Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...

#341 16.05.2018 11:04:13

Toman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Místo: Brno-venkov
Motorka: GG EC 300 Tpi
Věk: middle age
1 0

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


wáca: .. mám taky sidi CS a měl jsem podobnou nepříjemnost loni -  škrtl jsem špičkou boty o pařez, rychlost cca 30?  vytočilo mi to nohu do strany, bolest, pocit horka a nával zvracení ee2  Za 5min jsem to teda překousl a jelo se dál.  Šlo mi to teda až do kolene, druhej den zatuhlý kotník i koleno ale rozhejbalo se to a za 2-3 týdny to už bylo OK.
No někam se ta síla, rotace prostě přenést musí... když vydrží kotník, jde to do kolene, u tebe možná smůla nebo slabé kosti?

 offline 

 

#342 16.05.2018 11:51:16

Žabák
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 67
Založená vlákna
Motorka: Betka 300 RR
Věk: 40
0 0

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


sirr napsal(a):

Janek napsal(a):

Brácha před lety vrcholový sportovec - judo ... klouby KO ... včera mi říkal, že už to nešlo kvůli bolesti hlavně kyčle a kolena.
Dostal doporučení na koňský Geloren ... 14 dní to baští a prý pecka ano 
Docela to i chutná smile (takže budou i nějaký éčka hmm ), má to v sobě krom jinýho i kyselinu hyaluronovou, kterou dávájí i při drahých léčbách artroz u lidí doktoři - píchá se rovnou do kloubů a7 

Tak loni cca 10 operace ... diagnóza - artroza 3-4 stupně, chrupavku prý téměř nemám, výhledově TEP (totální endoprotéza)
- do kolene mi pichali Sinovial - bez zlepšení, Synochrom Forte funguje, ale je drahý a nižší funkčnost podpořila doktorka, když mi posldní injekci nepíchla do kloubu - ale do svalu  a11 
Vzpoměl jsem si na Janka, doporučoval tu Geloren, objednal jsem přez net ... dlabal první měsíční balení a nepocitoval změnu, 2hý měsíc = bolesti ustoupili, v koleni jsem pocitoval teplo, o mnoho lepší stav!!! Sice nevím jak to odserou ledviny,játra...nebo jesi mi naroste koňský péro - ale Janku díky za radu - pomohlo mi to... ano 

 a1  a1  a1 se mi to docela líbí...nikde se vyloženě nepíše, že by to škodilo a kůň je ušlechtilé zvíře  big_smile  big_smile 

https://rungo.idnes.cz/konska-kloubni-v … ehani_sehn

Asi si taky něcotakovýho šňupnu na koleno, který mám v dezolátním stavu... Někdo další podobné zkušenosti s koňskou medicínou???

 offline 

 

#343 16.05.2018 19:15:51

holous90
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 36
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Fe 450/ lc8 990 R
Věk: 33
0 0

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


Ja doporucuji Alavis... ma protizanetlive ucinky! Kolena mam relativne v poradku (operace menisku) ale jednou rocne si dam kuru.

 offline 

 

#344 16.05.2018 23:54:44

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


sirr napsal(a):

! Sice nevím jak to odserou ledviny,játra...nebo jesi mi naroste koňský péro - ale Janku díky za radu - pomohlo mi to... ano [/b]

Nijak,  nemusis mit obavy.
Takovy jediny zasadnejsi problem je pry v tom,  ze tyhle konsky pripravky jsou vyrabeny pro konsky traveni,  ktery je v zasade dost rozdilny od lidskyho.
Na tohle me loni upozornil ortoped,  ktery geloren chvalil.
Taky to chce pri uzivani mit pravidelny aktivni pohyb.  Klouby se pri nem prokrvuji a vsechny ty slozky jakychkoliv pripravku se efektivne vyuziji ...
Taky bych rekl,  ze velky efekt na pocit zlepseni stavu kloubu ma teply pocasi  ano 

 offline 

 

#345 13.07.2018 13:33:55

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


sirr:
Obvykle se používá alavis pro koně. Triple blend má v sobě jednak složky pro podporu chrupavek, tak i složku, která působí protizánětlivě (MSM).  Nadávkuj na svoji váhu.


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#346 13.07.2018 14:25:14

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


sirr napsal(a):

tank:
díky, testnu ho...
M.

já jsem včera kupoval tohle https://www.drmax.cz/hyalgel-plus-pomeranc-500ml furt tahám nohu za sebou když ji zatížím... tohle už jsem měl když mi operovali druhý koleno a přišlo mi že to docela maká zkoušel jsem už i tablety od alavisu a prášek ale tohle se dobře užívá a nechutná tak hnusně jako ty ostatní sračky chvíli jsem koketoval i s nandrolonem ale chuť na sex je pro mě asi důležitější než ježdění na motorce  lol  lol  lol 

 offline 

 

#347 13.07.2018 20:38:11

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


Roxano, tohle má prakticky stejné složení jako alavis. Navíc má C, zato chybí MSM. A je to míň koncentrované. Alavis přes  200 dávek, tady z litru 66 dávek...


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#348 13.07.2018 22:54:17

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


A není lepši si to namíchat sám jenom ze surovin který jsou potřeba,popřípadě se zkusit zeptat v lékárně jestli by to nenamíchali do nějakých rozpustných ampulí.

https://www.svetfitness.cz/clanek/vyrob … ni-vyzivy/

https://www.svetfitness.cz/nejlepsi-kloubni-vyziva/

E:doplnění odkazu

Editoval MotoDriver (13.07.2018 22:58:04)


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#349 13.07.2018 23:25:09

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


MotoDriver napsal(a):

A není lepši si to namíchat sám jenom ze surovin který jsou potřeba,popřípadě se zkusit zeptat v lékárně jestli by to nenamíchali do nějakých rozpustných ampulí.

https://www.svetfitness.cz/clanek/vyrob … ni-vyzivy/

https://www.svetfitness.cz/nejlepsi-kloubni-vyziva/

E:doplnění odkazu

Tohle je taky možnost. jen se mi nepovedlo to někde dostat do kapslí...


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#350 14.07.2018 00:03:28

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


Ony ty kapsle nejsou moc velký,to by se muselo asi jíst více kapslí.

Plnička kapslí 00 cca 95 g sypká náplň

https://www.vegetalismus.cz/kapslovacka … 6-258.html

Editoval MotoDriver (14.07.2018 00:04:15)


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#351 14.07.2018 10:43:50

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


tank:

Hele takovej finanční rozdíl v tom není ale jist ten alavis je fakt za trest  a3 

 offline 

 

#352 14.07.2018 10:47:18

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


roxteedy napsal(a):

tank:

Hele takovej finanční rozdíl v tom není ale jist ten alavis je fakt za trest  a3 

Tak pro Tebe pořád ještě nedostatečnej a3  a3  a3 

A je bez msm...

Editoval tank (14.07.2018 10:47:56)


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#353 14.07.2018 13:20:57

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


MotoDriver:

Proc to davat do kapsli,  kdyz nektery origo pripravky jsou jen smichany prasek? Chut/pachut je mi ukradena...
Lepsi pachut nez si kupovat sladky nesmysly lehce nad urovni placeba.
Jinak jsem vysadil geloren a tak nejak od unora neberu nic.... a prijde mi,  ze jsem zestarnul o 5 let.  Vse me boli,  telo spatne regeneruje...

Diky za oziveni tematu a novy napady  ano 

 offline 

 

#354 14.07.2018 19:13:30

koll
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 907
Založená vlákna
Motorka: 300 exc 2017
Věk: 29
5 2

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


Alavis se vyrábí i pro lidi, lišit by se měl jen chutí a jiným dávkováním. Cena prej zůstala +- stejná

 offline 

 

#355 14.07.2018 21:28:41

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


https://4fitness.cz/vlp/#/ingredients?_k=iut503
Napr. tady se necha namichat podle vlastniho slozeni a klidne nechat nakapslovat,  ale to je potom ranec. Bez kapslovani cca o polovinu levnejsi jak alavis,  ale nejsou v tom ty posledni slozky alavisu - kolageny...

 offline 

 

#356 14.07.2018 22:37:36

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


Janek napsal(a):

MotoDriver:

Proc to davat do kapsli,  kdyz nektery origo pripravky jsou jen smichany prasek? Chut/pachut je mi ukradena...
Lepsi pachut nez si kupovat sladky nesmysly lehce nad urovni placeba.
Jinak jsem vysadil geloren a tak nejak od unora neberu nic.... a prijde mi,  ze jsem zestarnul o 5 let.  Vse me boli,  telo spatne regeneruje...

Diky za oziveni tematu a novy napady  ano 

Ty kapsle to je jen možnost pro ty co nemají rádi pachuť v puse.

Bez kapslovani cca o polovinu levnejsi jak alavis,  ale nejsou v tom ty posledni slozky alavisu - kolageny...

V odkaze píší že ten kolagen je v podstatě na nic,mísící poměr je bez kolagenu.

https://www.svetfitness.cz/clanek/vyrob … ni-vyzivy/

Jak to je s hydrolyzátem kolagenu?
„Co je hydrolyzát si teď přesně nevzpomenu, ale Karel říkal, že ten kolagen je na klouby fakt dobrej…“ - slyšel jsem několikrát od známých z posilovny.
Pravdou je, že tato látka je velice populární. Nicméně ne příliš účinná.
Spíše naopak - využití této látky v organismu nepřesáhne hranici 25%. A co víc, jedná se o odpadní látku, jejíž výroba stojí pouze pár korun. Nechají se vyvařit různé hovězí a vepřové zbytky, kopýtka a kůže a kolagen je na světě.
Po procesu hydrolýzy, který není nikterak extrémně nákladný, už stačí prodejci jen zabalit výsledný produkt do dobře vypadajícího obalu a čekat, kdo se nachytá. Někteří výrobci jsou dokonce natolik drzí, že hydrolyzovaný kolagen přidávají i do proteinových přípravků. Tak či tak je větší pravděpodobnost, že vaše problémy s kloubním aparátem vyřeší dříve poslech Helenky Vondráčkové než hydrolyzovaný kolagen. 
Pokud máte finance nazbyt a chcete hydrolyzovaný kolagen užívat preventivně, rozhodně Vám to ale nemůžeme vyvracet.
Z vlastní zkušenosti doporučujeme sáhnout po třech výše zmíněných osvědčených látkách, které stačí nakoupit a v daném poměru smíchat. Pokud si ale přece jen chcete ušetřit práci s odměřováním a mícháním surovin, sáhněte po osvědčených doplňcích z našeho žebříčku nejlepších kloubních výživ.


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#357 15.07.2018 08:52:36

JirkaR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 353
Založená vlákna
Tel: mobilní
2 0

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


Když jsem ležel v nemocnici po operaci vazů, tak tam zrovna doktoři řešili, jak si někdo oddělal játra tím, že bral nějaký preparát pro koně.

 offline 

 

#358 15.07.2018 11:42:54

Prochal11
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1461
Založená vlákna
Místo: Trhové Sviny
Motorka: Husaberg FE 450 Husqvarna TE 300 KTM 950 SER
Věk: 39
Tel: 774154754
5 3

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


JirkaR:

Kecaj pak maj min kšeftu  a1 


Kdo se bojí,nesmí do lesa :-)

 offline 

 

#359 15.07.2018 14:07:09

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


tank napsal(a):

roxteedy napsal(a):

tank:

Hele takovej finanční rozdíl v tom není ale jist ten alavis je fakt za trest  a3 

Tak pro Tebe pořád ještě nedostatečnej a3  a3  a3 

A je bez msm...

Msm je na zánět ne? To je jak brát prášky na bolest když tě nic nebolí... Léčitelsky rady jsou různý jednou mi borec vysvetlovat jak skvěle funguje zředeny savo na pročištění trávicího traktu při dietě a shazovani na váhu lol  už jsme tady měli dva případy kdy se někdo "prelecil" od ty doby jsem trochu opatrnější  lol 

 offline 

 

#360 15.07.2018 14:29:35

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...


MotoDriver napsal(a):

V odkaze píší že ten kolagen je v podstatě na nic,mísící poměr je bez kolagenu.

No,  jinde na svych strankach pisou,  ze mas kolagen bastit nekolikrat denne  lol 
Beru to vsechno vic jako pr clanky... jasna reklama primarne na alavis.
Geloren ma navic i k. hyaluronovou, vybornou chut... ale v odkazech na produkty neni  ne 
https://www.svetfitness.cz/clanek/kloub … bnohledem/
"AUTOR: MIREK DVOŘÁK | 25. 2. 2018 10:00
V dalším článku naší série “Suplementy pod drobnohledem” si představíme doplněk, který je podle nás velmi důležitý a užívat by ho měli nejen kulturisté, ale vůbec všichni aktivní sportovci.

2. Doporučené dávkování jednotlivých složek
Je asi jasné, že každá účinná složka bude mít jiné dávkování, proto si je pojďme projít ty nevýznamnější látky, které se v kloubních výživách objevují: 

Kolagen
Kolagen je velice důležitou složkou šlach a kloubů, protože má schopnost je obnovovat a udržovat je zdravé. Novotvorba kolagenu je také nezbytná pro správné zabudování vápníku do kostí.

Víte ale, jak ho užívat? Překvapivě není ani tak důležitá velikost dávky, jako správné načasování.

Jako optimální se jeví příjem kolagenu po malých dávkách, ideálně každé 2-3 hodiny. Aktivním sportovcům a lidem, kteří trpí bolestmi pohybového aparátu, doporučujeme přijmout alespoň 10 gramů. Pokud zvolíte instantní verzi, je ideální kolagen rozpustit ve vodě a průběžně ho upíjet, v případě tabletovaného kolagenu přijměte odpovídající dávku s dostatečným množstvím vody."

Editoval Janek (15.07.2018 14:31:46)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů