Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

DRAPÁK RODEO

#841 29.04.2019 09:23:49

Re: DRAPÁK RODEO


Treba jsem nepochopil, kdyz byl jeden z top jezdcu elit viden a nahlasen za ojebavani, tak je stale ve vysledkovce  ne 
Bylo to v miste po projeti domku a ostra leva do kameniteho koryta, takovy kaskadky. Za nima byl vyjezd vpravo pro B a rovne pokracovat pro elit a A. Tohle neslo poplest a on se jen rozhlidl a vypalil vpravo.

V nedeli v miste lonskeho cp3 - letos "jen jako" prujezd mezi cp 3 a cp4 prijeli v elit 2 borci a ptali se me, kudy se to jede, protoze pred sebou nevideli jezdce. Evidentne tam byli poprve.
Dalsi z expertu vyjel z mlikem oznaceny trasy vlevo a vyjezd jel takovou pesinou, kde nebyly rozjebany sutry. Vypalil to krasne skoro az nahoru, kde na nej cekali kamosi a pretahli ho traverzem. Borec na tu pesinu najel hned a jiste, vedel, co dela. Kdyz jsem jim rikal, at nahlasi cislo, tak rikali, ze prej to bylo v poradku ..... ne 

 offline 

 

#842 29.04.2019 09:29:32

Re: DRAPÁK RODEO


Já můžu napsat, můj první závod v životě a luxus jako prase!
prolog mě mile překvapil, jak byl vlastně těžkej technickej. Z videí nadívaných z minulých ročníků jsem tohle nečekal, ale o to víc si to užil.
Až nechutně jsem si to užil! Jel jsem s tím, že nevim, jestli to fyzicky vůbec zvládnu dojet.
Proto jsem sobotu zahájil vyloženě pouštěním závodníků zamnou a jel vyloženě na 50%.
V neděli jsem přitlačil, protože jsem nechtěl aby mě borci zamnou začali dojíždět před CP4. To se mi povedlo. Korber mě předjížděl někde za CP7. Kdyby nebylo blbého pádu a zalehnutí motorkou mě na cca 10 min. a zdechnutí motorky a následného nenastartování taky 10 min. tak sem to projel dle svých představ, ale tohle se prostě děje.

Hansr:
Ty jsi odškrtával u nějakého CP? Viděl jsem tam Berga...
Thomaster příště bychom mohli více pokecat  ano 
Janek:
díky za radu nejezdit tam nahoru  heh2  Byla to kravina, která by mi k ničemu nepomohla, ale v tu chvíli jsem to chtěl zkusit ani nevim proč vlastně deb1 
jestli jsi to byl teda ty, jakože tipuju, že jo. Neděle...

 offline 

 

#843 29.04.2019 09:42:35

Re: DRAPÁK RODEO


Small:
Michal Maly?
Pekne sis to tam na bublaka prechroupal  ano Proc ted pouzivas jini nick, nez jak te tu zname?
Jak ti sel treba vyjezd v lomu na freeride? Byl to docela vypalovak nebo i dalsi vyjezdy, kde se muselo topit?
V technickych pasazich treba cp10 sis to musel vylozene uzivat.
V sobotu jsme jeli zavirat trat a mel jsem moznost si projet vsechny cp.10 se mi libil uplne nejvic  ano  ano 

Hansr jel zavod na 300 2t. Uz pochopil, ze berg je mrtvej  big_smile 

Editoval Janek (29.04.2019 09:56:49)

 offline 

 

#844 29.04.2019 10:14:04

Thomaster
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1277
Založená vlákna
Místo: Východ
Motorka: oranžová 200
Věk: prej puberťák
0 1

Re: DRAPÁK RODEO


Small:kdyby tě Janek neprásknul tak ani nevím kdo seš  lol 
... Nj ale ten berg ho aspoň dovezl do cíle  gp  lol 

 offline 

 

#845 29.04.2019 10:33:45

Re: DRAPÁK RODEO


Kluci nemáte odkaz na výsledky..?

Díky

 offline 

 

#846 29.04.2019 10:35:20

Motors
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1144
Založená vlákna
Místo: Vepřov
Motorka: WR250F
Věk: Víc než Ježíš
3 0

Re: DRAPÁK RODEO


Kdo sem postavil ten kopec, jsem říkal jako malý. Teď jsem za kopce vděčný a2 
Když se příliš soustředím abych nespadl, tak spadnu

 offline 

 

#847 29.04.2019 10:42:58

Re: DRAPÁK RODEO


hansr:

jak jste dopadli ?

e: jo tak už vidím výsledky  ano  dobrý .. thomaster  hodně dobrý ano  ano 

Editoval Robinsson (29.04.2019 10:46:26)

 offline 

 

#848 29.04.2019 11:07:04

hansr
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 478
Založená vlákna
Místo: východ
Motorka: 300
Věk: 10,7 let
Web
0 2

Re: DRAPÁK RODEO


v neděli jsem za 3jkou odstoupil.. závada na chlazení.. a nechtělo se mi žrát fridex na dalších cp tongue  itak mi to stačilo a to bylo sucho.. představa že by se jelo za mokra... poc  dead  poc 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3672_58895084_2329855070627379_5693275147109138432_n.jpg

 offline 

 

#849 29.04.2019 11:16:27

Re: DRAPÁK RODEO


No dopr... pěkná skalka  ou2 

co se s tím stalo? Ventilator se netočil? To už bylo nějaký záhadný když sme jeli ještě tehda spolu.

Editoval Robinsson (29.04.2019 11:18:44)

 offline 

 

#850 29.04.2019 11:16:34

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


hansr:

Nic neříkám  lol  lol  lol 

 offline 

 

#851 29.04.2019 11:30:20

Re: DRAPÁK RODEO


Robinsson napsal(a):

No dopr... pěkná skalka  ou2 

co se s tím stalo? Ventilator se netočil? To už bylo nějaký záhadný když sme jeli ještě tehda spolu.

Ta skalka se nejela, vypadá to jako výjezd od "pletiva" CP3, vloni to byl CP2. V sobotu jsem tam po závodu potkal zde opěvovaného majitele RM design a na to, jak lidi uráží, že na tom sedí obráceně ... jel docela hovno.
Ale dalo se to pochopit ano , když v závodu dělal garde jednomu místnímu paličovi a kousek dál po trati než jak je na foto, musel východočeskýho Jarvise na super naladěných cone valve s nej gumou na světě, co má odtrénováno na daleko těžších pasážích a v dubnu na sněhu ....vláčet jak jézéďák bránu po poli od půlky výjezdu  lol  lol 

Aspoň žes to zkusil ano  a nepřeležel sis v noci nožičku a neposral ses z vlastního ztrapnění lol 

 offline 

 

#852 29.04.2019 11:40:49

Thomaster
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1277
Založená vlákna
Místo: Východ
Motorka: oranžová 200
Věk: prej puberťák
0 1

Re: DRAPÁK RODEO


Janek: Tahal tam kde koho včetně mě protože zase divočina hrozná u toho výjezdu a14 

 offline 

 

#853 29.04.2019 11:42:15

Re: DRAPÁK RODEO


Thomaster napsal(a):

Small:kdyby tě Janek neprásknul tak ani nevím kdo seš  lol 
... Nj ale ten berg ho aspoň dovezl do cíle  gp  lol 

Nemůžu za to, že se někdo stydí za svou identitu big_smile . Jen mi mrzí, jak tu ze mě loni dělal vola většího než sem, ale povedlo se mu to ano .

A jinak pojet s kategorii v sobotu přímo v závodu borce, co má doma pár pohárků ze šestidenní, evropskýho endura, dálkových rally, .... to je na mrdala "odněkud" neskutečný výkon. Takže veliká gratulace ano  ano  ano .
To samý dalšímu offmoťákovi, co znám - enduroracer  ano  ano  ano 
Ani nevíte, jakou radost jste mi udělali a2 a myslím, že i velká motivace pro všechny, kdo to tu čtou.
Takže už poznáváte, kdo visí na kládě? wink 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5167_img_20190427_104740.jpg


Thomaster napsal(a):

Janek: Tahal tam kde koho včetně mě protože zase divočina hrozná u toho výjezdu a14

Jenže přesně v tomhle místě se zrovna on do mě loni pouštěl, co jsem za hajzla, že se nechám tahat .... a hlásil jako trouba, že on jezdí sám a bez pomoci hlavně na fb lol  lol 
Ty ses nechoval jako on  ano 
A tebe a další tahal jen proto, aby čistil trasu pro svýho koně. potom, co ho vytáhl, hned letěl ke svý moto a jel jako garde smile 

Ta karma funguje někdy obdivuhodně rychle ... jak se říká, do roka a do dne .... lol  lol 

Editoval Janek (29.04.2019 11:50:05)

 offline 

 

#854 29.04.2019 11:48:32

Re: DRAPÁK RODEO


Janek:

tak nějak. Maličký s malou motorkou co nejede, nebrzdí a netlumí. Můžu jen říct, že FREEčko mělo problém s výkonem, jen v jednom výjezdu a ten byl mezi CP3 a CP4. Jinak v lomu výjezd v pohodě. V Sobotu jsem ho vyjel i když strašně, tak vyjel a v neděli jsem to posral vlastní chybou, nestihl jsem včas podřadit, kdyby jo, tak bych ho vyjel hladce.
Další výjezdy jako byla CP12 jsem v sobotu vyjel naprosto bez problémů. V neděli mi to dělalo o to větší problém, že tam bylo fakt mrtě prachu a můj výkon nestačil na to to vyhodit, byl tam cítit fakt velký odpor a úbytek výkonu, ale i tak to bylo jen o mě a vždycky jsem byl schopnej se dostat k nějakému traverzu a potom už cajk. Kdyby se to muselo jezdit na přímo, tak bych to v sobotu dal, ale v neděli už ne v té hrabance asi teda.
CP10 si nepamatuji, ale v neděli jsem si užil CP3, kdy jsem tam objel borca krosaři, kteří tam krájeli šutry krosovýma gumama šířka, tak 110 max tipuju, když jsem to viděl, tak sem se rozhodl je objet a podařilo se mi vyjet až nahoru v kuse. Kurňa zrovna nemám na kamerce. Jinak ty výjezdy sestříhám a vhodim na YT. Mám vše natočeno gp 
Ohledně nicku... Nelíbí se mi mít za nickem jitrnice... big_smile (jsem prostě maličký na malé) lol 

E: smaž ze svého příspěvku mé jméno díky  ano  cool 

Editoval Small (29.04.2019 11:52:04)

 offline 

 

#855 29.04.2019 11:48:44

milanride
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 516
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC TPI
Věk: 26
1 0

Re: DRAPÁK RODEO


Janek:

Škoda, že lidi odtud z fóra neznám jménem, rád bych mrknul na výsledky   a1 

 offline 

 

#856 29.04.2019 11:51:09

Re: DRAPÁK RODEO


Janek:

Toho borce co má poháry myslíš Wunsche? přišlo mi to jméno známé... ano 

 offline 

 

#857 29.04.2019 11:51:52

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


Janek:

Janku že jsi nebyl takovej hrdina v sobotu na živo  lol to radsi soupes nohama a koukáš do země když ti řeknu že si to půjdeme vyrikat za roh co?  lol  Radek to jel už po 3 když jsi ho potkal a tahal všechny nejen mě a já nemám problém si to přiznat že mi letos pomohl a už jsem tady psal kde byl u me letos problém on i třeba Lečo může o jeho pomocí vyprávět kam by bez jeho pomocí dojel a ty když jsi ho potkal jsi měl být hrdina a říct mu do očí kdo jsi přece by jsi se nebál 55ti letyho chlapa urážíš ho tady měl jsi mu to zopakovat do očí lol  líbí se mi tvoje kritika celyho drapaku a prakticky všech co jeli přitom jsi pořád ten malej ublíženej podrztaska co umí jen pricmrdovat a letos nesehnal ani peníze ani odvahu na startovny. Měli jsme o tobě vtipnej rozhovor s klukama že stříbra  prej jsi tam známej jako "Pán co jezdí těžší věci"  lol  za 20 minut prej bylo vyřešeno  a1  výborná nová přezdívka sedí na tebe jak prdel na hrnec  ano  a ano máš pravdu mám six daysku, mám cone valve a super vyladenej podvozek jezdil jsem v dubnu na sněhu a mám pořád problémy s nohou proto jsem v neděli nejel mám momentálně jiný priority než něco dokazovat tobě podobnejm trotlum to proběhlo 2017 a je to pro mě uzavřená záležitost koukám že jsi to pořád nestravil  lol 

 offline 

 

#858 29.04.2019 11:55:51

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


milanride:

Já = Jiří Tuček
Thomaster = Tomáš Fraňo
Hansr = Jan Hunal
Lečo = Jiří Lečbych
Voxmen = Marek Voksa víc neznám

 offline 

 

#859 29.04.2019 12:00:58

Re: DRAPÁK RODEO


Small napsal(a):

Janek:

Toho borce co má poháry myslíš Wunsche? přišlo mi to jméno známé... ano 

Špatná odpověď

Díky za report o Free ano . Jezdíš pěkně, na první závod v životě a hned v Elite výkon, na který si ještě často rád vzpomeneš ano  ano 

 offline 

 

#860 29.04.2019 12:10:09

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


Janek napsal(a):

Thomaster napsal(a):

Small:kdyby tě Janek neprásknul tak ani nevím kdo seš  lol 
... Nj ale ten berg ho aspoň dovezl do cíle  gp  lol 

Nemůžu za to, že se někdo stydí za svou identitu big_smile . Jen mi mrzí, jak tu ze mě loni dělal vola většího než sem, ale povedlo se mu to ano .

A jinak pojet s kategorii v sobotu přímo v závodu borce, co má doma pár pohárků ze šestidenní, evropskýho endura, dálkových rally, .... to je na mrdala "odněkud" neskutečný výkon. Takže veliká gratulace ano  ano  ano .
To samý dalšímu offmoťákovi, co znám - enduroracer  ano  ano  ano 
Ani nevíte, jakou radost jste mi udělali a2 a myslím, že i velká motivace pro všechny, kdo to tu čtou.
Takže už poznáváte, kdo visí na kládě? wink 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 104740.jpg


Thomaster napsal(a):

Janek: Tahal tam kde koho včetně mě protože zase divočina hrozná u toho výjezdu a14

Jenže přesně v tomhle místě se zrovna on do mě loni pouštěl, co jsem za hajzla, že se nechám tahat .... a hlásil jako trouba, že on jezdí sám a bez pomoci hlavně na fb lol  lol 
Ty ses nechoval jako on  ano 
A tebe a další tahal jen proto, aby čistil trasu pro svýho koně. potom, co ho vytáhl, hned letěl ke svý moto a jel jako garde smile 

Ta karma funguje někdy obdivuhodně rychle ... jak se říká, do roka a do dne .... lol  lol 

Zase motas pátý přes devátý vloni tě tahali takhle na CP 2 je to i na videu a já jsem mluvil o roce 2017 a nemám si problém přiznat že mě letos tahali tak jako ty jsi se za to styděl vloni

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů