Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

RM Design - nikdy víc

#181 16.05.2019 13:59:52

OndraMZ
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 607
Založená vlákna
Motorka: Exc250 17
0 0

Re: RM Design - nikdy víc


Syphoon: Musím říct že si opravdu pobavil !!! ano  Lados nemá problém vůbec s ničím, jeho práce je naprosto TOP kvalita. Kdežto návrhy co má na webu RM jsou někdy s smíchu jindy zase k pláči. a1 

Jinak bych chtěl poprosit kretény kteří neustále zasírají vlákna které jsou zrovna aktuální. Bylo by lepší založit si vlastní vlákno například s názvem Hovna,Sračky,Zvratky jelikož to je jediné co tady produkujete. Vaše výlevy nemají hlavu ani  patu, nejsou přínosem k tématu a navíc serou spoustu lidí kteří si zde chtějí počíst věci které smysl dávají a to rozhodně nejsou vaše nesmysly a dohady.

 offline 

 

#182 16.05.2019 14:38:16

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: RM Design - nikdy víc


OndraMZ napsal(a):

Syphoon: Musím říct že si opravdu pobavil !!! ano  Lados nemá problém vůbec s ničím, jeho práce je naprosto TOP kvalita. Kdežto návrhy co má na webu RM jsou někdy s smíchu jindy zase k pláči. a1 

Jinak bych chtěl poprosit kretény kteří neustále zasírají vlákna které jsou zrovna aktuální. Bylo by lepší založit si vlastní vlákno například s názvem Hovna,Sračky,Zvratky jelikož to je jediné co tady produkujete. Vaše výlevy nemají hlavu ani  patu, nejsou přínosem k tématu a navíc serou spoustu lidí kteří si zde chtějí počíst věci které smysl dávají a to rozhodně nejsou vaše nesmysly a dohady.

 lol  lol  lol 

srajdy

 offline 

 

#183 16.05.2019 17:16:37

Syphoon
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 396
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC
Věk: 30 pryč
0 0

Re: RM Design - nikdy víc


OndraMZ napsal(a):

Syphoon: Musím říct že si opravdu pobavil !!! ano  Lados nemá problém vůbec s ničím, jeho práce je naprosto TOP kvalita. Kdežto návrhy co má na webu RM jsou někdy s smíchu jindy zase k pláči. a1 

Jinak bych chtěl poprosit kretény kteří neustále zasírají vlákna které jsou zrovna aktuální. Bylo by lepší založit si vlastní vlákno například s názvem Hovna,Sračky,Zvratky jelikož to je jediné co tady produkujete. Vaše výlevy nemají hlavu ani  patu, nejsou přínosem k tématu a navíc serou spoustu lidí kteří si zde chtějí počíst věci které smysl dávají a to rozhodně nejsou vaše nesmysly a dohady.

A mě si pobavil ty  ano 

 offline 

 

#184 18.05.2019 12:35:03

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: RM Design - nikdy víc


Roxteedy a Janek:

Pánové, věřím tomu, že vrozená lidská hloupost/tupost dokáže přirozenou inteligenci zvednout ze židle. Ale právě ta samá přirozená inteligence mi mnohokrát ukázala, že hádky s hlupáky 1. nikam nevedou a 2. naprosto postrádají smysl. Tupec totiž nemá dostatek intelektu, aby poznal/pochopil svou tupost.

Je tu možnost, abyste ukázali, kdo z vás je přirozeně inteligentní.
Ale mám dojem, že to zajímá jen málo koho.

RM jsem párkrát viděl a že bych si z toho sedl na prdel, to určitě ne. Nikdy jsem ale neobjednával, tak nemůžu hodnotit komunikaci.
U Ladosa jsem už párkrát byl + viděl hotovou práci a to včetně polepení - nějaké drbky jsme řešili, není co vytknout, spíš můžu jen chválit.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#185 18.05.2019 22:32:31

Zobák310
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 848
Založená vlákna
Místo: Jihlava
Motorka: KTM 350
Věk: 1989
5 0

Re: RM Design - nikdy víc


K tematu,od rm sem mel v minulosti 3x polepy na celou moto.2x ktm 09 a jednou hq 2010.pokazdy sem vybral hotovou predlohu na webu plus doladeni a nikdy zadnej problem.na exc 09 kerou sem lepil nekdy v roce 014 a najela na nich nejalych 180 mth to drzi jak pribity dodnes.takze za me rm proc ne.


Nejde o to zvítězit, ale zůčastnit se.

 offline 

 

#186 19.05.2019 18:57:56

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: RM Design - nikdy víc


roxteedy napsal(a):

Raduz TT600r:

A k polepům Ladosovu práci jsem ještě neviděl ale proč to chválíš jako majitel tohohle fóra chápu  wink 

A co chápeš? To měla být jako rádoby poznámka, která mě měla ukázat v pozici, kdy někomu pochlebuju?
To je velmi krátkozraké. 1. Lhát takto veřejně člověka odvaří jedna dvě a 2. já to nepotřebuju.
Co píšu/hodnotím je moje věc a s pozicí majitele webu to nesouvisí. Jinak si to chápej jak chceš - nezáleží mi na tvém názoru.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#187 25.06.2019 10:10:28

Re: RM Design - nikdy víc


čus, nemáte někdo telefon na RM design? potřebuji s ním něco vyřešit expresně a to po emailu s ním nejde, díky

 offline 

 

#188 25.06.2019 10:27:41

Re: RM Design - nikdy víc


novej napsal(a):

čus, nemáte někdo telefon na RM design? potřebuji s ním něco vyřešit expresně a to po emailu s ním nejde, díky

Možná 774847796
Snad už bude ok, měl prý těžký úraz, když hobloval drážku.

Editoval Janek (25.06.2019 10:28:45)

 offline 

 

#189 25.06.2019 13:40:56

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: RM Design - nikdy víc


novej napsal(a):

čus, nemáte někdo telefon na RM design? potřebuji s ním něco vyřešit expresně a to po emailu s ním nejde, díky

telefon ti teď pravděpodobně nevezme, řeší jenom maily jednak měl úraz a jedny ruce chybí a jednak po reklamě tady pořád nestíhají a pokud chceš nějaký speciality momentálně asi nepochodíš  smile 

 offline 

 

#190 26.06.2019 14:10:26

Re: RM Design - nikdy víc


roxteedy napsal(a):

novej napsal(a):

čus, nemáte někdo telefon na RM design? potřebuji s ním něco vyřešit expresně a to po emailu s ním nejde, díky

telefon ti teď pravděpodobně nevezme, řeší jenom maily jednak měl úraz a jedny ruce chybí a jednak po reklamě tady pořád nestíhají a pokud chceš nějaký speciality momentálně asi nepochodíš  smile 

Volala mi jeho "žena" takže vyřízené, díky

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů