Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Myti enduro motorky

#41 18.12.2018 15:47:38

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: Myti enduro motorky


Já kupoval wapku v Lidlu v roce 2013. Každý týden je v provozu cca 2 hodiny. Snížil se tlak, což je poznat po nasazení ploché trysky. V tu chvíli dochází k vypínání čerpadla, jako kdyby nebyl dostatečný průtok vody ve vodovodním řádu. S rotační tryskou funguje. Asi po roce přestalo fungovat přisávání čistícího prostředku. Nereklamoval jsem. Že je menší tlak spíše vítám. A funguje do dnes. Karcher jsem několikrát zvažoval, ale dokud Lidl vapka nepadne úplně, novou řešit nebudu. A poté dle rezenzí asi znovu hurá do Lidlu.


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#42 18.12.2018 16:25:53

Scorpion27
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 63
Založená vlákna
Motorka: TPI 300
Věk: 39
0 0

Re: Myti enduro motorky


Karcher bych nebral v hobby řadě, ta se mi hned v zaruce posrala. Poté jsem koupil řadu profi a použivám ji  i v práci v kamenictví kde jede i třeba 8 hodin v kuse když pískujeme. Použivám ji i na moto a jinou bych už nechtěl mam ji 5 let je to bomba stroj bez jedine poruchy.

 offline 

 

#43 24.02.2019 17:43:16

Re: Myti enduro motorky


Já myju vapkou vždy po jízdě oddělám kryt filtru dám přes něho igelitku aby na něho neprskala voda, špunt do výfuku, sundám kryt pod motorem a myju normálně všechno. Někdo má sice řeči, že se nemá stříkat na ložiska a takové... tak nevím no radši to mám čisté ať můžu pořádně zkontrolovat jestli není někde problém, něž mít kolem ložisek atd bordel. Následky na ložiska jsou úplně minimální.

 offline 

 

#44 28.09.2020 10:43:55

Kubrt
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 18
Založená vlákna
Místo: Přelouč
Motorka: Husqvarna FE450
Věk: 35
0 0

Re: Myti enduro motorky


Ahoj vsem, at nemusim zakladat nove vlakno, tak se priseru sem...

Jde mi o myti ráfků a rozety a hlavne kyvky, která je zašvihaná od mazaní retezu.
Na Baworaka pouzivam na myti pripravky od Sonaxu, ale tam zase nemusim resit bordel z retezu big_smile
Zkratka neco co aplikuju na rozetu, kyvku a rafky?
Je mi jasny, ze tomu budu muset pomoct rucne, treba houbou.
A Militu bych se rad vyhnul, protoze mi zkurvil rafky na GeSu.
Diky za tipy smile


Stresovou situaci řeším jako pes. Když to nemužu sežrat nebo ošukat, pochčiju to a odejdu od toho.

 offline 

 

#45 28.09.2020 14:46:31

wáca
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1810
Založená vlákna
Místo: Liberecký kraj
Motorka: XRV 750 Africa Twin
Věk: 22
Tel: 723-735-777
11 0

Re: Myti enduro motorky


Na sajrajt mám arvu třeba. I ten Milit je OK. Jen nesmí saschnout a pořaaaaadne oplachnout. Myju to arvou hned na zacatku abych to cele mytí průběžně oplachoval.


Kdo nepadá, nezrychluje ! :-)....Padá se z nedostatku rychlosti...Metal s Rockem vládnou světem, HipHop nechte dětem 8-)

 offline 

 

#46 28.09.2020 15:00:01

zetkarider
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 366
Založená vlákna
Místo: Prešov- Slovensko
Motorka: Ktm sx 250
Věk: 27
1 0

Re: Myti enduro motorky


Na umývanie časti ako píšeš rozera rafik bloky moyorov časti ktoré zvyknú byť mastné je pecka BRUDPUR nastriekať rozprašovačom prípadne naniesť štetcom a opláchnuť vapkou akurát dosť smrdí nenecháva žiadne fleky ani nič podobné čistim s ním aj sedadlo na motorke lebo mám oranžový poťah nijak tomu neškodi a cena je parádna


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3562_cpx_430b719a3061816e571caedbd3079a95.jpg


BORSUK enduro team

 offline 

 

#47 29.09.2020 21:58:05

Re: Myti enduro motorky


ten karcher staci nejlevnejsi rada s prisavanim. Ono je neco jinyho tryskat šutr s přisáváním písku a něco jinýho je mejt bajk. Profi Karchery jsou na mytí bajku zbytecny. Kdybych musel, koupil bych ten nejmensi, treba https://www.karcher.cz/cz/dum-a-zahrada … 35000.html

Jestli to chces mit cisty, tak nejlepsi kouzlo je pripojit to na teplou vodu. Ty hobby wapky to ofiko nepodporuji, ale funguje mi to na Karcheru s plastovym cerpadlem roky. Tu teplou vodu staci v lete nechat ohrivat ve starym bojleru na slunicku

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů