Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

DRAPÁK RODEO

#941 06.05.2019 08:40:31

Re: DRAPÁK RODEO


Janek:

Minuta v prologu je strašně móc!!! Nutno podotknout, že já nikdy nebyl u Vendy jezdit abych si osahal zdejší  terén. Nikdy jsem nejel závod, takže v prologu  tvrdý ruce od první zatáčky a nepovolily až dokonce, takže jsem jel fichtl jízdu s tím, že chci jet sice pomalu co dovolí teda ruce, ale naopak aspoň bez chyby, což se podařilo! Je důležitější se nezaseknout na kládě, nebo nevycrashovat na půl minuty více než jet palbu a pak udělat takovou krpu. Jel jsem na Drapák s tím, že chci zjistit jestli na to mám vlastně fyzičku a techniku. Prostě jestli to zvládnu.
Prolog jsem jel poprvé v životě, někteří už ho tam jeli poosmé, takže to je obrovskej rozdíl. Jiní to zase měli najetý, protože byli třeba na víkend u Vendy atd. atd. bych mohl pokračovat. Někteří borci mají najeto od začátku sezónu 40 MTH. To je můj celoroční nájezd a kolikrát ani ne (poslední dva roky NE). Do ELITE jsem se přihlásil právě z důvodu co píše Thomaster a jde vidět z videa. Borci mě brzdili jen na CP3 skalce, kterou bych o nějakou tu minutku vyskákal dříve kdyby tam nebyly, ale jinak čisto, prázdno, vlastně to nevypadá z videa ani jako závod, ale jako ladná defenzivní projížďka.
V sobotu jsem jel fakt defezivně, protože jsem se obával z výdrže, fyzičky a CP12, kterým mě kámoši vystrašili. Ukázalo se, že neoprávněně v sobotu jsem ho vylítl přímo nahoru s rezervou.
V neděli jsem trošku zrychlil a jelo se mi parádně, ale stejně jsem nic nesvedl s tím, že jsem jel některé kopce na víckrát nebo traverzem, závod mi byl celkem jedno, chtěl jsem spíše všechno vyjet čistou stopou přímo nahoru.
Byl to můj první a poslední závod s FREEčkem určitě. Já radši když mi někdo ukáže kopec co nejde vyjet a já ho vyjedu. Jeden takovej u nás je a jezdím ho jen já, snad jednou ho vyjeli i další dva lidi, ale jinak nic. To mě uspokojuje a na to mi FREEčko stačí a jak píše ovace to přináší.
A to, že jsem dojel +150 prolog? Já vidím 29 a víš proč? Ukaž mi někoho z ELITE kdo najede za rok kolem 30 MTH? Asi jich moc nebude tipuju, každý má nájez aspoň 50 MTH. V EXPERTECH možná takový budou, ale kde? Ti co dojeli +150 a ví, proč se přihlásili do EXPERT a ne ELITE? A o tom to je. Ty víš, že bys mě porazil v piškvorkách 10:0 a já vím, proč sem se přihlásil do ELITE, vim co mě baví a vim, že jsem chtěl mít čistou trať abych si to užil a nezajímal sem se, že z mým ročník nájezdem budu někoho brzdit. Nadruhou stranu na přejezdech jsem poslušně pouštěl a lidi brzdili spíše mě v těžších pasážích. Já předjížděl v těžkých a mě předjížděli jen na loukách, což jsem věděl už v lednu, když sem se přihlašoval, že to tak bude.
Tobě se moje jízda nelíbí? Mě taky ne, když se dívám na to video. Je to nuda, ale v závodě jsem si říkal něco jinčího. Koule to mít ani nemůže, protože když vitnu FREEčku, tak to nemá kulisu jako plnokrevný 2T, takže ti to přijde nuda, ale výjezd, jak tady dával Woxmen, kde mu zdechla motorka kvůli benzínu jsem v sobotu vyjel napoprvé s lehkým vybočením a citem pro trakci a v neděli jsem ho vyletěl přímo nahoru naprosto čistě a to muselo FREEčko opravdu zpívat a byl to krásný zážitek a pocit, ale to z videa vyčíst nejde  vyk!  gp 
PS: CP12 natočený, ale opravdu jsem netušil, že je to on a tak jsem jel lang sang v zatáčce to jde nejvíce slyšel, že jedu čtvrt plynu a tam už bylo pozdě něco dohánět... čas 47:20 (lang sang), 47:43 kdo to na mě řval ty kundo?  lol 
http://www.youtube.com/watch?v=vqu060qDkX0&t=3056s
když vidim video, tak nechápu, proč jsem padal a dělal takové pí....., ale real a video je trošičku rozdíl  lol  wink 
http://www.youtube.com/watch?v=lJyySrlByrE

Editoval Small (06.05.2019 08:54:00)

 offline 

 

#942 06.05.2019 09:02:18

Re: DRAPÁK RODEO


Small:

Přihlásit se do elite není žádný hrdinství, ale kdyby se mělo vyjet pořadí, jako kdysi, jedeš hobíky, pak přijedeš do těžších pasáží za tebou fronta jak kráva, já v ní musím stát a čekat než to skvělý lehoučky freečko protlačíš kamením.

Editoval enduroracer (06.05.2019 09:03:19)

 offline 

 

#943 06.05.2019 10:36:38

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


Small:

"47:43 kdo to na mě řval ty kundo?"

to na tebe řve nějakej místní střelec z řad diváků co drapák sice nikdy nedojel ale co by to dal určitě líp ale posral se jet tak radši jen kibicuje  lol 

Editoval roxteedy (06.05.2019 10:49:32)

 offline 

 

#944 06.05.2019 11:30:33

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: DRAPÁK RODEO


chalka: Moc daleko jsem k tomu neměl 😂
Hold teď už vím, že Betu bych do budoucna bral už jen dvoutaktní, pokud modely 2020 nebudou přepracovaný...


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#945 06.05.2019 12:18:33

Re: DRAPÁK RODEO


enduroracer:

To máš pravdu jel bych hobíky, ale tím pádem bych tam ani nejezdil. Je kravina vyjet si na loukokrosu elite a potom neumět vyjet první dva CP. Proto je rozumné mít svobodnou volbu. nikde nepíšu, že přihlásit se to ELITE je hrdinství. Jak už kdosi psal ELITE by objelo hromada hobíků daleko lípe než já, ale každého uspokojuje něco jinčího a proto já jel ELITE a hobíci co jsou o vesmír lepší než já jeli vyhrát HOBBY kategorii.
Než protlačím FREEčko kamením? Myslíš něco konkrétního? Nebo wocogo? Kdo psal, že je FREEčko skvělý? Ano v podstatě je, ale ne na závody a zdaleka ne pro každého.

 offline 

 

#946 06.05.2019 12:43:44

Re: DRAPÁK RODEO


roxteedy:

Tak to je parádní  ano  V závodě jsem to vůbec neslyšel to až v tom videu heh2  Ale jinak je mi to jedno co kdo řve  cool 

 offline 

 

#947 06.05.2019 12:53:54

Re: DRAPÁK RODEO


Small napsal(a):

enduroracer:

To máš pravdu jel bych hobíky, ale tím pádem bych tam ani nejezdil. Je kravina vyjet si na loukokrosu elite a potom neumět vyjet první dva CP. Proto je rozumné mít svobodnou volbu. nikde nepíšu, že přihlásit se to ELITE je hrdinství. Jak už kdosi psal ELITE by objelo hromada hobíků daleko lípe než já, ale každého uspokojuje něco jinčího a proto já jel ELITE a hobíci co jsou o vesmír lepší než já jeli vyhrát HOBBY kategorii.
Než protlačím FREEčko kamením? Myslíš něco konkrétního? Nebo wocogo? Kdo psal, že je FREEčko skvělý? Ano v podstatě je, ale ne na závody a zdaleka ne pro každého.

Asi CP 6 nevím teď přesně, mám to na kameře, můžu to nahrát, jak tam stojíme ve frontě, než to vytlačíš...teď si vem, že se všichni hobíci přihlásí do elite, aby nečekali ve frontách, jako ty, tak to bude zašpuntovaný jako kdysi....Už zase začínáš s kopci, co tam máš a vyjedeš je jen ty, máš najeto 0mth, všichni mají najeto kosmír, tak tě máme obdivovat nebo co chceš?

 offline 

 

#948 06.05.2019 13:53:30

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


enduroracer:

ono to je zašpuntovaný furt jen jsi byl letos hodně vepředu už od prologu tak jsi to tak nevnímal viděl jsem to v neděli když jsem jel podél trati co se dělo od 50 místa dál...  dojel jsi jen pomalý elite ale myslím že startovat někde 120+  tak to udělá i třeba +30 min na čase  smile 

 offline 

 

#949 06.05.2019 15:03:18

Re: DRAPÁK RODEO


enduroracer:

Jojo to se kaju! Nevyjel jsem ten šutr, už jsem byl nahoře i nohama, ale motorka mě stáhla zpátky a otáčel jsem tam rukama motorku a najeli jste za mě a už jsem byl v prdeli, borec  tam řval, jak idiot a pak to na tom šutru taky okotil (takové mám nejradši lol ) Nicméně to mě hodně sere a vim, že jsem to tam zesral, ale kdyby ten hrdina co řval to vyjel ten šutr stejně elegantně jako uměl nadávat, tak ten špunt tam není  lol  Věděl jsem, že kolem toho šutru je to obtížnější a nechtěl jsem tam jet, ale nebylo jinčí možnosti, když ten borec zacpal ten šutr,ale fakt mi to tam nešlo a11  nicméně mé jediné zaváhání za celý závod. Nikde jinde se mi tohle nestalo a8 
To, že jsi viděl jediné místo kde jsem to zakufroval bereš jakože jsem byl špunt všude na trati jo?
Píšu jen porovnání, které se musí brát v potaz, protože praxe a jen praxe dělá mistry. Nepotřebuju aby mě někdo obdivoval. Ale jestliže někdo najede + 100 MTH rok a já třetinu, tak mě osobně těší, že zajedu zhruba stejně na takovém závodě.
Skrz ty kopečky. Já za to nemůžu, že právě tohle mě naplňuje a to mě nejvíce baví a to, že tu je pár kopečků do kterých se klukům nechce a já jezdím sám za to nemůžu přece. Tuhle debatu končim. Netřeba se hádat nad pičovinama.
Moje 21. místo v ELITE vypadá na papíře taky daleko lípe než tvoje 23. místo v EXPERT, ale realita je úplně někde jinde. Víme to oba dva  ano  cool 

 offline 

 

#950 06.05.2019 15:42:27

Re: DRAPÁK RODEO


Small:

Já tě nikde jinde neviděl, to že to někdo někde zamrdá se stane, jenže když tady zase čtu, jak se plácáš po ramenou, že kopec u tebe vyjedeš jen ty, zase plakot, že máš málo mth, že stejně příští rok budeš mít zase málo, co je komu po tom, kolik najedeš mth? Stejná písnička, jak tenkrát, romaniacs bych projel jak nic, ale nemám bohatýho tátu, kterej mi vše zaplatí atd...jsem myslel, že ses s věkem aspoň trochu změnil, ale je to pořád stejný....

 offline 

 

#951 06.05.2019 15:51:17

Re: DRAPÁK RODEO


enduroracer:

Je zase pěkné, že to soudíš podle pár příspěvků tady, ale tvůj názor ti neberu. Každý máme prostě priority někde úplně jinde.
Ty blbosti píšu v kontextu s tím, že jezdim na tom fichtlu co každý haní, ale i když moto nemá výkon, brzdy ani tlumiče, tak to o tom není prostě, což sem se přesvědčil na vlastní kůži.
Končim sračky se můžou řešit u piva. Lepší je vyjížďka bez keců a činy v akci. gp  ano 

 offline 

 

#952 06.05.2019 17:17:06

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: DRAPÁK RODEO


Small: Od začátku jsi chtěl to Elite (kvůli těm frontám) a udělal si sakra dobře  ano  To že sis tam vyjel ještě parádní výsledek na nedotažené mrše (freeride), tak to klobouk dolů. gp  ano  cool Závod se ti líbil a nenech si to teď zpětně posrat lidima co ti za to nestojej.  ne  Je to jejich hobby  nee1 

 offline 

 

#953 06.05.2019 17:24:00

Re: DRAPÁK RODEO


Small napsal(a):

.... Lepší je vyjížďka bez keců a činy v akci. gp  ano 

Na to je tu jedinej expert, rusák na ledu, ... co se posere nejen z neděle, ale i ze středy lol  lol Ne vše ostatní je tu offmoto  lol 

Promiň, já beru, že jedeš dobře, máš to postavený na rovnováze, citu pro trakci, když jedeš pomalu ....uplatňuješ svý talenty ano :ano:je to taková z nouze cnost, jako horší jezdec to oceňuju bez ironie  , ale je to pořád ta samá písnička jako na DR něco 400. To jsi na tom taky jezdil, co nedávali kluci na ostrejch ... a jak jsi dopadl ... pořád se nesmyslně topíš v řečech, který jsou jen dojmy ...
Je vidět a to dost okatě, jak jsi se připravoval celý rok na svůj vysněný drapák. Kamera, baterky, spousta slov, otázek, odpovědí, after show ....i to odhalení sallyho bylo plánovaný ...
Kdyby se třeba enduroracer připravoval jako ty a najel aspoň těch 30 - 50 mth ostrejch ... tak nejede 23. expert. Ono je možný, že by jel třeba 50, protože zodpovědnost svazuje, ale spíš ne.
Ale on a spousta dalších, který uvádíš s nájezdem + 100 mth, se celý rok endurem jen a jen čistokrevně baví. Enduro berou jako styl života .... Většinou se to najede v partě, kde se pořád jen čeká někde na kopci na pomalejší, ale nevadí to a je radost, když se svezeš s lidma, s kterýma si potom sedneš u stolu a máš hezký večer.
Soustředění u enduroracera jsou nejlepší zážitky a je to jen mix ježdění pro radost s tím, co dělá život hezčí a kdy zapomenš na trable života ano 
Je jen málo lidí, co daj 100 + ostrých mth ročně a kdo to dává, tak tu nepíše, neúčastní se stupidních debat o pneu, moussech, tublissech, výběru bezůdržbových motorek na ostrý ježdění ....
To jenom čůráčci, jako já, roxana, ...... co prostě nejezdíme, ale o to víc si myslíme, že víme .... tu máme drzost někoho poučovat a sdělovat rádoby zkušenosti. Kdo se enduru bude rok - dva věnovat fakt vážně, strčí si do kapsy všechny z nás kecálků na fóru vč. tebe ...
Na chatě, kde jsme spali, padlo za víkend přes 200 piv, něco kořalky, pár "gramů listí", ... spát se chodilo po půlnoci .... píšu za lidi, co tam byli, nikdo se závodem moc nestresoval až tedy na jednoho wink . Spousta lidí v neděli nejede, protože jim je zle od žaludku a neví, co v noci dělali ... (jen málokdo se posere, jako vých.č. Jarvis)
V sobotu ti dal 15 minut kluk v tvý kategorii, co má 130 kg, jezdí pro radost a pro nasrání ostatních lol , když přijel před kládu za 2 cp, tak si v klidu zastavil a a uvolňoval ruce, až jsme ho museli vytleskat, aby jel big_smile . Prostě v klidu a na pohodu, zábava z jiždění .... 
Fakt se neber tak vážně, jako že jsi něco zajel .... i když na poměry offmota je to vysoký level ano Na druhou stranu se jede o 100% líp, když nic nemusíš a můžeš jen překvapit, než když se od tebe něco očekává, máš něco potvrdit ...taky platí, čím hloupější sedlák, tím větší brambory ... někdy to prostě přijde, někdy ne ...
Je to i o štěstí, jeden blbej pád a chladič v píči, ohlej kotouč, rozeta, imbecil před tebou protrhne mlíko a ty mineš 1-2 cp, aniž bys věděl a vlastně udělal něco špatně - závod zkurvenej a potom hledej motivaci .... Měl jsi kliku, dojel jsi s dobrým časem ... ale to je vše. Byl jsi připravený, nesledovaný videa, nasosaný informace ... a připraveným štěstí přeje  ano 

 offline 

 

#954 06.05.2019 17:55:37

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


Janek napsal(a):

Small napsal(a):

.... Lepší je vyjížďka bez keců a činy v akci. gp  ano 

Na to je tu jedinej expert, rusák na ledu, ... co se posere nejen z neděle, ale i ze středy lol  lol Ne vše ostatní je tu offmoto  lol 

Promiň, já beru, že jedeš dobře, máš to postavený na rovnováze, citu pro trakci, když jedeš pomalu ....uplatňuješ svý talenty ano :ano:je to taková z nouze cnost, jako horší jezdec to oceňuju bez ironie  , ale je to pořád ta samá písnička jako na DR něco 400. To jsi na tom taky jezdil, co nedávali kluci na ostrejch ... a jak jsi dopadl ... pořád se nesmyslně topíš v řečech, který jsou jen dojmy ...
Je vidět a to dost okatě, jak jsi se připravoval celý rok na svůj vysněný drapák. Kamera, baterky, spousta slov, otázek, odpovědí, after show ....i to odhalení sallyho bylo plánovaný ...
Kdyby se třeba enduroracer připravoval jako ty a najel aspoň těch 30 - 50 mth ostrejch ... tak nejede 23. expert. Ono je možný, že by jel třeba 50, protože zodpovědnost svazuje, ale spíš ne.
Ale on a spousta dalších, který uvádíš s nájezdem + 100 mth, se celý rok endurem jen a jen čistokrevně baví. Enduro berou jako styl života .... Většinou se to najede v partě, kde se pořád jen čeká někde na kopci na pomalejší, ale nevadí to a je radost, když se svezeš s lidma, s kterýma si potom sedneš u stolu a máš hezký večer.
Soustředění u enduroracera jsou nejlepší zážitky a je to jen mix ježdění pro radost s tím, co dělá život hezčí a kdy zapomenš na trable života ano 
Je jen málo lidí, co daj 100 + ostrých mth ročně a kdo to dává, tak tu nepíše, neúčastní se stupidních debat o pneu, moussech, tublissech, výběru bezůdržbových motorek na ostrý ježdění ....
To jenom čůráčci, jako já, roxana, ...... co prostě nejezdíme, ale o to víc si myslíme, že víme .... tu máme drzost někoho poučovat a sdělovat rádoby zkušenosti. Kdo se enduru bude rok - dva věnovat fakt vážně, strčí si do kapsy všechny z nás kecálků na fóru vč. tebe ...
Na chatě, kde jsme spali, padlo za víkend přes 200 piv, něco kořalky, pár "gramů listí", ... spát se chodilo po půlnoci .... píšu za lidi, co tam byli, nikdo se závodem moc nestresoval až tedy na jednoho wink . Spousta lidí v neděli nejede, protože jim je zle od žaludku a neví, co v noci dělali ... (jen málokdo se posere, jako vých.č. Jarvis)
V sobotu ti dal 15 minut kluk v tvý kategorii, co má 130 kg, jezdí pro radost a pro nasrání ostatních lol , když přijel před kládu za 2 cp, tak si v klidu zastavil a a uvolňoval ruce, až jsme ho museli vytleskat, aby jel big_smile . Prostě v klidu a na pohodu, zábava z jiždění .... 
Fakt se neber tak vážně, jako že jsi něco zajel .... i když na poměry offmota je to vysoký level ano Na druhou stranu se jede o 100% líp, když nic nemusíš a můžeš jen překvapit, než když se od tebe něco očekává, máš něco potvrdit ...taky platí, čím hloupější sedlák, tím větší brambory ... někdy to prostě přijde, někdy ne ...
Je to i o štěstí, jeden blbej pád a chladič v píči, ohlej kotouč, rozeta, imbecil před tebou protrhne mlíko a ty mineš 1-2 cp, aniž bys věděl a vlastně udělal něco špatně - závod zkurvenej a potom hledej motivaci .... Měl jsi kliku, dojel jsi s dobrým časem ... ale to je vše. Byl jsi připravený, nesledovaný videa, nasosaný informace ... a připraveným štěstí přeje  ano 

Já nikoho nepoucuju já jen píšu svoje zkušenosti ze závodů, s pneu, s cone valve atd. Od poucovani z pohledu diváka jsi tu ty radši napiš něco o Izraeli než o závodech to jsi aspoň zažil na vlastní kůži a nemusíš tady prekrucovat zkušenosti jinejch...
Ps: ze středy a Drapáku jsi se posral ty já Drapak v pátek a sobotu jel a na středu jsem měl svejch 100 000 ceskejch ready...

Editoval roxteedy (06.05.2019 18:29:28)

 offline 

 

#955 06.05.2019 18:01:25

Re: DRAPÁK RODEO


Janek:

Každý tady jezdíme asi jako z nouze ctnost heh2  a každý, jak umí.
Nevím o čem mluvíš, že jsem se připravoval celý rok lol to se fakt válím smíchy. Motorku mám 5 měsíců z toho najeto to minimum co už jsem psal. Kamera, baterky, otázky, spousta slov? Odhalení? Já nic neplánoval, jak ty si myslíš. Ty pořád žiješ v tom, že dělám jakože nějakou šou nebo co? Je mi to všechno upe jedno, jen jsem se chtěl podělit o zkušenosti s podceňovaným FREEčkem toť vše. Já se na drapák nijak zvlášť nepřipravoval, prostě klasické vyjížďky s kámošema slabšího charakteru kde sem většinou čekal na kopci. Nejezdil žádné kondiční tréninky nebo tak nebo co si myslíš. Právě, že vše jen pro zábavu, proto jsem taky měl obavy, jestli to objedu a s tím jsem tam jel. Prostě na pankáče (to jsi napsal kdysi a mě se to zalíbilo) jelikož je to výzva prostě.
Janku znova se opakuji, jel jsem si to objet a nevěděl, jestli to opravdu zvládnu. To, že je z toho jakoby na oko pěkné umístění je mi buřt, ale potěší.
Měl jsem kliku, že jsem neudělal defekt nebo nedomrdal motorku to jo.
Videa jsem zkoukl, ale z toho nic člověk nezjistí. Připravený jsem byl asi jako všichni ostatní, že blíží se drapák dem něco potrénovat a byla z toh klasická vyjížďka kde se dělalo více chyb než normálně, protože si člověk říkal, že musí jet bez chyby jako chce jet na drapáku lol 
Tímto končim, je to celkem marné. Prostě sem si to jel zkusit z nějakou strategií a ona mi vyšla bez ohledu na výsledek=spokojenost konec tečka. gp  ano  cool 

 offline 

 

#956 06.05.2019 18:02:19

Re: DRAPÁK RODEO


Hoždy jitrnice big_smile:

dik a vzpomínáš cos mi říkal? ano 

 offline 

 

#957 08.05.2019 15:30:12

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: DRAPÁK RODEO


 roll 

Věnujte se tématu vlákna.

Pozn.: 100litrů? Kde na ty krawské napady chodíte, to asi ani nechci vědět.
Představa, že narazím na borce se základy taekwonda, karate nebo brazilského jj, dostanu od něj na hubu, když se nezadaří a ještě mu dám kilo, je opravdu lákavá.
Na 2. stranu z fightu bez odměny couve vyzyvatel. To je komedie na druhou roll .


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#958 08.05.2019 18:54:33

Re: DRAPÁK RODEO


Raduz TT600r:

Koukám, že majitel opět nezklamal. Mraky sraček mimo téma, pohoda, hlavně že je návštěvnost.

 offline 

 

#959 08.05.2019 18:58:08

koll
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 907
Založená vlákna
Motorka: 300 exc 2017
Věk: 29
5 2

Re: DRAPÁK RODEO


Xrider:

Nikdo tě tu nedrží, ani nenutí číst. Taky ses nevyjádřil k tématu...  hmm 

 offline 

 

#960 08.05.2019 19:05:54

Re: DRAPÁK RODEO


koll:

Dík za upozornění, dej si ještě jedno beer  a pak napiš něco k tématu. I když tady je téma jaké? Urážky, bitky, apod...

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů