Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

MXGP Loket 2018

#1 26.07.2018 01:15:44

MXGP Loket 2018


Zdar, byl někdo letos v Lokti na MS? Jak se vám líbilo? Za mě trochu zklamání, Moc lidi, málo míst kde je trochu vidět. Spoustu prehlednejch míst zajebali reklamníma tabulema .  Takže mi je docela líto že za litr člověk čuměl skrz pletivo

 offline 

 

#2 22.08.2018 14:02:07

Capumpor
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 20
Založená vlákna
Motorka: Kx250
Věk: 27
0 0

Re: MXGP Loket 2018


Ahoj.
Sice už je to skoro měsíc, od tvého dotazu, ale já ho objevil až teď a tak ti odpovídám.
V Lokti jsme byl, brali mě sem už v 90.tých letech. Pak to zdražilo na 500korun tak už tam rodiče nejezdili. Já jezdím opět od roku 2014 nepřetržitě.
Ta tisícovka za vstup je sice dost peněz, ale v porovnání třeba s plochou na Markétě je to pakatel. Tam stojí lístek minimálně tisícovku a je to jen na jeden večer. V Lokti je to na celé dva dny sekumprdum s paddockem za 1300. Ještě si myslím, že za tu podívanou to máme snad úplně nejlevnější že všech GP. Pro srovnání, teď jsem byl na MXGP Švýcarska. Vstup v přepočtu 2200 na oba dny. Depo za 500, parkování 250 na den. Kemp 1200 za auto max 4 lidi. Tribuna 1200.
A do Lokte se dá dostat i zadarmo. Nemyslím přes plot, ale vstupenky se dají vyhrát. Já už je vyhrál 2x. Chce to sledovat sociální sítě třeba 14 dní před závody.
Že tam bylo moc lidí, to je snad dobře, ne? 2014 to byla úplná ostuda, vždyť tam bylo úplně prázdno. to
Já jsem moc rád, že tolik lidí chodí. Udělají atmosféru a Youthstream nechá MXGP v ČR. Když nikdo nepřijde, dostanou to třeba Slovinci. Ve Švýcarsku bylo lidí jste víc než v Loktu. Udělali super atmošku.
Když chceš dobře vidět, chce to přijít včas a najít si místo. To si pak držet. Ideálně víc lidí a střídat se na různých místech a v Paddocku. Přemýšlím, kde tam jsou klece kolem trati. Napadají mě snad jen 2 místa. V zatáčce pod pitlajnem a dole na na sjezdu k lavici. Reklamy tam jsou, to ano a dost. I proto to chce přijít včas.

 offline 

 

#3 23.08.2018 12:42:37

Capumpor
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 20
Založená vlákna
Motorka: Kx250
Věk: 27
0 0

Re: MXGP Loket 2018


Je to přeci každýho věc, zda jede či ne.
Já jezdívám na oba dny. Přijedu v sobotu ráno kolem 7. hodiny.
Camp stojí přesně 100 korun za osobu a 100 korun za auto na den. Jeden čas se do toho počítal i stan. Letos ani předloni již ne. Takže dva dny jsou 200 korun za jednu osobu.
Vstupenka stojí na oba dny 1100 korun. 250 korun stojí vstup do depa. To za to stojí, vidět ty kamiony a zázemí týmů, bratr zase sbírá podpisy. Také si odtamtud přineseme vetšinou trička zdarma :-)
Letos 3 lidi, celkem 4000 korun. Jeden nechtěl do paddocku. Na jídlo se jezdí do KV. V Tescu je vývařovna, česka kuchyně kolem 100 za jídlo.
Není to málo za vstupenky, ale je to ještě jedna z nejlevnějších GP v kalendáři. Ve Švýcarsku například, je to vše za dvojnásobek. Naštěstí jsem to měl taky zadarmo :-)
Já to beru jako svátek motokrosu, každý rok se na to neuvěřitelně těším.
Dráha přehledná není, ale to skoro žádná. Nikdy nejde vidět vše. To snad jen na halovém superkrosu. Dobrá místa jsou třeba nad startem. Většinou bývá dole i obrazovka, kde lze vidět zajímavé momenty. Letos ale nebyla teda.
Já si to tam moc užívám a mrzí mě, že spousta lidí, co motokros baví tam nejezdí. Naštěstí alespoň ty fandové Tima Gajsera tam udělají trochu atmosféru. Letos bylo i plno Slováků. Nevím, mě to prostě nějak bere, ta atmosféra. Motorovky, houkačky a dýmovnice.
Za rok by snad měl jezdit i Petr Polák v MX2. Tak snad vás přijde co nejvíc a uděláme atmošku jako fandové ve žlutém :-)

 offline 

 

#4 23.08.2018 13:23:53

Capumpor
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 20
Založená vlákna
Motorka: Kx250
Věk: 27
0 0

Re: MXGP Loket 2018


To pochopitelně i já. Letos jsem byl na třech. Nebyl jsem jen v Kaplici, jelikož jsem musel být jinde a v Petrovicích, které jsou už fakt moc daleko. Jenže poslední dobou je to téměř jasné, kdo vyhraje a to ve všech třídách. Pak dál to je už hodně zajímavé. Pacov byl super a Stříbro taky. I když po tom, co vypadnul Romančík už mě to baví trochu méně.
Jezdci Buksa mají nadvládu. Možná i proto, že je složitější organizace a jsou asi i jiné důvody do kterých bych se nechtěl motat.
Jen jsem zaslechl něco o házení klacků pod nohy. Třeba zrovna družstva v Dalečíně. Která měla být divácky velmi atraktivní, měl se tu objevit dokonce Tim Gajser, Tanel Leok nebo Henri Jacobi. Jenže termín byl pak změněn. Škoda.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů