Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

DRAPÁK RODEO

#861 29.04.2019 12:12:04

Re: DRAPÁK RODEO


roxteedy napsal(a):

milanride:

Já = Jiří Tuček
Thomaster = Tomáš Fraňo
Hansr = Jan Hunal
Lečo = Jiří Lečbych
Voxmen = Marek Voksa víc neznám

Lžeš, jako vždy ....to víš, že znáš, s několika jsi kecal, zdravil se  ... bylo to v místě, kde tě kluk, kterýho nazýváš holkou, poslal do prdele lol  lol Klepal ses potom jak ratlík  lol  lol Přece nemyslíš, že se nechám vláčet po soudech z ublížení na zdraví kvůli marnosti, jako seš ty ano  lol 
Jejich jména nepíšeš proto, aby tě nestiskl svěrač v místě, kudy do nich chceš lézt lol 

 offline 

 

#862 29.04.2019 12:16:37

Thomaster
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1277
Založená vlákna
Místo: Východ
Motorka: oranžová 200
Věk: prej puberťák
0 1

Re: DRAPÁK RODEO


Je to David Pabiška ..

 offline 

 

#863 29.04.2019 12:17:50

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: DRAPÁK RODEO


Janek: třeba až si Sally jednou koupí pořádnou motku, tak se ještě posune  cool , jinak moc dobrý výsledek - gratulace,
další naše horké polínko v ohni Richard dojel na 5 místě  ano  ano  ano  ano , je to úctyhodný výkon páč je tipuju 2 x tak starší než Cyproš,

David tam předvedl jízdu odpovídající jeho zařazení světové špičky v extrem enduru, fakt to byla nádhera, čekali jsme na něj nad sjezdovkou na louce, jeli jsme to paralelně vedle trati a dali si s ním celý ten jeho balet, zatáčky přes kládičky  ano  ano  ano 


byl to krásný závod, počasí vyšlo parádně, organizace perfektní, moc díky marshalům za rady kudy a jak si najet aby jsme viděli to nej  ano 


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#864 29.04.2019 12:23:00

Re: DRAPÁK RODEO


milanride napsal(a):

Janek:

Škoda, že lidi odtud z fóra neznám jménem, rád bych mrknul na výsledky   a1 

Myslím, že by tě kluci rádi poznali .... Najdi si tu enduroracera a zkus se s ním domluvit na ježdění. Nemáte to k sobě daleko

 offline 

 

#865 29.04.2019 12:28:22

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

milanride:

Já = Jiří Tuček
Thomaster = Tomáš Fraňo
Hansr = Jan Hunal
Lečo = Jiří Lečbych
Voxmen = Marek Voksa víc neznám

Lžeš, jako vždy ....to víš, že znáš, s několika jsi kecal, zdravil se  ... bylo to v místě, kde tě kluk, kterýho nazýváš holkou, poslal do prdele lol  lol Klepal ses potom jak ratlík  lol  lol Přece nemyslíš, že se nechám vláčet po soudech z ublížení na zdraví kvůli marnosti, jako seš ty ano  lol 
Jejich jména nepíšeš proto, aby tě nestiskl svěrač v místě, kudy do nich chceš lézt lol 

Jo myslíš jako Rendu kterýho znají všichni a enduroracera? O těch snad vědí všichni kdo jsou. Řekl jsem tobě i napoleonkovi že můžete jít spolu hrdinství z fóra se vytratilo jako vždy  lol dal mě nikdo kdo závodil nenapadá teď mi došlo že jsem se asi bavil se smallem v sobotu u pípy podle popisu... .  Jo a toho tlustocha co nadával tady na Poláky si už nepamatuju ani podle nicku a doteď pořádně nevím kdo to je.. Jediný co jsem zase zjistil o víkendu bylo že naživo jsi pořád desetinovej hrdina co tady...

 offline 

 

#866 29.04.2019 12:33:42

Re: DRAPÁK RODEO


Janek:

Tak kdo je ten kluk. Ty jiný jméno mi nic neříkají. A Wunsch je myslim mistr ČR juniorů v trialu. Pojezdil mě na Strmý vrchu minulý rok, ale to sem sedlal ještě EXC.

PS: Jel jsem s tím, že nevím, jestli tu schopnej objet za prvé ve svých fyzických parametrech a za druhé na FREEčku. I kluci od nás co mě neznají dobře se mě ptali, proč nemám normální motorku lol  Tímto jsem jim dokázal vyvrátit, že by FREEčko nejelo, netlumilo, nebrzdilo. Třeba sjezd za CP12 jen pro ELITE byl ukrutnej, za mokra by to bylo hodně zlé. Jestli jsi projížděl trať, tak víš o kterém mluvím... gp  FREEčko na to mělo vše vyjet rovnou stopou, ale problém byl za řidítky. Ta motorka člověku nijak nepomůže oproti 4T kladivu třeba, který se ve výjezdu po doskoku nezadusí atd. atd. FREEčko vyžaduje pohotovou práci jezdce, jinak na tom nezajedeš nic.

 offline 

 

#867 29.04.2019 12:35:30

Re: DRAPÁK RODEO


Už to tady zase jede dohady a1 

 offline 

 

#868 29.04.2019 12:41:01

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


Zirkon napsal(a):

Už to tady zase jede dohady a1 

Klasika Janek nejel ani prolog ale ví všechno nejlíp  lol 

 offline 

 

#869 29.04.2019 12:42:21

Re: DRAPÁK RODEO


offroaderTE napsal(a):

Janek: třeba až si Sally jednou koupí pořádnou motku, tak se ještě posune  cool , jinak moc dobrý výsledek - gratulace, .....

Každopádně marní talent, o tom žádná ano 
Jen motivačně
Loni s náma jel kluk a protože by experty asi nedal, jel hobby .... po drapákách se do toho zakousnul, koupil 250 tpi (jeho váha nad metrák), najel za rok snad + 200 mth .... před závodem mu odešla totál shnilá elektrika na tpi a jel závod na starý 12tce 250 s + 500 odjetýma mth .... dojel prolog 6 vteřin za zdejším Jarvisem.... celkově v expertech open 44  ano  ano  ano 
To jsem myslel, že spadnu pod stůl, když jsem viděl výsledky, a přehrál si v hlavě všechny ty kecy z fóra  lol  lol  lol  lol 
Když dá Sally do dalších drapáků 200 mth, může jet s jeho telentem top 25 expert ano 

 offline 

 

#870 29.04.2019 12:48:08

Re: DRAPÁK RODEO


offroaderTE:

Zrovna u tebe jsem si myslel, že mi řekneš, že mi moje motorka sedí. Tak dík sklamal si i ty  lol 
Co je to podle vás pořádná motorka? SWM? tongue 
Pořádná motorka by mě vyvezla asi ve 3 výjezdech snadněji nahoru, ale co zbytek trati? Byli místa, kde bych se s normální motorkou prostě pral a měla by nademnou nadvládu a sosala by ze mě energii 3x rychleji než moje NEmotorka co mám teď. heh2 
PS: Když si vezmu, že někteří viz. ten blázen skoro 2x starý oproti Cyprošovi najel cca 40 MTH od jara a já 16 od koupi motorky v prosinci, tak si myslím, že ty výsledky nějak zmrdali. Není možné abych se objevil tam kde jsem. navíc jsem tam jel s tím, že nevím, jestli to celé objedu. Výsledek jsem viděl až dneska a nechápu hmm  big_smile 

E: Janek píšeš to pěkně, ale vrátím tě do reality a znova se opakuji. Jel jsem tam s tím, že zjistim, jestli na to fyzicky mám ten okruh vůbec objet. A případně, když ano, tak mít klid na duši, že si obhájím to, že FREEčko není na hovno a umí vyjet cokoli, jen to musí šofér umět a sžít se. Je to daleko těžší než na normal enduru. Lečo jen full gas 2jku na výjezdu za CP3 a já musel jet full gas 3jku a podřadit na 2jku. Jednodušší je jet full gas a sousředit se na výjezd, ale do toho spojkovat a řadit je celkem pekelnej tělocvik v každém výjezdu, ale jde o to, že mě to BAVÍ!!!! A neskutečně. ano  Nejsem závodník a nikdy nebudu a ani tady jsem nezávodil i když v neděli mě to motivovalo a trošku jsem tahal, ale tak nějak opatrně. Ale nikdy nebudu závodník, takže ano přijde výjezd nebo mrdárna jako byl ten kopec, kde jsi mě viděl a ano jedu a užívám si to, přehazuju atd. ale přejezdy, pěšinky atd. prostě klídek nějaký standart ne pomaličku a ne rychle. Nemám rád rychlou jízdu. Proto do dalšího drapáku budu mít najeto max. 30 MTH jako každý jinčí rok  lol  gp 

Editoval Small (29.04.2019 13:02:54)

 offline 

 

#871 29.04.2019 12:49:16

Thomaster
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1277
Založená vlákna
Místo: Východ
Motorka: oranžová 200
Věk: prej puberťák
0 1

Re: DRAPÁK RODEO


Rm design nás tam byl prostě podpořit co na tom je špatnýho že po projetí mě a roxteedyho jel dál po trati ... chtěl nás vidět a fandit  ano 
Roxák jel třeba celou neděli podél trati a snažil se nahánět mě a enduroracera a fandil.. a to dodá energii prostě ano a z toho důvodu tam byl i Radek

Editoval Thomaster (29.04.2019 12:54:17)

 offline 

 

#872 29.04.2019 12:49:44

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


Janek napsal(a):

offroaderTE napsal(a):

Janek: třeba až si Sally jednou koupí pořádnou motku, tak se ještě posune  cool , jinak moc dobrý výsledek - gratulace, .....

Každopádně marní talent, o tom žádná ano 
Jen motivačně
Loni s náma jel kluk a protože by experty asi nedal, jel hobby .... po drapákách se do toho zakousnul, koupil 250 tpi (jeho váha nad metrák), najel za rok snad + 200 mth .... před závodem mu odešla totál shnilá elektrika na tpi a jel závod na starý 12tce 250 s + 500 odjetýma mth .... dojel prolog 6 vteřin za zdejším Jarvisem.... celkově v expertech open 44  ano  ano  ano 
To jsem myslel, že spadnu pod stůl, když jsem viděl výsledky, a přehrál si v hlavě všechny ty kecy z fóra  lol  lol  lol  lol 
Když dá Sally do dalších drapáků 200 mth, může jet s jeho telentem top 25 expert ano 

Janku a jakej čas že jsi jel letos ty v prologu?  lol 

 offline 

 

#873 29.04.2019 12:58:39

Re: DRAPÁK RODEO


roxteedy napsal(a):

Zirkon napsal(a):

Už to tady zase jede dohady a1 

Klasika Janek nejel ani prolog ale ví všechno nejlíp  lol 

Prolog jsem si projel v pátek celý + část trati, fakt povedená drážka ano  ano 
V závodu se potom část prologu jela znovu a jel jsem to znovu. tebe jsem viděl plácat vedle lomu na 10 ... to jsem byl já, kdo řval a povzbuzoval tě Roxano do toho ...., viděl tě na kládě za cp 2, ... viděl jsem toho hodně, udělal jsi mi a spoustě dalším hroznou radost, dostatečná satisfakce za tvoji mediální prezentaci ano  ano .

Small napsal(a):

..... Tímto jsem jim dokázal vyvrátit, že by FREEčko nejelo, netlumilo, nebrzdilo. Třeba sjezd za CP12 jen pro ELITE byl ukrutnej, za mokra by to bylo hodně zlé. Jestli jsi projížděl trať, tak víš o kterém mluvím...

Ty už přestaň všem něco vyvracet a začni dokazovat sám sobě. Nedokazuj nic nikomu nebo skončíš jako Jarvis, co podvodem v 2017 došel k dobrýmu místu ....a do teď z toho žije lol
Máš na víc ano
Ten sjezd za cp 12 jsem jel v pátek nahoru asi tak po 55. minutě jsem ho dobojoval lol . Najel jsem do drážky, jel a koukal, co je to za šílenost.... potom zdechlej jsem pokračoval a u jezírka jsem zjistil, že jedu v protisměru lol  lol takže zpátky. Pro mě to byla smrt nahoru i dolů.

Editoval Janek (29.04.2019 12:58:57)

 offline 

 

#874 29.04.2019 13:07:24

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


Janek:

Viděl jsi mě na klade za čp 2? To je fajn na ty jsem předjel dva zaseknuty typky... Za lomem jsem se placal hodil jsem totiž tlamu mezi CP 1a2 při zatoceni naplno do leva mi od té doby chcipala motorka... Janku a jet prolog a jet prolog v závodě snad nebudeme porovnávat že ne...  a11 

 offline 

 

#875 29.04.2019 13:18:45

Re: DRAPÁK RODEO


roxteedy napsal(a):

Janku a jakej čas že jsi jel letos ty v prologu?  lol 

Podle džípíesky a stopek mi to stačilo na 3 místo v elite a to jsem si dal ještě svačinu.
Trať po závodu jsem měl podle džípíesky a stopek a se dvěma svačinama ještě o místo lepší lol  lol  lol 

Vždyť víš, že jsem nejel, tak proč se ptáš?

Psal jsem to jen jako povzbuzení a motivaci pro ostatní
, že když se jezdí a nekecá, tak to jde i když člověk nemá zrovna talent z hůry.
V po pátku a hlavně v sobotu jsem měl fakt největší radost z kluků, jako je enduroracer, thomaster, hyťha, ....ale jen do večera a tvého káknutí si do trenýrek. To všechno přebylo a29  a29  lol  lol 

roxteedy napsal(a):

Janek:

Viděl jsi mě na klade za čp 2? To je fajn na ty jsem předjel dva zaseknuty typky... Za lomem jsem se placal hodil jsem totiž tlamu mezi CP 1a2 při zatoceni naplno do leva mi od té doby chcipala motorka... Janku a jet prolog a jet prolog v závodě snad nebudeme porovnávat že ne...  a11

Předjels je proto, že ses nacpal úplně vlevo, kde byla kláda nejnižší, ale říkal jsem, že to bylo chytrý ano , každý měl tu možnost.

Kládu dal nejlíp Korber, byla zasekaná a on ji bral v nejvyšším místě vpravo a odskočil ji po zadním kole heart  heart  Takhle hezky ji dal už asi jen starej Cyproš, taky krásně po zadním kole  ano  ano

A když ti chcípala motorka při zatočení, pokud se nepletu, tak by asi stačilo jen zastavit a rozpojit jeden drátek, který je vedený samostatně za svazku od levýho sdruženýho přepínače, má kulatý konektory. To by mělo pomoct .... trvalo by to asi tak 15 vteřin, ale to bys musel o technice něco vědět ano  lol  lol

Editoval Janek (29.04.2019 13:19:19)

 offline 

 

#876 29.04.2019 13:48:02

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Janku a jakej čas že jsi jel letos ty v prologu?  lol 

Podle džípíesky a stopek mi to stačilo na 3 místo v elite a to jsem si dal ještě svačinu.
Trať po závodu jsem měl podle džípíesky a stopek a se dvěma svačinama ještě o místo lepší lol  lol  lol 

Vždyť víš, že jsem nejel, tak proč se ptáš?

Psal jsem to jen jako povzbuzení a motivaci pro ostatní
, že když se jezdí a nekecá, tak to jde i když člověk nemá zrovna talent z hůry.
V po pátku a hlavně v sobotu jsem měl fakt největší radost z kluků, jako je enduroracer, thomaster, hyťha, ....ale jen do večera a tvého káknutí si do trenýrek. To všechno přebylo a29  a29  lol  lol 

roxteedy napsal(a):

Janek:

Viděl jsi mě na klade za čp 2? To je fajn na ty jsem předjel dva zaseknuty typky... Za lomem jsem se placal hodil jsem totiž tlamu mezi CP 1a2 při zatoceni naplno do leva mi od té doby chcipala motorka... Janku a jet prolog a jet prolog v závodě snad nebudeme porovnávat že ne...  a11

Předjels je proto, že ses nacpal úplně vlevo, kde byla kláda nejnižší, ale říkal jsem, že to bylo chytrý ano , každý měl tu možnost.

Kládu dal nejlíp Korber, byla zasekaná a on ji bral v nejvyšším místě vpravo a odskočil ji po zadním kole heart  heart  Takhle hezky ji dal už asi jen starej Cyproš, taky krásně po zadním kole  ano  ano

A když ti chcípala motorka při zatočení, pokud se nepletu, tak by asi stačilo jen zastavit a rozpojit jeden drátek, který je vedený samostatně za svazku od levýho sdruženýho přepínače, má kulatý konektory. To by mělo pomoct .... trvalo by to asi tak 15 vteřin, ale to bys musel o technice něco vědět ano  lol  lol

Mel jsem to jak dojedu letos úplně v kulich takže se mi nechtělo nic řešit a chcipalo to jen v plným rejdu takže no stres z mojí strany... To že nepojedu jsem se rozhodl v neděli ráno takže radost v sobotu večer jsi mohl mít tak z Napoleonkovy ruky v tvejch kalhotách  lol vtipný je ze píšeš že já jsem se posral ale já narozdil od tebe v pátek a sobotu na startu byl  big_smile 

 offline 

 

#877 29.04.2019 14:38:31

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: DRAPÁK RODEO


Ne že to tu zase někdo smaže, potřebuju něco dodělat a jdu si to přečíst  a1 Drapák mi nic neříká, ale tyhle příběhy po, si vždycky rád přečtu  usch 

 offline 

 

#878 29.04.2019 14:53:34

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: DRAPÁK RODEO


roxteedy: tos byl ty na CP3 v civilu? kecali jsme spolu, že jsi sobotu odjel a neděli vzdal pro tech. problémy? Měl jsem červenou bundu Husqvarna (Progrip)  cool 


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#879 29.04.2019 16:03:46

chalka
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2130
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: WR450F
Web
7 0

Re: DRAPÁK RODEO


Lečo chudák na 4ce zahodil stroj a ohl rozetu, tak jsme to tam 10 minut rovnali kamenem a pujcenym klíčem na kola. Škoda té ztráty. Jinak v elitě super umístění!

 offline 

 

#880 29.04.2019 17:06:32

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


offroaderTE:

Nn byl jsem nastrojenej zelenej dres a kalhoty scott moto jsem měl oprenou nahoře o skálu vzdal jsem pro technické problémy na moji osobě  a1 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů