Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Enduro poježdění UH a okolí

#1 13.03.2019 05:05:51

Petrsolisobe
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 11
Založená vlákna
Místo: Uherské Hradiště
Motorka: 250ccm
Věk: 30+
0 0

Enduro poježdění UH a okolí


Čau
Jezdíte někdo? Doteď sem lítal až na výjimky jen po silnici,takže v terenu umím houby, po zadním jenom omylem 😁
Myslím,že ve dvou se to líp tahá z bláta,tak kdyby tu byl někdo podobné kategorie, ozvěte se.
Btw mám AJPecko

 offline 

 

#2 13.03.2019 12:38:34

Rischwon
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 534
Založená vlákna
Motorka: EXC300TPI
1 0

Re: Enduro poježdění UH a okolí


zdarec, já jsem z UH. Jestli to máš chvílu a nemáš z blátem moc zkušeností, tak se první v klidu seznam s motorkou kolem hradiště po různých polňačkách a lesních cestách. Po okolí je spousta možností. Já už ale na tohle ježdění po polňačkách nejsem, max jako nutný přejezd do bodu zájmu ale byli to krásné začátky, kterýma si každý musí projít a pak uvidíš jestli tě budou táhnout stále takové výlety nebo tě spíš začne lákat těžší terén. Znám kluky co jsou spíš takový výletníci tak bych tě poslal za něma a jak to chytneš trošku do ruky tak bych ti určitě doporučil dráhu v boršicích. Je to tam rozlehlé a můžeš jezdit všude kolem. Primárně je tam motokrosová trať, která je fakt pěkná, pak tam najdeš enduro plácek z různýma překážkama, malou mx trať která je na rovince, která je ideální na pilování zatáček nebo je tam spousta pěkných výjezdů ze spodu rokle, což mě tam osobně baví nejvíc,.. a vedle dráhy pískovna kam se ale ofiko nesmí, když se to občas domluvý je to paráda. Výjezdy v písku dokáží dobře potrápit,.. Jinak 7.dubna tam budou enduro závody, trat povede z části po mx trati a jejího okolí, přes enduro plácek a v té těžební části pískovny, tak se třeba dojdi podívat. Jinak krásné enduro tratě jsou i u Březolup nebo Velkého Ořechova.
Jinak motorku máš PR5? Kdysy jsem na ni jel, to jsem jezdil ještě do terénu na WRRku a na tom AJPéčku bylo velice pěkné svezení.

 offline 

 

#3 13.03.2019 21:09:45

Re: Enduro poježdění UH a okolí


Petrsolisobe:

UH široký pojem, jasně že není dobré práskat konkrétní adresu ale např.  z Komně za tebou na Stupavu nepojedu. Tak třeba já jsem  cca 15 Km  jihovýchodně od UH

 offline 

 

#4 13.03.2019 22:35:56

Petrsolisobe
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 11
Založená vlákna
Místo: Uherské Hradiště
Motorka: 250ccm
Věk: 30+
0 0

Re: Enduro poježdění UH a okolí


Rischwon:
jo PR5.jak říkáš první se trochu rozjezdím než začnu šaškovat na trati smile nejblíž to mám do Prakšic.taky sem slyšel, že snad ve Strání se jel loni zase po x letech závod...tak jestli můžeš,klidně pošli sz kontakt na ty týpky  wink dík

Editoval Petrsolisobe (13.03.2019 22:39:35)

 offline 

 

#5 13.03.2019 22:39:04

Petrsolisobe
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 11
Založená vlákna
Místo: Uherské Hradiště
Motorka: 250ccm
Věk: 30+
0 0

Re: Enduro poježdění UH a okolí


btw máte někdo tip na dobrou úrazovku? a1 

 offline 

 

#6 13.03.2019 23:17:30

lečo
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 215
Založená vlákna
Místo: Zlín
Motorka: yamaha xt 125 r, WR 250 F
Věk: 22
0 0

Re: Enduro poježdění UH a okolí


Té zlínské se vyhni 😂


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3806_received_1062413107263713.jpeg

 offline 

 

#7 13.03.2019 23:32:39

Petrsolisobe
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 11
Založená vlákna
Místo: Uherské Hradiště
Motorka: 250ccm
Věk: 30+
0 0

Re: Enduro poježdění UH a okolí


lečo:
roky a roky slýchávám to samé o uh nemocnici - vyhni se jí a11 jo a já myslel úrazovou pojistku

 offline 

 

#8 14.03.2019 09:36:05

Rischwon
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 534
Založená vlákna
Motorka: EXC300TPI
1 0

Re: Enduro poježdění UH a okolí


Petrsolisobe:
oni borci sem nechodí, ale až je potkám dám ti vědět,..jestli máš nejblíž prakšice, tak to budeš tam někde spíš od Uh. Brodu. Mezi hradištěm a brodem to moc zajímavé není, co se těžšího terénu týče, je tam dost přejezdů, takže na ten směr nějak moc nejezdíme, každopádně znám tam pár pěkných míst. Když už na ten směr tak moto na vozíku do Brodu a z tama dál. Tak at se daří,..dáme si vědět,..kdybys měl zájem máme na FB takovou soukromou skupinu, na které se plánují různé společné vyjíždky,..napiš mi kdyžtak svoje jméno do SZ a já si tě najdu  ano 

 offline 

 

#9 14.03.2019 16:10:36

Petrsolisobe
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 11
Založená vlákna
Místo: Uherské Hradiště
Motorka: 250ccm
Věk: 30+
0 0

Re: Enduro poježdění UH a okolí


Rischwon:
ve skutečnosti to mám nejblíž do CHKO,ale tam se mě moc nechce..
- SZ

 offline 

 

#10 15.03.2019 07:21:28

Zuzak76
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 278
Založená vlákna
Místo: Valašské Království
Motorka: Suzuki RMZ 450, Honda Shadow 600,Jawa 50 Mustang ,Varadero 1000
Věk: 43
Tel: 604746050
5 0

Re: Enduro poježdění UH a okolí


A tam je to nejlepší

 offline 

 

#11 21.05.2019 07:57:08

Re: Enduro poježdění UH a okolí


Zdarec, je tu někdo z blízkého okolí Uh kdo by se našel na pravidelně ježdění alespoň 2x v týdnu pokud počasí bude prát.V týdnu kdykoliv v odpoledních hodinách a soboty ráno.Jsem schopny se dopravit i s moto okruh 10km kolem Uh.Pokud samozřejmě bude někdo dal nebráním se občas zavítat.Kdyby něco pište na messenger můj FCB Tomáš Rak

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů