Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Dakar 2019

#61 11.01.2019 07:51:14

Re: Dakar 2019


A zase ty samý firmy  usch ani po roce jim to nespadlo z dušičky... a jakto, že Gábina jede a jáá né .... jo ono to něco stojí  a19 ... a jakto, že ona na to máá a jáá né  roll Místo abyste byli rádi, že nás aspoň trochu reprezentuje myslím, že přeci jen se bude bavit o ženský, která to dojela byť pod průměrem než o chlapech kteří dojeli v průměru.

 offline 

 

#62 11.01.2019 08:15:09

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Dakar 2019


To je klasika největší zavistivec se do toho opět vložil sám totiž dokázal v životě hovno pokud se teda nejedná o to že si udělal děti který tady nazval glumama až tak je miluje  lol celej život je jen kus kterej vydělává na někoho jinyho a kdokoliv úspěšnější než on nebo někdo komu zrovna leze do zadku v čemkoliv je odpad....  lol  lol  lol 

Editoval roxteedy (11.01.2019 08:17:33)

 offline 

 

#63 11.01.2019 08:18:46

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: Dakar 2019


Carlito napsal(a):

Janek: ano  smile

Ráno čumím na FB a nevěřím svým očím, po čtvrté etapě a už má plno termínu na svou besedu, tak doufám, že Jopr a spol. si udělají čas, sorry jako, ale tohle je vrchol debilismu


http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 056_gn.jpg

Co je na tom debilního? Kdyby někdo poblíž uspořádal povídání o dakaru, tak si to taky půjdu poslechnout.  smile 

 offline 

 

#64 11.01.2019 08:53:20

Carlito
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 181
Založená vlákna
Motorka: Husqvarna TE 300
2 0

Re: Dakar 2019


SethX:
Debilní mi přijde to, dělat besedu o něčem co jsem ještě ani nedojel a30 

 offline 

 

#65 11.01.2019 09:12:42

Re: Dakar 2019


Carlito:
Musíš se na to kouknout také z jiného pohledu, než nenávistného vůči té osobě.  Existuje třeba nějaký harmonogram aktivit té osoby (plán tréninků,  závodů atd.). To samé je s těmi prostory, kde se to bude konat, taky tam mají třeba různé akce, no a všechno tohle se musí sejít, proto to plánují dopředu. Jen můj názor.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#66 11.01.2019 09:14:38

Re: Dakar 2019


Janek napsal(a):

RadoTP napsal(a):

Jenže rozdíl je v tom, že nikdo z nás ten rok života neobětoval. A Gábina jo smile.

Navíc podívejte se, jak se o Gábině mluví. Pro sponzory může být ve výsledku zajímavější .......

Navrhuju, aby nekdo podal navrh na svatoreceni "sestry" Gabiny.  Ono je to hrozna obet se pripravovat na Dakar, normalni zazrak....
Zit realny zivot,  vstavat denne do rachoty.... vracet se domu pozde odpoledne,  starat se o deti (realne a bez nadsazky nasi budoucnost...)  je oproti tomu bezcenna prkotina a sranda....

Denně do rachoty, vracet se pozdě domu, mít děti .... To dělá a umí kadý druhý, tak to prostě není tak zajímavý, jako když jede Dakar holka, která začala jezdit v terénu později jak my všichni tady. Smiř se s tim.

Janek napsal(a):

Co mi prekvapuje,  jak ji tu chudinkovskou pozu hypotekou zatizenou...  idioti zerou.  Busines plan byl jasne danej, riziko nejaky financni ztraty nehrozilo ....a pitomci jeste platili na darcovsky konto  lol .

Podnikal jsi někdy? Možná dělám něco blbě, ale že bych měl něco jistého? Člověk věří, doufá a dělá co může pro to, aby se to povedlo. Ale klidné spaní nemám..

A ve výsledku i kdyby měla peníze našetřené, tak jaký je v tom rozdíl? Furt by riskovala, že do toho investuje šíleně peněz, věnuje tomu rok života, blbě spadne v první etapě a ... a co pak.

 offline 

 

#67 11.01.2019 09:26:48

Carlito
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 181
Založená vlákna
Motorka: Husqvarna TE 300
2 0

Re: Dakar 2019


jopr:
to není nenávist, akorát mě sere člověk, který na motorce sedí skoro obráceně a ještě o tom bude dělat besedu ( to je jak L.Kvapila, to samé), nezlob se na mě, ale to z lidí děla blbce, jak jsem uz psal, obdivuji její fyzičku a to, že jí na to dá někdo peníze, ale když může za zády kamarádu obcházet jejich sponzory, proč, ne, a vůbec jí nezávidim že tam je a já ne, třeba se tam také jednou podívám, když se mají plnit sny, ale vím, že na to ještě jezdecky nemám, a že se postaví na start, to není frajeřina,  podle mého je to totální nezodpovědnost, bavíme se tady o DAKARU a ne o offroad marathonu v Milovicích

Editoval Carlito (11.01.2019 09:30:01)

 offline 

 

#68 11.01.2019 09:37:30

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Dakar 2019


RadoTP:

 ano   . Samostatní lidé jdou svojí cestou. Stádo závisláků hýká a plive pod nohy. ve všech oborech.
Bohužel, moje motto "čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka" platí.


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#69 11.01.2019 09:58:49

Toman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Místo: Brno-venkov
Motorka: GG EC 300 Tpi
Věk: middle age
1 0

Re: Dakar 2019


Půlka lidí tady "nadává" na Gábinu N. že tam leze a "všichni"  přejí ať Nicola Dutto dokončí závod a obdivují ho. Není to např. víc zcestný, že člověk s takovým postižením jede dakar na motorce? Co ti chudáci co ho zvedají?..  Na každou věc se dá dívat z různých úhlů...

Názory můžeme mít a máme různý, ale jsou stanovený nějaký pravidla a nám nezbývá než se dívat na TV a fandit. Média jsou dnes o senzacích, protože to lidi zajímá a pak to vydělává peníze.

Ať všichni dojedou ve zdraví do  gp  a my se aspoň máme na co dívat. ano 

 offline 

 

#70 11.01.2019 10:48:38

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: Dakar 2019


je její výkon fakt tak slabý? kdo z vás/nás by to zajel?

zdroj FB Indigo Racing

Serres Rally 2018 🏁‼️❤️👍

Nakonec:
▶️ 1. místo mezi ženami
▶️ 18. místo celkově, což je mi moc líto, protože ta desítka byla na spadnutí a prekazila jsem si ji včerejším rytím v údolíčku, což je prostě škoda
▶️ spousty cenných zkušeností a krásných zážitků

druhá fotka je poměrně těžké rally El chott z říhna 2018 (nevím proč je tam napsáno 2014)
a Kolomajz ten docela jede


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/1994_40528708_890945017766131_8610460034549153792_n.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/1994_44851566_921311161396183_4610624208022536192_n.jpg


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#71 11.01.2019 11:19:53

Re: Dakar 2019


Pohltil mě tenhle článek!
https://www.garaz.cz/clanek/nejtvrdsi-a … &source=hp
Afrika bude podle mě tento rok daleko těžší než Dakar, protože
přejezdy v africe činí necelých 1000 km
závodních km bude téměř 4500
na dakaru nebudou mít ani 3000 závodních kilometrů za to přejezdů tam je kolem 2000 km.
Přejezdy v Africe v jednotlivých etapách jako 2 km nebo 5 km jsou směšné oproti dakaru kde musí chlapci dojet 400 km po asfaltu. Věřim, že je to zničí více než ostré kilometry, ale proč to tak dělají? Mají sice jednu zemi, ale když je závodních/přejížděcích km v poměru skoro 50/50, tak by ten dakar měl stát aspoň polovinu na startovným ne?  lol 

Toman:
Vem si, že dneska když pojedeš z práce se ti něco stane a skončíš, jak pan Dutto. Máš doma pár motorek. Samože je prodáš a budeš se psychicky hodně dusit a až v sobě najdeš chuť a sílu, tak si řekneš. Já čů...k na všechno sem šetřil, všechno jsem si odpíral, nic jsem si neužil, pořád jsem na všem šetřil a teď? Su v p..i. Tak tohle si možná řekl pan Dutto a tak to nějak zrealizoval, což je fakt borec za mě teda. Dostat se vůbec na dakar skrz pořadatele s tímhle omezením. Vyjednávání s nimi atd. Pochybuju, že odjel nějakou sérii závodů, takže myslim, že natrénováno má možná míň než Gabča, ale asi umí jezdit (možná taky ne), dále sehnat další 3 jezdce, kteří by do toho šli, ale hlavně kteří to taky dají!!! To jsou ohromné finance, které musel sehnat pro 4 lidi! Za mě hodně borec a pro mě více zajímavější než Gabča.

offroaderTE:
To jsem fakt čuměl, když jsem to sledoval, když se ten závod jel. Čuměl jsem jak péro z gauče, že Gabča prohání Kolomajze!  Nechápal jsem! Velký palec hore! V tom závodě jako jediná přežila písečnou vánici a potom dojela do cíle kdy musela opravdu se zorientovat a navigovat, protože všechny stopy zmizeli! To je teda mega jako! Fakt borina v tomhle závodě  ano 

Mediálně bude daleko více sledovanější než nějaký Brabčák třeba od kterého se čeká umístění v TOP 20 v každé etapě. Za prvé, protože je to holka a za druhé, protože se proslavila tím, že z normální holky se stala závodnice díky hypotéce, což už média hltají, že jo. Zajímalo by mě jak těžce sehnaly sponzory na tento ročník? Není o tom někde psané, neříká to někde? A až dojede ten dakar, tak bude mediálně sledovaná ještě daleko více jako nemotorkářka jakoby dojela dakar. To bude boom... ano 

E: je to  Gabča? kdo ji pozná po hlase? :-D
http://www.youtube.com/watch?v=RhGCfH-H7xk

Editoval Small (11.01.2019 11:21:02)

 offline 

 

#72 11.01.2019 11:38:07

Re: Dakar 2019


Bylo by krásné, kdyby každý řešit jenom to závodění a ne věci kolem. Brabec je štědře prosazován svým otcem, podobně jako Abrahám, kterému to každý předhazuje.
Nemusí chodit do práce a řešit sponzory, může jen a jen trénovat. Je na tom něco špatně? Vůbec ne. Má možnosti a tak je využívá. Každý dělá co může. Někteří závodníci ztopí
věci z motorky od sponzora a pak to na bazoši prodávají.
Docela by mě zajímalo, jaktože ty upravené EXCčka jsou schopny dokončit závod - a že jim stačí palivo? Proč se teda jezdí na Replikách? Nebylo by lepší nacpat výkonnější motor
z RR450 do běžného EXC? Pak by to byla raketa jako prase:)


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#73 11.01.2019 11:39:45

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: Dakar 2019


Small: taky mě to napadlo, pěkně piští, ale která to je ???  a11 uvidíme kdo se k tomu přihlásí  a1 


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#74 11.01.2019 12:08:49

Re: Dakar 2019


offroaderTE:

Hlásí se k tomu paní Garcia startovní číslo 98.
To je taky pěkný příběh kdy se potká žena s mužem na poušti v Africe a od té doby jsou si životními partnery a jezdí spolu závody. To musí být pohádka  ano  gp 

na konci videa
http://www.youtube.com/watch?v=ISa0qLb7_9E

a ještě jedno asi nejpěknější zatím z tohoto ročníku. Prostě past taková roklinka  big_smile 
http://www.youtube.com/watch?v=oKB06IT9-wU

Editoval Small (11.01.2019 12:09:19)

 offline 

 

#75 11.01.2019 12:35:56

Toman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Místo: Brno-venkov
Motorka: GG EC 300 Tpi
Věk: middle age
1 0

Re: Dakar 2019


Miguel: dakarovský speciály mají jinou geometrii.. delší kyvka - delší rozvor, asi i jiný úhel řízení?... stabilnější při vyšších rychlostech, zase méně obratné v terénu. Gabina má myslím "klasickou endurovku" modifikovanou o zadní nádrže.

Small: já proti Nicola Duttovi nic nemám, byl to jen příklad úhlu pohledu, stejně tak jak na Gabinu N.  wink 

 offline 

 

#76 11.01.2019 12:44:24

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: Dakar 2019


Ty Vaše úhly pohledu, jsou k smíchu. Ani jeden z Vás tu nemá koule na to, aby si vzal úvěr, a vsadil ho na nejistý výsledek v Dakaru volové. Kdyby neměla dole píču tak po ní pes neštěkne.  Hoši hoši tvl. Co jste dokázali Vy ? Proč třeba nerozeberete taky zbytek startovního pole ?  smile  smile  smile 


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#77 11.01.2019 12:52:12

Re: Dakar 2019


Toman napsal(a):

Miguel: dakarovský speciály mají jinou geometrii.. delší kyvka - delší rozvor, asi i jiný úhel řízení?... stabilnější při vyšších rychlostech, zase méně obratné v terénu. Gabina má myslím "klasickou endurovku" modifikovanou o zadní nádrže.

Small: já proti Nicola Duttovi nic nemám, byl to jen příklad úhlu pohledu, stejně tak jak na Gabinu N.  wink 

Dakary mají kostru z 690ky, to je mi samozřejmě jasné. Nicméně vozí cca 36 litrů paliva. Pokud ty EXCčka vystačí s daleko menším množstvím, tak buď tolik nežerou, nebo tolik benzínu není potřeba...


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#78 11.01.2019 13:08:24

Alexanderovic
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 643
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Husaberg Fe 450 '08 ; KLX 250, ex-DR Z 400 S
Věk: '92
Tel: 60551osm894
1 1

Re: Dakar 2019


Carlito napsal(a):

jopr:
...jak jsem uz psal, obdivuji její fyzičku a to, že jí na to dá někdo peníze, ale když může za zády kamarádu obcházet jejich sponzory, proč, ne...

Jo, proto uz nejede v Klimciwove teamu? Nebo to ani loni nejela? Naky detaily? A co to, ze tam jedou nove tri Amici v jeho teamu?

 offline 

 

#79 11.01.2019 14:04:33

Prochal11
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1461
Založená vlákna
Místo: Trhové Sviny
Motorka: Husaberg FE 450 Husqvarna TE 300 KTM 950 SER
Věk: 39
Tel: 774154754
5 3

Re: Dakar 2019


Klimciw ma zázemí a zkušenosti a letos nemohl ze zdravotních důvodů jet tak si hold nechal od 3 amíků a jedné slečny která už si letos hypo brát nemusela zlepit výlet na dakar mít love tak toho využiju taky. Gabina neni hloupá a udělala z hovna bič a já jí to přeju.

Editoval Prochal11 (11.01.2019 14:05:15)


Kdo se bojí,nesmí do lesa :-)

 offline 

 

#80 11.01.2019 14:50:12

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: Dakar 2019


Prochal11: stáj O.K. Ondřeje Klymčiwa poskytuje profesionální zázemí jezdcům. Ondra to umí a udělal si z toho busines. Nakonec proč ne. Pokud chce někdo jet dálkovou navigační rally, stačí se s ním domluvit. Tým poskytne poradenství servis, zázemí i školení co se týče navigace, vlastního závodění a vůbec všeho co všechno budoucí závodník bude chtít. Můj kámoš vloni služeb OK týmu využil a zajel si s nima na zkoušku parádní Serres Rally a byl maximálně spokojený.

Gábina má svůj název Indigo Racing od začátku a využívá plně podpory týmu OK


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů