Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

výměna žárovky na XT660R

#1 10.08.2018 23:28:05

pospis
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 149
Založená vlákna
Místo: Highland
Motorka: Yamaha 600 tt
Věk: Šedivim a plešatim
0 0

výměna žárovky na XT660R


Ahoj Koupil jsem na podzim XT a vlastně jezdí dobře, jen jsem zhodnotil, že mizerně svítí, protože asi špatná parabola, žárovka na konci životnosti a je tam jen H4...
Vim o tom, proto jezdím jenom ve dne a řikám si koupím lepší parabolu a bude to OK. Minulý týden jsem dojel až za tmy a bylo to strašný peklo, to neni možný, to vůbec nesvítí. Dám tam novou žárovku snad se to zlepší. začal jsem zjišťovat jak vyměnit žárovku. No nikdo mi neporadil jak nerozebrat půlku motorky. tak jsem zvolil variantu nic nepovolovat a zezadu vyměnit při stočenejch řidítkách úplně doleva.  Po deseti minutách peklování, žárovka vyměněna bez povolení jediného šroubu, De to, ale bolí to. Pokud někdo ví jak to udělat správně nechť promluví. Následně pozoruju tu starou žárovku, je docela zakouřená uvnitř, ale vlákno se zdá být celé a v dobré kondici, jen mi přijde kratší a silnější, Co to mají ti japonci za hnusnou žárovku co tak mizerně svítí. Čtu Tesla 24V 75W/70W......pak přichází přechodná ztráta paměti..... tlak klesl do normálních čísel. Zkouška nové žárovky, taková šajnovačka.  Jsou opravdu věci, které nevymyslíš. Zase, na druhou stranu, tam náklaďáková žárovka na denní svícení mohla bejt nesmrtelná.


Kdo nepadá, jezdí pod svý možnosti.
Myslel jsem si, že si mysli, že si myslim....  - - Leon, Listopad 2009
http://www.offmoto.com/uploads/447_anim_final.gif

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů