Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Red Bull 111 Megawatt 06 – 07/09/14/17

#61 17.09.2017 06:13:18

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: Red Bull 111 Megawatt 06 – 07/09/14/17


Trubky,roury


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#62 17.09.2017 06:58:16

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: Red Bull 111 Megawatt 06 – 07/09/14/17


Hledání nových míst na RBR2018

Building the 2018 Redbull Romaniacs tracks.

What a beautiful and challenging canyon we found today. Mama mia.









Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#63 18.09.2017 13:13:59

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Red Bull 111 Megawatt 06 – 07/09/14/17


roxteedy napsal(a):

Tak mi přišel mail ze upravili ofiko výsledky a posunul jsem se na 134 místo diskvalifikovali spoustu lidí cumim jak umím...

 gp 


http://www.imgup.cz/images/2017/09/18/Beznazvu74cc5.png

 offline 

 

#64 18.09.2017 15:16:11

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Red Bull 111 Megawatt 06 – 07/09/14/17


Strejda-GC napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Tak mi přišel mail ze upravili ofiko výsledky a posunul jsem se na 134 místo diskvalifikovali spoustu lidí cumim jak umím...

 gp 


http://www.imgup.cz/images/2017/09/18/Beznazvu74cc5.png

Tak ještě jedna úprava, a máš to na bednu (y)   gratulace


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#65 18.09.2017 19:54:30

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Red Bull 111 Megawatt 06 – 07/09/14/17


Strejda-GC:

Jedu na ryby...  lol 

 offline 

 

#66 21.09.2017 16:07:50

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Red Bull 111 Megawatt 06 – 07/09/14/17


pro mě neznámý rajdr z Estonska, ale závoďák jak cyp  ou2  ano  některé výjezdy dává fakt dobře a pokud dorazí do tlačenice před kopcem, kde kempuje polovina Polska, tak to tam prostě napálí na vostrý lokty a občas ty ksichty nejsou přívětivé big_smile každopádně to zvládnul dojet celé gp 

hlavně mrkněte na konec, jak to bylo náročné na těch kamenech ano2 

jinak, je fajn, že při odpočítávání startu není ještě START a banda už vesele vyráží  a7 




http://www.imgup.cz/images/2017/09/21/Bez-nazvuce58bf52e71d95ba.png

Editoval Strejda-GC (21.09.2017 16:15:19)

 offline 

 

#67 13.09.2018 20:44:28

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Red Bull 111 Megawatt 06 – 07/09/14/17


Letošní megawatt je za náma bylo to ještě lepší než vloni absolutně top zážitek pro jezdce jakýkoliv kvality cool  ano 

https://www.redbull.com/pl-pl/videos/da … yscig-2018

 offline 

 

#68 13.09.2018 21:19:47

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: Red Bull 111 Megawatt 06 – 07/09/14/17


roxteedy napsal(a):

Letošní megawatt je za náma bylo to ještě lepší než vloni absolutně top zážitek pro jezdce jakýkoliv kvality cool  ano 

https://www.redbull.com/pl-pl/videos/da … yscig-2018

 ano tak tohle bych si jednou rád zkusil! Vypadá to skvěle  wink 

 offline 

 

#69 13.09.2018 22:19:20

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Red Bull 111 Megawatt 06 – 07/09/14/17


Hoždy jitrnice big_smile napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Letošní megawatt je za náma bylo to ještě lepší než vloni absolutně top zážitek pro jezdce jakýkoliv kvality cool  ano 

https://www.redbull.com/pl-pl/videos/da … yscig-2018

 ano tak tohle bych si jednou rád zkusil! Vypadá to skvěle  wink 

Není nic jednoduššího stojí to min než Drapak a je to kousek a navíc mezi skoro 1000 lidi si soupeře vždycky najdeš...

 offline 

 

#70 14.09.2018 06:30:53

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: Red Bull 111 Megawatt 06 – 07/09/14/17


 ano 

roxteedy napsal(a):

Hoždy jitrnice big_smile napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Letošní megawatt je za náma bylo to ještě lepší než vloni absolutně top zážitek pro jezdce jakýkoliv kvality cool  ano 

https://www.redbull.com/pl-pl/videos/da … yscig-2018

 ano tak tohle bych si jednou rád zkusil! Vypadá to skvěle  wink 

Není nic jednoduššího stojí to min než Drapak a je to kousek a navíc mezi skoro 1000 lidi si soupeře vždycky najdeš...

 ano 

 offline 

 

#71 14.09.2018 17:07:37

Re: Red Bull 111 Megawatt 06 – 07/09/14/17


roxteedy:

Jeden blbý dotaz. Hlavně to proboha neber jako rýpání! Toho je tady mraky!

Top zážitek? A z čeho vlastně? Logicky si to můžu vyvodit z písečku na kterým si jen tak nezajezdíš, z tolika jezdci, podíváš se na TOP jezdce. Ale jinak z videa. První půlku bych vystřihl. To si tak jedeš vymlíkovanou rovinou po písku. Sorač, ale jen hodnotim (možná blbě - nikdy jsem nejel nic takového), ale je to jen rovinka, doprava, doleva, doprava rovinka, doleva ......... atd. atd...... Ke konci videa kopečky atd. jo asi super v tom písku, prolog taky dobrý, ale zbytek..... Není divu, že startovný je levnější než drapák, protože tady se nemusí nic chystat v uvozovkách. Stačí vymlíkovat mega rovný prostor s nadsázkou heh2  Kolik je startovný? To měl jednou Polák dobrej nápad. na tak velkým prostoru může přijet těch 1000 závodníků a zaplatí mu krásně všechnu práci, které nějak extra moc není vzhledem k tomu, že vše je na jednom místě na rovině atd. (když to srovnáš třeba s Drapákem, který je po kopcích a přes několik desítek pozemků atd. atd.) Přijde mi to jako mega CC a ne hard enduro, když jsem viděl video, že to zařadili do hard enduro series, tak sem se jen pousmál (zase to beru oproti tomu co v tom hard enduro series je za závody).
Tak co je tam vlastně ten TOP zážitek? diky za odpověď  ano 

 offline 

 

#72 14.09.2018 17:49:15

Re: Red Bull 111 Megawatt 06 – 07/09/14/17


Small napsal(a):

roxteedy:

Jeden blbý dotaz. Hlavně to proboha neber jako rýpání! Toho je tady mraky!

Top zážitek? A z čeho vlastně? Logicky si to můžu vyvodit z písečku na kterým si jen tak nezajezdíš, z tolika jezdci, podíváš se na TOP jezdce. Ale jinak z videa. První půlku bych vystřihl. To si tak jedeš vymlíkovanou rovinou po písku. Sorač, ale jen hodnotim (možná blbě - nikdy jsem nejel nic takového), ale je to jen rovinka, doprava, doleva, doprava rovinka, doleva ......... atd. atd...... Ke konci videa kopečky atd. jo asi super v tom písku, prolog taky dobrý, ale zbytek..... Není divu, že startovný je levnější než drapák, protože tady se nemusí nic chystat v uvozovkách. Stačí vymlíkovat mega rovný prostor s nadsázkou heh2  Kolik je startovný? To měl jednou Polák dobrej nápad. na tak velkým prostoru může přijet těch 1000 závodníků a zaplatí mu krásně všechnu práci, které nějak extra moc není vzhledem k tomu, že vše je na jednom místě na rovině atd. (když to srovnáš třeba s Drapákem, který je po kopcích a přes několik desítek pozemků atd. atd.) Přijde mi to jako mega CC a ne hard enduro, když jsem viděl video, že to zařadili do hard enduro series, tak sem se jen pousmál (zase to beru oproti tomu co v tom hard enduro series je za závody).
Tak co je tam vlastně ten TOP zážitek? diky za odpověď  ano 

Vidím to stejně, top je to v tom, že máš možnost vidět elitu vedle sebe ano  a věřím, že bych asi slintal ...
Koukal jsem na to chvíli v přímým přenosu a jak píšeš, nuda, písek, nuda, písek .... beru, že je to na jízdu těžký a dost se čkověk naučí ano 
Systém podobný jako Erzberg - hlavně co nejvíc jezdců do prologu - čím víc, tím líp = peníze a potom "pár" do finále.
Nebýt to součást serie hard endura, tak tam možná ta špička ani nepojede.

Ve stejný termín, což mi přijde jako škoda, krásný endurozávody, kam jezdí taky dost čechů   ano Třeba starý Cyproš jel Liku a mladý 111 wink 
https://www.extremeendurolika.eu/
Zkus se zkontaktovat s Carlitem odsud z fóra. Moc nepíše, ale o to víc jezdí a řekne ti o krásných závodech ano  v evropě, o kterých se nikde moc nepíše

Editoval Janek (14.09.2018 17:50:20)

 offline 

 

#73 14.09.2018 19:35:06

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Red Bull 111 Megawatt 06 – 07/09/14/17


Janek napsal(a):

Small napsal(a):

roxteedy:

Jeden blbý dotaz. Hlavně to proboha neber jako rýpání! Toho je tady mraky!

Top zážitek? A z čeho vlastně? Logicky si to můžu vyvodit z písečku na kterým si jen tak nezajezdíš, z tolika jezdci, podíváš se na TOP jezdce. Ale jinak z videa. První půlku bych vystřihl. To si tak jedeš vymlíkovanou rovinou po písku. Sorač, ale jen hodnotim (možná blbě - nikdy jsem nejel nic takového), ale je to jen rovinka, doprava, doleva, doprava rovinka, doleva ......... atd. atd...... Ke konci videa kopečky atd. jo asi super v tom písku, prolog taky dobrý, ale zbytek..... Není divu, že startovný je levnější než drapák, protože tady se nemusí nic chystat v uvozovkách. Stačí vymlíkovat mega rovný prostor s nadsázkou heh2  Kolik je startovný? To měl jednou Polák dobrej nápad. na tak velkým prostoru může přijet těch 1000 závodníků a zaplatí mu krásně všechnu práci, které nějak extra moc není vzhledem k tomu, že vše je na jednom místě na rovině atd. (když to srovnáš třeba s Drapákem, který je po kopcích a přes několik desítek pozemků atd. atd.) Přijde mi to jako mega CC a ne hard enduro, když jsem viděl video, že to zařadili do hard enduro series, tak sem se jen pousmál (zase to beru oproti tomu co v tom hard enduro series je za závody).
Tak co je tam vlastně ten TOP zážitek? diky za odpověď  ano 

Vidím to stejně, top je to v tom, že máš možnost vidět elitu vedle sebe ano  a věřím, že bych asi slintal ...
Koukal jsem na to chvíli v přímým přenosu a jak píšeš, nuda, písek, nuda, písek .... beru, že je to na jízdu těžký a dost se čkověk naučí ano 
Systém podobný jako Erzberg - hlavně co nejvíc jezdců do prologu - čím víc, tím líp = peníze a potom "pár" do finále.
Nebýt to součást serie hard endura, tak tam možná ta špička ani nepojede.

Ve stejný termín, což mi přijde jako škoda, krásný endurozávody, kam jezdí taky dost čechů   ano Třeba starý Cyproš jel Liku a mladý 111 wink 
https://www.extremeendurolika.eu/
Zkus se zkontaktovat s Carlitem odsud z fóra. Moc nepíše, ale o to víc jezdí a řekne ti o krásných závodech ano  v evropě, o kterých se nikde moc nepíše

Těžký to vysvětlit lidem co sedej doma na zadku a koukaj jen na video.... na videu je to všechno hrozně jednoduchý obzvlášť když koukáš třeba na Jarvise smile  jako rejpani to neberu jel jsem Drapak i megawatt a pár kluků co tam bylo se mnou taky ale nebudu tu za nikoho mluvit za mě je tohle lepší než Drapak a i těžší... Není nic jednoduššího než si to sám zkusit  a pak to zhodnotit znovu ano že se jede enduro lika může bejt lidem co sedej doma a serou v síni jedno a tvrdit že je něco lepší když jsem nebyl ani na jednom je opravdu vtipný  lol

Edit : jo a není to součástí žádný Hard enduro série ale WESS neplést jablka a hrušky do jednoho moštu jako má nekdo
v hlavě  wink 

 offline 

 

#74 14.09.2018 20:17:24

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Red Bull 111 Megawatt 06 – 07/09/14/17


Tady je video z kousku mého prvního kola mám najeto letos 30 mth i s megawattem takže ruce mrtvola, fyza mrtvola nejtěžší check point jsem objel chicken lajnou a odstoupil jsem po 2 kolech a 1 CP po cca 2:40  hod protože operovany koleno řeklo dost ale i tak jsem nadsenej a byl to boží zážitek ano 

//youtu.be/Jyl6XoM9ytc

 offline 

 

#75 14.09.2018 21:52:48

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: Red Bull 111 Megawatt 06 – 07/09/14/17


Small , Janek …. to myslíte vážně? Tvl znám vás oba a každej by si tam-samozřejmě včetně mě šáhnul kurewsky na dno ! Dle mě neporovnatelné s drapákem a dost těžší a náročnější na techniku!

 offline 

 

#76 14.09.2018 22:01:52

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: Red Bull 111 Megawatt 06 – 07/09/14/17


roxteedy: Klobouk dolů se špatným kolenem.... to muselo být peklo.  a11  ano 

 offline 

 

#77 14.09.2018 23:05:12

Re: Red Bull 111 Megawatt 06 – 07/09/14/17


Hoždy jitrnice big_smile napsal(a):

Small , Janek …. to myslíte vážně? Tvl znám vás oba a každej by si tam-samozřejmě včetně mě šáhnul kurewsky na dno ! Dle mě neporovnatelné s drapákem a dost těžší a náročnější na techniku!

Jedina technika na pisku pro mrdaly jako jsme my,  je zasednout zadni kolo,  drzet plyn a vydrzet,  co to da  lol . Je to fakt jen o tom,  co vydrzi ruce. Kdyz v tom nemas natrenovano,  nemas sanci predvest nic jinyho  vyk!  vyk! Co ty na to Sirre?  lol 
Drapak je daleko komplexnejsi a zajimavejsi zavod, kde jedes 3 dny bez ohledu na vykonnost, poradi v jednotlivych dnech....  a v kategorii hobby se najde i opravdovy hobik pa,  so,  ne .....
Vsak jsem psal,  ze je 111 tezky  ano nebo neumis cist jako ta holka? Ale to jeste neznamena,  ze to kazdyho zajima a kazdy musi podle hokly povazovat ucast na 111 za top zazitek jezdce jakykoliv kvality.  lol 
Hold loni Roxana mlatila do motorky a cumela,  jak umi,  lol   letos se zas musela vysemenit,  ze jela111, ale vysledek hovno.  To je cela ona...kecy kecy jezek v kleci. Muzes vsadit co chces,  ze nebyt to blizko jeho garsonky,  tak na zadny zavod u psonku nejede.  lol 
Nebo byl snad na nejakych enduro zavodech n D,  Ch,  I,  ... v zivote jel jeden zavod v RO Panorama a to jen proto,  ze mel odvoz.... a je z nej razem hvezda endurozavodu, vychodocesky Jarvis,  co prohani Cypriana   lol 
Proste v Polsku se jel znamy zavod 111...dobra vec,  pecka,  ze neco takovyho vubec je  ano ....Ale po svete/evrope se jezdi min. tucet lepsich n oname zavodu, docela levnych na startovnym  ano   ale to tebe nezajima ....analolezec, prichcanek....  no one  ano 
Chces jezdit enduro zavody mimo cr?  Zkus hledat..... i ano 
Uz jsi fakt trapny.
Apropo kdy zaplatis prohranou sazku sragorko?  Dluzniky nemam rad.

 offline 

 

#78 15.09.2018 07:01:44

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Red Bull 111 Megawatt 06 – 07/09/14/17


Janek napsal(a):

Hoždy jitrnice big_smile napsal(a):

Small , Janek …. to myslíte vážně? Tvl znám vás oba a každej by si tam-samozřejmě včetně mě šáhnul kurewsky na dno ! Dle mě neporovnatelné s drapákem a dost těžší a náročnější na techniku!

Jedina technika na pisku pro mrdaly jako jsme my,  je zasednout zadni kolo,  drzet plyn a vydrzet,  co to da  lol . Je to fakt jen o tom,  co vydrzi ruce. Kdyz v tom nemas natrenovano,  nemas sanci predvest nic jinyho  vyk!  vyk! Co ty na to Sirre?  lol 
Drapak je daleko komplexnejsi a zajimavejsi zavod, kde jedes 3 dny bez ohledu na vykonnost, poradi v jednotlivych dnech....  a v kategorii hobby se najde i opravdovy hobik pa,  so,  ne .....
Vsak jsem psal,  ze je 111 tezky  ano nebo neumis cist jako ta holka? Ale to jeste neznamena,  ze to kazdyho zajima a kazdy musi podle hokly povazovat ucast na 111 za top zazitek jezdce jakykoliv kvality.  lol 
Hold loni Roxana mlatila do motorky a cumela,  jak umi,  lol   letos se zas musela vysemenit,  ze jela111, ale vysledek hovno.  To je cela ona...kecy kecy jezek v kleci. Muzes vsadit co chces,  ze nebyt to blizko jeho garsonky,  tak na zadny zavod u psonku nejede.  lol 
Nebo byl snad na nejakych enduro zavodech n D,  Ch,  I,  ... v zivote jel jeden zavod v RO Panorama a to jen proto,  ze mel odvoz.... a je z nej razem hvezda endurozavodu, vychodocesky Jarvis,  co prohani Cypriana   lol 
Proste v Polsku se jel znamy zavod 111...dobra vec,  pecka,  ze neco takovyho vubec je  ano ....Ale po svete/evrope se jezdi min. tucet lepsich n oname zavodu, docela levnych na startovnym  ano   ale to tebe nezajima ....analolezec, prichcanek....  no one  ano 
Chces jezdit enduro zavody mimo cr?  Zkus hledat..... i ano 
Uz jsi fakt trapny.
Apropo kdy zaplatis prohranou sazku sragorko?  Dluzniky nemam rad.

Nic jinyho jsem ani neočekával  lol Mistr světa endura z doslechu za volantem busu a odborník přes klávesnici  ano Janku ano zajel jsem letos hrozný hovno a umím si to přiznat ale na tebe to stačí furt s prstem v nose  big_smile

Edit: teď mi došlo že jsem vlastně zajel strašný pecky a jsem na bedně ve svoji holčičí kategorii a stačilo mi k tomu 2/3 času závodu  ano zkus se příště přihlásit do hobby děti do 6ti let tam se třeba chytíš sice asi ne jezdecky ale možná mentálně by to mohlo na top 10 z 5 účastníků dát i když abych ti nekrivdil, je pravda že tady máš mezi trotlama jasný prvenství to ti nemůžu upřít tak snad se ti někdy povede stejně i na moto  a2 

Editoval roxteedy (15.09.2018 07:16:17)

 offline 

 

#79 15.09.2018 08:53:03

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: Red Bull 111 Megawatt 06 – 07/09/14/17


Janek: Hlavně že ty vymetáš kde co  lol  Samá bedna  lol 

 offline 

 

#80 15.09.2018 10:59:22

rc28
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Místo: radši jen Vysočina
Motorka: RR250
3 0

Re: Red Bull 111 Megawatt 06 – 07/09/14/17


roxteedy: Pěkný video. Jedeš parádně a bez prostojů!  ano  ano 


Co nepovolíš urvi, co neurveš to zkurvi!

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů