Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (119)
Srazy (69)
Výlety (113)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

RM Design - nikdy víc

#161 15.05.2019 01:21:20

Re: RM Design - nikdy víc

Syphoon:

Omlouvam se, ale nic tak osklivyho / nevkusnyho jsem dlouho nevidel. Za to asi  Mil nemuze.
Skoda, ze to bylo bez reci, ze to nejde, protoze tohle ti mel rozmluvit a3 
Toho pana jsem videl na zivo a rikal mi, ze nechape, proc ho tolik lidi nema rado  lol  lol 

#162 15.05.2019 12:30:42

roxteedy napsal(a):

Janek napsal(a):

Syphoon:

Omlouvam se, ale nic tak osklivyho / nevkusnyho jsem dlouho nevidel. Za to asi  Mil nemuze.

Tak koukni do zrcadla občas...

Toho pana jsem videl na zivo a rikal mi, ze nechape, proc ho tolik lidi nema rado  lol  lol 

Radek ti vzkazuje že jsi měl říct že to jsi ty a ne se posrat (jako vždycky) chtěl ti osobně poděkovat za to jak ho všude pomlouvas protože od ty doby co tu na něj plives to skoro nestíhají dělat kolik mají práce  lol  ano takže pojď vyblej se tady zase nejlepší reklama zadarmo  a1 

Ty furt meleš, že jsem ničeho nedosáhl, že jsem socka, nicka ..... no a vidíš, díky mně "TO SKORO NESTÍHAJÍ DĚLAT KOLIK MAJÍ PRÁCE" lol  lol  lol Slušný obchodník by takovýmu člověku, co mu dělá reklamu a zprostředkuje práci, zaplatil provizi. Tady vidíš, že on slušnej není.
Jinými slovy je to asi takto. Mají práce tolik, že to stíhá dělat ... jinými slovy - má práci lol 
Ty jsi taky skoro závodník, co skoro porazil Jarvise .... lol 
Krom toho mi Mil o tobě řekl, jó Tůča, on hrozně přehání .... lol 

Mít práci je požehnání a já tohle přeju každýmu  ano 

Škoda, že ses před tou klecí posral a couvl jsi, mohli jsme to mít vyřešený a nemusel by ses pořád jen prsit na fóru, fb, ....  Další šanci máš za 5 let. ano 

#163 15.05.2019 13:05:25

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KTM950ADV, KX250 89', YZ250
Věk: 34
5 0

roxteedy napsal(a):

Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Radek ti vzkazuje že jsi měl říct že to jsi ty a ne se posrat (jako vždycky) chtěl ti osobně poděkovat za to jak ho všude pomlouvas protože od ty doby co tu na něj plives to skoro nestíhají dělat kolik mají práce  lol  ano takže pojď vyblej se tady zase nejlepší reklama zadarmo  a1 

Ty furt meleš, že jsem ničeho nedosáhl, že jsem socka, nicka ..... no a vidíš, díky mně "TO SKORO NESTÍHAJÍ DĚLAT KOLIK MAJÍ PRÁCE" lol  lol  lol Slušný obchodník by takovýmu člověku, co mu dělá reklamu a zprostředkuje práci, zaplatil provizi. Tady vidíš, že on slušnej není.
Jinými slovy je to asi takto. Mají práce tolik, že to stíhá dělat ... jinými slovy - má práci lol 
Ty jsi taky skoro závodník, co skoro porazil Jarvise .... lol 
Krom toho mi Mil o tobě řekl, jó Tůča, on hrozně přehání .... lol 

Mít práci je požehnání a já tohle přeju každýmu  ano 

Škoda, že ses před tou klecí posral a couvl jsi, mohli jsme to mít vyřešený a nemusel by ses pořád jen prsit na fóru, fb, ....  Další šanci máš za 5 let. ano 

Posral jsi se ty já ti nabídku dal ty jsi cuknul tak nebreč big_smile ty už šanci nedostaneš jsi pro mě vyřešenej posera... A zapominas nějak na "dobrý den vy jste pan Míl?" ale v klidu čím víc tady lžeš tím víc lidí tě nesnáší a tím víc lidí dělá přesnej opak toho co píšeš  lol tak pojd dal vymejslet ty tvoje sračky ať je tohle téma co nejvíc nahoře  lol  

Hoši ten fight ste měli dát normálně se vstupným a pak prachy rozdělit v nějakým poměru, na to bych se přijel podívat i kdyby byl ten lístek drahej  a1 

#164 15.05.2019 13:13:53

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
7 0

SethX:

Mě nešlo o to mít ty peníze ale o to stáhnout vrtokolena z autobusu o kilo a pak sem dávat co za to kupuju to by mě pobavilo a jeho zabilo  lol  lol  lol 

#165 15.05.2019 13:25:46

Janek a roxteedy: Tohle si řešte na Facebooku nebo v hospodě, ty vaše osobní potyčky moc lidí nezajímají a nejsou moc ku prospěchu tohohle webu. ne 

#166 15.05.2019 13:39:45

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
2 2

JirkaR napsal(a):

....nejsou moc ku prospěchu tohohle webu. ne 

Někdo to vidí jinak, jinak už by se s tim něco dělalo. Ale na adresu admina raději nic nepodotýkej, jinak Ti ukáže kdo je tu pán a řekne aby sis dával bacha co píšeš na jeho adresu.  wink Takhle to tady funguje  a31 

Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

#167 15.05.2019 14:20:45

bobkuuu
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
Místo: Lysá pod Makytou, Púchov
Motorka: 690
Věk: 34
Tel: +421904249455
1 1

Kua furt neviem o čo tu ide  beer 

http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/2192_3017_68284753-smiley-ball-enjoying-watching-a-movie-at-home-smiley-ball-enjoying-watching-a-movie-at-home-smiley-b-stock-photo.jpg

dnešok je včerajší zajtrajšok!!!
lidi jsou kurvy, mrdej a kradou
kéž by aspoň jednou za rok dorazila blbců sběrna (Kabát)

#168 15.05.2019 14:51:46

MichalEXC napsal(a):

JirkaR napsal(a):

....nejsou moc ku prospěchu tohohle webu. ne 

Někdo to vidí jinak, jinak už by se s tim něco dělalo. Ale na adresu admina raději nic nepodotýkej, jinak Ti ukáže kdo je tu pán a řekne aby sis dával bacha co píšeš na jeho adresu.  wink Takhle to tady funguje  a31 

Přesně tak - bohužel

#169 15.05.2019 17:14:06

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
2 2

roxteedy napsal(a):

JirkaR, Michalexc, Jees:

tak proč to čtete? Vidím Roxteedy/Janek tak to nečtu... Chodí sem x100 lidí denně a stezujete si 3... Zbytek to tady hlta tak nepraste téma svejma offtopic nářkama... Přečtěte si jak se jmenuje téma a pak si teprve stezujte...

Já to nečtu  big_smile  Ani si neztěžuju  big_smile  Kdo to hltá by mě zajímalo, a taky mi vysvětli proč píšeš abychom neprasili téma offtopicem a sám píšeš offtopic  big_smile  big_smile  big_smile  Téma se jmenuje RM Design - nikdy víc tak se podívej na svoje poslední příspěvky a pak piš aby ostatní nezasírali téma offtopicem  usch 

#170 15.05.2019 17:18:34

Syphoon
Bahňák
Fotogalerie
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC
Věk: 30 pryč
0 0

Janek napsal(a):

Syphoon:

Nešlo mi ani tak o pochvalu grafiky (to je zřejmě věc názoru, sto lidí sto chutí) jak spíš o to, když by se někomu stal podobný problém, co Lados nezvládne, že nemusí házet flintu do žita.
Já bych si zase v životě nedal na motorku kamufláž, ale neměl jsem potřebu ti to komentovat, ale je mi jasné, že ty tu potřebu prostě máš, vidíš v tom záminku pro další shity, co bys tady mohl řešit.  a11 

#171 15.05.2019 19:09:16

lados350
Bahňák
Fotogalerie
Založená vlákna
Místo: Přerov
Motorka: HSQ FE 250
Tel: 777 976 331
Web
0 0

Syphoon:

takovou grafiku skutečně nedokážu -  nejsem mistr designu. Přesto doufám, že se časem dostanu na takovou úroveň, abych uměl nakreslit i tyto vesmírné polepy   wink  ano 

Vše dobré, ahoj

Editoval lados350 (15.05.2019 20:54:58)

#172 15.05.2019 20:13:17

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
2 2

roxteedy:

Hele chlape, mě je to fakt u prdele co si tady kdo píše, ale celý offmoto ví kdo jsou hlavní aktéři a kolik sraček mimo téma tu píšete. Obhajuj si to jak chceš.  A že napíšeš něco k věci, a obalíš to haldou hnoje co je opět mezi tebou a tim druhým, co je mimo téma, nad tím se zamysli.  Můžeš mi poslat v sz telefonní číslo a můžem o tom pokecat. Ale nepoukazuj na to že tu jiný píšou mimo téma, když sám v mnoha tématech píšeš věci co s tématem nesouvisí  wink To je jedinný důvod proč píšu.  Nemyslím to ve zlém.  beer   wink 

#173 15.05.2019 20:45:29

motoline.cz
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
Věk: 40
Tel: 724938355
10 1

mě to baví, já to čtu

Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc.

#174 15.05.2019 21:17:20

MichalEXC napsal(a):

roxteedy:

Hele chlape, mě je to fakt u prdele co si tady kdo píše, ale celý offmoto ví kdo jsou hlavní aktéři a kolik sraček mimo téma tu píšete. Obhajuj si to jak chceš.  A že napíšeš něco k věci, a obalíš to haldou hnoje co je opět mezi tebou a tim druhým, co je mimo téma, nad tím se zamysli.  Můžeš mi poslat v sz telefonní číslo a můžem o tom pokecat. Ale nepoukazuj na to že tu jiný píšou mimo téma, když sám v mnoha tématech píšeš věci co s tématem nesouvisí  wink To je jedinný důvod proč píšu.  Nemyslím to ve zlém.  beer   wink 

ano  ano  ano 

#175 15.05.2019 21:21:15

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
7 0

MichalEXC:

Hele já to ve zlém neberu je mi to jedno  smile je to veřejný forum úroveň debaty tady je xlet stejná a offtopic bude vždycky a všude jinak to tady asi ani nejde prostě moc testosteronu na jednom místě...

#176 15.05.2019 22:12:25

roxteedy: Já to psal hlavně jako souhlas s Michalovým hodnocením práce majitele. O tobě to nebylo, ale tím věčným dohadováním s Jankem už jsi téměř jako Janek. Rozdíl je jen v tom, že Janek se naveze do téměř každého, kdo je v dosahu Offmota - s výjimkou chlapců, co s ním mluví.

Jinak, jestli je Lados hvězda hvězd, tak si asi budu muset pomalovat motorku vodovkama

#177 15.05.2019 22:26:45

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 31 +
Tel: s pavoukem
1 0

Taky se bavím.  ano  Znám oba a jsem rád, že se ten tajtrlík o půl hlavy vyšší jak kuchyňská linka hádá taky s někým jiným než se mnou lol 

#178 16.05.2019 02:04:14

Varovani pro cu*aky, ktery ctou to, co jim vadi cist a potom si stezujou, ze to ctou. Pokud to ctete, tak jen proto, ze jste se k tomu rozhodli nebo rozhodly na zaklade sve svobodne vule. Pokud to ctete i tehdy, aniz byste chteli a potom si presto stezujete, navstivte co nejdrive vhodne oddeleni psychiatricke kliniky. V Plzni muzete (napr. Michalexc) navstivit i sexuologicke oddeleni psychiatricke kliniky Dobrany, protoze je mozne, ze je klinicky diagnostivatelny zm*decek   a2 
NECTETE TO KDYZ NECHCETE

roxteedy napsal(a):

...... prostě moc testosteronu na jednom místě...

Tebe se testosteron netyka, ty mas jen vykaly u huby .... ano 
Kdyz te ty testosterone Tristan poslal do prdele, tak ses zmohl jen na detinske jdi do prdele ty a teatralni klepani .... lol   lol , kdyz te Mira poslal do prdele, tak ses zmohl opet jen na detinske jdi ty do prdele a teatralni klepani sebou ...prej kdo chce, tak at si to jde se mnou vyridit ..... lol  lol 
Kdyz tady nejakyho chcipaka vyzves do klece a on ti bez otaleni a teatralniho klepani sebou jako ratlik odpovi tak jo, chci si to s tebou jit vyridit, zarid to, tak teatralne klepes do klavesnice, ze jako 100000 tisic nebo nic .... lol  lol  Za koho se ty sr*ci mas??
Vzdyt jsi normalni kaspar .... Jak dlouhodobe pisu, holka, hloupouckej jedinec ..., nekolikrat zde usvedceny lhar, v zavodech podvodnik. Proc tu nenapises, ze jsi jeden z tech, co pred zavodama na cerno najizdi trate, to se nechlubis, vid ....?

Ono totiz vyjet nejaky vysledek na tvych vevlhkych snech vysnenych svetovych zavodech, to chce neco najezdit a stoji to balik, ktery nemas .....a to samy je mma, kdybys neco umel, tak nevypadas jak burtik, mas fyzu, .... a hlavne nemeles jen pantem nebo netluces prstem do klavesnice a necouvnes, pred nekym, koho prejedes jak rusak zamrzlou reku (nutno dodat, ze je to vse jenom skoro lol ). Chlapovi jde totiz vzdy jen o cest a dela ho slovo, penize delaj zoufalce.
Loni jsme meli doma  hodne spatnej rok, dost trablu ....ale i tak slo z rozpoctu 18 tacu na charitu, jak mame s manzelkou tradici uz 20 let. Byly roky, kdy jsme dali 35 ....celkove je to uz dost velka castka az me to zpetne sere  lol  ....jsem kolenovrt, celozivotni zamestnanec, pro mnohy socka ....ale penize pro me fakt nejsou vsechno. Rad se podelim, vim, ze plati dej a bude ti dano .... ale nedelim se  se zm*dama tvyho kalibru.

Editoval Janek (16.05.2019 02:36:09)

#179 16.05.2019 09:16:46

Janek: jestli jsi chtěl - nebo nechtěl - něco číst, můžeš vyhodnotit až když to přečteš

#180 16.05.2019 09:58:03

Moje čerstvá zkušenost - Polepy na tři nový wr450. Komplet co si dovedete představit polepeny. Materiál zatím výborný, práce dobrá, křivky ucházející, domluva pomalá ale vstřícná,  cena ne nejnižší, moje připomínky (reklamace) zatím v komunikaci reší. Za mne rm design dobrý

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů