Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (119)
Srazy (69)
Výlety (113)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Erzberg

#221 03.06.2019 10:02:47

Carlito
Bahňák
Fotogalerie
Založená vlákna
Motorka: Husqvarna TE 300
0 0

Re: Erzberg

Erzberg z mého pohledu
dostal jsem k narozkám Gold vip lístek, jídlo, let vrtulníkem, pick up, který tě vozil po CP, viděl jsem asi 7 CP vždy první jezdce, Jarvis je úlně někdě jinde než ostatní. Pár extrém závodů jsem objel, ale tohle mě opravdu neláká a ani na to nemám najeto, jak říkal včera D.Cyprián kdyby to nemusel jet, tak to nejede a já ho chápu. Prolog pro mě nesmyslný a zbytečně nebezpečný, málá chyba a člověk se zabije. Hlavní závod, pokud nejsi do třetí řady, tak je to čekání a táhání. Je to kurva těžký. Nechci se dotknout zdejších jezdců, ale ani jeden tady na to nemáme. A to nemluvím o technice, která tam dostane pekně na prdel. Z mého pohledu bych určitě zvolil kemp. Erzberg je jedna velká šou, jednou jsem viděl a to stačí.

#222 03.06.2019 10:14:34

peTTR
Veterán
Fotogalerie
Založená vlákna
Místo: MTŘ
Motorka: XT 600 43f "89, PlynPlyn Ec300 "09, BMW r1150gs, Scorpa SY-250
Věk: O 5 let mladší jak moje XT
17 6

Carlito napsal(a):

Erzberg z mého pohledu
dostal jsem k narozkám Gold vip lístek, jídlo, let vrtulníkem, pick up, který tě vozil po CP, viděl jsem asi 7 CP vždy první jezdce, Jarvis je úlně někdě jinde než ostatní. Pár extrém závodů jsem objel, ale tohle mě opravdu neláká a ani na to nemám najeto, jak říkal včera D.Cyprián kdyby to nemusel jet, tak to nejede a já ho chápu. Prolog pro mě nesmyslný a zbytečně nebezpečný, málá chyba a člověk se zabije. Hlavní závod, pokud nejsi do třetí řady, tak je to čekání a táhání. Je to kurva těžký. Nechci se dotknout zdejších jezdců, ale ani jeden tady na to nemáme. A to nemluvím o technice, která tam dostane pekně na prdel. Z mého pohledu bych určitě zvolil kemp. Erzberg je jedna velká šou, jednou jsem viděl a to stačí.

Zajímavý názor  smile  Ale určitým způsobem se s ním ztotožňuju.

Yamaha XT600= svoboda pohybu
PynPlyn 300R návrat do minulosti  lol 

#223 03.06.2019 10:20:16

Carlito napsal(a):

Erzberg z mého pohledu

Přesně takhle to vidim já, byl jsem 2x jako divák, následně byl i na kempu, projel jsem si téměř celou trasu, carls dinner jsme vynechali, ale kratší úseky v takových šutrech jsme jeli, na kempu jsou lidi rozdělený po deseti a už tak se tvořily slušný fronty, nedokážu si představit, co tam budu dělat, když budu startovat ze zadních řad...vyčekáš si prvních 7 CP a je konec závodu....atmosféra určitě dobra, jak píše roxtedy, ale za ty prachy bych se chtěl spíš svezt, což ti kemp splní 100%

Editoval enduroracer (03.06.2019 10:31:28)

#224 03.06.2019 12:20:14

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
7 0

enduroracer napsal(a):

Carlito napsal(a):

Erzberg z mého pohledu

Přesně takhle to vidim já, byl jsem 2x jako divák, následně byl i na kempu, projel jsem si téměř celou trasu, carls dinner jsme vynechali, ale kratší úseky v takových šutrech jsme jeli, na kempu jsou lidi rozdělený po deseti a už tak se tvořily slušný fronty, nedokážu si představit, co tam budu dělat, když budu startovat ze zadních řad...vyčekáš si prvních 7 CP a je konec závodu....atmosféra určitě dobra, jak píše roxtedy, ale za ty prachy bych se chtěl spíš svezt, což ti kemp splní 100%

Já příští rok pojedu zase když to vyjde, prolog byl absolutně boží nahoře jsem měl na hubě banán akorát ta rychlost letos chybí   lol když jsme procházeli trať závodu tak jsem si rikal že jestli postoupím bude to dobrá komedie s letošní formou lol je to o tom co chceš a jak se tomu venujes kluk co se 2017 na Drapáku nekvalifikoval ani do A jel tady ze 3 řady a dal 17 nebo 18 CP  ano  mě by to čistě jako diváka nebavilo chybí to páteční napětí po prologu "doufám že se dostanu do závodu" pak prohlídka prvních 10 CP a sobotní napětí "doufám že jsem nezrychlil a nedostanu se do závodu"  lol  lol  lol 

#225 03.06.2019 16:34:17

Martin993
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 24
0 0

Kratší onboard od Jarvise

https://enduro21.com/index.php/extreme/ … -main-race

ano 

Editoval Martin993 (03.06.2019 16:36:29)

#226 10.06.2019 20:30:29

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
2 2

Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů