Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

DRAPÁK RODEO

#901 30.04.2019 20:50:22

Re: DRAPÁK RODEO


Janek:

Bezděk 7.misto bez tréninku :-)

Tom

 offline 

 

#902 01.05.2019 20:14:42

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


Sice jsem jel letos pomalu a nedojel jsem ale aspoň jsem u toho dobře vypadal...  lol 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4496_img_20190425_172921.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4496_img_20190425_172711.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4496_fb_img_1556725203781.jpg

 offline 

 

#903 01.05.2019 23:19:00

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: DRAPÁK RODEO


Tak já taky přispěju svoji troškou do mlýna. Týden před Drapákem CC Úterý, v pondělí ještě les a pak celý týden přípravy, honičky, rodina, řešení elektriky na moto den před odjezdem atak... Na páteční kvaldu v kategorii Expert jsem se těšil, ALE. Předpověď byla taková že měli padat hovna s háčkama tak jsem se podle toho vybavil. Jehličku do předu (jel jsem ji poprvé). To byla chyba. Jak bylo sucho tak jsem jel jak ponocnej a asi 4x jsem kvůli jehličce zaplul někam kam jsem nechtěl a bylo z toho 97. Místo. Byl jsem nasranej protože jsem věděl že jsem to mohl zajet lépe. (Minuly týden CC Úterý jsem zajel na 13. Místo ze 70.ti jezdů) prostě mi to moc nesedlo v kombinaci s blbě zvolenou gumou. V depu na mě pak dolehla únava z předešlých dní což mě provázelo celý víkend. V sobotu jsem startoval v 10:52hod. na jiných gumách takže jsem se těšil a doufal jsem, že si vylepším pátek. Po startu se jel kousek prologu kde jsem se trošku plácal, pak přišlo klasický kamenitý korýtko který už je docela proškráblý takže se projelo pěkně. Nějaký sjezdík, výjezdík a pak přišel úsek před CP3 nebo 4? (Kari síť) s volnými kameny a to já moc neumím takže jsem se snažil spíš pomaleji a opatrně abych tam nevočesal moto. Pak CP3-4? (Kari síť) kde se docela čekalo tak byl čas se napít, sundat jazyk z vesty a svléknout ji. Kládu jsem dal na potřetí. Na síti jsem se nechal potáhnout, ale měl jsem radost že jsem ho tak nějak zdolal protože má videu mi to vždycky přišlo mission imposible... Pak mám okno a pamatuju si až když jsem se omylem sesunul z takové stráně hodně pod drážku a začal mi docházet benzin. To bylo někde u nebo mezi CP10 a 11 takže u dalšího výjezdu mi to přestalo v kopci sát a zůstal jsem tam viset. Takže přelejvat, traverzovat, nadávat. Nějak jsem do cíle asi po 3:31hod. a na 99 pozici dojel. Unavenej, ale rád že jsem experty obkroužil jsem se se zbytkem party odebral zpět na základnu. Ani neproběhl servis protože nebyl potřeba (údiv) a šel jsem zase jako první spát. Únava se zase dostavila. V neděli jsem se probudil s divný pocitem. Aha, ten znám. Šel jsem se vysrat a hned mi bylo jasný vo co GO. Šel jsem ještě asi 3x a jeli jsme na start. Tam jsem si odskočil ještě po páté a za chvíli jsem startoval. Snídal jsem jednu housku a banán takže energie moc nebylo. Jelo se to samé kolečko jako v sobotu akorat s tím rozdílem že trať byla hodně rozbitá (ještě že se jede jen jedno kolečko. Haha.) Jel jsem tak abych dojel a nikde třeba kvůli únavě nehodil zbytečnou krysu. Asi 3x jsem odpočíval a zaztlačoval bobek. Kládu u kari sítě jsem tentokrát dal napoprvé protože tam místní dobrák udělal krásnej kamenitej odraz 😊 výjezd v lomu pro A jsem dal kousek pod ten uřízlej strom kde jsem si tím že neojebábám vysloužil pomoc. Stálo nás dole asi 5 Expertů a jen já jel nahoru... přiznám se že já to jel v sobotu taky vlevo protože mi to dole řekla jedna chytrá paní a pár dalších na odbočce na trasu B, nevěděl jsem že se to jezdí až nahoru kdyby mě tam někdo otočil tak si to dám... (uvidíte na videu jestli ho někdy sestřihám) Benzin začal tentokrát docházet až o jeden nebo o jeden a kousek checkpoint dále. CP12 a 13 byl za odměnu protože v sobotu jsem to na 12tce tahal jak kočka koťata když mi to tam zakáplo kvůli benzinu. Suma sumárum 92 pozice. Nejsem poslední, nic jsem nezničil, vrátil jsem se k rodině celej, zkusil jsem si experty, se sračkou jsem taky ještě nejel. Takže unavenej, ale spokojenej 😁


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/2127_8a99aa7a-8866-4dbb-83bf-43d84c5c2a1f.jpeg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/2127_da486368-2128-4cad-94e4-9ac5cb5014bb.jpeg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/2127_06d4f558-2a29-4cb3-8472-3e51af3b85ee.jpeg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/2127_ec0b0304-0f63-47d7-aca3-309e75183783.png
http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/2127_191e515d-2a28-413c-ba58-ab9a395bf036.jpeg


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#904 01.05.2019 23:51:40

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


WoxmenRX:

Dochazel ti benzín?  ou2 to ta beta tak chlastá?

 offline 

 

#905 02.05.2019 06:05:01

Kouba
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 193
Založená vlákna
Motorka: Montesa Cota 315R, KTM XC-W 250, Honda NTV
Věk: veterán
0 0

Re: DRAPÁK RODEO


WoxmenRX: s benzínem jsem na tom byl taky hoodně  špatně a dojel oba dny tak tak. EXC 200, standartní nádrž.



http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/32_570484f5-67da-4e24-b95c-65df2758c4f8.jpeg

Editoval Kouba (02.05.2019 09:34:28)

 offline 

 

#906 02.05.2019 06:56:46

PETARDAK
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1403
Založená vlákna
Místo: Nový Jičín
Motorka: KTM 790ADV-R, G-G MC250/22 KTM-EXC300/17 a pár DUCATI
Věk: 60
11 0

Re: DRAPÁK RODEO


roxteedy napsal(a):

WoxmenRX:

Dochazel ti benzín?  ou2 to ta beta tak chlastá?

Jen tech. poznámka: je jednou z genialit 4T Bety, že soudruh konstruktér (nikoliv ten z NDR a1 )umístil palivové čerpadlo lehce odspoda, ale hlavně na přední stěnu nádrže a31 .... no a pokud máš méně než půl nádrže paliva a "jdeš" do strmějšího výjezdu, benzín se kupodivu odlije dozadu roll  čerpadlo saje vzduch a moto ti umře... a to se vyplatíano  cool 


Život je příliš krátký na to, mít jen jednu motorku, sériový výfuk a jezdit jenom občas...

 offline 

 

#907 02.05.2019 07:11:33

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


PETARDAK:

Aha tak to musí být prima na ježdění po zadním  lol já bych to na 450 objel na nádrž dvakrát jak nic si myslím proto mi to bylo divný  smile 

 offline 

 

#908 02.05.2019 07:30:51

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: DRAPÁK RODEO


Je to tak... soudruzi by o tom snad už měli od roku 2015 vědět tak doufám že to přepracují nebo jestli se už stalo...nezajímal jsem se. Nikdy jsem s tím neměl problém, až teď. Ze základny jsme to měli asi 15 nebo 20 minut na start takže to taky něco sebralo. V neděli jsem si před startem docáknul a vyplatilo se.


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#909 02.05.2019 09:44:53

Re: DRAPÁK RODEO


WoxmenRX:

Ten kamenitej odraz udelal nas pruvodce, kdyz jsme v sobotu zavirali trat  ano 
Mel jsi rict, vezl jsem pro tyhle pripady uhli, endiaron, ....
V lomu vlevo nebylo ojebavani, bylo to delsi a experti tam mohli jet, kdyz nevyjeli nahoru.
Prisel jsi mi az moc a zbytecne vystresovany zavodem. Priste si to jed jen uzivat a zajedes lip.  ano 
Jehlu Maxxis jelo v prologu a i v zavodu dost lidi vc. Elite, ale na aktual trat to nejlepsi volba opravdu nebyla  smile 

 offline 

 

#910 03.05.2019 11:46:22

Re: DRAPÁK RODEO


Janek:

Na CP3 jsem dělal neskutečný hovadiny! vymýšlel sem strašný hovna. To vidí člověk až se na to zpětně dívá kurňa. 15:53 je jediný výjezd ze kterého jsem měl obavy, ale v sobotu šel a šel by i přímo nahoru, kdyby se mi podařilo podřadit. Problém je v tom, že padám cíleně na levou stranu a to už se blbě řadí, když tě něco rozhodí atd. A věř, že od ledna co jsem začal jezdit na FREEčku sem to hodně vypiloval to podřazování ve výjezdech, ale není to dokonalé, kdyby bylo, tak vyjedu rovně nahoru všude. Stačí dopilovat a bude to čistý průjezd. (Ovšem tady se lze bavit o tom, že kdyby to mělo více výkonu jsem nahoře bez podřazení) nadruhou stranu nebyla by to moc nuda? Mě to baví takhle. Člověk na tom musí více pracovat než na EXC. Na EXC dáš 2jku a letíš, když je průser spojkuješ a vyškrábeš se, já musím prostě v krkolomných pozicích podřadit. V neděli byl tenhle výjezd daleko horší. Nanesený prach mě krutě zbrzdil a podřazení muselo přijít hodně brzo a ta rychlost už tam chyběla. V závodě jsem o tom nepřemýšlel, ale přijet k tomu v neděli a vyjet si to jen tak pro radost, tak bych zvolil jinou stopu a zase by se to dalo vyjet najednou. (ale zase platí to, že kdyby bylo více kobyl, tak bych vyjel nahoru snadněji a nemusel, tak moc přemýšlet).
27:00 je výjezd v lomu. Zase jsem měl krásně nakročeno, stačilo jen podřadit včas, ale tady jsem to posral úplně, ale nakonec jsem to neskutečně vyškrábl na řidítkách :-D
FREEčko je sice  sračka co se výkonu, brzd týče, ale pro lidi do cca 80 kg v plné výstroji to stačí. Jen se na tom musí člověk více ohánět, musí více pomoct motorce než motorka mě, třeba výkonem, jako tomu je u spousty hobíků, které zachraňuje kolikrát fakt jen výkon motorky.
http://www.youtube.com/watch?v=zL3cGdQ9vcM

E: CP12 jsem nenatočil ani jeden den, což mě kur.... sere. V sobotu nevim proč a v neděli mi před ním zdechla motorka a nešla nahodit a když jsem do toho výjezdu najel, tak jsem nevěděl ze zdola, že už to je on, takže malá rychlost a musel jsem jet traverz, ale jinak bych snad možná vyjel. Každopádně škoda, ten byl krásnej.

Editoval Small (03.05.2019 11:49:03)

 offline 

 

#911 03.05.2019 12:46:02

hansr
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 478
Založená vlákna
Místo: východ
Motorka: 300
Věk: 10,7 let
Web
0 2

Re: DRAPÁK RODEO


musíš brát i druhou stranu mince.. že ten výkon co ti chybí tě zas zbytečně netaví v jiných pasážích.. a na drapák kde nebyla ani jedna rovinka ale trat samá zatáčka je ten frírajd podle mě dobrá volba.. každopadně elite respekt ano 

 offline 

 

#912 03.05.2019 14:02:49

Re: DRAPÁK RODEO


hansr:

To máš asi pravdu. Možná proto, když sem se v sobotu šetřil jsem dojel celkem dost čerstvý.
V neděli jsem přidal, ale taky jsem dojel, tak, že bych zvládl snad jedno kolo ještě. Něco to bude mít do sebe.
Jinak si myslim, že ELITE se zbytečně všeci bojí. Šlo o 3 výjezdy navíc oproti EXPERT a nebyli nijak extra těžší než zbytek výjezdů. Tím, že to tak je, tak člověk v EXPERT dojede třeba na 20. místě a kdyby se přihlásil do ELITE, tak by dojel stejně ne-li lípe spíše lípe.
Lečo je toho důkazem minulý rok EXPERT 18. místo. Tento rok ELITE 14. místo. Nepochybuju o tom, že má najeto jako kráva oproti mě teda. Ale i tak, si myslim, že každý kdo si troufne na ELITE zajede lepší umístění než v EXPERT. Tuším, že se ELITE příští rok zaplní úplně jinak než tento rok. I když je pravda, že minulý rok 50 jezdců a tento rok necelých 40.
Kamarád taky říkal (8. místo EXPERT), že příští rok jede ELITE. Jezdí 2x lípe než já, takže by byl kolem 10. v ELITE, takže by taky zajel pravděpodobně lípe v ELITE než v EXPERT. EXPERTI jsou mi připadá více zaměření jezdci na rychlost. Rychlostí typy. Ale jen můj názor.

 offline 

 

#913 03.05.2019 14:12:10

Kouba
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 193
Založená vlákna
Motorka: Montesa Cota 315R, KTM XC-W 250, Honda NTV
Věk: veterán
0 0

Re: DRAPÁK RODEO


Small:

Super výkon i video big_smile  měl jsem to podobný na exc 200, v neděli na cp 12 v prachu jsem nedokázal nabrat rychlost a pěkně se potrápil a to jsem jel "jen" experty...,potoky, kameny, sjezdy a klády super, ale nahoru mi to na ní nejde jak bych chtěl, prostě to neumím držet, vždycky někde uberu a to je konec. Asi to vzdám o pořídím zase 250-300.

Editoval Kouba (03.05.2019 14:12:36)

 offline 

 

#914 03.05.2019 15:27:57

Re: DRAPÁK RODEO


Kouba:

diky  ano  Jediná ostrá, která by se mi líbila na Drapák je právě EXC 200! Je to TOP motorka na tohle. Moc rád na ni vzpomínám ano  Já musím mít malou motorku, protože sem suchar a jak jsem si vyřezal sedlo na EXC 200, tak sem z toho udělal luxusního fichtla, ale zase mi chyběl spodek. Muselo by se více polaborovat s převodem, ale na drapák to musí být super. Dokážu si představit, jak to úplně jinak letí než FREEčko (2x tolik)  heh2 

 offline 

 

#916 04.05.2019 22:41:16

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: DRAPÁK RODEO


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#917 04.05.2019 23:00:35

Thomaster
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1277
Založená vlákna
Místo: Východ
Motorka: oranžová 200
Věk: prej puberťák
0 1

Re: DRAPÁK RODEO


WoxmenRX:to je krám  lol  heh11 

 offline 

 

#918 05.05.2019 08:05:28

chalka
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2130
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: WR450F
Web
7 0

Re: DRAPÁK RODEO


WoxmenRX:

Já bych to na místě asi zapálil 😂😂😂

 offline 

 

#919 05.05.2019 11:32:03

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


WoxmenRX:

Ježíši tak to by mi mrsklo  lol ten první kopec jsem v sobotu podcenil a jel ho 2x protože jsem neporidil objet dva zakopaný borce a nadával jsem jakej jsem trotl že nevezmu za plyn ale nic neposrat a stejně nevyjet to je dobrej trénink morálu  lol  ano 

 offline 

 

#920 05.05.2019 11:46:52

Re: DRAPÁK RODEO


Kouba napsal(a):

Small:

Super výkon i video big_smile  měl jsem to podobný na exc 200, v neděli na cp 12 v prachu jsem nedokázal nabrat rychlost a pěkně se potrápil a to jsem jel "jen" experty...,potoky, kameny, sjezdy a klády super, ale nahoru mi to na ní nejde jak bych chtěl, prostě to neumím držet, vždycky někde uberu a to je konec. Asi to vzdám o pořídím zase 250-300.

Když jsem ti to psal před pár měsíci http://www.offmoto.com/viewtopic.php?id=8850&p=15, tak jsi měl tenhle názor

Kouba napsal(a):

Na 250/300 je spodek, který 200 nikdy mít nebude a to je obrovská výhoda, ale za to zaplatím -přinejmenším- dřív nalitým předloktím a efektem "lokomotivy" ve sjezdu a při brždění.  Další výhoda je, že i bez větráku mi ještě nevařila. Zatím zůstane v depu:-)

Je mi divný, že ses ještě nepropracoval k zvýšení výkonu nebo celkový křivky motoru o alespoň 25% ... je to přece sranda, koupíš koleno, koncovku, přečteš pár návodů na netu ...... a máš to hned lol  lol 
Jednou honíš výkon, potom zas krouťák, protože s výkonem motoru neumíš pracovat .... píšeš, že málo jezdíš, ale chtěl bys jezdit experty na drapáku, ....
No, je to těžký big_smile 
Škoda, že jsme se nepotkali, rád bych se svezl na tvé 200, jak funguje. Na jiný než svý jsem ještě nejel, tak by mě to zajímalo ano 
Nedávno jsem dal nový filtr - takový ten pyramidový vzor a přijde mi moto příjemnější v nižších otáčkách a při přechodu nad přívěru ano .
200 má dost potenciálu ano , ale chce to jezdit a učit se. Nejlepší jsou rady od někoho, kdo 200 jezdil a měl to na ní rád.
Letos jsem potkal borce, co má na 200 + 500 mth a nechce jinou ano  smile Na 300 bude jezdit za chvíli každá Jitrnice lol , tak vydrž a makej wink  ano 
od kud jsi? Když tak SZ ....

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů