Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Měkká přední brzda i po odvzdušnění

#61 02.02.2019 18:08:28

Indian
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 203
Založená vlákna
Motorka: WR450F/06
1 0

Re: Měkká přední brzda i po odvzdušnění


Uisti sa, ze hore nemas ani kusok stlacenu packu  (napr.doraz.srobom).
K odvzdusneniu, pri troche nesikovnosti sa striek. daju dostat do systemu bublinky.
Mne to funguje aj tak, ze vymackam  packou von co najviac platnicky/valceky a potom ich naspet zatlacim.
Hore v nadobke musis mat dost kvapaliny a valceky nesmies vytlacit moc, a zatl. ich musis naopak co najviac (vtedy bude nadobka hore plna.)
Tym sa akoby pretlaci cely system odspodu podobne ako striekackou.

 offline 

 

#62 02.02.2019 18:21:59

Re: Měkká přední brzda i po odvzdušnění


Zkus naklopit moto co nejvic vlevo a jen rychle vymackavej packu ....
Nebo dolej kapalinu, zmackni packu az k riditku, zatahni ji bindem k riditku, nech tak pres noc a rano vyzkousej.

 offline 

 

#63 02.02.2019 18:41:57

OndraMZ
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 607
Založená vlákna
Motorka: Exc250 17
0 0

Re: Měkká přední brzda i po odvzdušnění


KXMAJO napsal(a):

Nazdaarek,
zase mam problém s prednou brzdou ale na ďalšej moto-exc 300.
Páčka bola mäkká tak som všetko rozobral, prečistil a vyfukal.
Vôbec mi to nejde spodkom ovzdusnit.
Zobral som striekačku, hadičku, povolím odvzdusnovak a ide to fakt ťažko pretlačiť do nádobky. Najviac sa mi podarilo pre tlačiť trosku kvapaliny do nadobky do štvrť a ďalej to nepretlacim, čo to môže spôsobovať, čo mám ešte pozrieť?
Nadobku som mal dole a tiež som to prečistíl.
Jedine co som nepozeral je pumpa na vrchu.
Príp. ma napadlo, treba mať strmen vo vyššej polohe oproti packe?? To som neskúšal.  Čakal som ze to pôjde pekne pretlačiť až po vrch a skoro som zlomil striekačku co som tak tlačil, tu mam veľkú 150ml.

Dskujem za každú radu.

U mě vždy fungovalo natáhnout kapalinu do stříkačky s hadičkou, nechat odvětrat bublinky, sundat víčko nádobky, sundat páčku, tlačit kapalinu spodem, tlačit větší množství a postupně odsávat z nádobky, pokud nejde kapalina protlačit spodem tak vytáhnout pístek který stlačuje páčka smile takhle mi to šlo u každé motorky při preventivní vyměně smile

 offline 

 

#64 02.02.2019 18:59:25

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: Měkká přední brzda i po odvzdušnění


OndraMZ napsal(a):

KXMAJO napsal(a):

Nazdaarek,
zase mam problém s prednou brzdou ale na ďalšej moto-exc 300.
Páčka bola mäkká tak som všetko rozobral, prečistil a vyfukal.
Vôbec mi to nejde spodkom ovzdusnit.
Zobral som striekačku, hadičku, povolím odvzdusnovak a ide to fakt ťažko pretlačiť do nádobky. Najviac sa mi podarilo pre tlačiť trosku kvapaliny do nadobky do štvrť a ďalej to nepretlacim, čo to môže spôsobovať, čo mám ešte pozrieť?
Nadobku som mal dole a tiež som to prečistíl.
Jedine co som nepozeral je pumpa na vrchu.
Príp. ma napadlo, treba mať strmen vo vyššej polohe oproti packe?? To som neskúšal.  Čakal som ze to pôjde pekne pretlačiť až po vrch a skoro som zlomil striekačku co som tak tlačil, tu mam veľkú 150ml.

Dskujem za každú radu.

U mě vždy fungovalo natáhnout kapalinu do stříkačky s hadičkou, nechat odvětrat bublinky, sundat víčko nádobky, sundat páčku, tlačit kapalinu spodem, tlačit větší množství a postupně odsávat z nádobky, pokud nejde kapalina protlačit spodem tak vytáhnout pístek který stlačuje páčka smile takhle mi to šlo u každé motorky při preventivní vyměně smile

Delam to stejne. Tlacit od spodu nahoru. Jinak mam za studena polovicni tuhost na pace brzdy a po cca 5 minutach jizdy a brzdeni paka ztuhne. To prisuzuji ohrati kapaliny a zvyseni tlaku. Takze pokud se ti nedari dosahnout uspokojive tuhosti, zkus motorku projet, probrzdit a zjisti jestli se zmeni tuhost.


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#65 03.02.2019 08:04:56

Re: Měkká přední brzda i po odvzdušnění


MichalEXC napsal(a):

OndraMZ napsal(a):

KXMAJO napsal(a):

Nazdaarek,
zase mam problém s prednou brzdou ale na ďalšej moto-exc 300.
Páčka bola mäkká tak som všetko rozobral, prečistil a vyfukal.
Vôbec mi to nejde spodkom ovzdusnit.
Zobral som striekačku, hadičku, povolím odvzdusnovak a ide to fakt ťažko pretlačiť do nádobky. Najviac sa mi podarilo pre tlačiť trosku kvapaliny do nadobky do štvrť a ďalej to nepretlacim, čo to môže spôsobovať, čo mám ešte pozrieť?
Nadobku som mal dole a tiež som to prečistíl.
Jedine co som nepozeral je pumpa na vrchu.
Príp. ma napadlo, treba mať strmen vo vyššej polohe oproti packe?? To som neskúšal.  Čakal som ze to pôjde pekne pretlačiť až po vrch a skoro som zlomil striekačku co som tak tlačil, tu mam veľkú 150ml.

Dskujem za každú radu.

U mě vždy fungovalo natáhnout kapalinu do stříkačky s hadičkou, nechat odvětrat bublinky, sundat víčko nádobky, sundat páčku, tlačit kapalinu spodem, tlačit větší množství a postupně odsávat z nádobky, pokud nejde kapalina protlačit spodem tak vytáhnout pístek který stlačuje páčka smile takhle mi to šlo u každé motorky při preventivní vyměně smile

Delam to stejne. Tlacit od spodu nahoru. Jinak mam za studena polovicni tuhost na pace brzdy a po cca 5 minutach jizdy a brzdeni paka ztuhne. To prisuzuji ohrati kapaliny a zvyseni tlaku. Takze pokud se ti nedari dosahnout uspokojive tuhosti, zkus motorku projet, probrzdit a zjisti jestli se zmeni tuhost.

To je proto, že jsi jelito, co neumí najít příčinu závady nebo vykonat banální servisní úkon - výměna brzdové kapaliny a následné odvzdušnění  lol  lol
Sundávat páčku, vytahovat pístek pumpy .... to radši neraďte, když to neumíte, jen lidi zavádíte k pitomostem vyk! 

A jestli se ti po 5 minutách ježdění zvedá tlak v soustavě tak, že ti tvrdne páčka .... není to podle tvé teorie nota bene při tvým stylu ježdění, kdy neumíš přední brzdu skoro používat .... a když projedeš omylem potokem, tak by ti měla páčka podle tvé teorie zase změknout, protože dojde k ochlazení a snížení tklaku ... panenko skákavá. a21  a21 

 offline 

 

#66 03.02.2019 10:20:19

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: Měkká přední brzda i po odvzdušnění


Janek:

Ale že Ty jsi to vzápětí objasnil  big_smile   A KXMAJO  po Tvém přínosném příspěvku zcela jistě ví, kde je problém  ano 

Co se týká mě a hledání "závady", tak si nejsem vědom že bych někde psal, zda jsem ji hledal a nenašel. Čili jak jsi dospěl k závěru že jsem jelito co neumí najít příčinu závady nebo vykonat banální servisní úkon - výměna brzdové kapaliny a následné odvzdušnění, když netušíš zda jsem ji hledal nebo nehledal? Já pouze napsal jak se na mojí motorce chová přední brzda. A měkčí projev brzdy je pro mě osobně  vyhovující.
Buď tak laskav, nepiš sračky který lezou z Tvojí nemocný mysli, jsou založené na Tvých domněnkách, nikoliv na pravdě, a který si přizpůsobuješ k tomu aby jsi poškodil ostatní a piš raději k tématu. A jestli k němu nic nemáš, tak mlč a neubližuj lidem tím co tu na jejich adresu plodíš za lži.  Panenko skákavá  big_smile 


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#67 03.02.2019 12:26:11

Re: Měkká přední brzda i po odvzdušnění


MichalEXC napsal(a):

Janek:

Ale že Ty jsi to vzápětí objasnil  big_smile   A KXMAJO  po Tvém přínosném příspěvku zcela jistě ví, kde je problém  ano 

Co se týká mě a hledání "závady", tak si nejsem vědom že bych někde psal, zda jsem ji hledal a nenašel. Čili jak jsi dospěl k závěru že jsem jelito co neumí najít příčinu závady nebo vykonat banální servisní úkon - výměna brzdové kapaliny a následné odvzdušnění, když netušíš zda jsem ji hledal nebo nehledal? Já pouze napsal jak se na mojí motorce chová přední brzda. A měkčí projev brzdy je pro mě osobně  vyhovující.
Buď tak laskav, nepiš sračky který lezou z Tvojí nemocný mysli, jsou založené na Tvých domněnkách, nikoliv na pravdě, a který si přizpůsobuješ k tomu aby jsi poškodil ostatní a piš raději k tématu. A jestli k němu nic nemáš, tak mlč a neubližuj lidem tím co tu na jejich adresu plodíš za lži.  Panenko skákavá  big_smile 

Když ty píšeš zaručený pravdy o tom, kdo jezdí jakou helmu, to je v pořádku ....to nejsou výmysly tvý chorobný zakomplexovaný mysly ... lol  lol 
Raď si sám sobě jelito ano 
Hlavně, když tu píšeš nesmysl a tvrdnutí po 5 min jízdy z důvodu zvednutí tlaku. Je vidět, že tomu nerozumíš a opravovat umíš pouze pouze podle zaručených návodů ne 

Editoval Janek (03.02.2019 12:27:11)

 offline 

 

#68 03.02.2019 13:29:13

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: Měkká přední brzda i po odvzdušnění


Janek napsal(a):

Když ty píšeš zaručený pravdy o tom, kdo jezdí jakou helmu, to je v pořádku ....to nejsou výmysly tvý chorobný zakomplexovaný mysly ... lol  lol 
Raď si sám sobě jelito ano 
Hlavně, když tu píšeš nesmysl a tvrdnutí po 5 min jízdy z důvodu zvednutí tlaku. Je vidět, že tomu nerozumíš a opravovat umíš pouze pouze podle zaručených návodů ne 

Zajeď za Petrem, helmu Ti určitě ukáže, fotky ze špitálu má v telefonu. Uvidíš sám, čili ano, slyšel jsem, viděl jsem, a je to zaručená pravda  ano  Takže to skutečně nejsou výmysly mé mysli, za což je Tvá nemocná mysl považuje. Snažíš se uboze zvrátit Tvé výplody na kterých není bohužel nic pravdy. Něco jsis tu zkusil vymyslet a postavit proti mně. Obrátí se to proti Tobě samotnému, protože stavíš na lžích které nemáš čím podložit. Nejsmutnější na tom všem je, že i když je zcela jasně vidět jakou kravinu děláš, tak místo uznání budeš jen kopat kolem sebe.

Jojo opravuji zásadně podle jiných, a hlavně podle zaručených návodů od Tebe.  a1 Tuhnutí páky při jízdě si za nesmysl považuj jak je libo. Já tu nikomu neposkytoval návod jak odvzdušnit brzdu. Ztotožnil jsem svuj postup s postupem ONDRAMZ, nic víc.  A jednoduše jsem konstatoval poznatek ze své motorky. Ale Tobě to nedalo, viděl jsi příležitost a obul ses do mě. Což je prostě a jen díky tomu, že jsem napsal v jiném tématu, že Ty jezdíš kýbl na kolo, a tak jsi musel vrátit úder  big_smile  Což jsem přesně předpokládal.   ano 

EDIT: omlouvám se za offtopic.

Editoval MichalEXC (03.02.2019 13:36:05)


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#69 03.02.2019 13:56:25

Re: Měkká přední brzda i po odvzdušnění


MichalEXC napsal(a):

Janek napsal(a):

Když ty píšeš zaručený pravdy o tom, kdo jezdí jakou helmu, to je v pořádku ....to nejsou výmysly tvý chorobný zakomplexovaný mysly ... lol  lol 
Raď si sám sobě jelito ano 
Hlavně, když tu píšeš nesmysl a tvrdnutí po 5 min jízdy z důvodu zvednutí tlaku. Je vidět, že tomu nerozumíš a opravovat umíš pouze pouze podle zaručených návodů ne 

Zajeď za Petrem, helmu Ti určitě ukáže, fotky ze špitálu má v telefonu. Uvidíš sám, čili ano, slyšel jsem, viděl jsem, a je to zaručená pravda  ano  Takže to skutečně nejsou výmysly mé mysli, za což je Tvá nemocná mysl považuje. Snažíš se uboze zvrátit Tvé výplody na kterých není bohužel nic pravdy. Něco jsis tu zkusil vymyslet a postavit proti mně. Obrátí se to proti Tobě samotnému, protože stavíš na lžích které nemáš čím podložit. Nejsmutnější na tom všem je, že i když je zcela jasně vidět jakou kravinu děláš, tak místo uznání budeš jen kopat kolem sebe.

Jojo opravuji zásadně podle jiných, a hlavně podle zaručených návodů od Tebe.  a1 Tuhnutí páky při jízdě si za nesmysl považuj jak je libo. Já tu nikomu neposkytoval návod jak odvzdušnit brzdu. Ztotožnil jsem svuj postup s postupem ONDRAMZ, nic víc.  A jednoduše jsem konstatoval poznatek ze své motorky. Ale Tobě to nedalo, viděl jsi příležitost a obul ses do mě. Což je prostě a jen díky tomu, že jsem napsal v jiném tématu, že Ty jezdíš kýbl na kolo, a tak jsi musel vrátit úder  big_smile  Což jsem přesně předpokládal.   ano 

EDIT: omlouvám se za offtopic.

Psat sracky, ...potom napsat omlouvam se za offtopic a jinym radit, at nepisou sracky .....to je tvy internet hrdistvi ....co jinyho cekat od chcipaka jako ty  ano . V realu bys ani necek a jen kejval jako pejsek

K veci
Jaky ma smysl sundavat pri odvzusneni packu?
Proc vyndavat pistek? ......
Vzdyt to jde jednoduse spodem a asi i lepe horem. ano 

Editoval Janek (03.02.2019 13:59:52)

 offline 

 

#70 03.02.2019 19:37:09

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: Měkká přední brzda i po odvzdušnění


Janek:

 usch  usch  HAF HAF   

Vidím že náboje už nemáš tak začneš používat nadávky. Stejný scénář jako vždy. Nepřekvapil jsi  a27  a27  a27 


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#71 03.02.2019 19:52:03

chalka
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2130
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: WR450F
Web
7 0

Re: Měkká přední brzda i po odvzdušnění


Janek:

Udělej  to pro nás  pro všechny  a smaž  si profil.  Dík

 offline 

 

#72 04.02.2019 09:27:50

Re: Měkká přední brzda i po odvzdušnění


Nečetl jsem to celý tak snad se nebudu opakovat. Když máš novou kapalinu a dobře odvzdusneno a pořád máš měkkou Packu je špatná (napraskana) gumička. Dej novou a postup zopakuj. A Janku ty už tahni jednou pro vždy doprdele.

 offline 

 

#73 04.02.2019 09:30:25

Re: Měkká přední brzda i po odvzdušnění


Tak jsem to docela sledoval tohle téma, protože už jsem to párkrát řešil a zajímalo mě jestli přijde někdo zase s něčím novým a dneska si otevřu téma, že se kouknu co je nového a vidím, že je to zase zamr...aný výlevama místních exotů....ani to nebudu procházet, protože mi to za to nestojí si v tom odpadu hledat to podstatný a zajímavý...


ALE SPRÁVCE NEBO MAJITEL BY S TÍM UŽ MĚL SAKRA NĚCO DĚLAT...!!!

Tom

 offline 

 

#74 04.02.2019 09:42:23

Re: Měkká přední brzda i po odvzdušnění


Správce=majitel s tím nic dělat nebude, má pro Jankův styl komunikace pochopení. Maximálně, když napíšeš Jankovi, aby šel do háje, tak ti napíše abys nenapadal další členy a pak vydá nějaké kosmické moudro á la Tomáš Klus "Členové, vesmír je hluboký a tichý, žijme spolu všichni v míru"

 offline 

 

#75 04.02.2019 10:44:49

Re: Měkká přední brzda i po odvzdušnění


Tady je pěkný návod a v něm, na co si dát pozor.
To samý se dá použít i na hydraulickou spojku.

1. Po nasazení nezapomenout dát zdrzovačky a dobře utáhnout.

2. Před povolením odvzdušňováku si odvzdušnit nasazenou hadičku.

3. šroubek nepovolovat moc, ale jen tak, aby šla kapalina ze stříkačky do nádobky klidně pomalu.

4. Při přerušování práce pro odsátí kapaliny z nádobky dotahovat šroubek za stálýho tlaku na stříkačku - to je častá chyba, že obsluha přestane tlačit a až potom dotahuje .... To samé při povolování, zas nejdřív mačkat stříkačku a až potom povolovat - ideálně je dělat ve dvou, jeden odsává a druhý stále tlačí a prožete větší objem kapaliny.

5. Stříkačku vždy nad třmenem. Čím výš, tím líp. Tím se dá odvzdušnit i bez práce něco jako hadicovka na stavbě ....
6. Vše potom očistit - brzdovka je nejagresivnější kapalina v motoce a s povrchovou úpravou dílů si poradí snadno a rychle.

7. Vždycky doporučím při výměně kapaliny vyndat třmen a vytlačit pístky. To platí i u prasátky na spojce. Hlavně u toho spodního zůstává nejvíc otěru a stará kapalina má vždy nějaký podíl vody, zvlášť pokud máte letitý moto s pochybným servisem .... Když je v soustavě voda, při odvzdušnění to nepoznáte, protože je stejně v úvozovkách nestlačitelná jako brzdovka, ale po ohřátí brzd se z vody stává pára a ta už bordel udělá. To se ale pozná až v momentě, kdy se jezdí dlouhý sjezdy .... někdy stačí i nerovnost kotouče a i to brzdy ohřeje nad 100 st.
Taky v pístku je velký objem kapaliny a když ji nevyměníte, nová náplň je od nova vlastně tak trochu stará. I malý podíl zvodnatělý brzdovky snižuje bod varu o desítky stupňů. Prostě výměna z gruntu, poctivě ano 

8. Co je podlě mě nejčastější kámen úrazu při odvzdušňování vyk!  - je potřeba si dát pozor na horní oblouk brzdový hadice, který bývá v základu i na stojánku nad úrovní hladiny nádobky. vzduchová bublinka je svině a je schopná se v hadičce udržet jak janek na offmotu. Proto i když vám po několika pokusech s odvzušněním odspodu páčka stále nefunguje, jednoduše si odsajte z nádobky kapalinu, tak aby při naklonění zbytečně netekla, ale aby hladina překrývala sací otvor, naklopte motorku na levý bok a to dost a rychlým klepáním do páčky a přimačkáváním - nemusí bý až k řídítkům - tu svini dostanete do nádobky a tudíž ven. Možná by stačilo jen cvrnkat do hadičky, ale to není tak cool big_smile 

Tohle se hodí třeba i v lese, když si někde bouchnete o šutr průtokovým šroubkem na třmenu, ten se povolí a pomaličku vám při každým přibrždění uniká kapalina. to jsem viděl už několkrát.
Po čase vám začne brzda měknout a to je něco, co by vás mělo trknout, že je něco špatně - prvně se opravdu podívejte na třmen, když není něco jinde opravdu zjevně v prdeli. Když je třmen od bláta, není to ani vidět.
Takže dotáhnout a někdy stačí i povolit víčko na nádobce, kde ještě může být dostatek kapaliny na bezpečný dojetí. Výhoda je, že při takový to závadě guma pod víčkem a pokles kapaliny vytvoří nad hladinou podtlak a brzda vadne kvůli tomu podtlaku, i když je v nádobce ještě kapalina. Povolením víčka se tlaky srovnají a brzda většinou funguje.

Když dojde k závadě na brzdě a není v lese stříkačka, ale je tam kapalina, nezapomeňte na naklopení motorky vlevo ... jednoduchý a funkční ano 

Další způsob, který jsem v lese použil, je ten, že naplním nádobku a pusou ji obejmu a tlačím dechem na hladinu kapaliny s povoleným odvzďušňovákem. Je to taky způsob, jak si rychle poradit, třeba když je sníh, mokro, zima .... a potřebujete se dostat z bodu A do bodu B a brzdu potřebujete.

A potom jsou taky bezpracný způsoby, jak odvzdušnit, ale tohle myslím stačí, protože tu jsou v kurzu sofistikovaný způsoby a ne jednoduchost big_smile 

Editoval Janek (04.02.2019 10:48:33)

 offline 

 

#76 04.02.2019 11:35:02

Re: Měkká přední brzda i po odvzdušnění


Janek: To, co píšeš o povoleném šroubu na třmenu, se mi stalo po pádu i u šroubu nahoře na nádobce. Jen pro úplnost, že problém může být i tam

 offline 

 

#77 04.02.2019 12:18:47

Re: Měkká přední brzda i po odvzdušnění


spacy: to už je tady zmíněno několikrát, takže to možná až taková kravina nebude

 offline 

 

#78 04.02.2019 12:30:29

Re: Měkká přední brzda i po odvzdušnění


spacy napsal(a):

přihodím jednu věc do diskuze: Byl jsem u kamaráda a on měl přes noc stáhnutou páčku brzdy (zmáčklou brzdu) pomocí natahovací gumy. Prý tím odstraní "gumové brzdy"
To je asi nějaká kravina, ne?

Uz jsem to psal, ale zapadlo to potom, co tema zanasi hloupostma, jako sundavat packy a vyndavat pistek .....
Je to dobra vec a da se tak i treba pres noc bezpracne odvzdusnit soustava  ano pouzivam to berga, kde nemam predek 100%, ale nechci zatim resit.
To me naucil treba xfany ano 
To, co popisujes - gumovost, ktera zmizi , je uz ale projev zavady nejspis gumicky. Kazdopadne se s tim da jezdit desitky mth
Spravne je, kdyz prijdes k moto po 3 mesicich nebo jednom dnu, at jedes 10 min nebo rally 8 hodin ....brzda mi funguje stale stejne.
Jsou ale extremy, kde se uvari i sebelepsi brzda, to jsem ale osobne nezazil

Editoval Janek (04.02.2019 12:32:46)

 offline 

 

#79 23.03.2019 15:23:35

KXMAJO
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 69
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 350, EX- Beta RR 250,EXC 300,exc 250,exc 200,kx 250,kx 125,xl 600
Věk: 32
0 0

Re: Měkká přední brzda i po odvzdušnění


Tak ozývam sa po dlhšej dobe, brzda už funguje.
Pretlacil som to pekne spodkom, naozaj dávať pozor na horný oblúk hadice!
Skúšal som aj nehat stlačenu packu k riaditkam cez noc(nakoniec z toho boli nechtiac 3 noci big_smile-ale nie naschvál, nemal som čas sa dostať k moto) a ten tlak poškodil gumičku v pumpe.Uz som dal novú sadu a je to ok.
Najväčší problém som mal pri odvzdusneni.
Keď som povolil odvzdusnovak (cca pol otáčky) a tlačil striekačkou kvapalinu, tak mi popri odvzdusnovaku sem tam kvapla kvapalina a asi sa tam dostával vzduch, hadička bola na tesno.
Dnes som dal na závit pásku na utesnenie závitu a odvzdusnovak som povolil o 1/4 otáčky, kvapalinu znovu pretlacil a páčka je konečne tvrdá.
Zeby už zlý odvzdusnovak?
Dakujem všetkým za cenné rady !!!  ano 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů