Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

POLICIÉÉ

#241 16.11.2018 10:44:02

Re: POLICIÉÉ


roxteedy:

Jednoduchá rovnice jak pro koho ....., bohužel je to jakobys dával na jednu stranu váhy kilo, na druhou tunu a čekal, že jazyček bude v rovnováze ano 

Editoval Janek (16.11.2018 10:44:34)

 offline 

 

#242 16.11.2018 11:18:28

Re: POLICIÉÉ


roxteedy napsal(a):

....... jen jiný úhly pohledu  ano 

S tim souhlasim,  ale....
Treba kdyby to byl nekdo,  kdo ukradl moto a oni ho chytili...  tak je oslavujeme jako borce a ochrance zakona.
Treba to je typek,  co ve meste prudi casto,  ohrozuje provoz, je bezohledny .... a maji na nej pifku uz dlouho.... a zase jim ujel .... tak at ho pro me za me priste klidne autem sundaj a zmrzacej.
Treba, spis urcite,  je to vsechno jinak  ...  a proto me zprava jen pobavila,  je mi to jedno,  protoze nevim a sam nemam zameteno. Ze za nim jeli je spravne  ano 
Dalsi vec je,  ze kdyby meli skutecny zajem,  tak maji ridice ztotoznenyho do cca 2 hodin a vi o nem i jaky nosi trenky.  Tohle je pro me cillena soucast kampane proti motorkarum .....
Co beru jako podstatu,  tak ze pro je po katolicky cirkvi pcr druha nejvetsi zlocinecka organizace u nas.  Sem tam udelaji neco uzitecnyho,  ale za cenu,  kterou plati danovy poplatnik,  je to nouze.

Editoval Janek (16.11.2018 11:22:00)

 offline 

 

#243 16.11.2018 11:30:21

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: POLICIÉÉ


Jedeš na kole po silnici, seš účastník silničního provozu. Nemůžeš telefonovat v autě, nemáš co telefonovat na kole. V tomhle případě se kilo = tuně.


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#244 16.11.2018 11:34:33

Re: POLICIÉÉ


MichalEXC napsal(a):

Jedeš na kole po silnici, seš účastník silničního provozu. Nemůžeš telefonovat v autě, nemáš co telefonovat na kole. V tomhle případě se kilo = tuně.

 ano  ano  ano přesně tak  lol  lol  

 offline 

 

#245 16.11.2018 12:26:43

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: POLICIÉÉ


Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

....... jen jiný úhly pohledu  ano 

S tim souhlasim,  ale....
Treba kdyby to byl nekdo,  kdo ukradl moto a oni ho chytili...  tak je oslavujeme jako borce a ochrance zakona.
Treba to je typek,  co ve meste prudi casto,  ohrozuje provoz, je bezohledny .... a maji na nej pifku uz dlouho.... a zase jim ujel .... tak at ho pro me za me priste klidne autem sundaj a zmrzacej.
Treba, spis urcite,  je to vsechno jinak  ...  a proto me zprava jen pobavila,  je mi to jedno,  protoze nevim a sam nemam zameteno. Ze za nim jeli je spravne  ano 
Dalsi vec je,  ze kdyby meli skutecny zajem,  tak maji ridice ztotoznenyho do cca 2 hodin a vi o nem i jaky nosi trenky.  Tohle je pro me cillena soucast kampane proti motorkarum .....
Co beru jako podstatu,  tak ze pro je po katolicky cirkvi pcr druha nejvetsi zlocinecka organizace u nas.  Sem tam udelaji neco uzitecnyho,  ale za cenu,  kterou plati danovy poplatnik,  je to nouze.

jediný s čím s tebou souhlasím je ta katolická církev  ano  ten zbytek jsou všechno dohady porušíš vědomě zákon musíš počítat s postihem když tě u toho chytěj a že tobě přijde normální telefonovat na kole je stejný jako že někomu přijde normální jezdit 250 po dálnici nebo si ukrást jablko u souseda na zahradě když na něj má chuť  wink 

 offline 

 

#246 16.11.2018 14:30:11

Alexanderovic
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 643
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Husaberg Fe 450 '08 ; KLX 250, ex-DR Z 400 S
Věk: '92
Tel: 60551osm894
1 1

Re: POLICIÉÉ


Tak at se u toho taky trochu zasmejeme  lol 
https://praha.idnes.cz/zdiby-obecni-pol … zpravy_nuc

 offline 

 

#247 16.11.2018 17:57:49

Re: POLICIÉÉ


Tělo mu neprodukuje růstový hormon. A vzhledem k finanční situaci na Ukrajině mu ho asi zdravotní pojišťovna nehradila, takže vypadá takhle. Měl jsem podobného známého.


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#248 28.12.2018 16:56:58

Thomas
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 415
Založená vlákna
Místo: Kuřim
Motorka: PW 50
Věk: 9
4 1

Re: POLICIÉÉ


Čumím...

https://www.youtube.com/watch?v=ZP0oaTS … sm5hxEP9yQ

Editoval Thomas (28.12.2018 16:57:41)

 offline 

 

#249 28.12.2018 18:09:35

JirkaR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 353
Založená vlákna
Tel: mobilní
2 0

Re: POLICIÉÉ


...konečně normální policajti.

 offline 

 

#250 28.12.2018 20:29:22

mrazikxr
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 609
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 450
Tel: Jabko
0 0

Re: POLICIÉÉ


To se mi libi...

 offline 

 

#251 31.12.2018 11:23:39

Syphoon
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 396
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC
Věk: 30 pryč
0 0

Re: POLICIÉÉ


Mě takhle zastavili, značku jsem měl taky v batohu, a prý jako bych ji neměl, že musí být na motorce a že mi berou řidičák. Po 15 minutách vysvětlování, že ji ztrácím a blabla jsem odjel nakonec jen s výstrahou, ale strašili dobře.

 offline 

 

#252 14.06.2019 09:49:33

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: POLICIÉÉ


Policisté naháněli skupinu jezdců na terénních motorkách. Ujížděli i po chodnících

https://m.hradeckadrbna.cz/zpravy/krimi … icich.html

Editoval MotoDriver (14.06.2019 09:50:35)


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#253 15.06.2019 16:54:22

Re: POLICIÉÉ


Tak teď při cestě domů jsem viděl 500m od baráku policisty u silnice v autě, tak jsem to krouhnul 50m před nima do boční uličky, že to domů dojedu sice delší,  zato lepší cestou a 300m od garáže mi došel benzín (už cestou jsem dvakrát převracel motorku). Tlačím a 50m od garáže mě kluci dojeli (asi mě viděli, jak před nima odbočuji ) a dobrý den, dobrý den. Jen si dejte pozor, když takhle přijíždíte do Kladna, aby jste měl spz. Říkám, já papíry i spz od toho mám,  ale ne na motorce pane, to je ihned bez papírů, ikdyž jí mám v batohu, jo, jo povídaj (a že si jí mám příště aspoň přidrátovat),  říkám,  že bych se s nima (i dalšími policisty) určitě dohodl třeba na pokutě a oni , že prý když není spz na vozidle, tak jediný trest, odebrání papírů. Říkám ok, jsem si to ho vědom nashle, nashle.
To je docela drsný, že se hned berou papíry.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#254 15.06.2019 18:41:54

Re: POLICIÉÉ


jopr:

Ono staci, kdyz ji mas jen znecistenou ....
A represe bude zrejme jen pritvrzovat.

 offline 

 

#255 16.06.2019 09:19:39

peTTR
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2844
Založená vlákna
Místo: MTŘ
Motorka: XT 600 43f "89, HQ TE300 "17
Věk: O 5 let mladší jak moje XT
21 6

Re: POLICIÉÉ


Tak je to taky tvrzení proti tvrzení. Prostě pokud provedeš standartní kontrolu vozidla před jízdou. A během jízdy ji ztratíš, tak za to přeci nemůžeš být zodpovědný?

Samozřejmě pokud hned nezačneš pohádku, mám ji v batohu  lol 


Yamaha XT600= svoboda pohybu
HQ te300 - nechápu jak jsem do teď mohl žít tak po selsku

 offline 

 

#256 16.06.2019 11:06:54

Re: POLICIÉÉ


peTTR napsal(a):

Tak je to taky tvrzení proti tvrzení. Prostě pokud provedeš standartní kontrolu vozidla před jízdou. A během jízdy ji ztratíš, tak za to přeci nemůžeš být zodpovědný?

Samozřejmě pokud hned nezačneš pohádku, mám ji v batohu  lol 

A kdo je potom zodpovědný za upevnění RZ na tvým voziddle, pokud je tvoje? Tvoje povinnost je jasně daná. Když si půjdeš pro značku, máš na ni i návod k upevnění + pokud ji budeš mít podle zákona řádně upevněnou, jak ji můžrš ztratit? Přičti další případně zdokumentovaný fakta. Máš celý blatník, špinavej jsi komplet .... dělat z fízlů voli větší než jsou, je to nejhorší, co v daný situaci můžeš udělat. Jo kdybys měl zadní blatník na trsátka, tak to už by se dalo něco dělat.
Můžeš tvrdit, žes spadnul na silnici a ztratil ji při tom, kde to bylo pane A vy nemáte žádné zranění? .... a krom jinýho je to hned přiznání ke způsobení dopravní nehody, nezvládnutí jízdy, ohrožení bezpečnosti a plynulosti provozu, .... a opět se vezeš. Kde máte povinnou výbavu?, kde je lékárnička, .ukažte doklady, pojistku ..... nic z toho nevozím a kdo ano? Lhaním si jen zavaříš víc a víc ....
Krom jinýho, policajt neřeší, proč RZ nemáš, jestli ti upadla, ztratil si ji .... pouze zdokumentu to, že ji při kontrole nemáš. Když tě mají na kameře, doloží to, klidně vezmou foťák, vyfotí.
Když máš kliku, tak dopadneš jako Jopr, když bude frustrovanej, tak ti nabídne řešení na místě, když budeš odporovat, tak půjdeš ke správnímu řízení a nebo tě k němu pošle rovnou bez debat ....
Správní řízení už potom nepřezkoumává nějakou tvoji další obhajobu, jestli ti upadla atd. , ale pouze řeší, jestli fízl jednal podle zákona. To v tomhle případě prokáže jasně - jízda bez RZ - v pohodě a pokud nebudeš souhlasit, můžeš se odvolávat, soudit, ....
Výhoda je, že u správního sedí jiný lidi, který zase sere, že je fízli otravují s každou píčovinou a obvzlášť, když jsou v to měšťáci ..... Nedávno jsem tam byl, absolvoval jsem hodinový pokec, dostal kilo pokutu, protože bylo zohledněný to, že jsem sice spáchal přestupek, ale ten nenaplnil skoutkovou podstatu přestupku, t.j. nikoho jsem neomezil, neohrozil, ..... otáčení v blízkosti křižovatky stažený mp z kamery. Seděl tam rozumný člověk ano 

Na Drapáku vybrali fízli skupinu enduráků myslím od Librce, když jeli z Prkeňáku do Petříkovic. pomáhali tam jako traťáci.
Jízda bez RZ, dali jim to rovnou ke správnímu ... neznáte je někdo náhodou? Bylo by dobrý zjistit info přímo od nich, jak jim to dopadlo  ano 

 offline 

 

#257 16.06.2019 11:25:38

Re: POLICIÉÉ


peTTR:

Jak píše Janek, dělat blbec z policistů se nemusí vyplatit. Já jsem pokaždé,  když mě chytli při přestupku  (i v autě ) jednal s pokorou a slušně a vždy jsem z toho vyšel v poho a teď si z toho vyber,  jestli jsem zatím narazil na ty, co jsou v poho a nebo svým chováním obměkčil i ty přísný.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#258 16.06.2019 23:49:15

JirkaR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 353
Založená vlákna
Tel: mobilní
2 0

Re: POLICIÉÉ


Tuhle problematiku jsem taky řešil. Zákon nezajímá, jestli je SPZ v batohu, doma, nebo utržená v lese. Není na moto a basta. Pokud trefíš na vola, co jenom díky své dobré vůli nezamhouřím oko, tak jseš na rok bez papírů a není z toho cesta ven. Jsou vyjímky, poldové co někoho zastaví, udělají bububu a pustí tě dál. Ale od nich je to nedodržení služebního postupu a možný průser. Takže moje rada: pokud už někoho zastaví, tak sklopit hlavu a zkusit se domluvit.

 offline 

 

#259 17.06.2019 12:38:48

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: POLICIÉÉ


Jedna osobní zkušenost:
Jízda po Olomouci, za křižovatkou odbočím, a za mnou majáky. Zastavím zdechnu, dám si pás  lol .
Dd pane řidiči blalabla.
Víte, čeho jste se dopustil?
Aha... Omlouvám se, ale fakt nemám tušení (zadní okno zapárované).
Na té křižovatce je zákaz odbočení vlevo.
Aha. To nevím-přehlídl jsem.
Stáli jsme rovnou za Vámi.
Pánové, omlouvám se, ale 4 ženský v autě, zpěv, hádky... Ikdybych tam jel znovu a vy byli za mnou a věděl bych o vás, tak to poruším zase, protože jsem to fakt přehlédl. Omlouvám se, je to moje chyba. Děkuji tedy za informaci, už se to nebude opakovat. Jsem unavený, tak se ani nedivím. Předpokládám nějakou pokutu.
Ano, máte u sebe nějakou hotovost?
Ano, mám.
Budete mít 100 Kč?
Málem jsem vybouchl smíchy, ale odpovídám pokojně "ANO".
Čekačka na papíry+podpis a jel jsem dál.
Kdybych se cukal..... kilo asi fakt neeee.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#260 17.06.2019 20:09:57

Re: POLICIÉÉ


Raduz TT600r:

Hele to je přesně, jak píšeme,  pokora a sklopit uši. Mě chytli bez pásu a ještě jsem překročil rychlostl. Blabla a jestli mám 200 kč. Jak píšeš, málem jsem vyprskl smíchy a říkám dvě stovky? Chlapi, to je jak za komoušů, jasně, že mám. Manželka málem omdlela z mých keců a najednou druhý polda mě volá,  ať si vystoupím a jdu dozadu se na něco podívat. Říkám,  co se děje a on, co ta spz. No je špinavá no, tak si jí očistěte, tak to bláto botou trochu odstraním a on, to nemyslíte vážně,vy nemáte hadr a já, mám,  ale to bych si ho ušpinil a borec, no to asi budete muset  lol . Manželka epileptickej záchvat a já si s klukama dobře pokecal.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů