Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (119)
Srazy (69)
Výlety (113)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

RM Design - nikdy víc

#181 16.05.2019 10:14:50

Re: RM Design - nikdy víc

roxteedy napsal(a):

Už ty tvoje sra*ky ani nečtu ale Radek opět děkuje za tvůj čas věnovaný jeho propagaci 😂👍

To víš, že to čteš a čtou to i další, co potom píšou, že to už vlastně nečtou .... lol  lol 
Asi si myslíš, že tu jsou kromě mě pitomci i ostatní.
Díky tomuhle tématu firmě tvýho kámoše žádný objem práce nevzrostl.
Kromě tvých keců jsem tu našel zatím jen jeden doložitelný "příběh", jak někdo, kdo byl spokojený s jeho prací a pěl chválu ... si na novou motorku nechal udělat polepy jinde. To je docela absurdní, nemyslíš?  lol  lol 
http://www.offmoto.com/viewtopic.php?pid=327054#p327054

Klidně bych si nechal od Mila polepy udělat, pro mě zaručený recenze neplatí. Ale mám do 20 km perfektní firmu na polepy, mám Ladose na Whatsappu, jsem rád, že když přijdu se špatným návrhem, že mě bez obavy ze ztráty zákazníka nasměruje na něco jinýho, má vlastní iniciativu a cit pro věc.... nemám potřebu řešit něco přes emaily, ....platit za svůj návrh ... kvalita materiálu a šablony budou +/- stejný, nepoznám rozdíl.

Založení tohodle tématu byla prasárna od trotla, co to tu použil jen pro svůj prospěch ... když mi to neuděláte, tak vás pomluvím na fóru .... ne  ne 
Každý, kdo něco dělá, má spokojený, ale i nespokojený zákaníky. Nejde se zavděčit každýmu i při sebelepším přístupu. A bylo by dobrý nepřesvědčovat tu nás pitomce, že někdo je fakt nejlepší .....  lol 

jees napsal(a):

Janek: jestli jsi chtěl - nebo nechtěl - něco číst, můžeš vyhodnotit až když to přečteš

Vyhodnotit ano, ale opět jen v případě, že nemáš páru o tom, co ses rozhodl číst. Když víš, kdo a co píše.
Stále je to ale o tom, že ti nikdo nebere možnost se rozhodnou nečíst a následně nuceně vyhodnocovat a s pohnutím žaludku o svém vyhodnocení informovat ostatní s upomínkou, že ví, že spamuje, ale nemůže si pomoct a ať to jiný nedělají lol  lol

#182 16.05.2019 10:23:19

Janek: Za tohle moudro tě musí vzít Jehova do své náruče.  Doufám, že už nepustí

#183 16.05.2019 11:18:41

jees napsal(a):

Janek: Za tohle moudro tě musí vzít Jehova do své náruče.  Doufám, že už nepustí

Byla tam takova fronta, ze jsem to "osobni setkani" vzdal.  wink 

http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5167_img_20190401_110416.jpg

Taky prej na internetu cetl, ze nemam kamarady a kazdy me nesnasi, socka, nicka.....tak se mnou nechce mit nic spolecnyho _ se mu nedivim

roxteedy:
instagram nemám, vše beru na kila

Editoval Janek (16.05.2019 11:54:22)

#184 16.05.2019 13:59:52

OndraMZ
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
Místo: Novojičínsko
Motorka: Sxf 250
Věk: 26
0 0

Syphoon: Musím říct že si opravdu pobavil !!! ano  Lados nemá problém vůbec s ničím, jeho práce je naprosto TOP kvalita. Kdežto návrhy co má na webu RM jsou někdy s smíchu jindy zase k pláči. a1 

Jinak bych chtěl poprosit kretény kteří neustále zasírají vlákna které jsou zrovna aktuální. Bylo by lepší založit si vlastní vlákno například s názvem Hovna,Sračky,Zvratky jelikož to je jediné co tady produkujete. Vaše výlevy nemají hlavu ani  patu, nejsou přínosem k tématu a navíc serou spoustu lidí kteří si zde chtějí počíst věci které smysl dávají a to rozhodně nejsou vaše nesmysly a dohady.

Za každou zatáčkou je rovina ....

#185 16.05.2019 14:38:16

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
7 0

OndraMZ napsal(a):

Syphoon: Musím říct že si opravdu pobavil !!! ano  Lados nemá problém vůbec s ničím, jeho práce je naprosto TOP kvalita. Kdežto návrhy co má na webu RM jsou někdy s smíchu jindy zase k pláči. a1 

Jinak bych chtěl poprosit kretény kteří neustále zasírají vlákna které jsou zrovna aktuální. Bylo by lepší založit si vlastní vlákno například s názvem Hovna,Sračky,Zvratky jelikož to je jediné co tady produkujete. Vaše výlevy nemají hlavu ani  patu, nejsou přínosem k tématu a navíc serou spoustu lidí kteří si zde chtějí počíst věci které smysl dávají a to rozhodně nejsou vaše nesmysly a dohady.

lol  lol  lol 

srajdy

#186 16.05.2019 17:16:37

Syphoon
Bahňák
Fotogalerie
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC
Věk: 30 pryč
0 0

OndraMZ napsal(a):

A mě si pobavil ty  ano 

#187 18.05.2019 12:35:03

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Roxteedy a Janek:

Pánové, věřím tomu, že vrozená lidská hloupost/tupost dokáže přirozenou inteligenci zvednout ze židle. Ale právě ta samá přirozená inteligence mi mnohokrát ukázala, že hádky s hlupáky 1. nikam nevedou a 2. naprosto postrádají smysl. Tupec totiž nemá dostatek intelektu, aby poznal/pochopil svou tupost.

Je tu možnost, abyste ukázali, kdo z vás je přirozeně inteligentní.
Ale mám dojem, že to zajímá jen málo koho.

RM jsem párkrát viděl a že bych si z toho sedl na prdel, to určitě ne. Nikdy jsem ale neobjednával, tak nemůžu hodnotit komunikaci.
U Ladosa jsem už párkrát byl + viděl hotovou práci a to včetně polepení - nějaké drbky jsme řešili, není co vytknout, spíš můžu jen chválit.

Řiť, ať jedeš lip    Skype: raduz161  tel.: 723151102

#188 18.05.2019 22:32:31

Zobák310
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
Místo: Jihlava
Motorka: KTM 350
Věk: 1989
5 0

K tematu,od rm sem mel v minulosti 3x polepy na celou moto.2x ktm 09 a jednou hq 2010.pokazdy sem vybral hotovou predlohu na webu plus doladeni a nikdy zadnej problem.na exc 09 kerou sem lepil nekdy v roce 014 a najela na nich nejalych 180 mth to drzi jak pribity dodnes.takze za me rm proc ne.

Nejde o to zvítězit, ale zůčastnit se.

#189 19.05.2019 18:57:56

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

roxteedy napsal(a):

Raduz TT600r:

A k polepům Ladosovu práci jsem ještě neviděl ale proč to chválíš jako majitel tohohle fóra chápu  wink 

A co chápeš? To měla být jako rádoby poznámka, která mě měla ukázat v pozici, kdy někomu pochlebuju?
To je velmi krátkozraké. 1. Lhát takto veřejně člověka odvaří jedna dvě a 2. já to nepotřebuju.
Co píšu/hodnotím je moje věc a s pozicí majitele webu to nesouvisí. Jinak si to chápej jak chceš - nezáleží mi na tvém názoru.

Řiť, ať jedeš lip    Skype: raduz161  tel.: 723151102

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů