Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Nákupy v čínských shopech, ebay, ...

#101 27.03.2018 13:34:53

antrax
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 35
Založená vlákna
Místo: Křenice Praha Východ
Motorka: Beta 300RR
Věk: 31
Tel: 725144251
0 0

Re: Nákupy v čínských shopech, ebay, ...


AJP FANS CZ: Já měl tyhle ještě na starý DRZ - 400E ,kterou sem fakt nešetřil a za mě byly úplně v pohodě. Pouze se mi tam uštípl kousek plastu,ale to by se stalo u jakéhokoliv blasteru....

 offline 

 

#102 27.03.2018 13:39:35

antrax
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 35
Založená vlákna
Místo: Křenice Praha Východ
Motorka: Beta 300RR
Věk: 31
Tel: 725144251
0 0

Re: Nákupy v čínských shopech, ebay, ...


AJP FANS CZ: důkaz místo slibů smile


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/6123_drz.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/6123_drz1.jpg

 offline 

 

#103 27.03.2018 14:37:54

koll
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 907
Založená vlákna
Motorka: 300 exc 2017
Věk: 29
5 2

Re: Nákupy v čínských shopech, ebay, ...


antrax:

Tyhle blastry sem jezdil na yamaze dt, to jeste nebyl zadnej aliexpres a v cr to bylo nějakých 1200 včetně montážní sady. Plast hodně tvrdej ale nepraskal, vyztuha taky ale jakmile se povedlo je pořádně ohnout uz si to nedostal zpatky a plast se z toho šklebil ven. Ale z tich lowcost no-name to byly ty lepsi. Tehdy to byla kopie Acerbis, ale dá de rict že plnohodnotná, občas jen zlobilo uchycení. Ale musim zase rict ze sem s nima ohnul několikrát několikery řiditka a vyztuha to vzdycky přežila. Problem byl tehdy s japonskyma dlouhýma páčkama, občas se to do blastru nechtělo vejít. Dneska všude serou ty krátký takže by uz problem bejt nemusel.

Editoval koll (27.03.2018 14:45:35)

 offline 

 

#104 28.03.2018 08:03:08

AJP FANS CZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 385
Založená vlákna
Motorka: AJP PR5 2015, AJP PR5 2016, Gas Gas TXT 280
Věk: mladý
Web
3 4

Re: Nákupy v čínských shopech, ebay, ...


díky za reakce  key  ano 


Alles ist Frage der Technik
http://www.youtube.com/ajpfanscz

 offline 

 

#105 28.03.2018 09:34:22

antrax
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 35
Založená vlákna
Místo: Křenice Praha Východ
Motorka: Beta 300RR
Věk: 31
Tel: 725144251
0 0

Re: Nákupy v čínských shopech, ebay, ...


koll: Přesně jak píšeš naprostý souhlas, taky sem ohnul Renthaly a taky sem měl problém s brzdovou páčkou, která mi dřela o blaster  hmm 

 offline 

 

#106 28.03.2018 10:57:17

rc28
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Místo: radši jen Vysočina
Motorka: RR250
3 0

Re: Nákupy v čínských shopech, ebay, ...


AJP FANS CZ: Mám je chvíli, tak kolik mth vydrží nemůžu hodnotit. Pádů jsem už měl dost a zatím jen jedna zrada s uklepaným šroubem. Všiml jsem si, že jejich šoruby mají menší průměr hlavy. Prasklé nikde nejsou a ani plast nikde neleze.

Zkoušel jsem je ohýbat v rukách a samotné kryty jsou hodně pevné - nepodařilo se mi je ohnout. Montážní sadu mám stejnou jako na fotce dole. Jednu hranu jsem na ní musel upilovat aby ramínko sedlo pěkně do krytu. Montážní sada vypadá na takovej ten hliník z bláta, tak uvidíme co vydrží. a8 aktuální spojková páčka z motoline vychází délkou akorát do krytu, spojkovou mám kratší.

Mezi náma třeba MTZ nabízí na chlup stejný bastry za 1500,- pochybuju že to není totéž.  a11 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/2808_montazni_sada.jpg


Co nepovolíš urvi, co neurveš to zkurvi!

 offline 

 

#107 13.07.2018 12:01:03

rc28
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Místo: radši jen Vysočina
Motorka: RR250
3 0

Re: Nákupy v čínských shopech, ebay, ...


Tak malý update: Už se mi podařilo oba blastry ohnout v místě upnutí blíže do středu motorky. Je pravda, že s motorkou padám neustále a nejsou to malé pády, ale myslím, že by toho měly blastry vydržet víc. Nicméně i tak svou úlohu zatím plní - páčky a ruce jsou v pořádku. Další problém je rozlomená objímka - ten jejich dural je vážně sračka - zkoušel jsem ohnout origo sadu od UFO a nepovedlo se, takže rozdíly v materiálech jsou markantní.
Příště bych se podíval po nějakých jetých, ale kvalitnějších.  smile 


Co nepovolíš urvi, co neurveš to zkurvi!

 offline 

 

#108 13.07.2018 12:15:08

koll
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 907
Založená vlákna
Motorka: 300 exc 2017
Věk: 29
5 2

Re: Nákupy v čínských shopech, ebay, ...


rc28:

Tam je problém ten, že objimka neni frezovana z plnyho materiálu ale je to dost porezni odlitek a ten je křehkej a pak praská. Vyrobil sem si je z plnyho a po problému.

 offline 

 

#109 03.08.2018 08:23:44

Re: Nákupy v čínských shopech, ebay, ...


Doplacite pri nakupu z aliexpress clo a DPH? jdou ty baliky pres celnici? pokud ano dodrzuji celnici predpisy nebo to pousti? Nikd jsem takhle nenakupoval tak nemam praktickou zkusenost.
Musite se na aliexpressu registrovat, nebo staci zadat jednorazove jen dorucovaci adresu?

 offline 

 

#110 03.08.2018 18:36:00

kiwibibo
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1289
Založená vlákna
Motorka: KTM XC 300, Honda Dominator NX 650
Věk: 29
Web
15 10

Re: Nákupy v čínských shopech, ebay, ...


Musíš sa registrovať, platíš normálne kartou, DPH sa platí nad 22€, clo sa platí nad 150€, výška cla sa líši podľa druhu tovaru. Podľa diskusií na nete colníci väčšinou odchytávajú elektroniku a veci s evidentne vyššou hodnotou. Keď objednávaš niečo drahšie, treba napísať do poznámky Číňanovi nech na balík napíše nižšiu hodnotu, napr. 20 dolárov.

Pozeral som v mojej historií na aliexpresse, nakupujem väčšinou drobné veci od 1 do 15 dolárov, pár krát niečo okolo 30 dolárov, napr. predné svetlo na KTM za 30, nikdy som dph neplatil...

Editoval kiwibibo (03.08.2018 18:57:40)


exc.300.blogspot.com

Men do not quit playing because they grow old, they grow old because they quit playing.

 offline 

 

#111 03.08.2018 19:42:14

Re: Nákupy v čínských shopech, ebay, ...


https://www.ceskyali.cz/cat/jak-nakupov … liexpress/
Nějaký videa
https://www.youtube.com/watch?v=VyBxRpZ … BmlAYWEmHQ

Poslední zásilka rukavice, před 3 týdny stály 10.50 dol včetně připlacení za rychlý dodání. Dorazily za 10 dní. Velikost jsem volil podle tabulky na stránkách a sedí ano Provedení parádní ... za ty peníze s poštou domů je to sranda ano 
https://www.aliexpress.com/item/freeshi … 4c4dBVuiSq

 offline 

 

#112 04.08.2018 17:21:42

koll
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 907
Založená vlákna
Motorka: 300 exc 2017
Věk: 29
5 2

Re: Nákupy v čínských shopech, ebay, ...


A jak najdete na aliexpresu treba mx kalhoty a dres, rukavice atd? Nejaky klíčový slova? Vzdycky mi to najde spoustu kravin ale ne to co hledám. Používám aplikaci na iPhonu

Editoval koll (04.08.2018 17:22:15)

 offline 

 

#113 04.08.2018 19:57:02

Re: Nákupy v čínských shopech, ebay, ...


koll napsal(a):

A jak najdete na aliexpresu treba mx kalhoty a dres, rukavice atd? Nejaky klíčový slova? Vzdycky mi to najde spoustu kravin ale ne to co hledám. Používám aplikaci na iPhonu

Do hledání mx pants, mx gloves, mx jersey ... je to lepší a víc nabídek, než když třeba zadáš Fox golves. ale i tak Fox, Oneal, Shift se hledají docela dobře. Dobře fungují i slova downhill, dh, cycle ....
Když třeba zadáš 100% glasses, budeš třeba racecrafty hledat dlouho. Wish je na to lepší, ochrana značek tam ještě moc nefunguje, ale radši kupuju na ali
Na mobilu to pro mě nemé cenu hledat.
Jedině PC, v nabídkách si projdeš lehce historii obchodu, objednávky, feedbacky. Snadno zadáš filtry na hledání, otevřeš víc záložek, porovnáš .... ano 

 offline 

 

#114 09.09.2018 11:03:13

rc28
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Místo: radši jen Vysočina
Motorka: RR250
3 0

Re: Nákupy v čínských shopech, ebay, ...


Info pro šetřílky, kteří ještě nemají zkušenost jako já. Imitace blastrů Acerbis rally pro z Ali stojí za hovno. Padám neustále, takže jsem je pořádně otestoval a po 15-20 mth na motorce:
- Plast praskl a kousek se úplně odloupl
- vzpěra je bláto jako prase - neustále se ohýbá a kroutí už je to k vzteku.
- montážní sada je úplně na nic - šrouby ohulený, jedna objímka prasklá, popraskaná i jedna rozpěrka do řidítek

Nevyplatí se to, vyhodil jsem zbytečně prachy a teď půjdu stejně koupit cycry, pravé rally pro nebo seženu origo z nových ktm.
Včera jsem je naposled dotáhl a až praskne druhá objímka, tak je shodím, nafotím jako odstrašující případ a půjdou do kontejneru.

Dobrá zpráva je, že maska na WR je super a camelbag taky funguje perfektně.


Co nepovolíš urvi, co neurveš to zkurvi!

 offline 

 

#115 09.09.2018 11:51:44

Re: Nákupy v čínských shopech, ebay, ...


rc28:
Ze bastry kopie acerbis rally jsou shit je znamy fakt uz x let zpetne.
Uz se to tu psalo nekolikrat a stejne se najdou dalsi,  co to budou objevovat  big_smile 
Aspon vidis,  co je to za voly,  ktery rikaj,  ze jsou dobry.
Mel jsem je jako svy prvni a zivotnost jsem nasobne prodlouzil tim,  ze jsem si vnitrni drzaky nechal vypalit ze zeleza a dal poradny sroubky.  Kdyz drzi vnitrni drzaky,  taj i mekka vyztuha vydrzi  ano 
Ono origo cycry nejsou 100% vyhra.  Plast ti nejspis praskne hodne brzy, je to bidna kvalita a je dobry je hned za nova snizit,  at to neni jak sloni ucho.  Potom vydrzi vic
Uz jsem videl nekolikrat prasklou vyztuhu a to i u lidi,  co zrovna moc nepadaji.  Vyztuhy jsou pevny,  ale krehky. Me praskly uz dve vyztuhy cycra probend. 
Spis se zamer na to,  proc padas "neustale" a potom nebudes tak moc resit bastry  ano 

 offline 

 

#116 09.09.2018 21:07:38

bolux
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 141
Založená vlákna
Motorka: tt 600s , kle 500
Věk: 26
1 0

Re: Nákupy v čínských shopech, ebay, ...


Janek:

já mam tyhle http://www.motomachos.cz/chranice-pacek … zj03d.html nevím jestli se liší od těch z ali ale tyhle mám už rok a dobrý, už sem s tím praštil i na asfaltu a nic neprasklo, teda kousek plastu na výstuze jak je šroub do řídítek ale to nemá na nic vliv, je vidět že ta výztuha už taky nemá uplně oiginál tvar ale pořád to svou práci odvádí.

 offline 

 

#117 10.09.2018 13:34:36

rc28
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Místo: radši jen Vysočina
Motorka: RR250
3 0

Re: Nákupy v čínských shopech, ebay, ...


Janek:
Přesně jsem věděl, že to někdo napíše. No to víš, zkušenost je nepřenosná. Padám, protože jsem vemeno a je pořád jednodušší koupit kvalitní blastry, než se naučit jezdit big_smile Píšu to tady pro to, aby si to přečetl člověk, co se rozhoduje a když to pomůže ušetřit prachy byť jen jednomu, tak to splnilo svůj účel.

Jako záměr splnily - páčky nepraskly ani jednou, ale prostě je to shit a opruz je pořád rovnat. Já měl za to, že Cycry jsou nesmrtelný už jen proto, že to všichni píšou, jsou drahý jak čokoláda a na inzerci se vůbec neobjevují. Co bys tedy doporučil? Nějaké Rtechy? Acerbis rally pro? Cycry probend? Co říkáš na origo blastry s výztuhou z nových KTM?

Díky 


Co nepovolíš urvi, co neurveš to zkurvi!

 offline 

 

#118 10.09.2018 15:52:05

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Nákupy v čínských shopech, ebay, ...


Hele, cycry jezdí všichni smile.  Jezdím zety, k tomu mám doplněnou sadu z cycry (držáky na řidítka). Jsem profi vozembouch, kačena lítá jak orel...bastry jsou stále OK. Prostě drží.


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#119 10.09.2018 20:40:06

Re: Nákupy v čínských shopech, ebay, ...


rc28: Cycra je asi nejlepší, ale díky montážce. Samotná výztuha je prostě kus duralu a tvrdost podobná jako třeba Zeta. Bohužel Zeta je výrazně kratší a mám trabl ji dostat do montážky ne . Blbý místo u všech výztuh je oválná díra u vnitřního držáku. Lepší je mít vše vč. objímek páček malinko volnější, ať se to protočí, než aby se výztuha kroutila a časem praskla ...
Taky hodně pomůže pořešit vnější držáky a dobrý je tuning ala Hliník, který má bastry vymakaný ano , ale to je jeho řešení, tak ho nebudu tahat.
Cena Cycra je už dost  a31 , takže bych šel asi jinou cestou



http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5167_img_20180910_194116.jpg




http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5167_img_20180910_194220.jpg

Editoval Janek (10.09.2018 20:48:19)

 offline 

 

#120 10.09.2018 21:10:51

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Nákupy v čínských shopech, ebay, ...


rc28:

Ty nový ktm jsou super co se týká všeho kovového ty plasty na tom jsou hned v hajzlu já tam mám plasty udělaný z kanystru připevněny na zdrhovacky a je to svatý  lol 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4496_img_20180906_134002.jpg

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů