Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Erzberg

#201 02.06.2019 17:51:32

Rischwon
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 534
Založená vlákna
Motorka: EXC300TPI
1 0

Re: Erzberg


Janek: čoveče kemp může být super,..ale teda upřímně,..celou trať bych si asi nechtěl projet,..nerad bych si enduro zprotivil a měl z toho pak noční můry,..třeba některé ty  sjezdy proti kamenům nebo Carl's dinner a jiné chuťovky  a22  mad  a11 
Každopádně určitě bych se tam rád svezl, třeba takové výjezdy jak se jeli na Rocket Ride a podobné bych si rád vyjel,..ale pořád mě teda láká víc zajet prolog a být divákem,..je to sice dost peněz, ale jak se říká co si zežereš a zažiješ ti už nikdo nesebere,..člověk v životě utratí někdy i za uplné nesmysli a nějak to neřeší, když si vezmeš třeba za co vše se platí daně,..tak tohle by byli krásně a s radostí utracené peníze,..

 offline 

 

#202 02.06.2019 17:52:46

Rischwon
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 534
Založená vlákna
Motorka: EXC300TPI
1 0

Re: Erzberg


TomR1: u nás by jezdil už třídu veterán  big_smile Technika, styl a rozvážnost. Neskutečné jak si to zase zavdal na jistotu,...na CP19 (Carl's dinner) mě padla dobře brada na zem,..každopádně Lettenbichler jel taky krásně,...ten sjezd na sněhu byl též zajimavý,..mnoho dalších,...krásný závod,..napínavější než nějaký hokej, který mám samozřejmě taky rád,..

tedka tam ukazovali GoPro záběry Grahama,..a bysme ho nepřechválili,.na tom sněžném sjezdu spadl,..takže je to taky jenom člověk,... ano 

Editoval Rischwon (02.06.2019 17:59:44)

 offline 

 

#203 02.06.2019 18:46:18

Re: Erzberg


Ten Letenbicher se strašně zlepšuje je fakt dobrej už na Goetzenu se mu Stilo a jel opravdu pěkně..

Tom

 offline 

 

#204 02.06.2019 21:05:44

Re: Erzberg


ted nevim rika se mladi vpred? nebo stari vpred?  a1  a1 

 offline 

 

#205 02.06.2019 23:13:26

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Erzberg


Určitě to stojí za to zaplatit těch pár korun za prolog a jet si to zkusit tu atmosféru ti žádnej kemp nemůže nikdy vynahradit navíc se tam dá jezdit po treninkove trati půlka z ní je rocket ride během závodu se dá pohybovat s číslem prakticky po celém lomu, Riders party masakr, pokud před tím zajedeš bednu v Čechách na pár hobby cc a trochu potrenujes je reálná šance se dostat i do závodu atd... Teď jedeme domů a píšu vlastní zkušenosti z letoška nic zprostredkovanyho bylo to boží chtěl jsem do závodu nevyšlo to o 10 sekund ale upřímně letos prakticky nejezdím takže jsem si to ani nezaslouzil tak to třeba za rok bude lepší  ano 

 offline 

 

#206 02.06.2019 23:43:18

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Erzberg


BourakBob:

Můžeš jet na čem chceš typek to jel na babete zadrel ji v prvním výjezdu v prologu  lol 

 offline 

 

#207 03.06.2019 10:02:47

Carlito
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 181
Založená vlákna
Motorka: Husqvarna TE 300
2 0

Re: Erzberg


Erzberg z mého pohledu
dostal jsem k narozkám Gold vip lístek, jídlo, let vrtulníkem, pick up, který tě vozil po CP, viděl jsem asi 7 CP vždy první jezdce, Jarvis je úlně někdě jinde než ostatní. Pár extrém závodů jsem objel, ale tohle mě opravdu neláká a ani na to nemám najeto, jak říkal včera D.Cyprián kdyby to nemusel jet, tak to nejede a já ho chápu. Prolog pro mě nesmyslný a zbytečně nebezpečný, málá chyba a člověk se zabije. Hlavní závod, pokud nejsi do třetí řady, tak je to čekání a táhání. Je to kurva těžký. Nechci se dotknout zdejších jezdců, ale ani jeden tady na to nemáme. A to nemluvím o technice, která tam dostane pekně na prdel. Z mého pohledu bych určitě zvolil kemp. Erzberg je jedna velká šou, jednou jsem viděl a to stačí.

 offline 

 

#208 03.06.2019 10:14:34

peTTR
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2844
Založená vlákna
Místo: MTŘ
Motorka: XT 600 43f "89, HQ TE300 "17
Věk: O 5 let mladší jak moje XT
21 6

Re: Erzberg


Carlito napsal(a):

Erzberg z mého pohledu
dostal jsem k narozkám Gold vip lístek, jídlo, let vrtulníkem, pick up, který tě vozil po CP, viděl jsem asi 7 CP vždy první jezdce, Jarvis je úlně někdě jinde než ostatní. Pár extrém závodů jsem objel, ale tohle mě opravdu neláká a ani na to nemám najeto, jak říkal včera D.Cyprián kdyby to nemusel jet, tak to nejede a já ho chápu. Prolog pro mě nesmyslný a zbytečně nebezpečný, málá chyba a člověk se zabije. Hlavní závod, pokud nejsi do třetí řady, tak je to čekání a táhání. Je to kurva těžký. Nechci se dotknout zdejších jezdců, ale ani jeden tady na to nemáme. A to nemluvím o technice, která tam dostane pekně na prdel. Z mého pohledu bych určitě zvolil kemp. Erzberg je jedna velká šou, jednou jsem viděl a to stačí.

Zajímavý názor  smile  Ale určitým způsobem se s ním ztotožňuju.


Yamaha XT600= svoboda pohybu
HQ te300 - nechápu jak jsem do teď mohl žít tak po selsku

 offline 

 

#209 03.06.2019 10:20:16

Re: Erzberg


Carlito napsal(a):

Erzberg z mého pohledu
dostal jsem k narozkám Gold vip lístek, jídlo, let vrtulníkem, pick up, který tě vozil po CP, viděl jsem asi 7 CP vždy první jezdce, Jarvis je úlně někdě jinde než ostatní. Pár extrém závodů jsem objel, ale tohle mě opravdu neláká a ani na to nemám najeto, jak říkal včera D.Cyprián kdyby to nemusel jet, tak to nejede a já ho chápu. Prolog pro mě nesmyslný a zbytečně nebezpečný, málá chyba a člověk se zabije. Hlavní závod, pokud nejsi do třetí řady, tak je to čekání a táhání. Je to kurva těžký. Nechci se dotknout zdejších jezdců, ale ani jeden tady na to nemáme. A to nemluvím o technice, která tam dostane pekně na prdel. Z mého pohledu bych určitě zvolil kemp. Erzberg je jedna velká šou, jednou jsem viděl a to stačí.

Přesně takhle to vidim já, byl jsem 2x jako divák, následně byl i na kempu, projel jsem si téměř celou trasu, carls dinner jsme vynechali, ale kratší úseky v takových šutrech jsme jeli, na kempu jsou lidi rozdělený po deseti a už tak se tvořily slušný fronty, nedokážu si představit, co tam budu dělat, když budu startovat ze zadních řad...vyčekáš si prvních 7 CP a je konec závodu....atmosféra určitě dobra, jak píše roxtedy, ale za ty prachy bych se chtěl spíš svezt, což ti kemp splní 100%

Editoval enduroracer (03.06.2019 10:31:28)

 offline 

 

#210 03.06.2019 12:20:14

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Erzberg


enduroracer napsal(a):

Carlito napsal(a):

Erzberg z mého pohledu
dostal jsem k narozkám Gold vip lístek, jídlo, let vrtulníkem, pick up, který tě vozil po CP, viděl jsem asi 7 CP vždy první jezdce, Jarvis je úlně někdě jinde než ostatní. Pár extrém závodů jsem objel, ale tohle mě opravdu neláká a ani na to nemám najeto, jak říkal včera D.Cyprián kdyby to nemusel jet, tak to nejede a já ho chápu. Prolog pro mě nesmyslný a zbytečně nebezpečný, málá chyba a člověk se zabije. Hlavní závod, pokud nejsi do třetí řady, tak je to čekání a táhání. Je to kurva těžký. Nechci se dotknout zdejších jezdců, ale ani jeden tady na to nemáme. A to nemluvím o technice, která tam dostane pekně na prdel. Z mého pohledu bych určitě zvolil kemp. Erzberg je jedna velká šou, jednou jsem viděl a to stačí.

Přesně takhle to vidim já, byl jsem 2x jako divák, následně byl i na kempu, projel jsem si téměř celou trasu, carls dinner jsme vynechali, ale kratší úseky v takových šutrech jsme jeli, na kempu jsou lidi rozdělený po deseti a už tak se tvořily slušný fronty, nedokážu si představit, co tam budu dělat, když budu startovat ze zadních řad...vyčekáš si prvních 7 CP a je konec závodu....atmosféra určitě dobra, jak píše roxtedy, ale za ty prachy bych se chtěl spíš svezt, což ti kemp splní 100%

Já příští rok pojedu zase když to vyjde, prolog byl absolutně boží nahoře jsem měl na hubě banán akorát ta rychlost letos chybí   lol když jsme procházeli trať závodu tak jsem si rikal že jestli postoupím bude to dobrá komedie s letošní formou lol je to o tom co chceš a jak se tomu venujes kluk co se 2017 na Drapáku nekvalifikoval ani do A jel tady ze 3 řady a dal 17 nebo 18 CP  ano  mě by to čistě jako diváka nebavilo chybí to páteční napětí po prologu "doufám že se dostanu do závodu" pak prohlídka prvních 10 CP a sobotní napětí "doufám že jsem nezrychlil a nedostanu se do závodu"  lol  lol  lol 

 offline 

 

#211 03.06.2019 16:34:17

Martin993
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 763
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 24
0 0

Re: Erzberg


Kratší onboard od Jarvise

https://enduro21.com/index.php/extreme/ … -main-race

 ano 

Editoval Martin993 (03.06.2019 16:36:29)

 offline 

 

#212 10.06.2019 20:30:29

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: Erzberg


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#214 05.01.2020 18:53:57

Re: Erzberg


Zdravím , někdo kdo jede letos na erzberg jako zavodník ? potřeboval bych nějaké info. Kdyžtak SZ díky

 offline 

 

#215 05.01.2020 21:55:33

Re: Erzberg


johnyamik napsal(a):

Zdravím , někdo kdo jede letos na erzberg jako zavodník ? potřeboval bych nějaké info. Kdyžtak SZ díky

Jsem zaregistrovaný, takže asi pojedu, jestli se nic nestane. Co potřebuješ vědět


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#216 02.05.2020 13:12:34

Re: Erzberg


Tak dorazilo startovné zpatky, ale o 40 éček míň.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#217 02.05.2020 13:27:03

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Erzberg


jopr napsal(a):

Tak dorazilo startovné zpatky, ale o 40 éček míň.

A píšou tam proč -40€?

 offline 

 

#218 02.05.2020 16:50:02

Re: Erzberg


roxteedy napsal(a):

jopr napsal(a):

Tak dorazilo startovné zpatky, ale o 40 éček míň.

A píšou tam proč -40€?

V podmínkách to mají jako manipulační poplatek, když by se nekonaly závody.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#219 20.06.2022 10:10:21

Re: Erzberg


Jak skončilo ten Graham vi někdo?? Ve výsledkách má 0 czekpointu

 offline 

 

#220 20.06.2022 11:38:00

Re: Erzberg


gsxrm:

Viděl jsem Jarvisa vjíždět do CP22, ale výsledcích 0, což nechápu. Dle mého by měl být 9tý, protože CP22 si myslím, že projel, ale do cíle už to nestihl.

Mě by spíše zajímalo co se stalo z motorkou? Co tam opravovali? Že by kvůli těm loužím? Voda v něčem? Nemáte někdo přesnější info.?

Každopádně LIVE přenos mě hodně zklamal! Furt jenom záběry na prvního! Vůbec neukazovali, nedošli ani na TOP5 max. tu skupinku HART, GOMEZ, BOLT. A co zbytek? Za mě zklamání. A na toho Jarvisa potom taky nic. Jen pár sekund asi 2x, strašná bída! Ale klóbrc dole, za to, jak se musel prokousat přes všechny co odstartovali, to musel být porod a dojet až do CP22... ano 

A nějaké info. o KABAKCHIEVOVI? Ten skončil poměrně hluboko v poli, přitom měl nejlepší start a vypadalo to, že určitě dojede do cíle? Kde je více info? Má někdo?  ano 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů