Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Mobilní aplikace pro enduro

#41 04.04.2018 11:47:44

Re: Mobilní aplikace pro enduro


Toman:

Potvrzuji Locus je bezva, v pátek jsme si zrovna natraťovali cestu a jeli na něj v mobilech.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#42 04.04.2018 12:08:41

Jizvic
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 281
Založená vlákna
Motorka: Honda XR600R
Věk: 38
3 0

Re: Mobilní aplikace pro enduro


Používám seznamovské turistické mapy kde je vyznačená kdejaká cestička ale stejně na to člověk nemá čas čumět big_smile

 offline 

 

#43 28.10.2018 00:31:23

Re: Mobilní aplikace pro enduro


Pouzivate nekdo k navigaci BLACKVIEW BV6000s nebo myPhone HAMMER ENERGY LTE
Hlavne by me zajimalo jak je to s GPS signalem v lese. Nechci je pouzivat jako telefon, ale ciste jen na OFFLINE navigaci v terenu (moto, kolo, lyze) s podkladem mapy.cz

 offline 

 

#44 28.10.2018 08:53:28

wáca
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1810
Založená vlákna
Místo: Liberecký kraj
Motorka: XRV 750 Africa Twin
Věk: 22
Tel: 723-735-777
11 0

Re: Mobilní aplikace pro enduro


Ahoj, mě se nejvíc osvědčila aplikace Mapy.cz stejný podklady jako na PC a libovolné kraje nebo celou ČR a i jiné státy jdou stáhnout a používat pak navigaci offline. Třeba celá ČR má cca 650MB

Editoval wáca (28.10.2018 08:53:53)


Kdo nepadá, nezrychluje ! :-)....Padá se z nedostatku rychlosti...Metal s Rockem vládnou světem, HipHop nechte dětem 8-)

 offline 

 

#45 28.10.2018 10:31:00

driftak
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 501
Založená vlákna
Motorka: XR650R FE 501
3 0

Re: Mobilní aplikace pro enduro


Mám myPhone a zatím jsem neměl problém.

 offline 

 

#46 28.10.2018 17:24:29

renmew
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 7
Založená vlákna
Místo: Vrchlabí
Motorka: HQ TE610e, KTM LC4
Věk: těsně po
0 0

Re: Mobilní aplikace pro enduro


kick-start:
před časem jsem měl to "nerozbitné" Blackview přímo z Ali. Než jsem dořešil montáž na motorku, přestalo fungovat jedno z tlačítek a nakonec prodal na ND - dle místního léčitele telefonů zažil u blackview výkyvy v kvalitě takže možná špatný kus... Nástupce byl samsung Xcover3, proběhl držák a pokusy o ježdění dle navi.. - nakonec bez úspěchu, telefon OK, ale na řídítkách je to moc nízko + na online navigaci se to docela hřálo a vyžadovalo dobíjení, které nemám = slouží to spíš jako nápověda při zastavení

 offline 

 

#47 28.10.2018 18:03:14

Re: Mobilní aplikace pro enduro


waca:
ano, na PC v mapy.cz naklikat trasu, nahrat do toho tel. a offline navigovat. Nebudu do nej ani vkladat sim-ku. Thole jako tel. pouzivat nebudu, tahat se s 1/4kg kramem kazdy den v kapse kvuli tomu ze v nem jednou za tyden otevru mapu me muze polibit rit. Mam tel. ktery je o 2/3 lehci a presne o polovinu mensi. 

renmew napsal(a):

kick-start: slouží to spíš jako nápověda při zastavení

takhle nejak planuju ze to budu pouzivat. Zadna jizda 100% podle naplanovane trasy, ale spis kontrolni pohled kudy jsem chtel jet a kde vlastne jsem.
Ten pristroj samozrejme koupim u nas v kamenem obchode. Tohle z Ciny, ani z ceskeho e-hopu brat nebudu. U nas mam odzkouseny kramek kde se pri nejakem problemu postaraji o vyreseni.
Ty telefony maji 4,5 a 5Ah baterku takze dobijeni za jizdy resit nebudu, jednodenni vylet to musi vydrzet. Vlastne ani drzak hned ted resit nebudu, mozna pozdeji az co ukaze provoz. Stejne to nejvic casu stravi na kole.

Hlavne me zajima jak citlivy a vykony je ten GPS modul. Jestli kdyz zajedu do lesa to ztrati signal nebo to projde. Chodil jsem s geodetem pri mereni a ten mi na vlastni oci ukazal ze i ta jeho profi masina ma pod stromem problem se chytit. Chci prave zkusenost od nekoho z praxe, tohle v zadnem testu nevyctu.

Editoval kick-start (28.10.2018 18:14:56)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů