE 300
2 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Janek napsal(a):

liba23 napsal(a):

Janek:
   Ty máš nějaké objektivní statistické údaje o tom jak padají ceny jetých moto ? Za prachy fungl gg nebo bety koupíš roční Ktm a pod s nejistou historií ale téměř jistou další investicí. Jinak na té Ktm máš po roce ztrátu kolem 50 a +- to samé ti padne na beťe gg shercu a spol..
Nebo je to jinak?

Ale o tom jsem podobným jsem psal
Proč kupovat za 157 500 GG jetou s nejistou historií, když můžeš mít moto od firmy, která na vývvoji roky úspěšně pracuje ... a nepotácí se na hraně krachu, motorky splácává z toho, co zrovna je .... za 181000 funglofku.
Je to jen realita a beru v potaz kontext toho, co tu gasgasisti píšou o výhodách koupě této značky. Jinýho v tom nehledej ano 

Prostě to některým lidem nevysvětlíš, já před měsícem sehnal novou HSQ T300i model 2019 za 166tis bez daně, dovoz německo, s vrácením DPH trošku voser, ale cena super

 offline 

 

#5754 07.11.2019 08:01:28

opravar_kominu
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 36
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
0 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)

 offline 

 

#5755 12.11.2019 09:17:20

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


mhmmm... sleva o pade... a proti six-days edici je tam toho vážně dost navíc, včetně factory kol...
https://www.tipmoto.com/motorky/ktm/411 … -2020.html


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#5756 14.11.2019 14:58:52

peTTR
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2844
Založená vlákna
Místo: MTŘ
Motorka: XT 600 43f "89, HQ TE300 "17
Věk: O 5 let mladší jak moje XT
21 6

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Tady někdo rozbalil svou sbírku

https://www.motoinzerce.cz/motorky/prag … d-250.html

https://www.motoinzerce.cz/motorky/cz/1 … 5-519.html

Kurňa, pamatuju doby kdy ty Pragy chodili i za 60tis. (A to ještě nejsem tak starej  heh2 )


Yamaha XT600= svoboda pohybu
HQ te300 - nechápu jak jsem do teď mohl žít tak po selsku

 offline 

 

#5757 15.11.2019 19:53:58

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


peTTR:

řekl bych , že je to nějaké muzeum, někde jsem viděl jejich reklamu tak rok z5, tak snad nekončí …...

 offline 

 

#5758 15.11.2019 19:57:39

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


vloni byla na prodej komplet sbírka...


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#5759 27.11.2019 09:28:53

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#5760 24.12.2019 16:51:32

Hehe
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 381
Založená vlákna
Motorka: KTM 300 XC-W!
Věk: 24
0 1

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů